сезон 2016/17

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

Втора фаза – Първа седмица – крайно класиране

Втора фаза – Втора четворка – крайно класиране

Първа фаза /редовен сезон/ – крайно класиране

Спортно-технически щаб

† Борислав Богомилов – старши треньор /23 юни 2016 – 9 февруари 2017 г./
Ивайло Кирилов – помощник-треньор /23 юни 2016 – 9 февруари 2017 г./ и старши треньор /от 10 февруари 2017 г./
Калоян Георгиев – технически директор
Борис Попов – лекар на отбора

Състав на отбора за сезон 2016/17
ФК Локомотив (Русе) -сезон 2016/17

Снимка на представителния отбор на ФК Локомотив (Русе), правена за клубния календар за новата 2017 година.<br> Първи ред /клекнали, от ляво на дясно/: Красимир Илиев, Мартин Атанасов, Мартин Рачев, Джан Али, Ивайло Кирилов /играещ помощник-треньор/, Атила Юмер, Алеф Караосман.<br> Втори ред /от ляво на дясно/: † Борислав Богомилов /старши треньор/, Станимир Ангелов, Мартин Иванов, Динко Станчев, Калоян Георгиев /технически директор/, Огнян Брайнов, Ивайло Иванов, Павел Алтънов, Борис Попов /лекар на отбора/. <br> Трети ред /от ляво на дясно/: Живко Парашкевов /капитан на отбора/, Станимир Петров, Борислав Джарнавлиев, Борислав Караиванов, Радомир Хараланов.

вратар

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
1Християн Дянковвратар300
1Димитър Лазароввратар1100
69Павел Алтъноввратар700

защитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
3Диян Руменовзащитник000
4Ивайло Ивановзащитник2110
7Атила Юмерзащитник2610
8Огнян Брайновзащитник2501
13Александър Мариновзащитник600
15Красимир Илиевзащитник200
16Борислав Джарнавлиевзащитник1000
21Джан Ализащитник1002

полузащитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
6Станимир Ангеловполузащитник1200
10Ивайло Кириловполузащитник1320
10Мартин Недковполузащитник1110
13Мартин Рачевполузащитник1901
14Динко Дерменджиевполузащитник1000
15Мартин Георгиевполузащитник700
16Мартин Атанасовполузащитник800
18Алеф Караосманполузащитник1600
19Живко Парашкевовполузащитник2271
23Мартин Ивановполузащитник2250
24Борислав Караивановполузащитник2500
77Валентин Валентиновполузащитник1820
97Динко Станчевполузащитник2351

нападател

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
9Радомир Харалановнападател2120
21Станимир Петровнападател1220

ОСВОБОДЕНИ ПО ВРЕМЕ НА СЕЗОНА

Пламен Сашев – вратар

Николай Дойнов – полузащитник

Резултати от Североизточната трета лига – сезон 2016/17

ДатаСрещаРезултат
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) — Ботев (Нови пазар)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)
ФК Спартак (Варна) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Черноморец (Балчик)
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Септември (Тервел)
Локомотив (Русе) - Доростол (Силистра)
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007
Добруджа 1919 - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)
Светкавица Търговище - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Суворово
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - ФК Хитрино
Септември (Тервел) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)
Добруджа 1919 - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Суворово
Септември (Тервел) - Локомотив (Русе)

Всички резултати в Североизточната трета лига – сезон 2016/17 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2016/17.

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на Аматьорската футболна лига


ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ


ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – Зона „Русе“

Младша възраст

Футболният отбор на Локомотив (Русе), участник в първенството на юношите младша възраст в Зона "Русе" през сезон 2016/17, с треньор Румен Шанкулов.

Крайно класиране

Резултати

ДЕЦА – Зона „Русе“

Деца

Футболният отбор на Локомотив (Русе), участник в първенството на децата в Зона "Русе" през сезон 2016/17, с треньори Калоян Георгиев и Борислав Богомилов.

Крайно класиране

Резултати