сезон 2017/18

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

Kрайно класиране

Спортно-технически щаб

Ивайло Кирилов – старши треньор
Калоян Георгиев – технически директор

Състав на отбора за сезон 2017/18
ФК Локомотив (Русе) - есен 2017

Футболният отбор на Локомотив (Русе) в началото на сезон 2017/18 Прави /от ляво на дясно/: Калоян Георгиев /технически директор/, Радосвет Христов, Борислав Джарнавлиев, Атила Юмер, Ивайло Кирилов /играещ старши треньор/, Мартин Недков, Живко Парашкевов /капитан/, Димитър Лазаров. Клекнали /от ляво на дясно/: Мирослав Георгиев, Динко Станчев, Мартин Рачев, Мартин Иванов, Борислав Караиванов, Диян Руменов.

вратар

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
1Димитър Лазароввратар1500
92Радосвет Христоввратар1600

защитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
3Диян Руменовзащитник2000
4Ивайло Ивановзащитник1700
5Владимир Перчемлиевзащитник2100
8Огнян Брайновзащитник2540
16Борислав Джарнавлиевзащитник2800
21Джан Ализащитник1100

полузащитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
Веселин Василевполузащитник400
Джан Акифполузащитник100
6Мирослав Георгиевполузащитник3020
10Мартин Недковполузащитник2861
10Ивайло Кириловполузащитник000
11Стефан Митевполузащитник2620
13Мартин Рачевполузащитник2430
15Мартин Георгиевполузащитник1420
18Алеф Караосманполузащитник000
19Живко Парашкевовполузащитник2383
22Александър Тошковполузащитник600
23Мартин Ивановполузащитник2270
24Борислав Караивановполузащитник200
77Валентин Валентиновполузащитник1440
97Динко Станчевполузащитник2650

нападател

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
9Сонер Хюсеиннападател1560
21Станимир Петровнападател000

Резултати от Североизточна трета лига – сезон 2017/18

ДатаСрещаРезултатКръг
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)I
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)II
Локомотив (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)III
Локомотив (Русе) - ОФК Кубрат 2016IV
Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)V
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)VI
Светкавица Търговище - Локомотив (Русе)VII
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)VIII
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)IX
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)X
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)XI
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)XII
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)XIII
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив (Русе)XIV
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)XV
Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)XVI
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)XXVII
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)XXVIII
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XIX
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XX
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XIX
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)XXI
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)XXII
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)XXII
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)XXIII
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)XXIV
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)XXV
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)XXVI
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)XXVII
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XXVIII
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XXX
Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)XXXI
Локомотив (Русе) - Светкавица ТърговищеXXXII
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)XXXIII

Всички резултати в Североизточната трета лига – сезон 2017/18 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2017/18.

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на Аматьорската футболна лига

Резултати от Купата на АФЛ – сезон 2017/18

ДатаСрещаРезултатКръг
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)Областен финал

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ


ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

Локо (Русе) - Две могили

Локомотив (Русе) - Две могили 5:0, среща от втория кръг на първенството на зона "Русе" при юношите младша възраст, играна на 30 септември 2017 г. на изкуствения терен на стадион "Дунав".

Зона „Русе“ – ЮМВ – крайно класиране

Зона „Русе“ – ЮМВ – резултати

ДЕЦА

Локо (Русе) - Две могили

Локомотив (Русе) - Две могили 1:0, среща от втория кръг на първенството на зона "Русе" при децата, играна на 30 септември 2017 г. на изкуствения терен на стадион "Дунав".

Зона „Русе“ – Деца – крайно класиране

Зона „Русе“ – Деца – резултати

ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА

Локомотив (Русе) - деца - подготвителна група

Локомотив (Русе) - участник в първенството на зона "Варна" за деца, родени 2005 г., подготвителна група - Футбол 11, с треньор Валентин Валентинов.

Зона „Варна“ – Подготвителна група – крайно класиране

Зона „Варна“ – Подготвителна група – резултати