сезон 1999/00

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. Доростол'97 (Силистра)        34  27  3   4  93:31  84 
----------------------------------------------------------
 2. Феърплей-Порт (Варна)         34  22  7   5  81:36  73
 3. ОФК Девня (Девня)             34  19  6   9  67:34  63
 4. Преслав-Локомотив (В.Преслав) 34  19  4  11  56:33  61
 5. Черноморец (Чернево)          34  16  8  10  72:51  56
 6. ЛОКОМОТИВ (Русе)              34  15 10  9   69:38  55
 7. Орловец (Победа)              34  16  4  14  51:61  52
 8. Калиакра (Каварна)            34  15  6  13  59:55  51
 9. Дулово'98 (Дулово)            34  15  5  14  55:58  50
10. Левски'97 (Главиница)         34  14  5  15  51:38  47
11. Академик Бона (Търговище)     34  14  5  15  50:52  47
12. Юнак (Шумен)                  34  13  6  15  51:55  45
13. Левски (Омуртаг)              34  12  7  15  49:56  43
14. Кубрат (Кубрат)               34  13  1  20  49:63  40
15. Атлетик (Езерово)             34   8  8  18  42:59  32
16. Вихър (Лозница)               34   9  1  24  38:90  28
----------------------------------------------------------
17. Бенковски (Бяла)              34   6  4  24  41:102 22 
18. Вихър (Завет)                 34   7  2  25  26:88  23
Източник: Bulgarian-football.com

– Вихър (Завет) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент са зачетени, а пред пролетта на противниците му са присъдени служебни победи.

Голмайстори за Локо (Русе) през сезона:

13 – Георги Георгиев
6 – Павел Наков
5 – Д. Дечев
5 – Окан Неджати Хасан
5 – Д. Сали
4 – Денис Кязимов
4 – Ст. Колев
3 – Пламен Петков
3 – С. Касабов
3 – Г. Хасанов
3 – Икеле
2 – Мартин Керчев
2 – Г. Минков
2 – П. Григоров
2 – С. Симеонов
2 – Петър Огнянов
1 – Тодоров

Резултати:

I кръг

15 август 1999 г.:
Доростол'97 (Силистра) - Феърплей (Варна)         1:1
Орловец (Победа) - Бенковски (Бяла)               2:1
Атлетик (Езерово) - Преслав (Велики Преслав)      1:0
Юнак (Шумен) - ОФК Девня (Девня)                  3:0
Вихър (Лозница) - Калиакра (Каварна)              2:0
Вихър (Завет) - Левски'97 (Главиница)             1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Академик Бона (Търговище)      5:0
Левски (Омуртаг) - Дулово'98 (Дулово)             2:1
Кубрат (Кубрат) - Черноморец (Чернево)          отложен
Игран по-късно:
Кубрат (Кубрат) - Черноморец (Чернево)            1:2


II кръг

22 август 1999 г.:
Феърплей (Варна) - Кубрат (Кубрат)               6:0
Черноморец (Чернево) - Орловец (Победа)          2:2
Бенковски (Бяла) - Атлетик (Езерово)             2:1
Преслав (Велики Преслав) - Юнак (Шумен)          4:1
ОФК Девня (Девня) - Вихър (Лозница)              2:1
Калиакра (Каварна) - Вихър (Завет)               3:0
Левски'97 (Главиница) - ЛОКОМОТИВ (Русе)         0:1
Академик Бона (Търговище) - Дулово'98 (Дулово)   2:0   
Доростол'97 (Силистра) - Левски (Омуртаг)        5:0

III кръг

29 август 1999 г.:
Кубрат (Кубрат) - Доростол'97 (Силистра)         0:1
Орловец (Победа) - Феърплей (Варна)              1:1
Атлетик (Езерово) - Черноморец (Чернево)         1:1
Юнак (Шумен) - Бенковски (Бяла)                  3:2
Вихър (Лозница) - Преслав (Велики Преслав)       1:0
Вихър (Завет) - ОФК Девня (Девня)                6:1 !
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Калиакра (Каварна)            3:2
Дулово'98 (Дулово) - Левски'97 (Главиница)       3:1
Левски (Омуртаг) - Академик Бона (Търговище)     0:0

IV кръг

5 септември 1999 г.:
Феърплей (Варна) - Атлетик (Езерово)             3:0
Черноморец (Чернево) - Юнак (Шумен)              1:1
Бенковски (Бяла) - Вихър (Лозница)               4:5
Преслав (Велики Преслав) - Вихър (Завет)         1:1
ОФК Девня (Девня) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             2:3
Калиакра (Каварна) - Дулово'98 (Дулово)          2:1
Левски'97 (Главиница) - Академик Бона(Търговище) 3:0
Доростол'97 (Силистра) - Орловец (Победа)        4:0
Кубрат (Кубрат) - Левски (Омуртаг)               1:1

V кръг

12 септември 1999 г.:
Орловец (Победа) - Кубрат (Кубрат)               1:0
Атлетик (Езерово) - Доростол'97 (Силистра)       1:3
Юнак (Шумен) - Феърплей (Варна)                  1:1
Вихър (Лозница) - Черноморец (Чернево)           2:1
Вихър (Завет) - Бенковски (Бяла)                 2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Преслав (Велики Преслав)      4:0
Дулово'98 (Дулово) - ОФК Девня (Девня)           1:0
Академик Бона (Търговище) - Калиакра (Каварна)   3:0
Левски (Омуртаг) - Левски'97 (Главиница)         0:0

VI кръг

19 септември 1999 г.:
Кубрат (Кубрат) - Атлетик (Езерово)              0:1
Доростол'97 (Силистра) - Юнак (Шумен)            5:1
Феърплей (Варна) - Вихър (Лозница)               4:0
Черноморец (Чернево) - Вихър (Завет)             1:0
Бенковски (Бяла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              4:2
Преслав (Велики Преслав) - Дулово'98 (Дулово)    2:1
ОФК Девня (Девня) - Академик Бона (Търговище)    3:0
Калиакра (Каварна) - Левски (Омуртаг)            2:0
Орловец (Победа) - Левски'97 (Главиница)         2:2

VII кръг

Атлетик (Езерово) - Орловец (Победа)             2:1
Юнак (Шумен) - Кубрат (Кубрат)                   4:0
Вихър (Лозница) - Доростол'97 (Силистра)         0:1
Вихър (Завет) - Феърплей (Варна)                 2:3
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноморец (Чернево)          6:1
Дулово'98 (Дулово) - Бенковски (Бяла)            1:0
Академик Бона (Търговище) - Преслав (В.Преслав)  2:1
Левски'97 (Главиница) - ОФК Девня (Девня)        0:1
Левски (Омуртаг) - Калиакра (Каварна)            1:0

VIII кръг

26 септември 1999 г.:
Феърплей (Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              0:0
Черноморец (Чернево) - Дулово'98 (Дулово)        4:2
Бенковски (Бяла) - Академик Бона (Търговище)     3:1
Преслав (Велики Преслав) - Левски'97 (Главиница) 0:0
ОФК Девня (Девня) - Калиакра (Каварна)           5:1
Доростол'97 (Силистра) - Вихър (Завет)           4:1
Кубрат (Кубрат) - Вихър (Лозница)                1:0
Орловец (Победа) - Юнак (Шумен)                  2:0
Атлетик (Езерово) - Левски (Омуртаг)             2:0

IX кръг

3 октомври 1999 г.:
Юнак (Шумен) - Атлетик (Езерово)                 2:0
Вихър (Лозница) - Орловец (Победа)               4:3
Вихър (Завет) - Кубрат (Кубрат)                  1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Доростол'97 (Силистра)        0:0
Дулово'98 (Дулово) - Феърплей (Варна)            1:1
Академик Бона (Търговище) - Черноморец (Чернево) 2:0
Левски'97 (Главиница) - Бенковски (Бяла)         3:0
Калиакра (Каварна) - Преслав (Велики Преслав)    0:0
Левски (Омуртаг) - ОФК Девня (Девня)             1:1

X кръг

10 октомври 1999 г.:
Феърплей (Варна) - Академик Бона (Търговище)     3:0
Черноморец (Чернево) - Левски'97 (Главиница)     5:1
Бенковски (Бяла) - Калиакра (Каварна)            3:3
Преслав (Велики Преслав) - ОФК Девня (Девня)     2:0
Доростол'97 (Силистра) - Дулово'98 (Дулово)      3:0
Кубрат (Кубрат) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               1:2
Орловец (Победа) - Вихър (Завет)                 3:0 сл
Атлетик (Езерово) - Вихър (Лозница)              3:0
Юнак (Шумен) - Левски (Омуртаг)                  3:1

XI кръг

17 октомври 1999 г.:
Левски'97 (Главиница) - Феърплей (Варна)         1:2
Вихър (Лозница) - Юнак (Шумен)                   3:2
Вихър (Завет) - Атлетик (Езерово)                4:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Орловец (Победа)              2:0
Дулово'98 (Дулово) - Кубрат (Кубрат)             5:1
Академик Б (Търговище) - Доростол'97 (Силистра)  0:3
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Чернево)        1:1
ОФК Девня (Девня) - Бенковски (Бяла)             3:0
Левски (Омуртаг) - Преслав (Велики Преслав)      0:1

XII кръг

24 октомври 1999 г.:
Феърплей (Варна) - Калиакра (Каварна)            5:0
Черноморец (Чернево) - ОФК Девня (Девня)         3:0
Бенковски (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)      0:1
Доростол'97 (Силистра) - Левски'97 (Главиница)   1:0
Кубрат (Кубрат) - Академик Бона (Търговище)      2:0
Орловец (Победа) - Дулово'98 (Дулово)            3:0
Атлетик (Езерово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             2:0
Юнак (Шумен) - Вихър (Завет)                     0:0
Вихър (Лозница) - Левски (Омуртаг)               3:1

XIII кръг

31 октомври 1999 г.:
Вихър (Завет) - Вихър (Лозница)                  4:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Юнак (Шумен)                  3:1
Дулово'98 (Дулово) - Атлетик (Езерово)           1:1
Академик Бона (Търговище) - Орловец (Победа)     6:0
Левски'97 (Главиница) - Кубрат (Кубрат)          8:1
Калиакра (Каварна) - Доростол'97 (Силистра)      1:1
ОФК Девня (Девня) - Феърплей (Варна)             2:0
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Чернево)  1:0
Левски (Омуртаг) - Бенковски (Бяла)              5:0

XIV кръг

7 ноември 1999 г.:
Феърплей (Варна) - Преслав (Велики Преслав)      1:0
Черноморец (Чернево) - Бенковски (Бяла)          6:0
Доростол'97 (Силистра) - ОФК Девня (Девня)       1:0
Кубрат (Кубрат) - Калиакра (Каварна)             2:1
Орловец (Победа) - Левски'97 (Главиница)         1:1
Юнак (Шумен) - Дулово'98 (Дулово)                4:0
Вихър (Лозница) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               2:3
Вихър (Завет) - Левски (Омуртаг)                 0:1
Атлетик (Езерово) - Академик Бона (Търговище)    2:2

XV кръг

14 ноември 1999 г.:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Вихър (Завет)                 9:0
Дулово'98 (Дулово) - Вихър (Лозница)             2:0
Академик Бона (Търговище) - Юнак (Шумен)         0:0
Левски'97 (Главиница) - Атлетик (Езерово)        1:0
Калиакра (Каварна) - Орловец (Победа)            2:1
ОФК Девня (Девня) - Кубрат (Кубрат)              3:1
Преслав(Велики Преслав) - Доростол'97 (Силистра) 1:2
Бенковски (Бяла) - Феърплей (Варна)              0:1
Левски (Омуртаг) - Черноморец (Чернево)          2:3

XVI кръг

21 ноември 1999 г.:
Вихър (Завет) - Дулово'98 (Дулово)               4:1
Вихър (Лозница) - Академик Бона (Търговище)      1:2
Юнак (Шумен) - Левски'97 (Главиница)             2:1
Атлетик (Езерово) - Калиакра (Каварна)           1:2
Орловец (Победа) - ОФК Девня (Девня)             1:0
Кубрат (Кубрат) - Преслав (Велики Преслав)       1:2  
Доростол'97 (Силистра) - Бенковски (Бяла)        3:0 сл
Феърплей (Варна) - Черноморец (Чернево)          3:1  
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Левски (Омуртаг)              3:0

XVII кръг (проведен предварително)

17 октомври 1999 г.:
Дулово'98 (Дулово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            1:1
Академик Бона (Търговище) - Вихър (Завет)        8:0
Левски'97 (Главиница) - Вихър (Лозница)          4:2
Калиакра (Каварна) - Юнак (Шумен)                5:1
ОФК Девня (Девня) - Атлетик (Езерово)            1:1
Преслав (Велики Преслав) - Орловец (Победа)      3:1
Бенковски (Бяла) - Кубрат (Кубрат)               2:0
Черноморец (Чернево) - Доростол'97 (Силистра)    1:2
Левски (Омуртаг) - Феърплей (Варна)              1:1

XVIII кръг

5 март 2000 г.:
Феърплей-Порт (Варна) - Доростол'97 (Силистра)   1:0
Черноморец (Чернево) - Кубрат (Кубрат)           2:1
Бенковски (Бяла) - Орловец (Победа)              1:2
Преслав-Локомотив(В.Преслав) - Атлетик (Езерово) 1:0
ОФК Девня (Девня) - Юнак (Шумен)                 2:0
Калиакра (Каварна) - Вихър (Лозница)             6:0
Левски'97 (Главиница) - Вихър (Завет)            3:0 сл
Академик Бона (Търговище) - ЛОКОМОТИВ (Русе)     0:0
Дулово'98 (Дулово) - Левски (Омуртаг)            2:0

XIX кръг

12 март 2000 г.:
Кубрат (Кубрат) - Феърплей-Порт (Варна)          2:1
Орловец (Победа) - Черноморец (Чернево)          1:0
Атлетик (Езерово) - Бенковски (Бяла)             6:1
Юнак (Шумен) - Преслав-Локомотив (Вел. Преслав)  1:0
Вихър (Лозница) - ОФК Девня (Девня)              0:1
Вихър (Завет) - Калиакра (Каварна)               0:3 сл
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Левски'97 (Главиница)         1:1
Дулово'98 (Дулово) - Академик Бона (Търговище)   1:0
Левски (Омуртаг) - Доростол'97 (Силистра)        1:0

XX кръг

19 март 2000 г.:
Доростол'97 (Силистра) - Кубрат (Кубрат)         5:0
Феърплей-Порт (Варна) - Орловец (Победа)         4:0
Черноморец (Чернево) - Атлетик (Езерово)         3:1
Бенковски (Бяла) - Юнак (Шумен)                  0:1
Преслав-Локомотив (В.Преслав) - Вихър (Лозница)  1:0
ОФК Девня (Девня) - Вихър (Завет)                3:0 сл
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            0:0
Левски'97 (Главиница) - Дулово'98 (Дулово)       1:0
Академик Бона (Търговище) - Левски (Омуртаг)     2:0

XXI кръг

26 март 2000 г.:
Орловец (Победа) - Доростол'97 (Силистра)        3:1
Атлетик (Езерово) - Феърплей-Порт (Варна)        1:3
Юнак (Шумен) - Черноморец (Чернево)              0:0
Вихър (Лозница) - Бенковски (Бяла)               3:2
Вихър (Завет) - Преслав-Локомотив (В.Преслав)    0:3 сл
ЛОКОМОТИВ (Русе) - ОФК Девня (Девня)             0:0
Дулово'98 (Дулово) - Калиакра (Каварна)          5:1
Академик Бона(Търговище) - Левски'97 (Главиница) 2:0
Левски (Омуртаг) - Кубрат (Кубрат)               3:1

XXII кръг

2 април 2000 г.:
Кубрат (Кубрат) - Орловец (Победа)               5:0
Доростол'97 (Силистра) - Атлетик (Езерово)       3:0
Феърплей-Порт (Варна) - Юнак (Шумен)             4:2
Черноморец (Чернево) - Вихър (Лозница)           3:0 сл
Бенковски (Бяла) - Вихър (Завет)                 3:0 сл
Преслав-Локо (В.Преслав) - ЛОКОМОТИВ (Русе)      4:1
ОФК Девня (Девня) - Дулово'98 (Дулово)           6:0
Калиакра (Каварна) - Академик Бона (Търговище)   3:0
Левски'97 (Главиница) - Левски (Омуртаг)         1:1

XXIII кръг

5 април 2000 г.:
Атлетик (Езерово) - Кубрат (Кубрат)              2:2
Юнак (Шумен) - Доростол'97 (Силистра)            0:2
Вихър (Лозница) - Феърплей-Порт (Варна)          2:4
Вихър (Завет) - Черноморец (Чернево)             0:3 сл
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Бенковски (Бяла)              0:0
Дулово'98 (Дулово) - Преслав-Л (Велики Преслав)  1:1
Академик Бона (Търговище) - ОФК Девня (Девня)    0:0
Левски'97 (Главиница) - Калиакра (Каварна)       4:0
Левски (Омуртаг) - Орловец (Победа)              1:0

XXIV кръг

9 април 2000 г.:
Орловец (Победа) - Атлетик (Езерово)             2:1
Кубрат (Кубрат) - Юнак (Шумен)                   1:0
Доростол'97 (Силистра) - Вихър (Лозница)         5:0
Феърплей-Порт (Варна) - Вихър (Завет)            3:0 сл
Черноморец (Чернево) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          4:1
Бенковски (Бяла) - Дулово'98 (Дулово)            1:1
Преслав-Л (В.Преслав) - Академик Бона(Търговище) 2:0
ОФК Девня (Девня) - Левски'97 (Главиница)        3:0
Калиакра (Каварна) - Левски (Омуртаг)            2:1

 XXV кръг

21 април 2000 г.:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Феърплей-Порт (Варна)         0:3
23 април 2000 г.:
Юнак (Шумен) - Орловец (Победа)                  6:2
Вихър (Лозница) - Кубрат (Кубрат)                0:1
Вихър (Завет) - Доростол'97 (Силистра)           0:3 сл
Дулово'98 (Дулово) - Черноморец (Чернево)        3:1
Академик Бона (Търговище) - Бенковски (Бяла)     4:0
Левски'97 (Главиница) - Преслав-Л (Вел.Преслав)  1:0
Калиакра (Каварна) - ОФК Девня (Девня)           2:0
Левски (Омуртаг) - Атлетик (Езерово)             4:1

XXVI кръг

29 април 2000 г., 16:00 ч:
Атлетик (Езерово) - Юнак (Шумен)                 3:1
Орловец (Победа) - Вихър (Лозница)               2:0
Доростол'97 (Силистра) -ЛОКОМОТИВ (Русе)         3:2
Феърплей-Порт (Варна) - Дулово'98 (Дулово)       2:0
Черноморец (Чернево) - Академик Бона (Търговище) 6:0
Бенковски (Бяла) - Левски'97 (Главиница)         2:0
Преслав-Локо (В.Преслав) - Калиакра (Каварна)    2:1
ОФК Девня (Девня) - Левски (Омуртаг)             5:0
Кубрат (Кубрат) - Вихър (Завет)                  3:0 сл

XXVII кръг

3 май 2000 г., 17:00 ч:
Вихър (Лозница) - Атлетик (Езерово)              1:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Кубрат (Кубрат)               0:1
Дулово'98 (Дулово) - Доростол'97 (Силистра)      2:3
Академик Бона(Търговище) - Феърплей-Порт (Варна) 2:3
Левски'97 (Главиница) - Черноморец (Чернево)     2:0
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла)            3:0 сл
ОФК Девня (Девня) - Преслав-Локомотив(В.Преслав) 3:0
Левски (Омуртаг) - Юнак (Шумен)                  2:0
Вихър (Завет) - Орловец (Победа)                 0:3 сл

XXVIII кръг

7 май 2000 г., 17:00 ч:
Юнак (Шумен) - Вихър (Лозница)                   1:0
Орловец (Победа) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              3:0 сл
Доростол'97 (Силистра) - Академик Б (Търговище)  5:0
Феърплей-Порт (Варна) - Левски'97 (Главиница)    1:0
Черноморец (Чернево) - Калиакра (Каварна)        3:1
Бенковски (Бяла) - ОФК Девня (Девня)             0:3
Преслав-Локомотив (В.Преслав) - Левски (Омуртаг) 6:2
Кубрат (Кубрат) - Дулово'98 (Дулово)             4:0
Атлетик (Езерово) - Вихър (Завет)                3:0 сл

XXIX кръг

10 май 2000 г., 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Атлетик (Езерово)             4:1
Дулово'98 (Дулово) - Орловец (Победа)            3:1
Академик Бона (Търговище) - Кубрат (Кубрат)      2:0
Левски'97 (Главиница) - Доростол'97 (Силистра)   2:3
Калиакра (Каварна) - Феърплей-Порт (Варна)       3:3
ОФК Девня (Девня) - Черноморец (Чернево)         2:2
Преслав-Локомотив (В.Преслав) - Бенковски (Бяла) 7:0
Левски (Омуртаг) - Вихър (Лозница)               7:0
Вихър (Завет) - Юнак (Шумен)                     0:3 сл

XXX кръг

14 май 2000 г., неделя, 17:00 ч:
Юнак (Шумен) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                  0:0
Атлетик (Езерово) - Дулово'98 (Дулово)           1:1
Орловец (Победа) - Академик Бона (Търговище)     2:0
Кубрат (Кубрат) - Левски'97 (Главиница)          2:1
Доростол'97 (Силистра) - Калиакра (Каварна)      4:0
Феърплей-Порт (Варна) - ОФК Девня (Девня)        0:5
Черноморец (Чернево) - Преслав-Локо (В.Преслав)  2:0
Бенковски (Бяла) - Левски (Омуртаг)              2:4
Вихър (Лозница) - Вихър (Завет)                  3:0 сл

XXXI кръг (проведен по-късно)

25 май 2000 г., четвъртък, 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Вихър (Лозница)               9:0
Дулово'98 (Дулово) - Юнак (Шумен)                4:3
Академик Бона (Търговище) - Атлетик (Езерово)    2:0
Левски'97 (Главиница) - Орловец (Победа)         3:0
Калиакра (Каварна) - Кубрат (Кубрат)             3:0 сл
ОФК Девня (Девня) - Доростол'97 (Силистра)       3:0
Преслав-Локо (В.Преслав) - Феърплей-Порт (Варна) 2:0
Бенковски (Бяла) - Черноморец (Чернево)          2:2
Левски (Омуртаг) - Вихър (Завет)                 3:0 сл

XXXII кръг

21 май 2000 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Лозница) - Дулово'98 (Дулово)             1:3
Юнак (Шумен) - Академик Бона (Търговище)         3:0
Атлетик (Езерово) - Левски'97 (Главиница)        0:1
Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)            2:1
Кубрат (Кубрат) - ОФК Девня (Девня)              1:2
Доростол'97 (Силистра) - Преслав-Локо(В.Преслав) 5:3
Феърплей-Порт (Варна) - Бенковски (Бяла)         8:0 сл
Черноморец (Чернево) - Левски (Омуртаг)          3:2
Вихър (Завет) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                 0:3 сл

XXXIII кръг

28 май 2000 г., неделя, 17:00 ч:
Академик Бона (Търговище) - Вихър (Лозница)      5:1 
Левски'97 (Главиница) - Юнак (Шумен)             5:1
Калиакра (Каварна) - Атлетик (Езерово)           3:1
ОФК Девня (Девня) - Орловец (Победа)             5:3
Преслав-Локо (Велики Преслав) - Кубрат (Кубрат)  2:0
Бенковски (Бяла) - Доростол'97 (Силистра)        4:5
Черноморец (Чернево) - Феърплей-Порт (Варна)     2:2
Левски (Омуртаг) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              0:0 
Дулово'98 (Дулово) - Вихър (Завет)               3:0 сл

XXXIV кръг

4 юни 2000 г., неделя, 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Дулово'98 (Дулово)            1:2
Вихър (Лозница) - Левски'97 (Главиница)          0:2
Юнак (Шумен) - Калиакра (Каварна)                0:2
Атлетик (Езерово) - ОФК Девня (Девня)            1:1
Орловец (Победа) - Преслав-Локо (Велики Преслав) 1:0
Кубрат (Кубрат) - Бенковски (Бяла)              11:1
Доростол'97 (Силистра) - Черноморец (Чернево)    6:3
Феърплей-Порт (Варна) - Левски (Омуртаг)         3:1
Вихър (Завет) - Академик Бона (Търговище)        0:3 сл

КУПА НА БЪЛГАРИЯ


ДРУГИ ТУРНИРИ


ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ



        

Напиши коментар