сезон 2000/01

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. ОФК Девня (Девня)            30  26  3   1  93:16  81
---------------------------------------------------------
 2. ЛОКОМОТИВ (Русе)             30  19  5   6  72:26  62
 3. Феърплей-Порт (Варна)        30  19  4   7  93:33  61
 4. Чикаго Атлетик (Тръстеник)   30  16  5   9  48:37  53
 5. Калиакра (Каварна)           30  15  2  13  61:54  47
 6. Дулово'98 (Дулово)           30  14  5  11  57:67  47
 7. Преслав (Велики Преслав)     30  14  4  12  41:27  46
 8. Орловец (Победа)             30  13  5  12  45:42  44
 9. Черноморец (Чернево)         30  13  3  14  68:61  42
10. Левски'96 (Главиница)        30  11  6  13  42:46  39
11. Левски (Омуртаг)             30  11  2  17  51:67  35
12. Юнак (Шумен)                 30  10  5  15  37:54  35
13. Албена'97 (Оброчище)         30   9  3  18  37:87  30
---------------------------------------------------------
14. Бенковски-Малчика Юн (Бяла)  30   9  1  20  38:77  28
15. Антибиотик-Лудог. (Разград)  30   8  3  19  31:62  27
16. Септември'98 (Тервел)        30   4  2  24  24:82  14
Източник: Bulgarian-football.com

– Преди началото на сезона ОФК Девня реши да играе домакинствата си Повеляново.
– Преди началото на сезона Преслав-Локомотив (Велики Преслав) е разтурен. Преслав (Велики Преслав) и Локомотив (Каспичан) са възстановени като отделни клубове. Преслав остава в Североизточната „В“ група, а Локомотив (Каспичан) започва сезона в ОФГ Шумен.
– Преди началото на сезона Спортист (Генерал Тошево), Кубрат (Кубрат), Атлетик (Езерово), Вихър (Лозница) и Академик Бона (Търговище) се отказват от участие. Бенковски (Бяла) запасиха мястото си в групата, въпреки че завършиха в зоната на изпадащите през миналия сезон.
– нови членове на Североизточната „В“ група за сезон 2000/01 са Антибиотик-Лудогорец (Разград), изпаднал от „Б“ група и Чикаго Атлетик (Тръстеник) от ОФГ Русе, победител в квалификационния турнир за попълване на Североизточната „В“ група. В групата са включени по административен път Септември’98 (Тервел) и Албена’97 (Оброчище). Броят на отборите в групата е редуциран от 18 на 16.
– На 14 ноември 2000 г. ( след 12 изиграни кръга) БЕНКОВСКИ (Бяла) се обедини с отбора от Русенската ОФГ Малчика Юнайтед (Батишница). Новият отбор се казва БЕНКОВСКИ – МАЛЧИКА ЮНАЙТЕД.
– След зимната пауза ЧИКАГО АТЛЕТИК (Тръстеник) решиха да играят домакинските си мачове в Русе.
– След 19 кръг СЕПТЕМВРИ’98 (Тервел) прекратиха участието си в групата. Всички техни резултати до този момент са зачетени, а в следващите срещи им бяха присъдени служебни загуби.

Резултати:

I кръг

13 август 2000 г., неделя, 18:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Орловец (Победа)              3:0
Бенковски (Бяла) - Левски'96 (Главиница)          3:1
Септември'98 (Тервел) - ОФК Девня (Девня)         0:2
Дулово'98 (Дулово) - Антибиотик-Лудог. (Разград)  4:1
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Калиакра (Каварна)   4:1
Преслав (Велики Преслав) - Левски (Омуртаг)       2:0
13 август 2000 г., сряда, 18:00 ч:
Черноморец (Чернево) - Албена'97 (Оброчище)       8:0
6 септември 2000, сряда, 17:00 ч: 
Феърплей-Порт (Варна) - Юнак (Шумен)              1:0

II кръг

20 август 2000 г., неделя, 18:00 ч:
Орловец (Победа) - Левски (Омуртаг)               3:0
Калиакра (Каварна) - Преслав (Велики Преслав)     1:0
Албена'97 (Оброчище) - Чикаго Атлетик (Тръстеник) 0:2
Антибиотик-Л (Разград) - Черноморец (Чернево)     3:1
ОФК Девня (Девня) - Дулово'98 (Дулово)            1:0
Левски'96 (Главиница) - Феърплей-Порт (Варна)     1:2
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Бенковски (Бяла)              4:0
30 август 2000 г., сряда, 17:00 ч:
Юнак (Шумен) - Септември'98 (Тервел)              3:2

III кръг

27 август 2000 г., неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Орловец (Победа)               4:2
Феърплей-Порт (Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          1:1
 [1:0 Тодор Радомиров 21(д), 1:1 Цветомир Василев 90]
Септември'98 (Тервел) - Левски'96 (Главиница)     2:3
Дулово'98 (Дулово) - Юнак (Шумен)                 5:1
Черноморец (Чернево) - ОФК Девня (Девня)          1:3
Чикаго Атл. (Тръстеник) - Антибиотик-Л (Разград)  3:1
Преслав (Велики Преслав) - Албена'97 (Оброчище)   1:0
Левски (Омуртаг) - Калиакра (Каварна)             2:1

IV кръг

3 септември 2000 г, неделя, 17:00 ч:
Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)             1:2
Албена'97 (Оброчище) - Левски (Омуртаг)           2:0
Антибиотик-Л (Разград) – Преслав (Велики Преслав) 1:1
ОФК Девня (Девня) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)    3:2
Юнак (Шумен) - Черноморец (Чернево)               1:2
Левски'96 (Главиница) - Дулово'98 (Дулово)        0:0
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Септември'98 (Тервел)         6:1
Бенковски (Бяла) - Феърплей-Порт (Варна)          1:4

V кръг

10 септември 2000 г, неделя, 17:00 ч:
Феърплей-Порт (Варна) - Орловец (Победа)          7:0
Септември'98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)          1:3 
Дулово'98 (Дулово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             1:0
Черноморец (Чернево) - Левски'96 (Главиница)      4:1
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Юнак (Шумен)         5:0
Преслав (Велики Преслав) - ОФК Девня (Девня)      0:1
Левски (Омуртаг) - Антибиотик-Лудогорец (Разград) 0:0
Калиакра (Каварна) - Албена'97 (Оброчище)         5:0

VI кръг

17 септември 2000 г, неделя, 17:00 ч:
Орловец (Победа) - Албена'97 (Оброчище)           2:0
Антибиотик-Лудог. (Разград) - Калиакра (Каварна)  7:1
ОФК Девня (Девня) - Левски (Омуртаг)              5:0
Юнак (Шумен) - Преслав (Велики Преслав)           2:0
Левски'96 (Главиница) - Чикаго Атлетик(Тръстеник) 2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Черноморец (Чернево)          5:0
Бенковски (Бяла) - Дулово'98 (Дулово)             2:3
Феърплей-Порт (Варна) - Септември'98 (Тервел)     6:0

VII кръг

24 септември 2000 г, неделя, 17:00 ч:
Септември'98 (Тервел) - Орловец (Победа)          1:1
Черноморец (Чернево) - Бенковски (Бяла)           7:0
Преслав (Велики Преслав) - Левски'96 (Главиница)  0:0
Калиакра (Каварна) - ОФК Девня (Девня)            2:3
Албена'97 (Оброчище) - Антибиотик-Луд. (Разград)  2:0
28 септември 2000 г, четвъртък, 17:00 ч:
Дулово'98 (Дулово) - Феърплей-Порт (Варна)        3:3
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - ЛОКОМОТИВ (Русе)     2:5
Левски (Омуртаг) - Юнак (Шумен)                   5:2

VIII кръг

1 октомври 2000 г, неделя, 16:00 ч:
Орловец (Победа) - Антибиотик-Лудогорец (Разград) 3:0 сл
Гостите не се явяват
ОФК Девня (Девня) - Албена'97 (Оброчище)         10:0
Юнак (Шумен) - Калиакра (Каварна)                 3:2
Левски'96 (Главиница) - Левски (Омуртаг)          3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Преслав (Велики Преслав)      2:0
Бенковски (Бяла) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)     0:3 сл
Домакините не се явяват
Феърплей-Порт (Варна) - Черноморец (Чернево)      6:0
Септември'98 (Тервел) - Дулово'98 (Дулово)        1:0

IX кръг

8 октомври 2000 г, неделя, 16:00 ч:
Дулово'98 (Дулово) - Орловец (Победа)             2:1
Черноморец (Чернево) - Септември'98 (Тервел)      4:3
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Феърплей-Порт(Варна) 2:1
Левски (Омуртаг) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               0:2
 [0:1 Благовест Георгиев 60, 0:2 Цанко Стоичков 73]
Калиакра (Каварна) - Левски'96 (Главиница)        2:0
Антибиотик-Лудогорец (Разград) - ОФК Девня(Девня) 0:1
22 октомври 2000 г, неделя, 16:00 ч:
Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)       3:0 сл
Гостите не се явяват
Албена'97 (Оброчище) - Юнак (Шумен)               3:0

X кръг

15 октомври 2000 г, неделя, 16:00 ч:
Орловец (Победа) - ОФК Девня (Девня)              0:0
Юнак (Шумен) - Антибиотик-Лудогорец (Разград)     1:0
Левски'96 (Главиница) - Албена'97 (Оброчище)      5:0
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Калиакра (Каварна)            3:0 сл
Гостите не се явяват
на неутрален терен:
Бенковски (Бяла) - Левски (Омуртаг)               1:3
Феърплей-Порт (Варна) - Преслав (Велики Преслав)  3:1
Септември'98 (Тервел) - Чикаго Атлетик(Тръстеник) 5:0 сл
Прекратен при 2:0 
Дулово'98 (Дулово) - Черноморец (Чернево)         3:1

XI кръг

29 октомври 2000 г, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Чернево) - Орловец (Победа)           5:4
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Дулово'98 (Дулово)   2:1
Преслав (Велики Преслав) - Септември'98 (Тервел)  5:0
Левски (Омуртаг) - Феърплей-Порт (Варна)          0:2
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла)             3:0 сл
Гостите не се явяват
Албена'97 (Оброчище) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           0:0
Антибиотик-Луд. (Разград) - Левски'96 (Главиница) 0:4
ОФК Девня (Девня) - Юнак (Шумен)                  2:0

XII кръг

5 ноември 2000 г, неделя, 14:00 ч:
Орловец (Победа) - Юнак (Шумен)                   3:1
Левски'96 (Главиница) - ОФК Девня (Девня)         1:2
Септември'98 (Тервел) - Левски (Омуртаг)          3:0
Черноморец (Чернево) - Чикаго Атлетик (Тръстеник) 3:0
8 ноември 2000 г, сряда, 14:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Антибиотик-Лудог. (Разград)   5:1
Феърплей-Порт (Варна) - Калиакра (Каварна)        8:1
Дулово'98 (Дулово) - Преслав (Велики Преслав)     1:0
9 декември 2000 г., събота, 14:00 ч:
на неутрален терен:
Бенковски-Мал Юн (Бяла) - Албена'97 (Оброчище)    3:0

XIII кръг

12 ноември 2000 г, неделя, 14:00 ч:
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Орловец (Победа)     1:0
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Чернево)   1:0
Левски (Омуртаг) - Дулово'98 (Дулово)             1:1
Калиакра (Каварна) - Септември'98 (Тервел)        4:0
Албена'97 (Оброчище) - Феърплей-Порт (Варна)      1:10
ОФК Девня (Девня) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              3:1
 [0:1 Благовест Георгиев 48, 1:1 Желязков 54(д), 
  2:1 Кателиев 57, 3:1 Сираков 64]
Юнак (Шумен) - Левски'96 (Главиница)              2:2
15 ноември 2000 г, сряда, 14:00 ч:
Антибиотик-Л (Разград) - Бенковски-Мал Юн (Бяла)  0:1

XIV кръг

19 ноември 2000 г, неделя, 14:00 ч:
Орловец (Победа) - Левски'96 (Главиница)          0:0
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Юнак (Шумен)                  3:0
 [1:0 Цветомир Василев 37, 2:0 Ахмед 78(автогол), 
  3:0 Благовест Георгиев 87]
В Батишница:
Бенковски-Малчика Юн (Бяла) - ОФК Девня (Девня)   1:2
Феърплей-Порт (Варна) – Антибиотик-Л (Разград)    7:0
Септември'98 (Тервел) - Албена'97 (Оброчище)      2:0
Дулово'98 (Дулово) - Калиакра (Каварна)           4:2
Черноморец (Чернево) - Левски (Омуртаг)          10:0
Чикаго Атлетик (Тръстеник) – Преслав (В.Преслав)  2:0

XV кръг

25 ноември 2000 г, събота, 14:00 ч:
Преслав (Велики Преслав) - Орловец (Победа)       0:0
Левски (Омуртаг) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)     3:0 сл
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Чернево)         2:0
Албена'97 (Оброчище) - Дулово'98 (Дулово)         1:4
Антибиотик-Л (Разград) - Септември'98 (Тервел)    4:2
ОФК Девня (Девня) - Феърплей-Порт (Варна)         0:0
Юнак (Шумен) - Бенковски-Малчика Юнайтед (Бяла)   2:0
Левски'96 (Главиница) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          1:2

XVI кръг

4 март 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Бенковски-Мал Юн (Бяла)   2:1
Юнак (Шумен) - Феърплей-Порт (Варна)              0:0
ОФК Девня (Девня) - Септември'98 (Тервел)         4:0
Антибиотик-Лудог. (Разград) - Дулово'98 (Дулово)  0:1
Калиакра (Каварна) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)   0:0
Левски (Омуртаг) - Преслав (Велики Преслав)       1:0
14 март 2001 г., сряда, 15:00 ч:
Орловец (Победа) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               0:0
Албена'97 (Оброчище) - Черноморец (Чернево)       1:1

XVII кръг

11 март 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Орловец (Победа)               1:2
Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)     1:0
В Русе:
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Албена'97 (Оброчище) 3:1
Черноморец (Чернево) - Антибиотик-Лудог.(Разград) 1:0
Дулово'98 (Дулово) - ОФК Девня (Девня)            0:4 сл
Прекратен при 1:1
Септември'98 (Тервел) - Юнак (Шумен)              1:1
Феърплей-Порт (Варна) - Левски'96 (Главиница)     3:1
В Батишница:
Бенковски-Малчика Юн (Бяла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)    1:2

XVIII кръг

18 март 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Орловец (Победа) - Бенковски-Малчика Юн (Бяла)    3:1
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Феърплей-Порт (Варна)         2:3
Левски'96 (Главиница) - Септември'98 (Тервел)     2:0
Юнак (Шумен) - Дулово'98 (Дулово)                 0:1
ОФК Девня (Девня) - Черноморец (Чернево)          3:0
Антибиотик-Л (Разград) - Чикаго Ат (Тръстеник)    0:1
Албена'97 (Оброчище) - Преслав (Велики Преслав)   0:5
Калиакра (Каварна) - Левски (Омуртаг)             1:0

XIX кръг

25 март 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Орловец (Победа)             2:0
Левски (Омуртаг) - Албена'97 (Оброчище)           8:1
Преслав (Велики Преслав) - Антибиотик-Л (Разград) 3:0
В Русе:
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - ОФК Девня (Девня)    1:1
Черноморец (Чернево) - Юнак (Шумен)               0:2
Дулово'98 (Дулово) - Левски'96 (Главиница)        3:3
Септември'98 (Тервел) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          0:1
Феърплей-П (Варна) - Бенковски-Малчика Юн (Бяла)  3:0

XX кръг

1 април 2001 г., неделя, 16:00 ч:
Орловец (Победа) - Феърплей-Порт (Варна)          1:0
В Батишница:
Бенковски-Мал Юн (Бяла) - Септември'98 (Тервел)   3:0 сл
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Дулово'98 (Дулово)            7:2
Левски'96 (Главиница) - Черноморец (Чернево)      1:0
Юнак (Шумен) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)         2:0
ОФК Девня (Девня) - Преслав (Велики Преслав)      3:1
Антибиотик-Лудогорец (Разград) - Левски (Омуртаг) 3:1
Албена'97 (Оброчище) - Калиакра (Каварна)         1:1

XXI кръг

8 април 2001 г., неделя, 16:00 ч:
Албена'97 (Оброчище) - Орловец (Победа)           2:0
Калиакра (Каварна) - Антибиотик-Луд. (Разград)    3:1
Левски (Омуртаг) - ОФК Девня (Девня)              0:6 сл
Прекратен при 2:3
Преслав (Велики Преслав) - Юнак (Шумен)           1:0
В Русе:
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Левски'96(Главиница) 0:0
Черноморец (Чернево) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           2:1
Дулово'98 (Дулово) - Бенковски-Малчика Юн (Бяла)  4:2
Септември'98 (Тервел) - Феърплей-Порт (Варна)     0:3 сл

XXII кръг

14 април 2001 г., събота, 16:00 ч:
Орловец (Победа) - Септември'98 (Тервел)          3:0 сл
Феърплей-Порт (Варна) - Дулово'98 (Дулово)        7:1
В Батишница:
Бенковски-Малчика Юн(Бяла) - Черноморец (Чернево) 2:2
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Чикаго Атлетик (Тръстеник)    1:1
Левски'96 (Главиница) - Преслав (Велики Преслав)  2:0
Юнак (Шумен) - Левски (Омуртаг)                   1:0
ОФК Девня (Девня) - Калиакра (Каварна)            6:0
Антибиотик-Луд. (Разград) - Албена'97 (Оброчище)  2:1

XXIII кръг

18 април 2001 г., сряда, 16:00 ч:
Антибиотик-Лудогорец (Разград) - Орловец (Победа) 1:0
Албена'97 (Оброчище) - ОФК Девня (Девня)          2:3
Калиакра (Каварна) - Юнак (Шумен)                 3:2
Левски (Омуртаг) - Левски'96 (Главиница)          4:0
Преслав (Велики Преслав) - ЛОКОМОТИВ (Русе)       1:0
В Русе:
Чикаго Атл. (Тръстеник) - Бенковски-Мал Юн (Бяла) 2:0
Черноморец (Чернево) - Феърплей-Порт (Варна)      1:3
Дулово'98 (Дулово) - Септември'98 (Тервел)        3:0 сл

XXIV кръг

25 април 2001 г., сряда, 16:00 ч:
Орловец (Победа) - Дулово'98 (Дулово)             2:0
Феърплей-П (Варна) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)   1:2
В Батишница:
Бенковски-Мал Юн (Бяла) - Преслав (В.Преслав)     2:3
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Левски (Омуртаг)              3:1
Левски'96 (Главиница) - Калиакра (Каварна)        3:2
Юнак (Шумен) - Албена'97 (Оброчище)               4:3
ОФК Девня (Девня) - Антибиотик-Лудогорец(Разград) 4:0
Септември'98 (Тервел) - Черноморец (Чернево)      0:3 сл

 XXV кръг

29 април 2001 г., неделя, 16:00 ч:
ОФК Девня (Девня) - Орловец (Победа)              4:1
Антибиотик-Лудогорец (Разград) - Юнак (Шумен)     1:1
Албена'97 (Оброчище) - Левски'96 (Главиница)      3:1
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             3:0 сл
Левски (Омуртаг) - Бенковски-Малчика Юн (Бяла)    6:1
Преслав (Велики Преслав) - Феърплей-Порт (Варна)  2:1
Черноморец (Чернево) - Дулово'98 (Дулово)         3:3
В Русе:
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Септември'98(Тервел) 3:0 сл

XXVI кръг

2 май 2001 г., сряда, 17:00 ч:
Орловец (Победа) - Черноморец (Чернево)           2:0
Дулово'98 (Дулово) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)   2:1
Феърплей-Порт (Варна) - Левски (Омуртаг)          3:0
В Батишница:
Бенковски-Малчика Юн (Бяла) - Калиакра (Каварна)  2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Албена'97 (Оброчище)          4:0
Левски'96 (Главиница) - Антибиотик-Л (Разград)    0:1
Юнак (Шумен) - ОФК Девня (Девня)                  1:4
Септември'98 (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)  0:3 сл

XXVII кръг

5 май 2001 г., събота, 17:00 ч:
Юнак (Шумен) - Орловец (Победа)                   3:1
ОФК Девня (Девня) - Левски'96 (Главиница)         3:0
Антибиотик-Лудог. (Разград) - ЛОКОМОТИВ (Русе)    0:4 сл
 [0:1 Владислав Иванов 5']
Срещата е прекратена при 0:1 в 25 мин., когато зрител
удря помощник-съдията със стъклена бутилка по главата.
Албена'97 (Оброчище) - Бенковски-Мал Юн (Бяла)    3:0 сл
Калиакра (Каварна) - Феърплей-Порт (Варна)        5:0
Преслав (Велики Преслав) - Дулово'98 (Дулово)     6:0
10 май 2001 г., четвъртък, 17:00 ч:
В Русе:
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Черноморец (Чернево) 3:0
Левски (Омуртаг) - Септември'98 (Тервел)          3:0 сл

XXVIII кръг
 13 май 2001 г., неделя, 17:00 ч:
Орловец (Победа) - Чикаго Атлетик (Тръстеник)     3:0
Черноморец (Чернево) - Преслав (Велики Преслав)   2:1
Дулово'98 (Дулово) - Левски (Омуртаг)             2:4
Феърплей-Порт (Варна) - Албена'97 (Оброчище)      1:4
В Батишница:
Бенковски-Мал Юн (Бяла) - Антибиотик-Л (Разград)  2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - ОФК Девня (Девня)             2:1
 [2:0 Владислав Иванов 8, 22, 2:1 Христов 72']
Левски'96 (Главиница) - Юнак (Шумен)              1:0
Септември'98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)        0:3 сл

XXIX кръг

20 май 2001 г., неделя, 17:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Орловец (Победа)          2:4 
Юнак (Шумен) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                   1:1
 [1:0 Кръстев 48, 1:1 Благовест Георгиев 85']
ОФК Девня (Девня) - Бенковски-Мал Юнайтед (Бяла)  6:0
Антибиотик-Луд. (Разград) - Феърплей-Порт (Варна) 0:4
Калиакра (Каварна) - Дулово'98 (Дулово)           8:1
Левски (Омуртаг) - Черноморец (Чернево)           7:5
Преслав (В. Преслав) - Чикаго Атлетик (Тръстеник) 0:0
Албена'97 (Оброчище) - Септември'98 (Тервел)      3:0 сл

XXX кръг

25 май 2001 г., петък, 17:00 ч:
В Русе:
Чикаго Атлетик (Тръстеник) - Левски (Омуртаг)     2:1
Феърплей-Порт (Варна) - ОФК Девня (Девня)         0:3
26 май 2001 г., събота, 17:00 ч:
Орловец (Победа) - Преслав (Велики Преслав)       3:0
Черноморец (Чернево) - Калиакра (Каварна)         2:0
Дулово'98 (Дулово) - Албена'97 (Оброчище)         2:3
В Батишница:
Бенковски-Малчика - Юнак (Шумен)                  2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе)  - Левски'96 (Главиница)         2:0
 [1:0 Благовест Георгиев 69, 2:0 Владислав Иванов 80]
Септември'98 (Тервел) - Антибиотик-Л (Разград)    0:3 сл


КУПА НА БЪЛГАРИЯ

Зона Русе – финал
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Чикаго Атлетик (Тръстеник) 3:1

Първи кръг
13 септември 2000 г.
Калиакра (Каварна) – ЛОКОМОТИВ (Русе) 1:2

Втори кръг
23 септември 2000, събота, 16:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Локомотив (Пловдив) 2:1
[0:1 Чалъков 12, 1:1 Мирослав Енев 86, 2:1 Окан Неджати Хасан 90],
600 зрители

Състави:
ЛОКОМОТИВ (Русе): Мирослав Златански, Ковачев, Ценко Серафимов, Цветомир Василев, Мирослав Енев, Мирослав Великов, Петър Огнянов /81- Николай Цонев/, Мартин Керчев, Благовест Георгиев, Пламен Кръстев /83- Окан Неджати Хасан/, Христов /81- Димитров/.
Локомотив (Пловдив): Шарков, Бачков, Иван Гешев, Йонов, Динков /83-Атанас Пашев/, Д.Пашев, Миленков /68- Камбуров/, Велчев, Иво Гешев /65- Караманов/, Георгиев, Чалъков..

Трети кръг (1/16 финали)
4 ноември 2000 г, събота, 14:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Нефтохимик (Бургас) 1:3
 [0:1 Георги Мечеджиев 25, 1:1 Тодор Христов 29, 
  1:2 Георги Чиликов 60, 1:3 Митко Трендафилов 85],
 Градски стадион, Русе - 4 000 зрители

Състави:
ЛОКОМОТИВ (Русе): Мирослав Златански, Ковачев /40- Сашо Тодоров/, Ценко Серафимов, Цветомир Василев, Мирослав Енев, Камен Симеонов, Цанко Стоичков, Мирослав Керчев /83- Окан Неджати Хасан/, Благовест Георгиев, Пламен Кръстев, Тодор Христов /76 – Мирослав Великов/.
Нефтохимик (Бургас): Свилен Симеонов, Христов, Веселин Бранимиров, Саид Ибраимов, Петров, Георги Мечеджиев /80- Велиян Парушев/, Тодор Киселичков, Николай Съботинов /62- Николай Кръстев/, Георги Чиликов, Митко Трендафилов, Малин Орачев..


ДРУГИ ТУРНИРИ

КУПА НА АМАТьОРСКАТА ЛИГА

Зона Русе - финал
4 октомври 2000 г.
Градски стадион, Русе
Чикаго - Атлетик (Тръстеник) - ЛОКОМОТИВ (Русе) 1:3
[Калоян Йорданов (дузпа) - Благовест Георгиев -2, 
 Николай Цонев]

Североизточна България - полуфинал
В Кубрат
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Дулово'98 (Дулово) 3:1

Североизточна България - финал
ст."Локомотив", Каспичан
Феърплей-Порт(Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе) 4:3, след дузпи 

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар