сезон 1983/84

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

 

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ РЕПУБЛИКАНСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. ЛОКОМОТИВ (Русе)          30  24  2  4  88:31  50
-----------------------------------------------------
 2. Черноморец (Балчик)       30  14 11  5  37:20  39
 3. Червено знаме (Кубрат)    30  15  7  8  58:38  37
 4. Преслав (Преслав)         30  17  3 10  47:31  37
 5. Черно море II (Варна)     30  13  8  9  44:25  34
 6. Червено знаме (Омуртаг)   30  14  5 11  51:42  33
 7. Овеч (Провадия)           30  15  3 12  56:51  33
 8. Нефтяник (Шабла)          30  12  7 11  34:43  31
 9. Бяла (Бяла)               30  13  3 14  44:38  29
10. Калиакра (Каварна)        30  11  7 12  42:44  29
11. Спартак (Хлебарово)       30  10  8 12  34:43  28
12. Спортист (Нови пазар)     30   9  7 14  41:67  25
13. Червена звезда (Дулово)   30   8  5 17  55:67  21
-----------------------------------------------------
14. Бели Лом (Разград)        30   7  7 16  30:54  21
15. Шумен II (Шумен)          30   7  3 20  30:73  17
16. ЖСК-Спартак II (Варна)    30   7  2 21  42:75  16

Източник: Bulgarian-football.com и личните архиви на Борис Попов и Нанко Нанев.
– Преслав (Преслав) – днес град Преслав носи името Велики Преслав.
– Спартак (Хлебарово) – днес град Хлебарово носи името Цар Калоян. Отборът играе като домакин мачовете си в село Костанденец.
– В първоначалната програма за сезона присъства Химик (Девня), заменен от Нефтяник (Шабла).

Резултати:

I кръг

4 септември 1983, неделя, 17:30 ч:
Нефтяник (Шабла) - ЖСК-Спартак II (Варна)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Бяла (Бяла)                    1:0
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
Преслав (Преслав) - Шумен II (Шумен)
Спортист (Нови пазар) - Бели Лом (Разград)
Спартак (Хлебарово) - Черно море II (Варна)
Червено знаме (Кубрат) - Овеч (Провадия)
Червено знаме (Омуртаг) - Червена звезда (Дулово)

II кръг

10 септември 1983, събота, 17:30 ч:
Бели Лом (Разград) - Спартак (Хлебарово)
Черноморец (Балчик) - Преслав (Преслав)
11 септември 1983, неделя, 17:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Червена звезда (Дулово)
Овеч (Провадия) - Червено знаме (Омуртаг)
Черно море II (Варна) - Червено знаме (Кубрат)
Шумен II (Шумен) - Спортист (Нови пазар)
Бяла (Бяла) - Калиакра (Каварна)
Нефтяник (Шабла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               0:1

III кръг

17 септември 1983, събота, 17:30 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - ЖСК-Спартак II (Варна)         5:1
Преслав (Преслав) - Бяла (Бяла)
Спортист (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)
Червено знаме (Омуртаг) - Черно море II (Варна)
18 септември 1983, неделя, 17:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Нефтяник (Шабла)
Спартак (Хлебарово) - Шумен II (Шумен)
Червено знаме (Кубрат) - Бели Лом (Разград)
Червена звезда (Дулово) - Овеч (Провадия)

IV кръг

24 септември 1983, събота, 17:30 ч:
Бели Лом (Разград) - Червено знаме (Омуртаг)
Черноморец (Балчик) - Спартак (Хлебарово)
25 септември 1983, неделя, 15:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Овеч (Провадия)
Черно море II (Варна) - Червена звезда (Дулово)
Шумен II (Шумен) - Червено знаме (Кубрат)
Бяла (Бяла) - Спортист (Нови пазар)
Нефтяник (Шабла) - Преслав (Преслав)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Калиакра (Каварна)              3:0

V кръг

1 октомври 1983, събота, 15:00 ч:
Овеч (Провадия) - Черно море II (Варна)
2 октомври 1983, неделя, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Преслав (Преслав) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               3:2
Спортист (Нови пазар) - Нефтяник (Шабла)
Спартак (Хлебарово) - Бяла (Бяла)
Червено знаме (Кубрат) - Черноморец (Балчик)
Червено знаме (Омуртаг) - Шумен II (Шумен)
Червена звезда (Дулово) - Бели Лом (Разград)

VI кръг

9 октомври 1983, неделя, 15:00 ч:
Бели Лом (Разград) - Овеч (Провадия)               0:1
Шумен II (Шумен) - Червена звезда (Дулово)         0:2
Черноморец (Балчик) - Червено знаме (Омуртаг)      2:0
Бяла (Бяла) - Червено знаме (Кубрат)               2:1
Нефтяник (Шабла) - Спартак (Хлебарово)             1:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Спортист (Нови пазар)           4:1
Калиакра (Каварна) - Преслав (Преслав)             1:0
13 октомври 1983, четвъртък, 15:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Черно море II (Варна)     1:0

VII кръг

15 октомври 1983, събота, 15:00 ч:
Спартак (Хлебарово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             0:3 сл.
Срещата завършва 0:0. По-късно е присъден служебен
резултат 3:0 в полза на Локомотив.
Червено знаме (Омуртаг) - Бяла (Бяла)              3:2
Червена звезда (Дулово) - Черноморец (Балчик)      0:1
16 октомври 1983, неделя, 15:00 ч:
Преслав (Преслав) - ЖСК-Спартак II (Варна)         2:0
Спортист (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)         3:2
Червено знаме (Кубрат) - Нефтяник (Шабла)          4:0
Овеч (Провадия) - Шумен II (Шумен)                 5:2
Черно море II (Варна) - Бели Лом (Разград)         1:0

VIII кръг

23 октомври 1983, неделя, 15:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Бели Лом (Разград)        0:1
Шумен II (Шумен) - Черно море II (Варна)           0:3
Черноморец (Балчик) - Овеч (Провадия)              2:1
Бяла (Бяла) - Червена звезда (Дулово)              2:2
Нефтяник (Шабла) - Червено знаме (Омуртаг)         3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червено знаме (Кубрат)          5:0
Калиакра (Каварна) - Спартак (Хлебарово)           2:2
Преслав (Преслав) - Спортист (Нови пазар)          3:0

IX кръг

30 октомври 1983, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Нови пазар) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Спартак (Хлебарово) - Преслав (Преслав)
Червено знаме (Кубрат) - Калиакра (Каварна)
Червено знаме (Омуртаг) - ЛОКОМОТИВ (Русе)         2:3
Червена звезда (Дулово) - Нефтяник (Шабла)
Овеч (Провадия) - Бяла (Бяла)
Черно море II (Варна) - Черноморец (Балчик)
Бели Лом (Разград) - Шумен II (Шумен)

X кръг

Преслав (Преслав) - Спортист (Нови пазар)          3:0
6 ноември 1983, неделя, 14:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Шумен II (Шумен)         10:1
Черноморец (Балчик) - Бели Лом (Разград)           4:0
Бяла (Бяла) - Черно море II (Варна)                2:4
Нефтяник (Шабла) - Овеч (Провадия)                 2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червена звезда (Дулово)         4:1
Калиакра (Каварна) - Червено знаме (Омуртаг)       0:2
Преслав (Преслав) - Червено знаме (Кубрат)         2:0
Спортист (Нови пазар) - Спартак (Хлебарово)        2:0

XI кръг

13 ноември 1983, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Хлебарово) - ЖСК-Спартак II (Варна)       5:1
Червено знаме (Кубрат) - Спортист (Нови пазар)     3:0
Червено знаме (Омуртаг) - Преслав (Преслав)        2:1
Червена звезда (Дулово) - Калиакра (Каварна)       5:1
Овеч (Провадия) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                 2:0
Черно море II (Варна) - Нефтяник (Шабла)           0:1
Бели Лом (Разград) - Бяла (Бяла)                   0:0
Шумен II (Шумен) - Черноморец (Балчик)             3:1

XII кръг

20 ноември 1983, неделя, 14:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Черноморец (Балчик)       1:1
Бяла (Бяла) - Шумен II (Шумен)                     1:0
Нефтяник (Шабла) - Бели Лом (Разград)              2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черно море II (Варна)           1:0
Калиакра (Каварна) - Овеч (Провадия)               1:0
Преслав (Преслав) - Червена звезда (Дулово)        4:0
Спортист (Нови пазар) - Червено знаме (Омуртаг)    0:0
Спартак (Хлебарово) - Червено знаме (Кубрат)       1:1

XIII кръг

26 ноември 1983, събота, 14:30 ч:
Червено знаме (Омуртаг) - Спартак (Хлебарово)      1:0
Бели Лом (Разград) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              1:3
Черноморец (Балчик) - Бяла (Бяла)                  1:0
27 ноември 1983, неделя, 14:30 ч:
Червено знаме (Кубрат) - ЖСК-Спартак II (Варна)    4:0
Червена звезда (Дулово) - Спортист (Нови пазар)    7:2
Овеч (Провадия) - Преслав (Преслав)                4:2
Черно море II (Варна) - Калиакра (Каварна)         0:0
Шумен II (Шумен) - Нефтяник (Шабла)                8:0

XIV кръг

3 декември 1983, събота, 14:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Шумен II (Шумен)                3:1
Калиакра (Каварна) - Бели Лом (Разград)            2:0
Спартак (Хлебарово) - Червена звезда (Дулово)      1:0
ЖСК-Спартак II (Варна) - Бяла (Бяла)               2:3
Нефтяник (Шабла) - Черноморец (Балчик)             0:0
Преслав (Преслав) - Черно море II (Варна)          1:0
Спортист (Нови пазар) - Овеч (Провадия)            6:2
Червено знаме (Кубрат) - Червено знаме (Омуртаг)   5:1

XV кръг

10 декември 1983, събота, 14:00 ч:
Червено знаме (Омуртаг) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Червена звезда (Дулово) - Червено знаме (Кубрат)
11 декември 1983, неделя, 14:00 ч:
Овеч (Провадия) - Спартак (Хлебарово)
Черно море II (Варна) - Спортист (Нови пазар)
Бели Лом (Разград) - Преслав (Преслав)
Шумен II (Шумен) - Калиакра (Каварна)
Черноморец (Балчик) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             2:0
Бяла (Бяла) - Нефтяник (Шабла)

XVI кръг

26 февруари 1984, неделя, 15:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Нефтяник (Шабла)          1:0
Бяла (Бяла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                     0:3
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)           0:0
Шумен II (Шумен) - Преслав (Преслав)               0:4
Бели Лом (Разград) - Спортист (Нови пазар)         2:2
Черно море II (Варна) - Спартак (Хлебарово)        2:2
Овеч (Провадия) - Червено знаме (Кубрат)           3:1
Червена звезда (Дулово) - Червено знаме (Омуртаг)  2:2

XVII кръг

4 март 1984, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Червено знаме (Омуртаг) - Овеч (Провадия)
Червено знаме (Кубрат) - Черно море II (Варна)
Спартак (Хлебарово) - Бели Лом (Разград)
Спортист (Нови пазар) - Шумен II (Шумен)
Преслав (Преслав) - Черноморец (Балчик)
Калиакра (Каварна) - Бяла (Бяла)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Нефтяник (Шабла)                 1:0

XVIII кръг

10 март 1984, събота, 13:30 ч:
Черно море II (Варна) - Червено знаме (Омуртаг)
10 март 1984, събота, 15:00 ч:
Нефтяник (Шабла) - Калиакра (Каварна)
Бяла (Бяла) - Преслав (Преслав)
Черноморец (Балчик) - Спортист (Нови пазар)
Шумен II (Шумен) - Спартак (Хлебарово)
Бели Лом (Разград) - Червено знаме (Кубрат)
Овеч (Провадия) - Червена звезда (Дулово)
11 март 1984, неделя, 10:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          2:3

XIX кръг

18 март 1984, неделя, 15:30 ч:
Овеч (Провадия) - ЖСК-Спартак II (Варна)           5:1
Червена звезда (Дулово) - Черно море II (Варна)    0:1
Червено знаме (Омуртаг) - Бели Лом (Разград)     отложен за 15.04.
Червено знаме (Кубрат) - Шумен II (Шумен)          4:1
Спартак (Хлебарово) - Черноморец (Балчик)          1:0
Спортист (Нови пазар) - Бяла (Бяла)                1:0
Преслав (Преслав) - Нефтяник (Шабла)               
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              1:1

XX кръг

25 март 1984, неделя, 10:30 ч:
Бели Лом (Разград) - Червена звезда (Дулово)    отложен за 18.04.
25 март 1984, неделя, 16:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Калиакра (Каварна)        3:2
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Преслав (Преслав)               7:0
Нефтяник (Шабла) - Спортист (Нови пазар)           3:1
Бяла (Бяла) - Спартак (Хлебарово)                  4:1
Черноморец (Балчик) - Червено знаме (Кубрат)       2:0
Шумен II (Шумен) - Червено знаме (Омуртаг)         2:1
Черно море II (Варна) - Овеч (Провадия)            1:1
18 април 1984, сряда, 17:00 ч:
Бели Лом (Разград) - Червена звезда (Дулово)       1:1

XXI кръг

31 март 1984, събота, 17:00 ч:
Черно море II (Варна) - ЖСК-Спартак II (Варна)     1:0
Овеч (Провадия) - Бели Лом (Разград)             отложен за 22.04.
Червена звезда (Дулово) - Шумен II (Шумен)         2:3
Червено знаме (Омуртаг) - Черноморец (Балчик)      0:0
Червено знаме (Кубрат) - Бяла (Бяла)               2:0
Спартак (Хлебарово) - Нефтяник (Шабла)             0:1
Спортист (Нови пазар) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           3:3
Преслав (Преслав) - Калиакра (Каварна)             4:0
22 април 1984, неделя, 17:00 ч:
Овеч (Провадия) - Бели Лом (Разград)               2:0

XXII кръг

8 април 1984, неделя, 17:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Преслав (Преслав)         0:3
Калиакра (Каварна) - Спортист (Нови пазар)         3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Спартак (Хлебарово)             4:0
Нефтяник (Шабла) - Червено знаме (Кубрат)          2:2
Бяла (Бяла) - Червено знаме (Омуртаг)              3:1
Черноморец (Балчик) - Червена звезда (Дулово)      2:0
Шумен II (Шумен) - Овеч (Провадия)                 0:3 сл.
Срещата завършва 1:0 за Шумен II. По-късно е присъден
служебен резултат 3:0 в полза на Овеч.
Бели Лом (Разград) - Черно море II (Варна)         1:3

XXIII кръг

12 април 1984, четвъртък, 17:00 ч:
Бели Лом (Разград) - ЖСК-Спартак II (Варна)        2:1
Черно море II (Варна) - Шумен II (Шумен)           3:0
Овеч (Провадия) - Черноморец (Балчик)              2:0
Червена звезда (Дулово) - Бяла (Бяла)              2:0
Червено знаме (Омуртаг) - Нефтяник (Шабла)         2:0
Червено знаме (Кубрат) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          0:2
Спартак (Хлебарово) - Калиакра (Каварна)           1:1
Спортист (Нови пазар) - Преслав (Преслав)          0:1

XXIV кръг

25 април 1984, сряда, 17:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Спортист (Нови пазар)     1:2
Преслав (Преслав) - Спартак (Хлебарово)            5:1
Калиакра (Каварна) - Червено знаме (Кубрат)        2:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червено знаме (Омуртаг)         5:2
Нефтяник (Шабла) - Червена звезда (Дулово)         2:1
Бяла (Бяла) - Овеч (Провадия)                      7:0
Черноморец (Балчик) - Черно море II (Варна)        1:0
Шумен II (Шумен) - Бели Лом (Разград)              1:0

XXV кръг

29 април 1984, неделя, 10:30 ч:
Шумен II (Шумен) - ЖСК-Спартак II (Варна)          3:1
29 април 1984, неделя, 17:00 ч:
Бели Лом (Разград) - Черноморец (Балчик)           3:2
Черно море II (Варна) - Бяла (Бяла)                3:0
Овеч (Провадия) - Нефтяник (Шабла)                 1:1
Червена звезда (Дулово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)         1:2
Червено знаме (Омуртаг) - Калиакра (Каварна)       2:1
Червено знаме (Кубрат) - Преслав (Преслав)         4:0
Спартак (Хлебарово) - Спортист (Нови пазар)        3:2

XXVI кръг

5 май 1984, събота, 18:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Спартак (Хлебарово)
Спортист (Нови пазар) - Червено знаме (Кубрат)     1:1
Преслав (Преслав) - Червено знаме (Омуртаг)        1:0
Калиакра (Каварна) - Червена звезда (Дулово)       4:3
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Овеч (Провадия)                 4:1
Нефтяник (Шабла) - Черно море II (Варна)           
Бяла (Бяла) - Бели Лом (Разград)                   5:1
Черноморец (Балчик) - Шумен II (Шумен)             0:0

XXVII кръг

13 май 1984, неделя, 18:00 ч:
Черноморец (Балчик) - ЖСК-Спартак II (Варна)       6:0
Шумен II (Шумен) - Бяла (Бяла)                     0:1
Бели Лом (Разград) - Нефтяник (Шабла)              2:0
Черно море II (Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            1:0
Овеч (Провадия) - Калиакра (Каварна)               3:2
Червена звезда (Дулово) - Преслав (Преслав)        2:0
Червено знаме (Омуртаг) - Спортист (Нови пазар)    4:0
Червено знаме (Кубрат) - Спартак (Хлебарово)

XXVIII кръг

20 май 1984, неделя, 18:00 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Червено знаме (Кубрат)    1:2
Спартак (Хлебарово) - Червено знаме (Омуртаг)      1:2
Спортист (Нови пазар) - Червена звезда (Дулово)    3:3
Преслав (Преслав) - Овеч (Провадия)                1:0
Калиакра (Каварна) - Черно море II (Варна)         3:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Бели Лом (Разград)              7:3
Нефтяник (Шабла) - Шумен II (Шумен)                2:2
Бяла (Бяла) - Черноморец (Балчик)                  0:0

XXIX кръг

27 май 1984, неделя, 18:00 ч:
Бяла (Бяла) - ЖСК-Спартак II (Варна)
Черноморец (Балчик) - Нефтяник (Шабла)
Шумен II (Шумен) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                2:3
Бели Лом (Разград) - Калиакра (Каварна)
Черно море II (Варна) - Преслав (Преслав)
Овеч (Провадия) - Спортист (Нови пазар)
Червена звезда (Дулово) - Спартак (Хлебарово)
Червено знаме (Омуртаг) - Червено знаме (Кубрат)

XXX кръг

2 юни 1984, неделя, 10:30 ч:
ЖСК-Спартак II (Варна) - Червено знаме (Омуртаг)   1:1
Червено знаме (Кубрат) - Червена звезда (Дулово)   5:2
Спартак (Хлебарово) - Овеч (Провадия)              2:1
Спортист (Нови пазар) - Черно море II (Варна)      2:1
Преслав (Преслав) - Бели Лом (Разград)             5:1
Калиакра (Каварна) - Шумен II (Шумен)              3:0 сл.
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноморец (Балчик)             5:1
Нефтяник (Шабла) - Бяла (Бяла)                     2:0

КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ВЛИЗАНЕ В "Б" ГРУПА

ЛОКОМОТИВ (Русе) - Първа атомна (Козлодуй) 6:2

Първа атомна (Козлодуй) - ЛОКОМОТИВ (Русе) 0:1
[0:1 Евгени Игнатов 12']

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

 

ДРУГИ ТУРНИРИ


Купа на съветската армия

Квалификационен кръг

2 ноември 1983, сряда, 14:00 ч:
(в Брегово, стадион „Тимок“)
Тимок (Брегово) – ЛОКОМОТИВ (Русе) 1:0
[1:0 Валери Йончев 60′-дузпа], 500 зрители
Състав на Локо (Русе): Тома Филипов (капитан), Пламен Добрев (78′ – Томислав Господинов), Динко Господинов, Сали Алиев, Красимир Колев, Йордан Христов, Илиян Минчев, Стоян Пумпалов, Илия Янков (78′ – Благовест Георгиев), Пламен Петков, Евгени Игнатов.

2 ноември 1983, сряда, 14:00 ч:
(в Русе, стадион „Локомотив“)
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Тимок (Брегово) 4:0
[2:0 Евгени Игнатов 21′, 40′, 3:0 Пламен Петков 43′, 4:0 Динко Господинов 62′], 500 зрители
Състав на Локо (Русе): Тома Филипов (капитан), Пламен Добрев (46′ – Томислав Господинов), Динко Господинов, Сали Алиев, Красимир Колев (46′ – Йордан Христов), Станислав Пашев, Илиян Минчев, Стоян Пумпалов, Илия Янков, Пламен Петков, Евгени Игнатов.

1/32 финали

7 декември 1983, сряда, 13:30 ч:
(в Русе, стадион „Локомотив“)
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Белослав (Белослав) 4:1
[0:1 Иван Чиликов 3′, 1:1 Сашо Тодоров 9′, 2:1 Илия Янков 43′, 3:1 Евгени Игнатов 50′, 4:1 Пламен Петков 60′], 400 зрители
Състав на Локо (Русе): Тома Филипов (капитан), Пламен Добрев, Динко Господинов, Сали Алиев, Красимир Колев, Сашо Тодоров (80′ – Йордан Христов), Илиян Минчев, Стоян Пумпалов, Илия Янков, Пламен Петков, Евгени Игнатов (80′ – Сюлейман Алиев).

1/16 финали

17 декември 1983, събота, 13:30 ч:
(в Русе, стадион „Локомотив“)
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Етър (Велико Търново) 1:0
[1:0 Илия Янков 57′], 1 500 зрители
Състав на Локо (Русе): Тома Филипов (капитан), Пламен Добрев, Динко Господинов, Сали Алиев, Красимир Колев, Станислав Пашев, Илиян Минчев, Стоян Пумпалов, Илия Янков, Пламен Петков, Евгени Игнатов (85′ – Сашо Тодоров).

1/8 финали

25 декември 1983, неделя, 13:30 ч:
(в Русе, стадион „Локомотив“)
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Славия (София) 0:4
[0:1 Илия Величков 2′, 0:2 Иван Илиев 11′, 0:3 Иляз Алиев 22′, 0:4 Павлин Димитров 44′], 8 000 зрители
Състав на Локо (Русе): Тома Филипов (капитан), Пламен Добрев, Динко Господинов, Сали Алиев, Красимир Колев, Станислав Пашев, Илиян Минчев, Стоян Пумпалов (64′ – Сашо Тодоров), Илия Янков (72′ – Томислав Господинов), Пламен Петков, Евгени Игнатов.

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

февруари 1984:
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Глория (Бистрица, Румъния) 0:1

Напиши коментар