сезон 1990/91

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ РЕГИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. Шумен (Шумен)             30  25  1  4  84:14  51
-----------------------------------------------------
 2. ЛОКОМОТИВ (Русе)          30  24  3  3  80:17  51
 3. Лудогорец (Разград)       30  13  6 11  35:28  32
 4. Полихим (Девня)           30  13  4 13  38:32  30
 5. Заря (Крушари)            30  14  1 15  42:50  29
 6. Дружба (Проф. Иширково)   30  12  5 13  29:44  29
 7. Черноломец (Попово)       30  12  4 14  30:27  28
 8. Овеч (Провадия)           30  11  6 13  34:37  28
 9. Спортист (Генерал Тошево) 30  12  3 15  37:34  27
10. Кубрат (Кубрат)           30  10  7 13  38:42  27
11. Калиакра (Каварна)        30   9  9 12  24:34  27
12. Септември (Тервел)        30  11  4 15  33:51  26
13. Черноморец (Балчик)       30  11  4 15  19:38  26
14. Исперих (Исперих)         30  12  2 16  40:66  26
-----------------------------------------------------
15. Дулово (Дулово)           30  10  3 17  32:47  23
16. Преслав (Преслав)         30   8  4 18  23:57  20

Източник: Bulgarian-football.com и личен архив на Борис Попов.

– по време на сезона Червена звезда (Дулово) променя името си на Дулово (Дулово).
– град Преслав, днес – Велики Преслав.

Голмайстори за Локо (Русе) през сезона:

24 – Благовест Георгиев
14 – Румен Монев
10 – Томислав Господинов
8 – Цвятко Барбушев
6 – Стефан Митов
6 – Мариян Тодоров
5 – Евгени Колев
2 – Виктор Нанков
1 – Костадин Аврамов
1 – Д. Петров

Резултати:

I кръг

19 август 1990, неделя, 18:00 ч:
Ч. звезда (Дулово) - Дружба (Проф. Иширково)   0:1
Преслав (Преслав) - Шумен (Шумен)              1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Заря (Крушари)     1:0
Калиакра (Каварна) - Лудогорец (Разград)       1:1
Полихим (Девня) - Кубрат (Кубрат)              1:2
Септември (Тервел) - Исперих (Исперих)         3:0
Овеч (Провадия) - Черноломец (Попово)          1:0
Черноморец (Балчик) - ЛОКОМОТИВ (Русе)         1:0

II кръг

26 август 1990, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Проф. Иширково) - ЛОКОМОТИВ (Русе)     0:1
Черноломец (Попово) - Черноморец (Балчик)      2:0
Исперих (Исперих) - Овеч (Провадия)            3:1
Кубрат (Кубрат) - Септември (Тервел)           3:3
Лудогорец (Разград) - Полихим (Девня)          0:0
Заря (Крушари) - Калиакра (Каварна)            1:1
Шумен (Шумен) - Спортист (Генерал Тошево)      1:0
Червена звезда (Дулово) - Преслав (Преслав)    3:1

III кръг

2 септември 1990, неделя, 17:30 ч:
Преслав (Преслав) - Дружба (П. Иширково)       1:0
Спортист (Ген. Тошево) - Ч. звезда (Дулово)    2:0
Калиакра (Каварна) - Шумен (Шумен)             1:0
Полихим (Девня) - Заря (Крушари)               3:0
Септември (Тервел) - Лудогорец (Разград)       1:2
Овеч (Провадия) - Кубрат (Кубрат)              1:1
Черноморец (Балчик) - Исперих (Исперих)        0:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноломец (Попово)         1:1

IV кръг

9 септември 1990, неделя, 17:30 ч:
Дружба (П. Иширково) - Черноломец (Попово)     2:1
Исперих (Исперих) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           1:3
Кубрат (Кубрат) - Черноморец (Балчик)          4:0
Лудогорец (Разград) - Овеч (Провадия)          2:1
Заря (Крушари) - Септември (Тервел)            4:1
Шумен (Шумен) - Полихим (Девня)                1:0
Червена звезда (Дулово) - Калиакра (Каварна)   5:1
Преслав (Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)  1:0

V кръг

16 септември 1990, неделя, 17:30 ч:
Спортист (Г. Тошево) - Дружба (П. Иширково)    1:0
Калиакра (Каварна) - Преслав (Преслав)         1:1
Полихим (Девня) - Червена звезда (Дулово)      1:0
Септември (Тервел) - Шумен (Шумен)             0:2
Овеч (Провадия) - Заря (Крушари)               3:1
Черноморец (Балчик) - Лудогорец (Разград)      0:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Кубрат (Кубрат)             3:0
Черноломец (Попово) - Исперих (Исперих)        2:1

VI кръг

23 септември 1990, неделя, 17:30 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Исперих (Исперих) 4:1
Кубрат (Кубрат) - Черноломец (Попово)          2:0
Лудогорец (Разград) - ЛОКОМОТИВ (Русе)         1:2
Заря (Крушари) - Черноморец (Балчик)           2:1
Шумен (Шумен) - Овеч (Провадия)                3:1
Червена звезда (Дулово) - Септември (Тервел)   2:0
Преслав (Преслав) - Полихим (Девня)            0:1
Спортист (Генерал Тошево) - Калиакра (Каварна) 4:1

VII кръг

30 септември 1990, неделя, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Дружба (Проф. Иширково)   1:1
Полихим (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)    1:0
Септември (Тервел) - Преслав (Преслав)         4:2
Овеч (Провадия) - Червена звезда (Дулово)      3:0
Черноморец (Балчик) - Шумен (Шумен)            1:3
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Заря (Крушари)              2:1
Черноломец (Попово) - Лудогорец (Разград)      0:0
Исперих (Исперих) - Кубрат (Кубрат)            2:0

VIII кръг

7 октомври 1990, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Кубрат (Кубрат)   0:0
Лудогорец (Разград) - Исперих (Исперих)        1:0
Заря (Крушари) - Черноломец (Попово)           1:0
Шумен (Шумен) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               2:1
Червена звезда (Дулово) - Черноморец (Балчик)  2:0
Преслав (Преслав) - Овеч (Провадия)            1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Септември (Тервел) 2:0
Калиакра (Каварна) - Полихим (Девня)           1:1

IX кръг

14 октомври 1990, неделя, 15:00 ч:
Полихим (Девня) - Дружба (Професор Иширково)   2:0
Септември (Тервел) - Калиакра (Каварна)        0:0
Овеч (Провадия) - Спортист (Генерал Тошево)    1:1
Черноморец (Балчик) - Преслав (Преслав)        1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Червена звезда (Дулово)     3:0
Черноломец (Попово) - Шумен (Шумен)            1:0
Исперих (Исперих) - Заря (Крушари)             4:1
Кубрат (Кубрат) - Лудогорец (Разград)          0:0

X кръг

21 октомври 1990, неделя, 15:00 ч:
Дружба (П. Иширково) - Лудогорец (Разград)     1:0
Заря (Крушари) - Кубрат (Кубрат)               3:2
Шумен (Шумен) - Исперих (Исперих)              8:0
Червена звезда (Дулово) - Черноломец (Попово)  3:1
Преслав (Преслав) - ЛОКОМОТИВ (Русе)           1:3
Спортист (Ген.Тошево) - Черноморец (Балчик)    1:0
Калиакра (Каварна) - Овеч (Провадия)           1:1
Полихим (Девня) - Септември (Тервел)           3:0

XI кръг

28 октомври 1990, неделя, 15:00 ч:
Септември (Тервел) - Дружба (П. Иширково)      2:1
Овеч (Провадия) - Полихим (Девня)              1:0
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)       0:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Спортист (Генерал Тошево)   2:0
Черноломец (Попово) - Преслав (Преслав)        1:0
Исперих (Исперих) - Червена звезда (Дулово)    3:1
Кубрат (Кубрат) - Шумен (Шумен)                0:2
Лудогорец (Разград) - Заря (Крушари)           2:1

XII кръг

4 ноември 1990, неделя, 14:30 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Заря (Крушари)    3:1
Шумен (Шумен) - Лудогорец (Разград)            2:0
Червена звезда (Дулово) - Кубрат (Кубрат)      0:0
Преслав (Преслав) - Исперих (Исперих)          2:1
Спортист (Ген.Тошево) - Черноломец (Попово)    1:0
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          1:1
Полихим (Девня) - Черноморец (Балчик)          4:0
Септември (Тервел) - Овеч (Провадия)           2:1

XIII кръг

14 ноември 1990, сряда, 14:30 ч:
Овеч (Провадия) - Дружба (Професор Иширково)   1:0
Черноморец (Балчик) - Септември (Тервел)       2:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Полихим (Девня)             3:0
Черноломец (Попово) - Калиакра (Каварна)       1:0
Исперих (Исперих) - Спортист (Генерал Тошево)  3:1
Кубрат (Кубрат) - Преслав (Преслав)            1:0
Лудогорец (Разград) - Червена звезда (Дулово)  1:0
Заря (Крушари) - Шумен (Шумен)                 1:0

XIV кръг

18 ноември 1990, неделя, 14:30 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Шумен (Шумен)     0:2
Червена звезда (Дулово) - Заря (Крушари)       2:1
Преслав (Преслав) - Лудогорец (Разград)        2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Кубрат (Кубрат)    1:1
Калиакра (Каварна) - Исперих (Исперих)         3:2
Полихим (Девня) - Черноломец (Попово)          3:0
Септември (Тервел) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          1:1
Овеч (Провадия) - Черноморец (Балчик)          1:0

XV кръг

25 ноември 1990, неделя, 14:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Дружба (Проф. Иширково)  0:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Овеч (Провадия)             3:0
Черноломец (Попово) - Септември (Тервел)       3:0
Исперих (Исперих) - Полихим (Девня)            3:1
Кубрат (Кубрат) - Калиакра (Каварна)           1:0
Лудогорец (Разград) - Спортист (Ген. Тошево)   3:0
Заря (Крушари) - Преслав (Преслав)             5:2
Шумен (Шумен) - Червена звезда (Дулово)        7:0

XVI кръг

2 март 1991, събота, 15:30 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Дулово (Дулово)   1:0
Шумен (Шумен) - Преслав (Преслав)              4:0
Заря (Крушари) - Спортист (Генерал Тошево)     2:0
Лудогорец (Разград) - Калиакра (Каварна)       1:0
Кубрат (Кубрат) - Полихим (Девня)              1:2
Исперих (Исперих) - Септември (Тервел)         2:2
Черноломец (Попово) - Овеч (Провадия)          2:0
в Русе, Градски стадион:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноморец (Балчик)         4:0
[1:0 Томислав Господинов 31', 2:0 Благовест Георгиев 44'-дузпа,
 3:0 Румен Монев 66', 4:0 Евгени Колев 82']
[пропусната дузпа - Томислав Господинов (Локо) 70']

XVII кръг

9 март 1991, събота, 10:30 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Дружба (Проф. Иширково)     6:0
[1:0 Благовест Георгиев 6', 2:0 Цветан Барбушев 24',
 3:0 Мариян Тодоров 52', 5:0 Румен Монев 55', 60'
 6:0 Цветан Барбушев 63']
9 март 1991, събота, 15:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Черноломец (Попово)      2:0
Овеч (Провадия) - Исперих (Исперих)            3:0
Септември (Тервел) - Кубрат (Кубрат)           2:1
Полихим (Девня) - Лудогорец (Разград)          1:0
Калиакра (Каварна) - Заря (Крушари)            1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Шумен (Шумен)      1:2
Преслав (Преслав) - Дулово (Дулово)            1:2

XVIII кръг

16 март 1991, събота, 15:30 ч:
Дружба (Проф. Иширково) - Преслав (Преслав)    1:0
Дулово (Дулово) - Спортист (Генерал Тошево)    0:2
Шумен (Шумен) - Калиакра (Каварна)             2:0
Заря (Крушари) - Полихим (Девня)               1:0
Лудогорец (Разград) - Септември (Тервел)       1:0
Кубрат (Кубрат) - Овеч (Провадия)              2:0
Исперих (Исперих) - Черноморец (Балчик)        2:0
Черноломец (Попово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)         2:0

XIX кръг

23 март 1991, събота, 15:30 ч:
Черноломец (Попово) - Дружба (Проф. Иширково)  1:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Исперих (Исперих)           6:1
[1:0 Румен Монев 8', 1:1 ?? 16', 2:1 Благовест Георгиев 48'-дузпа,
 3:1 Томислав Господинов 61', 4:1 Румен Монев 64',
 5:1 Благовест Георгиев 70', 6:1 Румен Монев 87']
Черноморец (Балчик) - Кубрат (Кубрат)          1:0
Овеч (Провадия) - Лудогорец (Разград)          0:0
Септември (Тервел) - Заря (Крушари)            2:0
Полихим (Девня) - Шумен (Шумен)                0:2
Калиакра (Каварна) - Дулово (Дулово)           2:1
Спортист (Ген. Тошево) - Преслав (Преслав)     4:0

XX кръг

30 март 1991, събота, 15:30 ч:
Дружба (П. Иширково) - Спортист (Ген. Тошево)  1:0
Преслав (Преслав) - Калиакра (Каварна)         0:1
Дулово (Дулово) - Полихим (Девня)              1:0
Шумен (Шумен) - Септември (Тервел)             1:0
Заря (Крушари) - Овеч (Провадия)               3:2
Лудогорец (Разград) - Черноморец (Балчик)      4:0
Кубрат (Кубрат) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             1:4
[0:1 Томислав Господинов 22', 0:2 Мариян Тодоров 43',
 1:2 ?? 46', 1:3 Благовест Георгиев 60', 1:4 Петров 80']
Исперих (Исперих) - Черноломец (Попово)        1:0

XXI кръг

3 април 1991, сряда, 17:00 ч:
Исперих (Исперих) - Дружба (Проф. Иширково)    5:0
Черноломец (Попово) - Кубрат (Кубрат)          1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Лудогорец (Разград)         1:0
[1:0 Благовест Георгиев 8'], 1 200 зрители
Черноморец (Балчик) - Заря (Крушари)           1:0
Овеч (Провадия) - Шумен (Шумен)                0:2
Септември (Тервел) - Дулово (Дулово)           1:0
Полихим (Девня) - Преслав (Преслав)            3:1
Калиакра (Каварна) - Спортист (Генерал Тошево) 1:0

XXII кръг

17 април 1991, сряда, 17:00 ч:
Дружба (Проф. Иширково) - Калиакра (Каварна)   3:0
Спортист (Генерал Тошево) - Полихим (Девня)    4:1
Преслав (Преслав) - Септември (Тервел)         2:1
Дулово (Дулово) - Овеч (Провадия)              1:3
Шумен (Шумен) - Черноморец (Балчик)            4:0
Заря (Крушари) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              0:2
Лудогорец (Разград) - Черноломец (Попово)      1:0
Кубрат (Кубрат) - Исперих (Исперих)            4:0

XXIII кръг

20 април 1991, събота, 17:00 ч:
Кубрат (Кубрат) - Дружба (Професор Иширково)   2:0
Исперих (Исперих) - Лудогорец (Разград)        1:0
Черноломец (Попово) - Заря (Крушари)           3:0 сл.
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Шумен (Шумен)               2:1
[1:0 Цветан Барбушев 45', 2:0 Евгени Колев 56',
 2:1 Борисов 75']
Черноморец (Балчик) - Дулово (Дулово)          1:0
Овеч (Провадия) - Преслав (Преслав)            2:0
Септември (Тервел) - Спортист (Генерал Тошево) 2:1
Полихим (Девня) - Калиакра (Каварна)           2:1

XXIV кръг

27 април 1991, събота, 17:00 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Полихим (Девня)   1:0
Калиакра (Каварна) - Септември (Тервел)        2:0
Спортист (Генерал Тошево) - Овеч (Провадия)    0:0
Преслав (Преслав) - Черноморец (Балчик)        1:0
Дулово (Дулово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             0:1
[0:1 Благовест Георгиев 11']
Шумен (Шумен) - Черноломец (Попово)            2:1
Заря (Крушари) - Исперих (Исперих)             5:0
Лудогорец (Разград) - Кубрат (Кубрат)          3:0

XXV кръг

4 май 1991, събота, 18:00 ч:
Лудогорец (Разград) - Дружба (Проф. Иширково)  4:2
Кубрат (Кубрат) - Заря (Крушари)               4:1
Исперих (Исперих) - Шумен (Шумен)              1:2
Черноломец (Попово) - Дулово (Дулово)          1:1
в Борово (поради наказание с лишаване от домакинство):
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Преслав (Преслав)           8:0
[1:0 Виктор Нанков 3', 3:0 Благовест Георгиев 10', 20'-дузпа,
 4:0 Стефан Митов 38', 5:0 Евгени Колев 40',
 6:0 Благовест Георгиев 51', 7:0 Томислав Господинов 79',
 8:0 Благовест Георгиев 82'-дузпа]
[изпусната дузпа - Тодоров (Преслав) 14']
Черноморец (Балчик) - Спортист (Ген. Тошево)   2:0
Овеч (Провадия) - Калиакра (Каварна)           2:0
Септември (Тервел) - Полихим (Девня)           2:1

XXVI кръг

11 май 1991, събота, 18:00 ч:
Дружба (Проф. Иширково) - Септември (Тервел)   1:0
Полихим (Девня) - Овеч (Провадия)              0:0
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)       0:1
Спортист (Ген. Тошево) - ЛОКОМОТИВ (Русе)      1:3
[0:1 Мариян Тодоров 10', 1:1 Ганев 39',
 1:3 Благовест Георгиев 50'-дузпа, 66']
Преслав (Преслав) - Черноломец (Попово)        1:0
Дулово (Дулово) - Исперих (Исперих)            3:0
Шумен (Шумен) - Кубрат (Кубрат)                7:0
Заря (Крушари) - Лудогорец (Разград)           2:1

XXVII кръг

18 май 1991, събота, 18:00 ч:
Заря (Крушари) - Дружба (Професор Иширково)    1:0
Лудогорец (Разград) - Шумен (Шумен)            1:3
Кубрат (Кубрат) - Дулово (Дулово)              0:2
Исперих (Исперих) - Преслав (Преслав)          0:0
Черноломец (Попово) - Спортист (Ген. Тошево)   3:0
в Ценово (поради наказание с лишаване от домакинство):
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Калиакра (Каварна)          1:0
[1:0 Благовест Георгиев 38']
[пропусната дузпа - Благовест Георгиев (Локо) 2пвр]
Черноморец (Балчик) - Полихим (Девня)          2:0
Овеч (Провадия) - Септември (Тервел)           2:1

XXVIII кръг

25 май 1991, събота, 18:00 ч:
Дружба (Професор Иширково) - Овеч (Провадия)   3:2
Септември (Тервел) - Черноморец (Балчик)       2:0
Полихим (Девня) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             0:1
[0:1 Евгени Колев 10']
Калиакра (Каварна) - Черноломец (Попово)       1:0
Спортист (Ген. Тошево) - Исперих (Исперих)     4:0
Преслав (Преслав) - Кубрат (Кубрат)            2:2
Дулово (Дулово) - Лудогорец (Разград)          2:1
Шумен (Шумен) - Заря (Крушари)                 4:0

XXIX кръг

2 юни 1991, неделя, 18:00 ч:
Шумен (Шумен) - Дружба (Професор Иширково)     8:0
Заря (Крушари) - Дулово (Дулово)               2:0
Лудогорец (Разград) - Преслав (Преслав)        3:0 сл.
Кубрат (Кубрат) - Спортист (Генерал Тошево)    2:0
Исперих (Исперих) - Калиакра (Каварна)         1:0
Черноломец (Попово) - Полихим (Девня)          3:1
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Септември (Тервел)          9:0
[1:0 Томислав Господинов 5', 2:0 Благовест Георгиев 18'-дузпа,
 3:0 Цветан Барбушев 28', 4:0 Румен Монев 48',
 Томислав Господинов (2), Румен Монев, Цветан Барбушев,
 Стефан Митов]
Черноморец (Балчик) - Овеч (Провадия)          2:0

XXX кръг

8 юни 1991, събота, 18:00 ч:
Дружба (П. Иширково) - Черноморец (Балчик)     1:1
Овеч (Провадия) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             1:3
[0:1 Евгени Колев 28', 1:1 ?? 30', 
 1:3 Благовест Георгев 65'-дузпа, 89']
Септември (Тервел) - Черноломец (Попово)       1:0
Полихим (Девня) - Исперих (Исперих)            5:1
Калиакра (Каварна) - Кубрат (Кубрат)           2:0
Спортист (Ген. Тошево) - Лудогорец (Разград)   5:1
Преслав (Преслав) - Заря (Крушари)             0:3 сл.
Дулово (Дулово) - Шумен (Шумен)                1:5

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

I кръг
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Кубрат (Кубрат) 2:1

II кръг
Исперих (Исперих) – ЛОКОМОТИВ (Русе) 2:5

III кръг
Полихим (Девня) – ЛОКОМОТИВ (Русе) 1:2

IV кръг
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Локомотив (Дряново) 4:1 и 0:1 (в два мача)

V кръг
Пирин (Благоевград) – ЛОКОМОТИВ (Русе) 2:0 и 1:2 (в два мача)

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на БФС (второстепенен турнир)

I кръг
Сторгозия (Плевен) – ЛОКОМОТИВ (Русе) 1:2

II кръг
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Чумерна (Елена) 2:0

III кръг
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Свобода (Пещера) 7:8 (с дузпи)

XIV-o СВЕТОВНО ЖЕЛЕЗНИЧАРСКО ПЪРВЕНСТВО (в Дуисбург, Германия)

Локомотив (Русе) представя България на финалите на Световното железничарско първенство през лятото на 1991 г.

Предварителна група:
България – Финландия 2:1 (с голове на Евгени Колев и Благовест Георгиев)
СССР – България 3:0

Мач за III-IV място:
България – Белгия 5:1 (с голове на Томислав Господинов (2), Румен Монев, Евгени Колев и Илия Янков)

Крайно класиране

1. СССР
2. Чехословакия
3. БЪЛГАРИЯ (Локомотив Русе)

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

В Русе:
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Рапид (Букурещ, Румъния) 2:3
[Голове на Стефан Митов и Благовест Георгиев от дузпа]

В Разград:
Лудогорец (Разград) – ЛОКОМОТИВ (Русе) – 0:1
[Гол на Благовест Георгиев]

В село Мартен:
ЛОКОМОТИВ (Русе) – Кубрат (Кубрат) 4:1
[Голове на Стефан Митов, Евгени Ангелов, Венцислав Каменов, Д. Петров]