сезон 2001/02

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. ЛОКОМОТИВ-Чикаго (Русе)      28  22  1   5  84:22  67
---------------------------------------------------------
 2. Шумен 2001 (Шумен)           28  18  4   6  65:32  58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Локомотив (Каспичан)         28  16  6   6  62:27  54
 4. Феърплей (Варна)             28  14  0  14  65:51  42
 5. Дулово'98 (Дулово)           28  13  3  12  44:57  42
 6. Левски (Омуртаг)             28  12  4  12  46:49  40
 7. Преслав (Велики Преслав)     28  11  7  10  44:32  40
 8. Енергия (Търговище)          28  11  5  12  50:49  38
 9. Албена'97 (Оброчище)         28  10  4  14  45:68  34
10. Добрич 2000 (Добрич)         28   9  5  14  53:68  32
11. Калиакра (Каварна)           28   9  4  15  31:51  31
12. Левски'96 (Главиница)        28   9  4  15  31:46  31
13. Орловец (Победа)             28   8  7  13  40:63  31
14. Черноморец (Балчик)          28   8  6  14  35:57  30
---------------------------------------------------------
15. Черноморец (Чернево)         28   8  4  16  34:57  28
--. Малчика Юнайтед (Батишница)   7   1  1   5   8:17   -
Източник: Bulgarian-football.com

– преди началото на сезона Феърплей-Порт (Варна) променя името си на Феърплей (Варна).
– преди началото на сезона Локомотив (Русе) се обединява с Чикаго-Атлетик (Търстеник) Новият клуб се казва Локомотив-Чикаго (Русе).
– Шумен (Шумен) и Юнак (Шумен) се обединяват. Новото име на клуба е Шумен 2001.
– Доростол 1902 (Силистра) променя името си на Доростол 2001 (Силистра). Клубът се отказва от участие в Североизточната „В“ група и ще участва в първенството на ОФГ-Силистра.
– Изпадналият от Североизточна „В“ група Бенковски-Малчика Юнайтед (Бяла) е разтурен. Бенковски (Бяла) и Малчика Юнайтед (Батишница) са възстановени като отделни клубове.
– Малчика Юнайтед (Батишница) от ОФГ Русе е включен в състава на Североизточна „В“ група на овакантеното място след обединението на ЛОКОМОТИВ (Русе) и Чикаго Атлетик (Тръстеник).
– Черноморец (Балчик) от ОФГ Добрич е включен в състава на Североизточна „В“ група на овакантеното място след обединението на Шумен (Шумен) и Юнак (Шумен).
– Локомотив (Каспичан) от ОФГ Шумен) е включен в състава на Североизточна „В“ група след отказването от участие на Доростол 2001 (Силистра)
– нови членове на Североизточната „В“ група за сезон 2001/02 са Добрич 2000 (Добрич) от ОФГ Добрич и Енергия (Търговище) от ОФГ Търговище, победители в квалификационния турнир за попълване на Североизточната „В“ група и включените по служебен път Черноморец (Балчик) от ОФГ Добрич и Локомотив (Каспичан) от ОФГ Шумен.

СПИСЪК НА ФУТБОЛИСТИТЕ И СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКИЯ ЩАБ НА ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) през сезон 2001/02:

ВРАТАРИ

1. Иван Милчев Маринов (03.05.1970)
12. Ивайло Станев Иванов (04.02.1979)
31. Християн Пламенов Дянков (07.03.1986)
37. Алпер Низамиев Хюсеинов (07.12.1983)

ЗАЩИТНИЦИ

2. Любомир Стефанов Александров (12.12.1983)
3. Самир Бехчетов Мъстънов (20.08.1974)
4. Валентин Стефанов Петров (01.11.1982)
5. Ценко Манев Серафимов (01.05.1971)
15. Тихомир Кирилов Трендафилов (28.07.1983)
19. Емил Павлов Генов (08.06.1979)
23. Несин Неджетов Исмаилов (13.12.1984)

ПОЛУЗАЩИТНИЦИ

6. Мирослав Димитров Великов (08.02.1984)
7. Пламен Георгиев Кръстев (14.04.1969)
8. Мартин Кирилов Керчев (22.10.1982)
10. Владислав Митков Иванов (02.02.1978)
11. Тихомир Йорданов Илиев (14.07.1983)
13. Петър Огнянов Димитров (25.06.1980)
14. Веселин Огнянов Джукелов (10.02.1984)
21. Георги Ангелов Кънчев (16.01.1985)
24. Денислав Георгиев Николов (22.12.1985)
26. Руслан Любенов Тончев (24.08.1984)
27. Бирол Мухаремов Торлаков (14.12.1984)

НАПАДАТЕЛИ

9. Благовест Димитров Георгиев (22.05.1967)
17. Калоян Николаев Йорданов (31.08.1975)
16. Станислав Тодоров Георгиев (18.03.1985)
18. Борис Христов Минев (27.04.1983)
20. Павлин Маринов Йотов (04.07.1974)
22. Анатолий Анатолиевич Яковленко (21.03.1983)
30. Кристиян Станиславов Пашев (05.03.1984)

СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКО РЪКОВОДСТВО

– Димитър ДИМИТРОВ-КУЛЕМАНС – старши треньор

– Людмил АЛЕКСАНДРОВ – помощник-треньор

– Иван ИНДЖОВ – медицинско лице

Резултати:

I кръг

18 август 2001 г., събота, 17:00 ч:
Орловец (Победа) - Шумен 2001 (Шумен)             2:0
19 август 2001 г., неделя, 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Левски'96 (Главиница)        4:0
 [2:0 Калоян Йорданов 10',43', 3:0 Владислав Иванов 62,'
  4:0 Благовест Георгиев 88'], 250 зрители

Състав на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Владислав Иванов, Самир Мъстънов, Валентин Петров, Тихомир Трендафилов (46-Павлин Йотов), Мирослав Великов, Петър Огнянов (46-Тихомир Илиев), Мартин Керчев, Благовест Георгиев, Калоян Йорданов, Борис Минев.

Енергия (Търговище) - Локомотив (Каспичан)        2:1
Албена'97 (Оброчище) - Черноморец (Балчик)        1:1
Феърплей (Варна) - Добрич 2000 (Добрич)           5:2
Левски (Омуртаг) - Преслав (Велики Преслав)       3:0
Малчика Юнайтед (Батишница) - Дулово'98(Дулово) анулиран
Краен резултат 2:2, анулиран по-късно
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Чернево)         3:0

II кръг

25 август 2001 г., събота, 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Енергия (Търговище)          4:1
 [1:0 Самир Мъстънов 3, 2:0 Владислав Иванов 5,
  3:0 Мартин Керчев 16,  3:1 Ангелов 30,
  4:1 Благовест Георгиев 50], 250 зрители

Състав на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Емил Генов, Самир Мастънов-жк, Валентин Петров (71-Павлин Йотов), Владислав Иванов, Мирослав Великов, Петър Огнянов, Мартин Керчев (75-Георги Къчнев), Благовест Георгиев, Калоян Йорданов (78-Борис Минев), Павлин Илиев.

25 август 2001 г., неделя, 17:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Черноморец (Чернево)      3:1
Дулово'98 (Дулово) - Калиакра (Каварна)           2:1
Преслав (В. Преслав) - Малчика Юн (Батишница)  анулиран
Краен резултат 3:0, по-късно е анулиран
в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Левски (Омуртаг)           6:2
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Феърплей (Варна)            0:4
Шумен 2001 (Шумен) - Албена'97 (Оброчище)         7:1
Локомотив (Каспичан) - Орловец (Победа)           4:1

III кръг

2 септември 2001 г., неделя, 16:00 ч:
Енергия (Търговище) - Левски'96 (Главиница)       2:0
Орловец (Победа) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)             0:6
 [0:1 Благовест Георгиев 20', 0:2 Владислав Иванов 44,
  0:3 Благовест Георгиев 69, 0:4 Мартин Керчев 74,
  0:5 Павлин Йотов 78, 0:6 Мартин Керчев 84]
Албена'97 (Оброчище) - Локомотив (Каспичан)       1:4
Феърплей (Варна) - Шумен 2001 (Шумен)             4:1
Левски (Омуртаг) - Черноморец (Балчик)            2:0
Малчика Юн (Батишница) - Добрич 2000 (Добрич)  анулиран
Краен резултат 5:0, по-късно е анулиран.
Калиакра (Каварна) - Преслав (Велики Преслав)     2:1
Черноморец (Чернево) - Дулово'98 (Дулово)         2:1

IV кръг

8 септември 2001 г., събота, 16:00 ч:
в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Калиакра (Каварна)         2:1
Енергия (Търговище) - Орловец (Победа)            2:2
9 септември 2001 г., неделя, 16:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Дулово'98 (Дулово)        1:0
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Чернево)   1:1
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Малчика Юн (Батишница)    анулиран
Краен резултат 2:1, по-късно е анулиран.
Шумен 2001 (Шумен) - Левски (Омуртаг)             5:2
Локомотив (Каспичан) - Феърплей (Варна)           0:3
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Албена'97 (Оброчище)         3:0 сл
Гостите не се явяват

V кръг

15 септември 2001 г., събота, 16:00 ч:
Орловец (Победа) - Левски'96 (Главиница)          0:0
16 септември 2001 г., неделя, 16:00 ч:
Албена'97 (Оброчище) - Енергия (Търговище)        0:4
Феърплей (Варна) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)             2:1
 [1:0 Господинов 23, 1:1 Тихомир Илиев 35,
   2:1 М. Иванов 56], 300 зрители

Съставът на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Владислав Иванов, Самир Мъстънов, Валентин Петров , Ценко Серафимов, Мирослав Великов, Пламен Кръстев, Мартин Керчев, Благовест Георгиев, Калоян Йорданов (66-Борис Минев), Тихомир Илиев.

Левски (Омуртаг) - Локомотив (Каспичан)           0:0
Малчика Юн (Батишница) - Шумен 2001 (Шумен)    анулиран
Краен резултат 0:4. По-късно е анулиран.
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)          0:0
Черноморец (Чернево) - Добрич 2000 (Добрич)       1:1
Дулово'98 (Дулово) - Преслав (Велики Преслав)     3:1

VI кръг

23 септември 2001 г., неделя, 16:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Преслав (Велики Преслав)  2:0
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Черноморец (Чернево)        1:0
Шумен 2001 (Шумен) - Калиакра (Каварна)           7:0
Локомотив (Каспичан) - Малчика Юн (Батишница)   анулиран
Краен резултат 3:0 сл, тъй като гостите не се явяват.
По-късно този резултат е анулиран.
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Левски (Омуртаг)             4:2
 [1:0 Владислав Иванов 12, 2:0 Благовест Георгиев 14,
  3:0 Калоян Йорданов 45,   3:1 Билял Билялов 58(д),
  4:1 Благовест Георгиев 75(д),  4:2 Билял Билялов 85],
  350 зрители

Съставът на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Владислав Иванов, Самир Мъстънов, Валентин Петров (63-Петър Огнянов), Ценко Серафимов (68-Тихомир Трендафилов), Мирослав Великов, Пламен Кръстев, Мартин Керчев (63- Емил Генов), Благовест Георгиев, Калоян Йорданов, Тихомир Илиев.

Орловец (Победа) - Албена'97 (Оброчище)           6:2
26 септември 2001 г., сряда, 16:00 ч:
в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Дулово'98 (Дулово)         2:4
Енергия (Търговище) - Феърплей (Варна)            1:4

VII кръг

23 септември 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Албена'97 (Оброчище) - Левски'96 (Главиница)      0:2
Феърплей (Варна) - Орловец (Победа)               3:0 сл
Левски (Омуртаг) - Енергия (Търговище)            4:1
Малчика Юн (Батишница) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)     анулиран
Краен резултат 0:3 сл, тъй като домакините не се явяват.
По-късно този резултат е анулиран.
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Каспичан)         0:2
Черноморец (Чернево) - Шумен 2001 (Шумен)         0:2
Дулово'98 (Дулово) - Черноморец (Балчик)          4:1
Преслав (Велики Преслав) - Добрич 2000 (Добрич)   6:0

VIII кръг

7 октомври 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Добрич 2000 (Добрич)      1:1
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Преслав (Велики Преслав)    2:2
Шумен 2001 (Шумен) - Дулово'98 (Дулово)           2:2
Локомотив (Каспичан) - Черноморец (Чернево)       3:0
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Калиакра (Каварна)           3:0 сл.
Гостите не се явяват.
Орловец (Победа) - Левски (Омуртаг)               2:1
Албена'97 (Оброчище) - Феърплей (Варна)           0:4
Енергия (Търговище) - Малчика Юн (Батишница)    неигран
Малчика Юнайтед се отказва от участие в първенството.

IX кръг

13 октомври 2001 г., събота, 15:00 ч:
в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Черноморец (Балчик)        4:1
14 октомври 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Феърплей (Варна) - Левски'96 (Главиница)          2:0
Левски (Омуртаг) - Албена'97 (Оброчище)           5:0
Калиакра (Каварна) - Енергия (Търговище)          1:2
Черноморец (Чернево) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)         1:3
 [0:1 Тихомир Илиев 19, 0:2 Благовест Георгиев 45,
  0:3 Владислав Иванов 47, 1:3 Георги Кичуков -(д)],
 100 зрители

Съставът на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Владислав Иванов, Самир Мъстънов, Петър Огнянов, Ценко Серафимов, Мирослав Великов, Пламен Кръстев, Павлин Йотов (Борис Минев), Благовест Георгиев, Калоян Йорданов (Тихомир Трендафилов), Тихомир Илиев (Веселин Джукелов).

Дулово'98 (Дулово) - Локомотив (Каспичан)         2:2
Преслав (Велики Преслав) - Шумен 2001 (Шумен)     2:1
Орловец (Победа) - почива

X кръг

20 октомври 2001 г., събота, 15:00 ч:
Енергия (Търговище) - Черноморец (Чернево)        3:1
21 октомври 2001 г., неделя, 15:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Черноморец (Балчик)       2:0
Шумен 2001 (Шумен) - Добрич 2000 (Добрич)         3:0
Локомотив (Каспичан) - Преслав (Велики Преслав)   0:0
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Дулово'98 (Дулово)           9:0
[1:0 Владислав Иванов 3', 2:0 Шабан 11'-автогол,
3:0 Самир Мъстънов 17', 4:0 Калоян Йорданов 28',
6:0 Павлин Йотов 34', 41', 7:0 Калоян Йорданов 71',
8:0 Пламен Кръстев 78, 9:0 Владислав Иванов 84'],
 250 зрители

Съставът на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Владислав Иванов, Самир Мъстънов (Веселин Джукелов), Петър Огнянов, Ценко Серафимов, Мирослав Великов, Пламен Кръстев, Павлин Йотов (Тихомир Трендафилов), Благовест Георгиев (Борис Минев), Калоян Йорданов, Тихомир Илиев.

Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)             2:0
Феърплей (Варна) - Левски (Омуртаг)               3:1
Албена'97 (Оброчище) - почива

XI кръг

27 октомври 2001 г., събота, 14:00 ч:
в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Локомотив (Каспичан)       3:2
28 октомври 2001 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Левски'96 (Главиница)          1:1
Калиакра (Каварна) - Албена'97 (Оброчище)         1:1
Черноморец (Чернево) - Орловец (Победа)           4:1
Дулово'98 (Дулово) - Енергия (Търговище)          4:2
Преслав (Велики Преслав) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)     3:0
 [Тотев 46', Димитров 60', 74']

Съставът на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Любомир Александров (Благовест Георгиев), Самир Мъстънов, Петър Огнянов, Ценко Серафимов, Мирослав Великов, Павлин Йотов (Пламен Кръстев), Владислав Иванов, Калоян Йорданов, Тихомир Илиев, Борис Минев.

в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Шумен 2001 (Шумен)          1:2
Феърплей (Варна) - почива

XII кръг

3 ноември 2001 г., събота, 14:00 ч:
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) – Добрич 2000 (Добрич)         3:0 сл
Гостите не се явяват
Енергия (Търговище) - Преслав (Велики Преслав)    0:0
4 ноември 2001 г., неделя, 14:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Шумен 2001 (Шумен)        0:1
Локомотив (Каспичан) - Черноморец (Балчик)        4:0
Орловец (Победа) - Дулово'98 (Дулово)             2:2
Албена'97 (Оброчище) - Черноморец (Чернево)       4:1
Феърплей (Варна) - Калиакра (Каварна)             5:1
Левски (Омуртаг) - почива

XIII кръг

11 ноември 2001 г., неделя, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Левски (Омуртаг)             0:4
Черноморец (Чернево) - Феърплей (Варна)           2:1
Дулово'98 (Дулово) - Албена'97 (Оброчище)         3:0
Преслав (Велики Преслав) - Орловец (Победа)       2:2
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Енергия (Търговище)        2:5
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)          1:2
Шумен 2001 (Шумен) - Локомотив (Каспичан)         1:0
Левски'96 (Главиница) - почива

XIV кръг

17 ноември 2001 г., събота, 14:00 ч:
Орловец (Победа) - Добрич 2000 (Добрич)           2:2
18 ноември 2001 г., неделя, 14:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Локомотив (Каспичан)      1:2
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Шумен 2001 (Шумен)           3:0
Енергия (Търговище) - Черноморец (Балчик)         4:1
Албена'97 (Оброчище) - Преслав (Велики Преслав)   1:3
Феърплей (Варна) - Дулово'98 (Дулово)             4:0
Левски (Омуртаг) - Черноморец (Чернево)           3:0
Калиакра (Каварна) - почива

XV кръг

25 ноември 2001 г., неделя, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Левски'96 (Главиница)        3:0 сл
Дулово'98 (Дулово) - Левски (Омуртаг)             3:0 сл
Преслав (Велики Преслав) - Феърплей (Варна)       3:0
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Албена'97 (Оброчище)       6:0
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Орловец (Победа)            5:2
Шумен 2001 (Шумен) - Енергия (Търговище)          2:0
Локомотив (Каспичан) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)         0:2
Черноморец (Чернево) - почива

XVI кръг
 24 февруари 2002 г., неделя, 14:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)        0:0
Локомотив (Каспичан) - Енергия (Търговище)        2:0
Шумен 2001 (Шумен) - Орловец (Победа)             1:1
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Албена'97 (Оброчище)        1:1
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Феърплей (Варна)           2:1
Преслав (Велики Преслав) - Левски (Омуртаг)       1:2
Черноморец (Чернево) - Калиакра (Каварна)         0:0
Дулово'98 (Дулово) - почива

XVII кръг

2 март 2002 г, събота, 14:00 ч:
Енергия (Търговище) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)          0:5
 [0:2 Пламен Кръстев 10,25(д), 0:3 Мирослав Великов 43',
  0:5 Калоян Йорданов 60, 70]
Черноморец (Чернево) - Левски'96 (Главиница)      1:0
Калиакра (Каварна) - Дулово'98 (Дулово)           0:1
Левски (Омуртаг) - Добрич 2000 (Добрич)           1:0
Феърплей (Варна) - Черноморец (Балчик)            3:4
Албена'97 (Оброчище) - Шумен 2001 (Шумен)         1:3
Орловец (Победа) - Локомотив (Каспичан)           1:1
Преслав (Велики Преслав) - почива

XVIII кръг

9 март 2002 г, събота, 14:00 ч:
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Орловец (Победа)             7:1
 [Голмайстори за Локомотив-Ч - Пламен
  Кръстев – 4 гола! , Ценко Серафимов,
  Владислав Иванов,  Самир Мъстънов]

Състав на Локомотив-Ч: Иван Милчев (46-Ивайло Станев), Емил Генов, Самир Мъстънов, Петър Огнянов (70-Веселин Джукелов), Ценко Серафимов, Любомир Александров, Тихомир Илиев, Владислав Иванов, Пламен Кръстев, Благовест Георгиев, Калоян Йорданов (60-Борис Минев).

10 март 2002 г, неделя, 14:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Енергия (Търговище)      2:0
Локомотив (Каспичан) - Албена'97 (Оброчище)      0:0
Шумен 2001 (Шумен) - Феърплей (Варна)            5:2
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Левски (Омуртаг)           3:0
Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)    1:0
Дулово'98 (Дулово) - Черноморец (Чернево)        2:0
Добрич 2000 (Добрич) - почива

XIX кръг

17 март 2002 г, неделя, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Добрич 2000 (Добрич)        1:1
Орловец (Победа) - Енергия (Търговище)           3:2
Дулово'98 (Дулово) - Левски'96 (Главиница)       2:0
Черноморец (Чернево) - Преслав (Велики Преслав)  2:2
Левски (Омуртаг) - Шумен 2001 (Шумен)            1:1
Феърплей (Варна) - Локомотив (Каспичан)          1:3
Албена'97 (Оброчище) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)        1:5
 [1:0 Трифонов 44, 1:1 Благовест Георгиев 45',
  1:2 Петър Огнянов 45', 1:3 Мирослав Великов 55',
  1:4 Борис Минев 68', 1:5 Благовест Георгиев 69']
Черноморец (Балчик) - почива

XX кръг

23 март 2002 г, събота, 15:00 ч:
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Феърплей (Варна)            3:0 сл
Гостите не се явяват
24 март 2002 г, неделя, 15:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Орловец (Победа)         4:1
Енергия (Търговище) - Албена'97 (Оброчище)       0:2
Локомотив (Каспичан) - Левски (Омуртаг)          6:0
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)         3:1
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Черноморец (Чернево)      3:0
Преслав (Велики Преслав) - Дулово'98 (Дулово)    2:0
Шумен 2001 (Шумен) - почива

XXI кръг
 31 март 2002 г, неделя, 15:00 ч:
Преслав (Велики Преслав) - Левски'96 (Главиница) 4:0
Дулово'98 (Дулово) - Добрич 2000 (Добрич)        2:1
Черноморец (Чернево) - Черноморец (Балчик)       2:0
Калиакра (Каварна) - Шумен 2001 (Шумен)          3:1
Левски (Омуртаг) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)            2:1
 [1:0 Станков 3, 2:0 Пенев 57, 2:1 Борис Минев 85]

Състав на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Любомир Александров, Емил Генов, Петър Огнянов, Ценко Серафимов (Борис Минев), Мирослав Великов, Пламен Кръстев, Владислав Иванов, Благовест Георгиев, Калоян Йорданов, Тихомир Илиев.

Феърплей (Варна) - Енергия (Търговище)           0:2
Албена'97 (Оброчище) - Орловец (Победа)          6:0
Локомотив (Каспичан) - почива

XXII кръг

7 април 2002 г., неделя, 16:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Албена'97 (Оброчище)     1:3
Орловец (Победа) - Феърплей (Варна)              1:0
Енергия (Търговище) - Левски (Омуртаг)           1:1
Локомотив (Каспичан) - Калиакра (Каварна)        5:0
Шумен 2001 (Шумен) - Черноморец (Чернево)        4:2
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Дулово'98 (Дулово)         3:0
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Преслав (Велики Преслав)  1:3
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - почива

XXIII кръг

14 април 2002 г., неделя, 16:00 ч:
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Левски'96 (Главиница)     3:1
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)   4:0
Дулово'98 (Дулово) - Шумен 2001 (Шумен)          1:2
Черноморец (Чернево) - Локомотив (Каспичан)      1:3
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)          1:0
Левски (Омуртаг) - Орловец (Победа)              1:0
Феърплей (Варна) - Албена'97 (Оброчище)          1:2
Енергия (Търговище) - почива

XXIV кръг

17 април 2002 г., сряда, 16:00 ч:
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Добрич 2000 (Добрич)       2:2
Левски'96 (Главиница) - Феърплей (Варна)         6:3
Албена'97 (Оброчище) - Левски (Омуртаг)          2:1
Енергия (Търговище) - Калиакра (Каварна)         3:0
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Черноморец (Чернево)        3:0 сл
Гостите не се явяват
Локомотив (Каспичан) - Дулово'98 (Дулово)        2:1
Шумен 2001 (Шумен) - Преслав (Велики Преслав)    2:1
Орловец (Победа) - почива
 XXV кръг

24 април 2002 г., сряда, 16:00 ч:
Черноморец (Чернево) - Енергия (Търговище)       3:1
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Левски'96 (Главиница)      2:0
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Шумен 2001 (Шумен)        0:2
Преслав (Велики Преслав) - Локомотив (Каспичан)  1:2
Дулово'98 (Дулово) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)          0:1
 [0:1 Тихомир Илиев 62]
Калиакра (Каварна) - Орловец (Победа)            2:1
Левски (Омуртаг) - Феърплей (Варна)              3:0
Албена'97 (Оброчище) - почива

XXVI кръг

28 април 2002 г., събота, 16:00 ч:
Локомотив (Каспичан) - Добрич 2000 (Добрич)      4:1
Левски'96 (Главиница) - Левски (Омуртаг)         2:0
Албена'97 (Оброчище) - Калиакра (Каварна)        1:0
Орловец (Победа) - Черноморец (Чернево)          1:2
Енергия (Търговище) - Дулово'98 (Дулово)         4:0
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Преслав (Велики Преслав)    2:0
Шумен 2001 (Шумен) - Черноморец (Балчик)         3:0
Феърплей (Варна) - почива

XXVII кръг

4 май 2002 г., събота, 17:00 ч:
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)        0:2
Преслав (Велики Преслав) - Енергия (Търговище)   0:0
Шумен 2001 (Шумен) - Левски'96 (Главиница)       2:0
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Каспичан)       1:1
Дулово'98 (Дулово) - Орловец (Победа)            2:1
Черноморец (Чернево) - Албена'97 (Оброчище)      1:2
Калиакра (Каварна) - Феърплей (Варна)            3:1
Левски (Омуртаг) - почива

XXVIII кръг

12 май 2002 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Калиакра (Каварна)            0:3
Феърплей (Варна) - Черноморец (Чернево)          5:2
Албена'97 (Оброчище) - Дулово'98 (Дулово)        7:0
Орловец (Победа) - Преслав (Велики Преслав)      2:0
Енергия (Търговище) - Добрич 2000 (Добрич)       7:2
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Черноморец (Балчик)         4:0
 [1:0 Владислав Иванов 33, 2:0 Благовест Георгиев 59,
  3:0 Борис Минев 73, 4:0 Петър Огнянов 83], 350 зрители

Състав на Локомотив-Ч: Иван Милчев (Ивайло Станев), Любомир Александров (Емил Генов), Самир Мъстънов, Петър Огнянов, Ценко Серафимов, Мирослав Великов, Пламен Кръстев, Владислав Иванов, Благовест Георгиев, Калоян Йорданов (Борис Минев), Тихомир Илиев.

Локомотив (Каспичан) - Шумен 2001 (Шумен)        2:0
Левски'96 (Главиница) - почива

XXIX кръг

19 май 2002 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Каспичан) - Левски'96 (Главиница)     4:0
Шумен 2001 (Шумен) - ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе)          4:0
 в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Енергия (Търговище)        2:0
 в Генерал Тошево:
Добрич 2000 (Добрич) - Орловец (Победа)          2:0
Преслав (Велики Преслав) - Албена'97 (Оброчище)  1:0
Дулово'98 (Дулово) - Феърплей (Варна)            3:2
Черноморец (Чернево) - Левски (Омуртаг)          4:1
Калиакра (Каварна) - почива

XXX кръг

25 май 2002 г., събота, 17:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Калиакра (Каварна)       2:4
Левски (Омуртаг) - Дулово'98 (Дулово)            3:0 сл
Феърплей (Варна) - Преслав (Велики Преслав)      2:0
Албена'97 (Оброчище) - Добрич 2000 (Добрич)      6:4
Орловец (Победа) - Черноморец (Балчик)           3:0
Енергия (Търговище) - Шумен 2001 (Шумен)         1:1
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) - Локомотив (Каспичан)        4:3
[1:0 Петър Огнянов 3, 1:1 Ангелов 10,
 1:2 Захари Димитров 31, 2:2 Владислав Иванов 40,
  2:3 Захари Димитров 52, 3:3 Пламен Кръстев 77,
 4:3 Владислав Иванов 84], 500 зрители
Черноморец (Чернево) - почива

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

Областен финал – Русе

12 септември 2001 г., сряда
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) – Приста 2000 (кв.Средна кула) 3:0
[Благовест Георгиев, Калоян Йорданов, Владислав Иванов]
50 зрители

I кръг

19 септември 2001 г., сряда
В Разград:
Златен клас (Благоево) – ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) 1:1, след дузпи 2:4
[Гол на Пламен Кръстев]

II кръг

ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) – почива

1/16 финали

24 октомври 2001 г., сряда, 15:00 ч:
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) – Дунав (Русе) 1:3
[0:1 Автандил Глонти 58′, 1:1 Пламен Кръстев 62′(д),
1:2 Светозар Канев 88′, 1:3 Димитър Димитров 90′]
250 зрители

Стартови състави:
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе): Иван Милчев, Владислав Иванов, Самир Мъстънов, Петър Огнянов, Ценко Серафимов-жк, Мирослав Великов, Павлин Йотов (46- Борис Минев), Пламен Кръстев-жк, Благовест Георгиев-жк, Калоян Йорданов, Тихомир Илиев.
Дунав (Русе): Светозар Личев, Драгомир Григоров, Синан Мехмедов (53-Иванов), Камен Симеонов, Пламен Мънев, Калоян Янков-жк, Величко Великов, Автандил Глонти (87- Светозар Канев), Димитър Димитров, Любомир Николов, Гоша Куледжишвили.

ДРУГИ ТУРНИРИ

КУПА НА АМАТьОРСКАТА ЛИГА
9 февруари 2002 г.
в Благоево
Златен клас (Благоево) – ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) 2:2,
след дузпи 5:6

16 февруари 2002 г.
в Разград, Градски стадион
Шумен 2001 (Шумен) – ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) 0:0,
след дузпи 5:4
Съставът на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Любомир Александров, Самир Мъстънов, Петър Огнянов, Ценко Серафимов, Мирослав Великов, Тихомир Илиев, Владислав Иванов, Пламен Кръстев, Калоян Йорданов, Благовест Георгиев.

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

23 юли 2001 г.
Дунав (Русе) – ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) 8:1
[Голмайстор за Локомотив-Ч е Пламен Кръстев]

26 юли 2001 г.
в Трявна:
ЦСКА (София) – ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) 5:1
[1:0 Йордан Лечков 4′, 3:0 Масена Моке 7′, 44′,
4:0 Любослав Пенев 80′, 5:0 Светослав Петров 85′,
5:1 Благовест Георгиев 88′]
[Изпусната дузпа – Любослав Пенев 35′ – Златански спасява]
Стартови състави:
ЦСКА (София): Ненад Лукич, Антонов, Самет Ашимов, Георгиев, Стефан Джилио, Александър Томаш, Йордан Лечков, Любослав Пенев, Светослав Петров, Методи Деянов, Масена Моке.
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе): Мирослав Златански, Ковачев, Камен Симеонов, Самир Мъстънов, Петър Огнянов, Иванов, Мирослав Енев, Мирослав Великов, Пламен Кръстев, Благовест Георгиев /капитан/, Калоян Йорданов.

28 юли 2001 г.
ЛОКОМОТИВ-Ч (Русе) – Дулово’98 1:0
[1:0 Мирослав Великов 6′]

2 февруари 2002 г.
ЛОКОМОТИВ-Чикаго (Русе) – Приста 2000 (кв.Средна кула,Русе) 3:0
[Голове на Павлин Йотов, Калоян Йорданов
и Благовест Георгиев]

Стартов състав на Локомотив-Ч: Ивайло Станев,
Любомир Александров, Самир Мъстънов, Петър Огнянов,
Ценко Серафимов, Тихомир Илиев, Мирослав Великов,
Пламен Кръстев, Павлин Йотов, Благовест Георгиев,
Калоян Йорданов.

13 февруари 2002 г.
ЛОКОМОТИВ-Чикаго (Русе) - Академик (Свищов) 1:1
[0:1 Борислав Борисов 59', 1:1 Павлин Йотов 67']

Състав на Локомотив-Ч: Иван Милчев, Любомир
Александров, Самир Мъстънов, Петър Огнянов,
Илиян Памуков, Мирослав Великов, Пламен Кръстев,
Владислав Иванов, Ценко Серафимов, Калоян Йорданов,
Борис Минев (Ивайло Станев, Касабов, Валентин
Якимов, Тихомир Илиев, Веселин Джукелов,
Павел Наков, Павлин Йотов)

5 април 2002 г.
ЛОКОМОТИВ-Чикаго (Русе) - Белите орли (Плевен) 3:4
[Голмайстори за Локо-Ч: Благовест Георгиев - 2 гола
 и Борис Минев]

Напиши коментар