сезон 1993/94

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

СЕВЕРНА „Б“ РЕПУБЛИКАНСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. ЛЕКС (Ловеч)             26   18   4   4   61:20   58
 2. Монтана (Монтана)        26   16   5   5   38:19   53
---------------------------------------------------------
 3. Спартак (Плевен)         26   14   6   6   36:20   48
 4. Светкавица (Търговище)   26   11   8   7   30:28   41
 5  Доростол (Силистра)      26   11   3  12   26:30   36
 6. КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)    26   10   4  12   39:29   34
 7. Академик (Свищов)        26   11   1  14   27:31   34
 8. Овеч (Провадия)          26   10   3  13   27:36   33
 9. Дунав (Русе)             26    9   6  11   29:32   33
10. Сторгозия (Плевен)       26    7  11   8   26:29   32
11. Ботев (Нови пазар)       26    9   4  13   34:41   31
---------------------------------------------------------
12. Локомотив (Мездра)       26    8   4  14   22:39   28
13. Ботев (Враца)            26    8   4  14   24:42   28
14. Бдин (Видин)             26    7   3  16   24:47   24
--. Левски (Лом)
--. Черноломец (Попово)

Източник: Bulgarian-football.com и личен архив на Борис Попов.
– Левски (Лом) и Черноломец (Попово) се отказват от участие по финансови причини на полусезона. Резултатите им до този момент са анулирани. И двата отбора започват участието си от следващия сезон не в съответната „В“ група, а съответно в Зона „Монтана“ и Зона „Русе“ (4-то ниво).

Голмайстори на Корабостроител през сезона:
12 – Иво Георгиев
7 – Симеон Кръстев
6 – Михаил Христов
5 – Стефан Юруков
4 – Иван Близнаков
3 – Адриян Гайдарски
1 – Мариян Огнянов
2 – Пламен Илиев

Съставът на Корабостроител през сезона:

вратар

ИграчМачовеГоловеЖълти картониЧервени картониАвтоголове
Красимир Дончев120100
Тома Филипов90000
Цветан Здравков80000

защитник

ИграчМачовеГоловеЖълти картониЧервени картониАвтоголове
Ценко Серафимов250300
Огнян Аспарухов220200
Красимир Колев160200
Николай Арнаудов130000
Николай Боянов120100
Красимир Искъров40000
Емил Гидолов10000

нападател

ИграчМачовеГоловеЖълти картониЧервени картониАвтоголове
Иван Близнаков184000
Адриян Гайдарски163010
Иво Георгиев1212000
Симеон Кръстев127200
Стефан Юруков125100
Милен Михайлов60100
Пейчев10000

Старши треньор през сезона е Никола Христов.

Резултати:

ФК Корабостроител – сезон 1993/94

ДатаСрещаРезултатКръг
1993-08-14 18:00:4014 август 1993 Доростол (Силистра) - Корабостроител (Русе) 1:01 - 0I
1993-08-21 18:00:4921 август 1993 Корабостроител (Русе) - Монтана (Монтана)2 - 3II
1993-08-28 18:00:0428 август 1993 Ботев (Враца) - Корабостроител (Русе)1 - 0III
1993-09-04 17:00:524 септември 1993 Корабостроител (Русе) - Дунав (Русе)1 - 1IV
1993-09-11 17:00:2911 септември 1993 Локомотив (Мездра) - Корабостроител (Русе)2 - 1V
1993-09-18 17:00:3618 септември 1993 Корабостроител (Русе) - Черноломец (Попово)1 - 0VI
1993-09-25 17:00:5825 септември 1993 Сторгозия (Плевен) - Корабостроител (Русе)1 - 0VII
1993-10-02 15:00:022 октомври 1993 Корабостроител (Русе) - Академик (Свищов)1 - 0VIII
1993-10-09 15:00:409 октомври 1993 Ботев (Нови пазар) - Корабостроител (Русе)4 - 1IX
1993-10-16 15:00:3416 октомври 1993 Корабостроител (Русе) - Светкавица (Търговище)1 - 1X
1993-10-23 15:00:4023 октомври 1993 Левски (Лом) - Корабостроител (Русе)2 - 0XI
1993-10-30 15:00:0230 октомври 1993 Овеч (Провадия) - Корабостроител (Русе)1 - 0XII
1993-11-06 14:30:186 ноември 1993 Корабостроител (Русе) - ЛЕКС (Ловеч)0 - 1XIII
1993-11-13 14:30:2813 ноември 1993 Спартак (Плевен) - Корабостроител (Русе)2 - 1XIV
1993-11-20 14:30:4320 ноември 1993 Корабостроител (Русе) - Бдин (Видин)3 - 0XV
1994-02-26 14:30:2026 февруари 1994 Корабостроител (Русе) - Доростол (Силистра)1 - 0XVI
1994-03-05 15:30:565 март 1994 Монтана (Монтана) - Корабостроител (Русе)1 - 0XVII
1994-03-12 15:30:5712 март 1994 Корабостроител (Русе) - Ботев (Враца)2 - 0XVIII
1994-03-19 15:30:4919 март 1994 Дунав (Русе) - Корабостроител (Русе)1 - 1XIX
1994-03-26 15:30:5626 март 1994 Корабостроител (Русе) - Локомотив (Мездра)5 - 1XX
1994-04-09 17:00:459 април 1994 Корабостроител (Русе) - Сторгозия (Плевен)1 - 1XXII
1994-04-16 17:00:0816 април 1994 Академик (Свищов) - Корабостроител (Русе)0 - 1XXIII
1994-04-23 17:00:3523 април 1994 Корабостроител (Русе) - Ботев (Нови пазар)2 - 0XXIV
1994-04-30 17:00:3430 април 1994 Светкавица (Търговище) - Корабостроител (Русе)1 - 0XXV
1994-05-14 18:00:5414 май 1994 Корабостроител (Русе) - Овеч (Провадия)3 - 0XXVII
1994-05-21 18:00:1321 май 1994 ЛЕКС (Ловеч) - Корабостроител (Русе)3 - 2XXVIII
1994-05-28 18:00:5828 май 1994 Корабостроител (Русе) - Спартак (Плевен)2 - 0XXIX
1994-06-04 18:00:344 юни 1994 Бдин (Видин) - Корабостроител (Русе)3 - 8XXX

I кръг

14 август 1993, събота, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Овеч (Провадия)              2:1
Бдин (Видин) - ЛЕКС (Ловеч)                     0:1
Доростол (Силистра) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)     1:0
[1:0 Недю Недев 22'], 2 500 зрители
Монтана (Монтана) - Левски (Лом)                3:1 [анулиран]
Ботев (Враца) - Светкавица (Търговище)          0:0
Дунав (Русе) - Ботев (Нови пазар)               1:0  
Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)          1:0
Черноломец (Попово) - Сторгозия (Плевен)        1:0 [анулиран]

II кръг

21 август 1993, събота, 18:00 ч:
Овеч (Провадия) - Сторгозия (Плевен)            2:0
Академик (Свищов) - Черноломец (Попово)         5:1
Светкавица (Търговище) - Дунав (Русе)           2:0
Левски (Лом) - Ботев (Враца)                    3:0 [анулиран]
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Монтана (Монтана)       2:3
[1:0 Стефан Юруков 38', 1:1 Валери Дилов 42',
 1:2 Румен Стоянов 51', 2:2 Стефан Юруков 65',
 2:3 Валери Дилов 82'], 2 000 зрители
[червен картон – Миланов (Корабостр) ]
ЛЕКС (Ловеч) - Доростол (Силистра)              3:0
Спартак (Плевен) - Бдин (Видин)                 2:0
22 август 1993, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Мездра)         2:1 [анулиран]

III кръг

28 август 1993, събота, 18:00 ч:
Бдин (Видин) - Овеч (Провадия)                  1:0
Доростол (Силистра) - Спартак (Плевен)          0:0
Монтана (Монтана) - ЛЕКС (Ловеч)                1:1
Ботев (Враца) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)           1:0
[1:0 Костадин Кърпачев 37'], 1 000 зрители
Дунав (Русе) - Левски (Лом)                     1:1 [анулиран]
Локомотив (Мездра) - Светкавица (Търговище)     2:1
Черноломец (Попово) - Ботев (Нови пазар)        1:2 [анулиран]
Сторгозия (Плевен) - Академик (Свищов)          2:0

IV кръг

4 септември 1993, събота, 17:00 ч:
Овеч (Провадия) - Академик (Свищов)             1:2
Светкавица (Търговище) - Черноломец (Попово)    3:0 [анулиран]
Левски (Лом) - Локомотив (Мездра)               2:1 [анулиран]
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Дунав (Русе)            1:1
[0:1 Валери Кулинов 10', 1:1 Адриян Гайдарски 86'],
 5 500 зрители
ЛЕКС (Ловеч) - Ботев (Враца)                    4:2
Спартак (Плевен) - Монтана (Монтана)            0:0
Бдин (Видин) - Доростол (Силистра)              0:1
5 септември 1993, неделя, 17:00 ч: 
Ботев (Нови пазар) - Сторгозия (Плевен)         1:1

V кръг

11 септември 1993, събота, 17:00 ч:
Доростол (Силистра) - Овеч (Провадия)           1:0
Монтана (Монтана) - Бдин (Видин)                1:0
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                1:0
Дунав (Русе) - ЛЕКС (Ловеч)                     2:3
Локомотив (Мездра) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)      2:1
[1:0 Попов 12', 1:1 Адриян Гайдарски 75', 
 2:1 Пламен Петров 80'], 1 200 зрители
Черноломец (Попово) - Левски (Лом)              3:1 [анулиран]
Сторгозия (Плевен) - Светкавица (Търговище)     2:1
Академик (Свищов) - Ботев (Нови пазар)          2:0

VI кръг

18 септември 1993, събота, 17:00 ч:
Овеч (Провадия) - Ботев (Нови пазар)            4:1
Светкавица (Търговище) - Академик (Свищов)      2:0
Левски (Лом) - Сторгозия (Плевен)               1:0 [анулиран]
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Черноломец (Попово)     1:0 [анулиран]
[1:0 Мариян Огнянов 62'-дузпа], 1 200 зрители
ЛЕКС (Ловеч) - Локомотив (Мездра)               2:0
Спартак (Плевен) - Дунав (Русе)                 0:0
Бдин (Видин) - Ботев (Враца)                    2:1
Доростол (Силистра) - Монтана (Монтана)         1:0

VII кръг

25 септември 1993, събота, 17:00 ч:
Монтана (Монтана) - Овеч (Провадия)             2:1
Ботев (Враца) - Доростол (Силистра)             2:0
Дунав (Русе) - Бдин (Видин)                     3:1
Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)           1:2
Черноломец (Попово) - ЛЕКС (Ловеч)              1:2 [анулиран]
Сторгозия (Плевен) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)      1:0
[1:0 Митко Сурджийски 44'], 1 000 зрители
Академик (Свищов) - Левски (Лом)                1:2 [анулиран]
Ботев (Нови пазар) - Светкавица (Търговище)     0:1

VIII кръг

игран предварително преди IV кръг:
Бдин (Видин) - Локомотив (Мездра)               2:0
2 октомври 1993, събота, 15:00 ч: 
Овеч (Провадия) - Светкавица (Търговище)        2:1
Левски (Лом) - Ботев (Нови пазар)               2:1 [анулиран]
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Академик (Свищов)       1:0
[1:0 Стефан Юруков 10'], 1 200 зрители
ЛЕКС (Ловеч) - Сторгозия (Плевен)               2:0
Спартак (Плевен) - Черноломец (Попово)          1:0 [анулиран]
Доростол (Силистра) - Дунав (Русе)              0:2
Монтана (Монтана) - Ботев (Враца)               3:0

IX кръг

9 октомври 1993, събота, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Овеч (Провадия)                 2:1
Дунав (Русе) - Монтана (Монтана)                0:1
Локомотив (Мездра) - Доростол (Силистра)        1:0
Черноломец (Попово) - Бдин (Видин)              0:3 [анулиран]
Сторгозия (Плевен) - Спартак (Плевен)           0:0
Академик (Свищов) - ЛЕКС (Ловеч)                1:6
Ботев (Нови пазар) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)      4:1
[1:0 Григор Григоров 26', 2:0 Пламен Паунов 62',
 2:1 Стефан Юруков 73', 3:1 Пламен Петков 79'-дузпа,
 4:1 Пламен Паунов 87'], 1 300 зрители
10 октомври 1993, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Търговище) - Левски (Лом)           4:1 [анулиран]

X кръг

16 октомври 1993, събота, 15:00 ч:
Овеч (Провадия) - Левски (Лом)                  3:2 [анулиран]
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Светкавица (Търговище)  1:1
[0:1 Василев 17', 1:1 Стефан Юруков 88'],
 1 500 зрители
ЛЕКС (Ловеч) - Ботев (Нови пазар)               2:0
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)            1:0
Бдин (Видин) - Сторгозия (Плевен)               3:0
Доростол (Силистра) - Черноломец (Попово)       3:0 [анулиран]
Монтана (Монтана) - Локомотив (Мездра)          1:0
Ботев (Враца) - Дунав (Русе)                    2:0

XI кръг

23 октомври 1993, събота, 15:00 ч:
Дунав (Русе) - Овеч (Провадия)                  1:2
Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)              1:1
Сторгозия (Плевен) - Доростол (Силистра)        2:2
Академик (Свищов) - Бдин (Видин)                3:0
Ботев (Нови пазар) - Спартак (Плевен)           3:2
Светкавица (Търговище) - ЛЕКС (Ловеч)           1:1
Левски (Лом) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)            2:0 [анулиран]
[1:0 Тасев 42', 2:0 Борисов 60'], 1 500 зрители
24 октомври 1993, неделя, 15:00 ч: 
Черноломец (Попово) - Монтана (Монтана)         1:1 [анулиран]

XII кръг

30 октомври 1993, събота, 15:00 ч:
Овеч (Провадия) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)         1:0
[1:0 Николай Стоев 77']
ЛЕКС (Ловеч) - Левски (Лом)                     2:1 [анулиран]
Спартак (Плевен) - Светкавица (Търговище)       2:2
Бдин (Видин) - Ботев (Нови пазар)               0:0
Доростол (Силистра) - Академик (Свищов)         2:0
Монтана (Монтана) - Сторгозия (Плевен)          3:0
Ботев (Враца) - Черноломец (Попово)             3:0 [анулиран]
Дунав (Русе) - Локомотив (Мездра)               2:0

XIII кръг

6 ноември 1993, събота, 14:30 ч:
Локомотив (Мездра) - Овеч (Провадия)            3:2
Черноломец (Попово) - Дунав (Русе)              1:3 [анулиран]
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Враца)              3:1
Академик (Свищов) - Монтана (Монтана)           2:0
Ботев (Нови пазар) - Доростол (Силистра)        2:1
Светкавица (Търговище) - Бдин (Видин)           3:0
Левски (Лом) - Спартак (Плевен)                 1:0 [анулиран]
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - ЛЕКС (Ловеч)            0:1
[0:1 Станимир Илиев 21']
[червен картон – Адриян Гайдарски (Корабостр) 22'], 
 2 000 зрители

XIV кръг

13 ноември 1993, събота, 14:30 ч:
Овеч (Провадия) - ЛЕКС (Ловеч)                  3:0
Спартак (Плевен) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)        2:1
[0:1 Пламен Илиев 36', 1:1 Петър Костурков 65'-дузпа,
 2:1 Спас Попов 85'], 200 зрители
Бдин (Видин) - Левски (Лом)                     1:0 [анулиран]
Доростол (Силистра) - Светкавица (Търговище)    3:0
Монтана (Монтана) - Ботев (Нови пазар)          2:0
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)               1:0
Дунав (Русе) - Сторгозия (Плевен)               1:0
Локомотив (Мездра) - Черноломец (Попово)        3:0 сл.  [анулиран]

XV кръг

20 ноември 1993, събота, 14:30 ч:
Черноломец (Попово) - Овеч (Провадия)           3:0 [анулиран]
Сторгозия (Плевен) - Локомотив (Мездра)         0:0
Академик (Свищов) - Дунав (Русе)                3:0
Ботев (Нови пазар) - Ботев (Враца)              3:0
Светкавица (Търговище) - Монтана (Монтана)      1:0
Левски (Лом) - Доростол (Силистра)              1:0 [анулиран]
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Бдин (Видин)            3:0
[1:0 Иван Близнаков 2', 2:0 Адриян Гайдарски 28',
 3:0 Иван Близнаков 70']
ЛЕКС (Ловеч) - Спартак (Плевен)                 2:0

XVI кръг

26 февруари 1994, събота, 14:30 ч:
Овеч (Провадия) - Спартак (Плевен)              0:2
ЛЕКС (Ловеч) - Бдин (Видин)                     3:0
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Доростол (Силистра)     1:0
[1:0 Пламен Илиев 27'], 3 000 зрители
Левски (Лом) - Монтана (Монтана)                0:3 сл.
Светкавица (Търговище) - Ботев (Враца)          2:0
Академик (Свищов) - Локомотив (Мездра)          3:1
Сторгозия (Плевен) - Черноломец (Попово)        3:0 сл. [анулиран]
27 февруари 1994, събота, 14:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Дунав (Русе)               1:2

XVII кръг

5 март 1994, събота, 15:30 ч:
Сторгозия (Плевен) - Овеч (Провадия)            4:0
Черноломец (Попово) - Академик (Свищов)         0:3 сл. [анулиран]
Дунав (Русе) - Светкавица (Търговище)           2:1
Ботев (Враца) - Левски (Лом)                    3:0 сл. [анулиран]
Монтана (Монтана) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)       1:0
[1:0 Саид Ибраимов 90'], 2 600 зрители
Доростол (Силистра) - ЛЕКС (Ловеч)              2:0
Бдин (Видин) - Спартак (Плевен)                 0:2
6 март 1994, неделя, 15:30 ч: 
Локомотив (Мездра) - Ботев (Нови пазар)         2:1

XVIII кръг

12 март 1994, събота, 15:30 ч:
Овеч (Провадия) - Бдин (Видин)                  1:0
Спартак (Плевен) - Доростол (Силистра)          3:0
ЛЕКС (Ловеч) - Монтана (Монтана)                1:0
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Ботев (Враца)           2:0
[2:0 Иво Георгиев 25', 90'-дузпа]
[червен картон – Иванов (Ботев) 90'], 3 000 зрители
Светкавица (Търговище) - Локомотив (Мездра)     2:1
Академик (Свищов) - Сторгозия (Плевен)          2:0
Дунав (Русе) - почива
Ботев (Нови пазар) - почива

XIX кръг

19 март 1994, събота, 15:30 ч:
Академик (Свищов) - Овеч (Провадия)             1:0
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Нови пазар)         1:0
Дунав (Русе) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)            1:1
[1:0 Сезер Мустафов 32', 1:1 Иво Георгиев 74'-дузпа],
 7 500 зрители
Ботев (Враца) - ЛЕКС (Ловеч)                    1:4
Монтана (Монтана) - Спартак (Плевен)            2:0
Доростол (Силистра) - Бдин (Видин)              3:0 сл.
Гостите не се явяват.
Локомотив (Мездра) - почива
Светкавица (Търговище) - почива

XX кръг

26 март 1994, събота, 15:30 ч:
Овеч (Провадия) - Доростол (Силистра)           2:1
Бдин (Видин) - Монтана (Монтана)                1:0
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                3:0
ЛЕКС (Ловеч) - Дунав (Русе)                     3:0
в Русе, Градски стадион:
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Локомотив (Мездра)      5:1
[1:0 Иво Георгиев 8', 2:0 Михаил Христов 19',
 3:0 Иван Близнаков 21', 4:0 Михаил Христов 77', 
 5:0 Иван Близнаков 88'], 1 500 зрители
Светкавица (Търговище) - Сторгозия (Плевен)     0:0
27 март 1994, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Академик (Свищов)          2:0

XXI кръг

2 април 1994, събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Овеч (Провадия)            2:0
Академик (Свищов) - Светкавица (Търговище)      0:0
Локомотив (Мездра) - ЛЕКС (Ловеч)               1:1
Дунав (Русе) - Спартак (Плевен)                 0:0
Монтана (Монтана) - Доростол (Силистра)         3:1
3 април 1994, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Бдин (Видин)                    2:2
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) – почива
Сторгозия (Плевен) - почива

XXII кръг

9 април 1994, събота, 17:00 ч:
Овеч (Провадия) - Монтана (Монтана)             0:0
Доростол (Силистра) - Ботев (Враца)             2:0
Бдин (Видин) - Дунав (Русе)                     1:0
Спартак (Плевен) - Локомотив (Мездра)           4:1
в Русе, Градски стадион:
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Сторгозия (Плевен)      1:1
[0:1 Евгени Колев 13', 1:1 Симеон Кръстев 77']
[пропусната дузпа – Иво Георгиев (Корабстр) 72'],
1 000 зрители
Светкавица (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     1:0
ЛЕКС (Ловеч) - почива          
Академик (Свищов) - почива

XXIII кръг

16 април 1994, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Търговище) - Овеч (Провадия)        0:0
Академик (Свищов) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)       0:1
[0:1 Иво Георгиев 81'], 2 000 зрители
Сторгозия (Плевен) - ЛЕКС (Ловеч)               0:0
Локомотив (Мездра) - Бдин (Видин)               1:0
Дунав (Русе) - Доростол (Силистра)              2:0
Ботев (Враца) - Монтана (Монтана)               2:3
Ботев (Нови пазар) - почива
Спартак (Плевен) - почива

XXIV кръг

23 април 1994, събота, 17:00 ч:
Овеч (Провадия) - Ботев (Враца)                 1:0
Монтана (Монтана) - Дунав (Русе)                3:2
Доростол (Силистра) - Локомотив (Мездра)        1:0
Спартак (Плевен) - Сторгозия (Плевен)           3:2
ЛЕКС (Ловеч) - Академик (Свищов)                3:0
в Русе, Градски стадион:
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Ботев (Нови пазар)      2:0
[2:0 Иво Георгиев 40', 85'], 1 000 зрители
Светкавица (Търговище) - почива
Бдин (Видин) - почива

XXV кръг

30 април 1994, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Търговище) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)  1:0
[1:0 Добромир Дафинов 15'], 800 зрители
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)            0:1
Сторгозия (Плевен) - Бдин (Видин)               3:2
Локомотив (Мездра) - Монтана (Монтана)          0:2
Дунав (Русе) - Ботев (Враца)                    2:0
1 май 1994, събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - ЛЕКС (Ловеч)               3:2
Овеч (Провадия) - почива                 
Доростол (Силистра) - почива

XXVI кръг

7 май 1994, събота, 18:00 ч:
Овеч (Провадия) - Дунав (Русе)                  1:1
Ботев (Враца) - Локомотив (Мездра)              1:0
Доростол (Силистра) - Сторгозия (Плевен)        1:0
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)                3:1
Спартак (Плевен) - Ботев (Нови пазар)           4:1
ЛЕКС (Ловеч) - Светкавица (Търговище)           7:0
Монтана (Монтана) - почива
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - почива

XXVII кръг

14 май 1994, събота, 18:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Овеч (Провадия)         3:0
[1:0 Симеон Кръстев 10', 2:0 Михаил Христов 15',
 3:0 Иво Георгиев 74'-дузпа], 1 000 зрители
Светкавица (Търговище) - Спартак (Плевен)       1:0
Ботев (Нови пазар) - Бдин (Видин)               5:3
Академик (Свищов) - Доростол (Силистра)         3:0
Сторгозия (Плевен) - Монтана (Монтана)          1:1
Локомотив (Мездра) - Дунав (Русе)               2:1
ЛЕКС (Ловеч) - почива
Ботев (Враца) - почива

XXVIII кръг

21 май 1994, събота, 18:00 ч:
Овеч (Провадия) - Локомотив (Мездра)            2:0
Ботев (Враца) - Сторгозия (Плевен)              1:1
Монтана (Монтана) - Академик (Свищов)           2:0
Доростол (Силистра) - Ботев (Нови пазар)        2:2
Бдин (Видин) - Светкавица (Търговище)           0:0
ЛЕКС (Ловеч) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)            3:2
[1:0 Радослав Здравков 4', 2:0 Валери Йочев 62',
 2:1 Михаил Христов 64', 2:2 Иво Георгиев 65',
 3:2 Радослав Здравков 70']
 [червен картон – Йосифов (ЛЕКС) 66'], 3 000 зрители
Дунав (Русе) - почива
Спартак (Плевен) - почива

XXIX кръг

28 май 1994, събота, 18:00 ч:
ЛЕКС (Ловеч) - Овеч (Провадия)                  6:0
в Русе, Градски стадион:
КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) - Спартак (Плевен)        2:0
[2:0 Симеон Кръстев 6', 72'], 3 000 зрители
Светкавица (Търговище) - Доростол (Силистра)    3:1
Ботев (Нови пазар) - Монтана (Монтана)          0:0
Академик (Свищов) - Ботев (Враца)               2:0
Сторгозия (Плевен) - Дунав (Русе)               2:2
Бдин (Видин) - почива
Локомотив (Мездра) - почива

XXX кръг

4 юни 1994, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Мездра) - Сторгозия (Плевен)         0:0
Дунав (Русе) - Академик (Свищов)                1:2
Ботев (Враца) - Ботев (Нови пазар)              4:1
Монтана (Монтана) - Светкавица (Търговище)      4:3
Бдин (Видин) - КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе)            3:8
[0:1 Симеон Кръстев 7', 0:3 Иво Георгиев 19', 22',
 0:4 Михаил Христов 30'-дузпа, 0:5 Симеон Кръстев 32',
 0:6 Михаил Христов 38', 0:7 Симеон Кръстев 55',
 1:7 Александър Александров 70', 2:7 Еней Тишов 75', 
 3:7 Андрей Кирилов 83', 3:8 Иво Георгиев 89'], 95 зрители
Спартак (Плевен) - ЛЕКС (Ловеч)                 1:0
Овеч (Провадия) - почива
Доростол (Силистра) - почива

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

6 октомври 1993 г., сряда, 14:30 ч:

Локомотив (Мездра) – КОРАБОСТРОИТЕЛ (Русе) 1:0

ДРУГИ ТУРНИРИ

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар