сезон 2018/19

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

Първа фаза – Крайно класиране

Втора фаза – Първа шестица – Крайно класиране

Втора фаза – Втора седмица – Крайно класиране

Спортно-технически щаб

Ивайло Кирилов – старши треньор
Живко Парашкевов – играещ помощник-треньор
Калоян Георгиев – технически директор

Състав на отбора за сезон 2018/19
Представителен отбор

ФК ЛОКОМОТИВ (Русе) - участник в Трета лига - есенен полусезон 2018 Трети ред /горе, от ляво на дясно/: Радосвет Христов, Динко Станчев, Антонио Димитров, Мирослав Митев, Мартин Рачев, Кристиян Арсов, Мерт Хасан, Кристиян Николов; Втори ред /в средата, от ляво на дясно/: Борислав Димитров, Ивайло Димитров, Станимир Ангелов, Радомир Хараланов, Мартин Недков, Ивайло Иванов, Кристиян Атанасов, Даниел Костадинов; Първи ред /долу, от ляво на дясно/: Денислав Митев, Дениз Неджмиев, Огнян Брайнов, Ивайло Кирилов /старши треньор/, Живко Парашкевов /капитан и играещ помощник-треньор/, Мирослав Георгиев, Беркан Ибрямов.

вратар

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
1Кристиян Костоввратар100
12Кристиян Николоввратар400
92Радосвет Христоввратар2500

защитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
Кристиян Атанасовзащитник2200
4Ивайло Ивановзащитник2700
5Владимир Перчемлиевзащитник2500
8Огнян Брайновзащитник2150
15Борислав Димитровзащитник500
21Джан Ализащитник800

полузащитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
Кристиян Арсовполузащитник700
Михаил Любеновполузащитник100
Мирослав Митевполузащитник100
Беркан Ибрямовполузащитник300
Ерсин Енверовполузащитник600
Симеон Стойчевполузащитник100
6Мирослав Георгиевполузащитник1430
6Станимир Ангеловполузащитник1550
10Мартин Недковполузащитник2950
13Мартин Рачевполузащитник2411
16Мерт Хасанполузащитник2531
17Антонио Димитровполузащитник1000
19Живко Парашкевовполузащитник100
22Александър Тошковполузащитник700
23Мартин Ивановполузащитник920
97Динко Станчевполузащитник2640

нападател

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
Даниел Костадиновнападател1920
9Радомир Харалановнападател2720
11Дениз Неджмиевнападател27140
20Ивайло Димитровнападател1200

Резултати от Североизточна трета лига – сезон 2018/19

ДатаСрещаРезултатКръг
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
XIV
XV
XV
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXV
XXVI
XXVIII
XXIX
XXX
XXXI
XXXII
XXXIII

Всички резултати в Североизточната трета лига – сезон 2018/19 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2018/19.

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на Аматьорската футболна лига

Резултати от Купата на АФЛ – сезон 2018/19


ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ


ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ

Локо U19 (Русе)

Юношите старша възраст на Локомотив (Русе), снимани на Градския стадион в Сливо поле на 18 август 2018 г. с треньорът им Калоян Георгиев.

Зона „Варна“ – ЮСВ – резултати

Зона „Варна“ – ЮСВ – крайно класиране

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

Юноши младша възраст

Отборът на юношите младша възраст на Локомотив (Русе) - участник в първенството на зона "Русе за сезон 2018/19, с треньор Александър Маринов.

Зона „Русе“ – ЮМВ – резултати

Зона „Русе“ – ЮМВ – крайно класиране

ДЕЦА

Деца - родени 2004/05 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2004/05 г. - участник в първенството на зона "Русе", с треньор Румен Шанкулов.

Зона „Русе“ – Деца – резултати

Зона „Русе“ – Деца – крайно класиране

Деца - родени 2007 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2007 г., с треньор Калоян Георгиев.

Деца - родени 2008 г.

Детският отбор на ФК Локомотив (Русе) - родени 2008 г., с треньор Динко Дерменджиев.

Деца - родени 2009 г.

Детският отбор на ФК Локомотив (Русе) - родени 2009 г., с треньор Динко Дерменджиев.

Подготвителна група

Деца и подготвителна група, родени 2010 и 2011 г., с треньорите Георги Братованов /вляво/ и Динко Дерменджиев /вдясно/.