сезон 1987/88

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

 

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ РЕПУБЛИКАНСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. ЛОКОМОТИВ (Русе)           34  25   5   4  82:28  80
--------------------------------------------------------
 2. Доростол (Силистра)        34  25   1   9  83:40  76
 3. Светкавица (Търговище)     34  20   5   9  63:30  65
 4. Спортист (Генерал Тошево)  34  19   4  11  60:45  61
 5. Червено знаме (Омуртаг)    34  16   5  13  56:37  53
 6. Девня (Девня)              34  15   5  14  63:52  50
 7. Заря (Крушари)             34  15   5  14  42:42  50
 8. Дружба (Професор Иширково) 34  15   3  15  56:48  48
 9. Черноломец (Попово)        34  14   5  15  44:41  47
10. Червена звезда (Дулово)    34  13   8  13  41:44  47
11. Черноморец (Балчик)        34  12   7  15  44:43  43
12. Преслав (Преслав)          34  12   6  16  40:48  42
13. Калиакра (Каварна)         34  11   8  15  42:56  41
14. Червено знаме (Кубрат)     34  11   7  16  45:56  40
15. Устрем (Главиница)         34  12   4  18  43:63  40
16. Заря (Голямо Враново)      34   9   7  18  33:63  34
--------------------------------------------------------
17. Бяла (Бяла)                34   7   7  20  26:90  28 
18. Спортист (Нови пазар)      34   6   6  22  32:72  24

Източник: Bulgarian-football.com и личен архив на Борис Попов.
– Преслав (Преслав) – днес град Преслав носи името Велики Преслав.

Календар на ФК Локомотив (Русе)

Календарът на ФК Локомотив (Русе) за 1988 г. Трети ред /прави, от ляво на дясно/: Димитър Стефанов /администратор/, Димитър Тотев, Валери Горначки, Тома Филипов, Илия Янков, Борис Попов /лекар/; Втори ред /прави, от ляво на дясно/: Иван Андонов, Светлин Иванов, Д. Атанасов, Атанас Цанов /помощник-треньор/, Никола Христов /старши треньор/, Адриян Исаев, Евгени Колев, Иван Ветронов; Първи ред /седнали, от ляво на дясно/: Петко Кирилов, Илиян Минчев, Златко Златев, Стелиян Йорданов, Иван Игнатов, Румен Монев.

Състав на отбора на Локомотив за сезона:
1. Тома Филипов
2. Светлин Иванов
3. Илия Янков
4. Петко Кирилов
5. Валери Горначки
6. Златко Колев
7. Иван Игнатов
8. Иван Андонов
9. Томислав Господинов
10. Румен Монев
11. Илиян Минчев
Адриян Исаев
Димитър Тотев
Пламен Петков
Евгени Колев
Д. Енев
Иван Ветронов
Ц. Минков
Стелиян Йорданов
Благовест Георгиев
Красимир Дончев

Старши треньор: Никола Христов
Помощник-треньор: Атанас Цанов

Голмайстори на Локомотив за сезона:

18 – Иван Игнатов
17 – Томислав Господинов
11 – Илиян Минчев
11 – Пламен Петков
9 – Румен Монев
3 – Димитър Тотев
3 – Стелиян Йорданов
2 – Иван Андонов
2 – Валери Горначки
2 – Благовест Георгиев
1 – Адриян Исаев
1 – Илия Янков
2 – автогола

I кръг

15 август 1987, събота, 18:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Заря (Крушари)                   3:0
16 август, неделя, 18:00 ч:
Червено знаме (Кубрат) - Бяла (Бяла)                1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Спортист (Нови пазар)   2:1
Калиакра (Каварна) - Черноломец (Попово)            3:1
Заря (Голямо Враново) - Преслав (Преслав)           2:0
Светкавица (Търговище) - Червена звезда (Дулово)    1:0
Червено знаме (Омуртаг) - Дружба (Проф. Иширково)   2:0
Девня (Девня) - Доростол (Силистра)                 1:0
Черноморец (Балчик) - Устрем (Главиница)            2:0

II кръг

23 август 1987, неделя, 18:00 ч:
Бяла (Бяла) - Устрем (Главиница)                    3:0
Доростол (Силистра) - Черноморец (Балчик)           3:1
Дружба (Професор Иширково) - Девня (Девня)          4:1
Червена звезда (Дулово) - Червено знаме (Омуртаг)   2:0
Преслав (Преслав) - Светкавица (Търговище)          0:2
Черноломец (Попово) - Заря (Голямо Враново)         3:0
Спортист (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)          1:2
Заря (Крушари) - Спортист (Генерал Тошево)          1:2
Червено знаме (Кубрат) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           3:2

III кръг

29 август 1987, събота, 18:00 ч:
Спортист (Генерал Тошево) - Червено знаме (Кубрат)  0:2
Калиакра (Каварна) - Заря (Крушари)                 1:0
Заря (Голямо Враново) - Спортист (Нови пазар)       2:0
Светкавица (Търговище) - Черноломец (Попово)        2:0
Червено знаме (Омуртаг) - Преслав (Преслав)         2:1
Девня (Девня) - Червена звезда (Дулово)             4:2
Черноморец (Балчик) - Дружба (Професор Иширково)    2:1
Устрем (Главиница) - Доростол (Силистра)            0:1
30 август 1987, неделя, 18:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Бяла (Бяла)                      4:0

IV кръг

5 септември 1987, събота, 17:30 ч:
Бяла (Бяла) - Доростол (Силистра)                   0:2
Дружба (Професор Иширково) - Устрем (Главиница)     3:1
Червена звезда (Дулово) - Черноморец (Балчик)       2:1
Преслав (Преслав) - Девня (Девня)                   3:0
Черноломец (Попово) - Червено знаме (Омуртаг)       1:1
Спортист (Нови пазар) - Светкавица (Търговище)      0:1
Заря (Крушари) - Заря (Голямо Враново)              4:1
Червено знаме (Кубрат) - Калиакра (Каварна)         3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Спортист (Генерал Тошево)        4:3

V кръг

13 септември 1987, неделя, 17:30 ч:
Спортист (Генерал Тошево) - Бяла (Бяла)             3:0
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               2:3
Заря (Голямо Враново) - Червено знаме (Кубрат)      3:1
Светкавица (Търговище) - Заря (Крушари)             3:0
Червено знаме (Омуртаг) - Спортист (Нови пазар)     4:1
Девня (Девня) - Черноломец (Попово)                 4:1
Черноморец (Балчик) - Преслав (Преслав)             1:0
Устрем (Главиница) - Червена звезда (Дулово)        3:1
Доростол (Силистра) - Дружба (Професор Иширково)    3:1

VI кръг

19 септември 1987, събота, 17:30 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Заря (Голямо Враново)            2:0
20 септември 1987, неделя, 17:30 ч:
Бяла (Бяла) - Дружба (Професор Иширково)            2:1
Червена звезда (Дулово) - Доростол (Силистра)       1:0
Преслав (Преслав) - Устрем (Главиница)              3:1
Черноломец (Попово) - Черноморец (Балчик)           2:0
Спортист (Нови пазар) - Девня (Девня)               2:1
Заря (Крушари) - Червено знаме (Омуртаг)            0:0
Червено знаме (Кубрат) - Светкавица (Търговище)     0:0
Спортист (Генерал Тошево) - Калиакра (Каварна)      2:1

VII кръг

20 септември 1987, неделя, 16:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Бяла (Бяла)                    3:0
Заря (Голямо Враново) - Спортист (Генерал Тошево)   1:2
Светкавица (Търговище) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           1:0
Червено знаме (Омуртаг) - Червено знаме (Кубрат)    6:0
Девня (Девня) - Заря (Крушари)                      2:2
Черноморец (Балчик) - Спортист (Нови пазар)         3:1
Устрем (Главиница) - Черноломец (Попово)            4:0
Доростол (Силистра) - Преслав (Преслав)             5:0
Дружба (Проф. Иширково) - Червена звезда (Дулово)   2:1

VIII кръг

4 октомври 1987, неделя, 15:00 ч:
Бяла (Бяла) - Червена звезда (Дулово)               0:0
Преслав (Преслав) - Дружба (Професор Иширково)      1:0
Черноломец (Попово) - Доростол (Силистра)           0:1
Спортист (Нови пазар) - Устрем (Главиница)          4:1
Заря (Крушари) - Черноморец (Балчик)                1:0
Червено знаме (Кубрат) - Девня (Девня)            отложен
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червено знаме (Омуртаг)          1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Светкавица (Търговище)  1:0
Калиакра (Каварна) - Заря (Голямо Враново)          2:2

IX кръг

11 октомври 1987, неделя, 15:00 ч:
Заря (Голямо Враново) - Бяла (Бяла)                 5:1
Светкавица (Търговище) - Калиакра (Каварна)         9:0
Червено знаме (Омуртаг) - Спортист (Ген. Тошево)    4:1
Девня (Девня) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                    2:3
Черноморец (Балчик) - Червено знаме (Кубрат)        2:1
Устрем (Главиница) - Заря (Крушари)                 0:1
Доростол (Силистра) - Спортист (Нови пазар)         5:0
Дружба (Проф. Иширково) - Черноломец (Попово)       1:0
Червена звезда (Дулово) - Преслав (Преслав)         2:1

X кръг

17 октомври 1987, събота, 15:00 ч:
Бяла (Бяла) - Преслав (Преслав)                     1:0
Черноломец (Попово) - Червена звезда (Дулово)       1:0
Спортист (Нови пазар) - Дружба (Професор Иширково)  1:1
Заря (Крушари) - Доростол (Силистра)                1:2
Червено знаме (Кубрат) - Устрем (Главиница)         1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Девня (Девня)           2:1
Калиакра (Каварна) - Червено знаме (Омуртаг)        1:0
Заря (Голямо Враново) - Светкавица (Търговище)      2:0
18 октомври 1987, неделя, 15:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноморец (Балчик)              1:0

XI кръг

24 октомври 1987, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Търговище) - Бяла (Бяла)                0:0
Червено знаме (Омуртаг) - Заря (Голямо Враново)     3:0
Девня (Девня) - Калиакра (Каварна)                  4:1
Черноморец (Балчик) - Спортист (Генерал Тошево)     2:3
Устрем (Главиница) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               1:3
Доростол (Силистра) - Червено знаме (Кубрат)        1:0
Дружба (Професор Иширково) - Заря (Крушари)         3:1
Червена звезда (Дулово) - Спортист (Нови пазар)     3:0
Преслав (Преслав) - Черноломец (Попово)             2:1

XII кръг

31 октомври 1987, събота, 14:30 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Доростол (Силистра)              1:0
1 ноември 1987, неделя, 14:30 ч:
Бяла (Бяла) - Черноломец (Попово)                   1:0
Спортист (Нови пазар) - Преслав (Преслав)           0:0
Заря (Крушари) - Червена звезда (Дулово)            3:2
Червено знаме (Кубрат) - Дружба (Професор Иширково) 3:0
Спортист (Генерал Тошево) - Устрем (Главиница)      4:1
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)            2:0
Заря (Голямо Враново) - Девня (Девня)               1:0
Светкавица (Търговище) - Червено знаме (Омуртаг)    2:1

XIII кръг

7 ноември 1987, събота, 14:30 ч:
Червено знаме (Омуртаг) - Бяла (Бяла)             неигран
Девня (Девня) - Светкавица (Търговище)              3:1
Черноморец (Балчик) - Заря (Голямо Враново)         1:0
Устрем (Главиница) - Калиакра (Каварна)             4:0
Доростол (Силистра) - Спортист (Генерал Тошево)     2:1
Дружба (Професор Иширково) - ЛОКОМОТИВ (Русе)       0:0
Червена звезда (Дулово) - Червено знаме (Кубрат)    1:0
Преслав (Преслав) - Заря (Крушари)                  2:0
Черноломец (Попово) - Спортист (Нови пазар)         1:1

XIV кръг

15 ноември 1987, неделя, 14:30 ч:
Бяла (Бяла) - Спортист (Нови пазар)                 4:2
Заря (Крушари) - Черноломец (Попово)                0:1
Червено знаме (Кубрат) - Преслав (Преслав)          1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червена звезда (Дулово)          4:0
Спортист (Генерал Тошево) - Дружба (Проф. Иширково) 2:1
Калиакра (Каварна) - Доростол (Силистра)            1:1
Заря (Голямо Враново) - Устрем (Главиница)          1:1
Светкавица (Търговище) - Черноморец (Балчик)        1:0
Червено знаме (Омуртаг) - Девня (Девня)             0:2

XV кръг

21 ноември 1987, събота, 14:30 ч:
Девня (Девня) - Бяла (Бяла)                         5:1
Черноморец (Балчик) - Червено знаме (Омуртаг)       2:0
Устрем (Главиница) - Светкавица (Търговище)         0:3
Доростол (Силистра) - Заря (Голямо Враново)         4:0
Дружба (Професор Иширково) - Калиакра (Каварна)     4:1
Червена звезда (Дулово) - Спортист (Ген. Тошево)    0:0
Преслав (Преслав) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                2:2
Черноломец (Попово) - Червено знаме (Кубрат)        1:0
Спортист (Нови пазар) - Заря (Крушари)              3:5

XVI кръг

29 ноември 1987, неделя, 14:30 ч:
Бяла (Бяла) - Заря (Крушари)                        1:1
Червено знаме (Кубрат) - Спортист (Нови пазар)      2:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноломец (Попово)              4:0
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Преслав)       5:0
Калиакра (Каварна) - Червена звезда (Дулово)        2:2
Заря (Голямо Враново) - Дружба (Професор Иширково)  2:2
Светкавица (Търговище) - Доростол (Силистра)        3:0
Червено знаме (Омуртаг) - Устрем (Главиница)        2:1
Девня (Девня) - Черноморец (Балчик)                 3:0

XVII кръг

5 декември 1987, неделя, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Бяла (Бяла)                   7:0
Устрем (Главиница) - Девня (Девня)                  0:0
Доростол (Силистра) - Червено знаме (Омуртаг)       3:0
Дружба (Проф. Иширково) - Светкавица (Търговище)    3:0
Червена звезда (Дулово) - Заря (Голямо Враново)     4:0
Преслав (Преслав) - Калиакра (Каварна)              1:0
Черноломец (Попово) - Спортист (Генерал Тошево)     3:0
Спортист (Нови пазар) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            1:3
Заря (Крушари) - Червено знаме (Кубрат)             4:0

XVIII кръг

20 февруари 1988, събота, 14:30 ч:
Дружба (Проф. Иширково) - Червено знаме (Омуртаг)   2:0
21 февруари 1988, неделя, 14:30 ч:
Бяла (Бяла) - Червено знаме (Кубрат)                2:2
Заря (Крушари) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                   1:0 
Спортист (Нови пазар) - Спортист (Генерал Тошево)   1:1
Черноломец (Попово) - Калиакра (Каварна)            1:0
Преслав (Преслав) - Заря (Голямо Враново)           4:1
Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Търговище)    0:0
Доростол (Силистра) - Девня (Девня)                 4:1
Устрем (Главиница) - Черноморец (Балчик)            2:0

XIX кръг

27 февруари 1988, събота, 14:30 ч:
Устрем (Главиница) - Бяла (Бяла)                    5:0
Черноморец (Балчик) - Доростол (Силистра)           2:0
Девня (Девня) - Дружба (Професор Иширково)          1:2
Червено знаме (Омуртаг) - Червена звезда (Дулово)   2:0
Светкавица (Търговище) - Преслав (Преслав)          1:0
Заря (Голямо Враново) - Черноломец (Попово)         0:0
Калиакра (Каварна) - Спортист (Нови пазар)          2:0
Спортист (Генерал Тошево) - Заря (Крушари)          1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червено знаме (Кубрат)           3:1

XX кръг

5 март 1988, събота, 15:30 ч:
Бяла (Бяла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                      1:2
Червено знаме (Кубрат) - Спортист (Генерал Тошево)  1:1
Заря (Крушари) - Калиакра (Каварна)                 2:1
Спортист (Нови пазар) - Заря (Голямо Враново)       0:1
Черноломец (Попово) - Светкавица (Търговище)        3:1
Преслав (Преслав) - Червено знаме (Омуртаг)         1:1
Дружба (Професор Иширково) - Черноморец (Балчик)    5:1
Доростол (Силистра) - Устрем (Главиница)            4:0
6 март 1988, неделя, 10:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Девня (Девня)             3:2

XXI кръг

12 март 1988, събота, 15:30 ч:
Устрем (Главиница) - Дружба (Професор Иширково)     2:1
Черноморец (Балчик) - Червена звезда (Дулово)       4:0
Девня (Девня) - Преслав (Преслав)                   1:1
Червено знаме (Омуртаг) - Черноломец (Попово)       2:0
Светкавица (Търговище) - Спортист (Нови пазар)      2:1
Заря (Голямо Враново) - Заря (Крушари)              1:2
Калиакра (Каварна) - Червено знаме (Кубрат)         4:1
Спортист (Генерал Тошево) - ЛОКОМОТИВ (Русе)        1:2
13 март 1988, неделя, 15:30 ч:
Доростол (Силистра) - Бяла (Бяла)                   6:0 сл.

XXII кръг

19 март 1988, събота, 15:30 ч:
Червено знаме (Кубрат) - Заря (Голямо Враново)      1:0
Спортист (Нови пазар) - Червено знаме (Омуртаг)     0:0
Черноломец (Попово) - Девня (Девня)                 1:0
Преслав (Преслав) - Черноморец (Балчик)             2:2
20 март 1988, неделя, 15:30 ч: 
Бяла (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)             4:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Калиакра (Каварна)               3:0
Заря (Крушари) - Светкавица (Търговище)             0:0
Червена звезда (Дулово) - Устрем (Главиница)        0:0
Дружба (Професор Иширково) - Доростол (Силистра)    1:2

XXIII кръг

26 март 1988, събота, 16:30 ч:
Заря (Голямо Враново) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            1:2
Доростол (Силистра) - Червена звезда (Дулово)       2:1
Светкавица (Търговище) - Червено знаме (Кубрат)     2:0
Калиакра (Каварна) - Спортист (Генерал Тошево)      0:0
27 март 1988, неделя, 16:30 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Бяла (Бяла)            5:1
Устрем (Главиница) - Преслав (Преслав)              4:1
Черноморец (Балчик) - Черноломец (Попово)           2:1
Девня (Девня) - Спортист (Нови пазар)               4:2
Червено знаме (Омуртаг) - Заря (Крушари)            3:0

XXIV кръг

3 април 1988, неделя, 17:00 ч:
Бяла (Бяла) - Калиакра (Каварна)                    0:0
Спортист (Генерал Тошево) - Заря (Голямо Враново)   4:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Светкавица (Търговище)           4:2
Червено знаме (Кубрат) - Червено знаме (Омуртаг)    1:4
Заря (Крушари) - Девня (Девня)                      1:0
Спортист (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)         2:0
Черноломец (Попово) - Устрем (Главиница)            3:1
Преслав (Преслав) - Доростол (Силистра)             2:1
Червена звезда (Дулово) - Дружба (Проф. Иширково)   1:0

XXV кръг

13 април 1988, сряда, 17:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Бяла (Бяла)               6:0
Дружба (Професор Иширково) - Преслав (Преслав)      0:3
Доростол (Силистра) - Черноломец (Попово)           3:1
Устрем (Главиница) - Спортист (Нови пазар)          1:0
Черноморец (Балчик) - Заря (Крушари)                1:1
Девня (Девня) - Червено знаме (Кубрат)              3:1
Червено знаме (Омуртаг) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          2:5
Светкавица (Търговище) - Спортист (Генерал Тошево)  4:1
Заря (Голямо Враново) - Калиакра (Каварна)          0:0

XXVI кръг

16 април 1988, събота, 17:00 ч:
Бяла (Бяла) - Заря (Голямо Враново)                 0:3 сл.
Резултат от мача 2:0 за Бяла. По-късно е присъден
служебен резултат 3:0 в полза на Заря ГВр.
Калиакра (Каварна) - Светкавица (Търговище)         1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Червено знаме (Омуртаг) 3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Девня (Девня)                    0:0
Червено знаме (Кубрат) - Черноморец (Балчик)        1:1
Заря (Крушари) - Устрем (Главиница)                 3:0
Спортист (Нови пазар) - Доростол (Силистра)         2:3
Черноломец (Попово) - Дружба (Професор Иширково)    3:0
Преслав (Преслав) - Червена звезда (Дулово)         1:0

XXVII кръг

23 април 1988, събота, 17:00 ч:
Преслав (Преслав) - Бяла (Бяла)                     4:0
Червена звезда (Дулово) - Черноломец (Попово)       1:0
Дружба (Професор Иширково) - Спортист (Нови пазар)  2:1
Доростол (Силистра) - Заря (Крушари)                1:0
Устрем (Главиница) - Червено знаме (Кубрат)         3:2
Черноморец (Балчик) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              0:1
Девня (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)           2:0
Червено знаме (Омуртаг) - Калиакра (Каварна)        3:0
Светкавица (Търговище) - Заря (Голямо Враново)      4:0

XXVIII кръг

23 април 1988, сряда, 17:00 ч:
Бяла (Бяла) - Светкавица (Търговище)                0:2
Заря (Голямо Враново) - Червено знаме (Омуртаг)     1:0
Калиакра (Каварна) - Девня (Девня)                  2:3
Спортист (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик)     2:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Устрем (Главиница)               3:0
Червено знаме (Кубрат) - Доростол (Силистра)        1:3
Заря (Крушари) - Дружба (Професор Иширково)         2:0
Спортист (Нови пазар) - Червена звезда (Дулово)     0:0
Черноломец (Попово) - Преслав (Преслав)             2:1

XXIX кръг

1 май 1988, неделя, 18:00 ч:
Черноломец (Попово) - Бяла (Бяла)                   8:0
Преслав (Преслав) - Спортист (Нови пазар)           2:0
Доростол (Силистра) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              1:0
Устрем (Главиница) - Спортист (Генерал Тошево)      3:1
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)            0:0
Девня (Девня) - Заря (Голямо Враново)               8:1
Червено знаме (Омуртаг) - Светкавица (Търговище)    3:2
2 май 1988, понеделник, 18:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Заря (Крушари)            2:0
Дружба (Проф. Иширково) - Червено знаме (Кубрат)    3:0

XXX кръг

8 май 1988, неделя, 18:00 ч:
Бяла (Бяла) - Червено знаме (Омуртаг)               0:3
Светкавица (Търговище) - Девня (Девня)              6:2
Заря (Голямо Враново) - Черноморец (Балчик)         1:1
Калиакра (Каварна) - Устрем (Главиница)             4:0
Спортист (Генерал Тошево) - Доростол (Силистра)     2:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Дружба (Професор Иширково)       2:0
Червено знаме (Кубрат) - Червена звезда (Дулово)    4:0
Заря (Крушари) - Преслав (Преслав)                  1:0
Спортист (Нови пазар) - Черноломец (Попово)         2:0

XXXI кръг

14 май 1988, събота, 18:00 ч:
Спортист (Нови пазар) - Бяла (Бяла)                 1:0
Черноломец (Попово) - Заря (Крушари)                3:0 сл.
Преслав (Преслав) - Червено знаме (Кубрат)          1:4
Червена звезда (Дулово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          2:2
Дружба (Проф. Иширково) - Спортист (Генерал Тошево) 1:0
Доростол (Силистра) - Калиакра (Каварна)            2:0
Устрем (Главиница) - Заря (Голямо Враново)          1:0
Черноморец (Балчик) - Светкавица (Търговище)        2:2
Девня (Девня) - Червено знаме (Омуртаг)             2:0

XXXII кръг

18 май 1988, сряда, 18:00 ч:
Бяла (Бяла) - Девня (Девня)                         1:1
Червено знаме (Омуртаг) - Черноморец (Балчик)       0:0
Светкавица (Търговище) - Устрем (Главиница)         4:0
Заря (Голямо Враново) - Доростол (Силистра)         0:1
Калиакра (Каварна) - Дружба (Професор Иширково)     5:2
Спортист (Ген. Тошево) - Червена звезда (Дулово)    5:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Преслав (Преслав)                2:0
Червено знаме (Кубрат) - Черноломец (Попово)        2:2
Заря (Крушари) - Спортист (Нови пазар)              2:0

XXXIII кръг

22 май 1988, неделя, 18:00 ч:
Заря (Крушари) - Бяла (Бяла)                        3:0 сл.
Спортист (Нови пазар) - Червено знаме (Кубрат)      1:0
Черноломец (Попово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              0:0
Преслав (Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)       0:2
Червена звезда (Дулово) - Калиакра (Каварна)        1:0
Дружба (Проф. Иширково) - Заря (Голямо Враново)     5:0
Доростол (Силистра) - Светкавица (Търговище)        3:1
Устрем (Главиница) - Червено знаме (Омуртаг)        1:0
Черноморец (Балчик) - Девня (Девня)                 2:0

XXXIV кръг

29 май 1988, неделя, 18:00 ч:
Бяла (Бяла) - Черноморец (Балчик)                   2:1
Девня (Девня) - Устрем (Главиница)                  5:1
Червено знаме (Омуртаг) - Доростол (Силистра)       5:1
Светкавица (Търговище) - Дружба (Проф. Иширково)    1:0
Заря (Голямо Враново) - Червена звезда (Дулово)     0:0
Калиакра (Каварна) - Преслав (Преслав)              1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Черноломец (Попово)     2:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Спортист (Нови пазар)           11:1
Червено знаме (Кубрат) - Заря (Крушари)             3:0

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

 

ДРУГИ ТУРНИРИ

 

ПРИЯ ТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар