сезон 1982/83

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

 

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ РЕПУБЛИКАНСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. Спортист (Генерал Тошево)  34  26  4  4  94:23  56
------------------------------------------------------
 2. ЛОКОМОТИВ (Русе)           34  21  8  5  88:27  50
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 3. Черно море II (Варна)      34  21  7  6  84:30  49
 4. Преслав (Преслав)          34  18  6 10  75:40  42
 5. Черноморец (Балчик)        34  16 10  8  48:24  42
 6. Спартак (Хлебарово)        34  15  8 11  46:50  38
 7. Червено знаме (Кубрат)     34  15  7 12  53:34  37
 8. Червена звезда (Дулово)    34  15  5 14  58:51  35
 9. Бяла (Бяла)                34  14  6 14  56:51  34
10. Химик (Девня)              34  13  7 14  40:41  33
11. Бели Лом (Разград)         34  14  4 16  42:56  32
12. ЖСК-Спартак II (Варна)     34  13  5 16  70:61  31
13. Овеч (Провадия)            34  10  9 15  54:57  29
14. Нефтеник (Шабла)           34  10  9 15  44:53  29
------------------------------------------------------
15. Светкавица II (Търговище)  34  13  1 20  56:71  27
16. Дунав (Тутракан)           34   8  8 18  33:77  24
17. Лудогорска слава (Исперих) 34   6  3 25  30:110 15
18. Вихър (Лозница)            34   3  3 28  32:147  9

Източник: Bulgarian-football.com и личните архиви на Борис Попов и Нанко Нанев.
– Преслав (Преслав) – днес град Преслав носи името Велики Преслав.
– Спартак (Хлебарово) – днес град Хлебарово носи името Цар Калоян.
– В програмата преди началото на сезона присъства Енергия (Търговище), но в първенството участва Светкавица II (Търговище).

Резултати:

I кръг

4 септември 1982, събота, 17:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Червена звезда (Дулово)        3:1
5 септември 1982, неделя, 17:30 ч:
Червено знаме (Кубрат) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               1:1
Бели Лом (Разград) - Бяла (Бяла)                        2:3
Дунав (Тутракан) - Вихър (Лозница)                      2:0
Светкавица II (Търговище) - Лудогорска слава (Исперих)  8:3
Преслав (Преслав) - Химик (Девня)                       1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Спартак (Хлебарово)         5:0
Овеч (Провадия) - Черно море II (Варна)                 1:3
Нефтяник (Шабла) - Черноморец (Балчик)                  0:0

II кръг

12 септември 1982, неделя, 17:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Черноморец (Балчик)           3:1
Черно море II (Варна) - Нефтяник (Шабла)                1:0
Спартак (Хлебарово) - Овеч (Провадия)                   2:1
Химик (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)               0:1
Лудогорска слава (Исперих) - Преслав (Преслав)          2:1
Вихър (Лозница) - Светкавица II (Търговище)             4:2
Бяла (Бяла) - Дунав (Тутракан)                          4:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Бели Лом (Разград)                   2:0
ЖСК-Спартак II (Варна) - Червено знаме (Кубрат)         2:2

III кръг

19 септември 1982, неделя, 17:30 ч:
Червено знаме (Кубрат) - Червена звезда (Дулово)
Бели Лом (Разград) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Дунав (Тутракан) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                     1:1
Светкавица II (Търговище) - Бяла (Бяла)
Преслав (Преслав) - Вихър (Лозница)
Спортист (Генерал Тошево) - Лудогорска слава (Исперих)
Овеч (Провадия) - Химик (Девня)
Нефтяник (Шабла) - Спартак (Хлебарово)
Черноморец (Балчик) - Черно море II (Варна)

IV кръг

25 септември 1982, събота, 15:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Дунав (Тутракан)
26 септември 1982, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Черно море II (Варна)
Спартак (Хлебарово) - Черноморец (Балчик)              0:3 сл.
Присъден по-късно.
Химик (Девня) - Нефтяник (Шабла)
Лудогорска слава (Исперих) - Овеч (Провадия)
Вихър (Лозница) - Спортист (Генерал Тошево)
Бяла (Бяла) - Преслав (Преслав)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Светкавица II (Търговище)            1:2
Червено знаме (Кубрат) - Бели Лом (Разград)

V кръг

3 октомври 1982, неделя, 15:00 ч:
Бели Лом (Разград) - Червена звезда (Дулово)            3:4
Дунав (Тутракан) - Червено знаме (Кубрат)               0:1
Светкавица II (Търговище) - ЖСК-Спартак II (Варна)      2:0
Преслав (Преслав) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                    0:1
Спортист (Генерал Тошево) - Бяла (Бяла)                 1:0
Овеч (Провадия) - Вихър (Лозница)                       3:1
Нефтяник (Шабла) - Лудогорска слава (Исперих)           3:0
Черноморец (Балчик) - Химик (Девня)                     4:0
Черно море II (Варна) - Спартак (Хлебарово)             0:1

VI кръг

10 октомври 1982, неделя, 15:00 ч: 
Червена звезда (Дулово) - Спартак (Хлебарово)           1:1
Химик (Девня) - Черно море II (Варна)                   2:0
Лудогорска слава (Исперих) - Черноморец (Балчик)        1:3
Вихър (Лозница) - Нефтяник (Шабла)                      3:3
Бяла (Бяла) - Овеч (Провадия)                           1:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Спортист (Генерал Тошево)            1:0
ЖСК-Спартак II (Варна) - Преслав (Преслав)              3:2
Червено знаме (Кубрат) - Светкавица II (Търговище)      1:0
Бели Лом (Разград) - Дунав (Тутракан)                   2:0

VII кръг

16 октомври 1982, събота, 15:00 ч:
Черно море II (Варна) - Лудогорска слава (Исперих)      2:0
17 октомври 1982, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Тутракан) - Червена звезда (Дулово)              2:1
Срещата заврършва 2:1 за Дунав. По-късно е присъден
служебен резултат 3:0 в полза на Червена звезда.
Светкавица II (Търговище) - Бели Лом (Разград)          2:1
Преслав (Преслав) - Червено знаме (Кубрат)              1:0
Спортист (Генерал Тошево) - ЖСК-Спартак II (Варна)      3:0
Овеч (Провадия) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                      0:0
Нефтяник (Шабла) - Бяла (Бяла)                          1:1
Черноморец (Балчик) - Вихър (Лозница)                   3:0
Спартак (Хлебарово) - Химик (Девня)                     0:0

VIII кръг

24 октомври 1982, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Химик (Девня)                 4:2
Лудогорска слава (Исперих) - Спартак (Хлебарово)        3:4
Вихър (Лозница) - Черно море II (Варна)               отложен за 3.11.
Бяла (Бяла) - Черноморец (Балчик)                       3:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Нефтяник (Шабла)                     4:2
ЖСК-Спартак II (Варна) - Овеч (Провадия)                3:0
Червено знаме (Кубрат) - Спортист (Генерал Тошево)      1:1
Бели Лом (Разград) - Преслав (Преслав)                  0:4
Дунав (Тутракан) - Светкавица II (Търговище)            2:1

IX кръг

27 октомври 1982, сряда, 15:00 ч:
Светкавица II (Търговище) - Червена звезда (Дулово)     3:2
Преслав (Преслав) - Дунав (Тутракан)                    6:1
Спортист (Генерал Тошево) - Бели Лом (Разград)          3:0
Овеч (Провадия) - Червено знаме (Кубрат)                2:2
Нефтяник (Шабла) - ЖСК-Спартак II (Варна)               3:0
Черноморец (Балчик) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                  4:1
Черно море II (Варна) - Бяла (Бяла)                     3:1
Спартак (Хлебарово) - Вихър (Лозница)                   3:1
Химик (Девня) - Лудогорска слава (Исперих)              3:0

X кръг

31 октомври 1982, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Лудогорска слава (Исперих)    2:0
Вихър (Лозница) - Химик (Девня)                         1:1
Бяла (Бяла) - Спартак (Хлебарово)                       2:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черно море II (Варна)                0:0
ЖСК-Спартак II (Варна) - Черноморец (Балчик)            1:2
Червено знаме (Кубрат) - Нефтяник (Шабла)               3:2
Бели Лом (Разград) - Овеч (Провадия)                    1:1
Дунав (Тутракан) - Спортист (Генерал Тошево)            1:1
Светкавица II (Търговище) - Преслав (Преслав)           3:4

XI кръг

7 ноември 1982, неделя, 14:30 ч:
Преслав (Преслав) - Червена звезда (Дулово)
Спортист (Генерал Тошево) - Светкавица II (Търговище)
Овеч (Провадия) - Дунав (Тутракан)
Нефтяник (Шабла) - Бели Лом (Разград)
Черноморец (Балчик) - Червено знаме (Кубрат)
Черно море II (Варна) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Спартак (Хлебарово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                  1:1
Химик (Девня) - Бяла (Бяла)
Лудогорска слава (Исперих) - Вихър (Лозница)

XII кръг

14 ноември 1982, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Лозница)               2:0
Бяла (Бяла) - Лудогорска слава (Исперих)                1:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Химик (Девня)                        1:0
ЖСК-Спартак II (Варна) - Спартак (Хлебарово)            0:1
Червено знаме (Кубрат) - Черно море II (Варна)          1:2
Бели Лом (Разград) - Черноморец (Балчик)                0:0
Дунав (Тутракан) - Нефтяник (Шабла)                     1:0
Светкавица II (Търговище) - Овеч (Провадия)             2:1
Преслав (Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)           2:1

XIII кръг

20 ноември 1982, неделя, 14:30 ч:
Черно море II (Варна) - Бели Лом (Разград)              5:1
21 ноември 1982, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Генерал Тошево) - Червена звезда (Дулово)     4:0
Овеч (Провадия) - Преслав (Преслав)                     1:2
Нефтяник (Шабла) - Светкавица II (Търговище)            5:1
Черноморец (Балчик) - Дунав (Тутракан)                  4:0
Спартак (Хлебарово) - Червено знаме (Кубрат)            0:0
Химик (Девня) - ЖСК-Спартак II (Варна)                  2:2
Лудогорска слава (Исперих) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           1:2
Вихър (Лозница) - Бяла (Бяла)                           2:1

XIV кръг

28 ноември 1982, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Бяла (Бяла)                   2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Вихър (Лозница)                      9:0
ЖСК-Спартак II (Варна) - Лудогорска слава (Исперих)     5:0
Червено знаме (Кубрат) - Химик (Девня)                  1:0
Бели Лом (Разград) - Спартак (Хлебарово)                1:0
Дунав (Тутракан) - Черно море II (Варна)                1:1
Светкавица II (Търговище) - Черноморец (Балчик)         1:1
Преслав (Преслав) - Нефтяник (Шабла)                    3:0
Спортист (Генерал Тошево) - Овеч (Провадия)             6:2

XV кръг

5 декември 1982, неделя, 14:00 ч:
Овеч (Провадия) - Червена звезда (Дулово)               2:1
Нефтяник (Шабла) - Спортист (Генерал Тошево)            0:1
Черноморец (Балчик) - Преслав (Преслав)                 1:0
Черно море II (Варна) - Светкавица II (Търговище)       4:0
Спартак (Хлебарово) - Дунав (Тутракан)                  3:1
Химик (Девня) - Бели Лом (Разград)                      3:0
Лудогорска слава (Исперих) - Червено знаме (Кубрат)     2:0
Вихър (Лозница) - ЖСК-Спартак II (Варна)                2:2
Бяла (Бяла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                          1:0

XVI кръг

12 декември 1982, неделя, 14:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              0:2
ЖСК-Спартак II (Варна) - Бяла (Бяла)                    4:2
Червено знаме (Кубрат) - Вихър (Лозница)                4:1
Бели Лом (Разград) - Лудогорска слава (Исперих)         2:0
Дунав (Тутракан) - Химик (Девня)                        1:0
Светкавица II (Търговище) - Спартак (Хлебарово)         6:1
Преслав (Преслав) - Черно море II (Варна)               2:2
Спортист (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик)         4:1
Овеч (Провадия) - Нефтяник (Шабла)                      4:0

XVII кръг

18 декември 1982, събота, 14:00 ч:
Черно море II (Варна) - Спортист (Генерал Тошево)       2:0
19 декември 1982, неделя, 14:00 ч:
Нефтяник (Шабла) - Червена звезда (Дулово)              2:0
Черноморец (Балчик) - Овеч (Провадия)                   2:1
Спартак (Хлебарово) - Преслав (Преслав)                 2:1
Химик (Девня) - Светкавица II (Търговище)               1:0
Лудогорска слава (Исперих) - Дунав (Тутракан)           2:0
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Разград)                    1:1
Бяла (Бяла) - Червено знаме (Кубрат)                    3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - ЖСК-Спартак II (Варна)               4:1

XVIII кръг

27 февруари 1982, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - ЖСК-Спартак II (Варна)        2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червено знаме (Кубрат)               0:0
Бяла (Бяла) - Бели Лом (Разград)                        4:0
Вихър (Лозница) - Дунав (Тутракан)                      6:1
Лудогорска слава (Исперих) - Светкавица II (Търговище)  1:0
Химик (Девня) - Преслав (Преслав)                       0:3
Спартак (Хлебарово) - Спортист (Генерал Тошево)         1:0
Черно море II (Варна) - Овеч (Провадия)                 4:0
Черноморец (Балчик) - Нефтяник (Шабла)                  1:1

XIX кръг

6 март 1982, неделя, 15:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Червена звезда (Дулово)           0:0
Нефтяник (Шабла) - Черно море II (Варна)                0:1
Овеч (Провадия) - Спартак (Хлебарово)                   0:0
Спортист (Генерал Тошево) - Химик (Девня)               2:0
Преслав (Преслав) - Лудогорска слава (Исперих)          6:0
Светкавица II (Търговище) - Вихър (Лозница)             4:2
Дунав (Тутракан) - Бяла (Бяла)                          2:2
Бели Лом (Разград) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                   2:1
Червено знаме (Кубрат) - ЖСК-Спартак II (Варна)         5:0

XX кръг

12 март 1982, събота, 15:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Бели Лом (Разград)
13 март 1982, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Червено знаме (Кубрат)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Дунав (Тутракан)                     4:0
Бяла (Бяла) - Светкавица II (Търговище)
Вихър (Лозница) - Преслав (Преслав)
Лудогорска слава (Исперих) - Спортист (Генерал Тошево)
Химик (Девня) - Овеч (Провадия)
Спартак (Хлебарово) - Нефтяник (Шабла)
Черно море II (Варна) - Черноморец (Балчик)

XXI кръг

19 март 1982, събота, 15:30 ч:
Черно море II (Варна) - Червена звезда (Дулово)         0:0
Светкавица II (Търговище) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            0:4
Бели Лом (Разград) - Червено знаме (Кубрат)             1:0
20 март 1982, неделя, 15:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Спартак (Хлебарово)               3:0
Нефтяник (Шабла) - Химик (Девня)                        0:0
Овеч (Провадия) - Лудогорска слава (Исперих)            4:0
Спортист (Генерал Тошево) - Вихър (Лозница)             7:1
Преслав (Преслав) - Бяла (Бяла)                         1:0
Дунав (Тутракан) - ЖСК-Спартак II (Варна)               0:2

XXII кръг

27 март 1982, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Бели Лом (Разград)
Червено знаме (Кубрат) - Дунав (Тутракан)
ЖСК-Спартак II (Варна) - Светкавица II (Търговище)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Преслав (Преслав)                    3:0
Бяла (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)
Вихър (Лозница) - Овеч (Провадия)
Лудогорска слава (Исперих) - Нефтяник (Шабла)
Химик (Девня) - Черноморец (Балчик)
Спартак (Хлебарово) - Черно море II (Варна)

XXIII кръг

2 април 1982, събота, 17:00 ч:
Черно море II (Варна) - Химик (Девня)
Светкавица II (Търговище) - Червено знаме (Кубрат)
3 април 1982, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Хлебарово) - Червена звезда (Дулово)
Черноморец (Балчик) - Лудогорска слава (Исперих)
Нефтяник (Шабла) - Вихър (Лозница)
Овеч (Провадия) - Бяла (Бяла)
Спортист (Генерал Тошево) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            1:1
Преслав (Преслав) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Дунав (Тутракан) - Бели Лом (Разград)

XXIV кръг

9 април 1982, събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Разград) - Светкавица II (Търговище)
10 април 1982, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Дунав (Тутракан)
Червено знаме (Кубрат) - Преслав (Преслав)
ЖСК-Спартак II (Варна) - Спортист (Генерал Тошево)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Овеч (Провадия)                      2:1
Бяла (Бяла) - Нефтяник (Шабла)
Вихър (Лозница) - Черноморец (Балчик)
Лудогорска слава (Исперих) - Черно море II (Варна)
Химик (Девня) - Спартак (Хлебарово)

XXV кръг

13 април 1982, сряда, 15:00 ч:
Светкавица II (Търговище) - Дунав (Тутракан)
13 април 1982, сряда, 17:00 ч:
Химик (Девня) - Червена звезда (Дулово)
Спартак (Хлебарово) - Лудогорска слава (Исперих)
Черно море II (Варна) - Вихър (Лозница)
Черноморец (Балчик) - Бяла (Бяла)
Нефтяник (Шабла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                     0:3
Овеч (Провадия) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Спортист (Генерал Тошево) - Червено знаме (Кубрат)
Преслав (Преслав) - Бели Лом (Разград)

XXVI кръг

27 април 1982, сряда, 17:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Светкавица II (Търговище)
Дунав (Тутракан) - Преслав (Преслав)
Бели Лом (Разград) - Спортист (Генерал Тошево)
Червено знаме (Кубрат) - Овеч (Провадия)
ЖСК-Спартак II (Варна) - Нефтяник (Шабла)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноморец (Балчик)                  1:0
Бяла (Бяла) - Черно море II (Варна)
Вихър (Лозница) - Спартак (Хлебарово)
Лудогорска слава (Исперих) - Химик (Девня)

XXVII кръг

2 май 1982, понеделник, 18:00 ч:
Лудогорска слава (Исперих) - Червена звезда (Дулово)
Химик (Девня) - Вихър (Лозница)
Спартак (Хлебарово) - Бяла (Бяла)
Черно море II (Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                1:1
Черноморец (Балчик) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Нефтяник (Шабла) - Червено знаме (Кубрат)
Овеч (Провадия) - Бели Лом (Разград)
Спортист (Генерал Тошево) - Дунав (Тутракан)
Преслав (Преслав) - Светкавица II (Търговище)

XXVIII кръг

7 май 1982, събота, 18:00 ч:
Бели Лом (Разград) - Нефтяник (Шабла)
8 май 1982, неделя, 18:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Преслав (Преслав)
Светкавица II (Търговище) - Спортист (Генерал Тошево)
Дунав (Тутракан) - Овеч (Провадия)
Червено знаме (Кубрат) - Черноморец (Балчик)
ЖСК-Спартак II (Варна) - Черно море II (Варна)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Спартак (Хлебарово)                  4:0
Бяла (Бяла) - Химик (Девня)
Вихър (Лозница) - Лудогорска слава (Исперих)

XXIX кръг

15 май 1982, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Лозница) - Червена звезда (Дулово)
Лудогорска слава (Исперих) - Бяла (Бяла)
Химик (Девня) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                        0:1
Спартак (Хлебарово) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Черно море II (Варна) - Червено знаме (Кубрат)
Черноморец (Балчик) - Бели Лом (Разград)
Нефтяник (Шабла) - Дунав (Тутракан)
Овеч (Провадия) - Светкавица II (Търговище)
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Преслав)

XXX кръг

21 май 1982, събота, 18:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Спортист (Генерал Тошево)
Преслав (Преслав) - Овеч (Провадия)
Светкавица II (Търговище) - Нефтяник (Шабла)
Дунав (Тутракан) - Черноморец (Балчик)
Бели Лом (Разград) - Черно море II (Варна)
Червено знаме (Кубрат) - Спартак (Хлебарово)
ЖСК-Спартак II (Варна) - Химик (Девня)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Лудогорска слава (Исперих)          15:0
Бяла (Бяла) - Вихър (Лозница)

XXXI кръг

24 май 1982, вторник, 18:00 ч:
Бяла (Бяла) - Червена звезда (Дулово)                   3:0
Вихър (Лозница) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                      1:8
Лудогорска слава (Исперих) - ЖСК-Спартак II (Варна)     0:2
Химик (Девня) - Червено знаме (Кубрат)                  3:0
Спартак (Хлебарово) - Бели Лом (Разград)                1:2
Черно море II (Варна) - Дунав (Тутракан)                2:0
Черноморец (Балчик) - Светкавица II (Търговище)         3:0
Нефтяник (Шабла) - Преслав (Преслав)                    1:1
Овеч (Провадия) - Спортист (Генерал Тошево)             2:2

XXXII кръг

28 май 1982, събота, 18:00 ч:
Светкавица II (Търговище) - Черно море II (Варна)
Бели Лом (Разград) - Химик (Девня)
29 май 1982, неделя, 18:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Овеч (Провадия)
Спортист (Генерал Тошево) - Нефтяник (Шабла)
Преслав (Преслав) - Черноморец (Балчик)
Дунав (Тутракан) - Спартак (Хлебарово)
Червено знаме (Кубрат) - Лудогорска слава (Исперих)
ЖСК-Спартак II (Варна) - Вихър (Лозница)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Бяла (Бяла)                          1:0

XXXIII кръг

4 юни 1982, събота, 18:30 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червена звезда (Дулово)              4:0
5 юни 1982, неделя, 18:30 ч:
Бяла (Бяла) - ЖСК-Спартак II (Варна)                    3:2
Вихър (Лозница) - Червено знаме (Кубрат)                1:2
Лудогорска слава (Исперих) - Бели Лом (Разград)         1:7
Химик (Девня) - Дунав (Тутракан)                        0:0
Спартак (Хлебарово) - Светкавица II (Търговище)        
Черно море II (Варна) - Преслав (Преслав)               
Черноморец (Балчик) - Спортист (Генерал Тошево)         0:1
Нефтяник (Шабла) - Овеч (Провадия)                      2:1

XXXIV кръг

12 юни 1982, неделя, 10:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Нефтяник (Шабла)              6:1
Овеч (Провадия) - Черноморец (Балчик)                   
Спортист (Генерал Тошево) - Черно море II (Варна)       4:1
Преслав (Преслав) - Спартак (Хлебарово)                 4:1
Светкавица II (Търговище) - Химик (Девня)               2:0
Дунав (Тутракан) - Лудогорска слава (Исперих)           9:0
Бели Лом (Разград) - Вихър (Лозница)                    3:0 сл.
Червено знаме (Кубрат) - Бяла (Бяла)                    4:0
ЖСК-Спартак II (Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               4:5

КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ОСТАВАНЕ/ВЛИЗАНЕ В "Б" ГРУПА

22 юни 1983, сряда:
Трявна (Трявна) - ЛОКОМОТИВ (Русе) 5:0

25 юни 1983, събота:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Трявна (Трявна) 2:0

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

 

ДРУГИ ТУРНИРИ

 

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар