сезон 1980/81

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

„A“ ОКРЪЖНА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Класиране към XXX кръг

 1. ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)       30   127:6    55
 --------------------------------------------
 2. Бяла (Бяла)              30   114:25   50
 3. Старт (Борово)           30    75:44   37
 4. Динамо (Две могили)      30    59:41   35
 5. Янтра (Ценово)           30    62:64   31
 6. Лом (Басарбово)          30    74:74   30
 7. Заря (Голямо Враново)    30    53:51   29
 8. Бодра смяна (Мартен)     30    43:65   28
 9. Вихър (Николово)         30    45:68   26
10. Сокол (Щръклево)         30    47:64   25
11. Дунав (Сливо поле)       29    50:84   25
12. Атлетик (Тръстеник)      30    48:82   25
13. Приста (Средна кула)     29    47:54   24
14. Динамо (Караманово)      30    45:73   24
15. Буря (Пиперково)         30    50:91   23
---------------------------------------------
16. Урожай (Мечка)           30    21:78   12
Резултати:
XXX кръг
17 май 1981 г.
Янтра (Ценово) - Динамо (Две могили)       1:2
Старт (Борово) - Лом (Басарбово)           6:3
Атлетик (Тръстеник) - Сокол (Щръклево)     3:2
Приста (Средна кула) - Урожай (Мечка)      4:0
Буря (Пиперково) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)      0:3
Вихър (Николово) - Бяла (Бяла)             3:0 сл.
Динамо (Караманово) - Бодра смяна (Мартен) 3:0 сл.
Дунав (Сливо поле) - Заря (Голямо Враново) 3:0 сл.

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ДРУГИ ТУРНИРИ

Kупа на Съветската армия (второстепенен турнир)

1/32 ФИНАЛИ

19 ноември 1980 г., сряда, 14:30 часа:
(в Пловдив, стадион „Христо Ботев“)
Локомотив (Пловдив) – ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 4:0
[1:0 Аян Садъков 26′, 3:0 Едуард Ераносян 64′, 74′, 4:0 Аян Садъков 80′]
Състав на Локо (Русе): Румен Димитров Русев, Димитър Димитров, Митко Кръстев (капитан), Георги Начев, Борислав Богомилов, Веселин Колев (46′ – Илия Янков), Цоньо Кюранов, Георги Билев, Цвятко Станков (78′ – Ангел Минков), Валентин Николаев, Илия Кирчев.

III ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ

29 октомври 1980 г.:
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) почива в този кръг.

II ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ

26 октомври 1980 г., неделя, 15:00 часа:
(в Русе, стадион „Локомотив“)
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) – Червена знаме (Кубрат) 9:1
[1:0 Венцислав Ламбев 7′, 2:0 Людмил Александров 10′, 3:0 Цоньо Кюранов 25′, 3:1 Емил Попов 30′, 4:1 Веселин Колев 50′, 5:1 Венцислав Ламбев 58′, 6:1 Илия Кирчев 61′, 7:1 Цоньо Кюранов 68′, 8:1 Веселин Колев 70′, 9:1 Цвятко Станков 85′]
Състав на Локо (Русе): Михаил Стефанов Миланов, Димитър Димитров, Митко Кръстев (капитан), Валентин Николаев, Борислав Богомилов, Веселин Колев, Цоньо Кюранов, Георги Билев, Людмил Александров (60′ – Илия Янков), Венцислав Ламбев (68′ – Цвятко Станков), Илия Кирчев.

I ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ

22 октомври 1980 г., сряда, 15:15 часа:
(в Русе, стадион „Локомотив“)
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) – Волан (Стара Загора) 3:0
[2:0 Людмил Александров 10′, 65′, 3:0 Борислав Богомилов 87′]
Състав на Локо (Русе): Михаил Стефанов Миланов, Димитър Димитров, Митко Кръстев (капитан), Валентин Николаев, Борислав Богомилов, Веселин Колев, Цоньо Кюранов, Георги Билев (82′ – Атанас Голишевски), Людмил Александров, Илия Кирчев, Данчо Камбуров (67′ – Венцислав Ламбев).

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар