сезон 1995/96

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

 

„Б“ ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. Марица (Пловдив)         38  23   7   8   68:27  76
 2. Миньор (Перник)          38  24   3  11   60:31  75
 3. Спартак (Плевен)         38  21   5  12   59:39  68
-------------------------------------------------------
 4. Пирин (Благоевград)      38  20   8  10   56:32  68
 5. Академик (София)         38  18   8  12   56:49  62
 6. Черно море (Варна)       38  18   6  14   51:46  60
 7. Олимпик (Галата)         38  16   9  13   46:44  57
 8. Хасково (Хасково)        38  16   8  14   58:49  56
 9. Чардафон (Габрово)       38  17   5  16   40:34  56
10. Септември (София)        38  17   4  17   58:52  55
11. Чирпан (Чирпан)          38  16   7  15   41:38  55
12. ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         38  16   7  15   32:51  55
13. Локомотив (Г. Оряховица) 38  16   6  16   49:46  54
14. Хебьр (Пазарджик)        38  16   5  17   57:51  53
-------------------------------------------------------
15. Хан Аспарух (Исперих)    38  14   9  15   47:48  51
16. Беласица (Петрич)        38  13   3  22   41:57  42
17. Дунав (Русе)             38  12   6  20   40:64  42
18. Берое (Стара Загора)     38  10   6  22   38:64  36
19. Сторгозия (Плевен)       38   8   6  24   40:70  30
20. Арда (Кърджали)          38   6   8  24   22:67  26

Източник: Bulgarian-football.com и личен архив на Борис Попов.

Голмайстори за Локо (Русе) през сезона:

5 – Драгомир Енчев
5 – Ценко Серафимов
4 – Виктор Нанков
4 – Илиян Памуков
2 – Величко Великов
2 – Димитър Димитров
2 – Румен Монев
2 – Атанас Стефанов
1 – Орхан Османов
1 – Тихомир Димитров
1 – Стоян Младенов
1 – Валери Венков
1 – В. Спасов
1 – Николай Синабов

Резултати:

I кръг

12 август 1995, събота, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)    1:0
Миньор (Перник) - Спартак (Плевен)          2:1
Марица (Пловдив) - Хан Аспарух (Исперих)    2:0
Олимпик (Галата) - Беласица (Петрич)        1:0!
Арда (Кърджали) - Хебър (Пазарджик)         1:1
Сторгозия (Плевен) - Берое (Стара Загора)   0:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Чардафон (Габрово)       1:0
Чирпан (Чирпан) - Дунав (Русе)              4:1
Локомотив (ГО) - Академик (София)           1:0
Септември (София) - Хасково (Хасково)       2:2

II кръг

19 август 1995, събота, 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Марица (Пловдив)      0:0
Спартак (Плевен) - Локомотив (ГО)           3:0
Хан Аспарух (Исперих) - Септември (София)   2:1
Олимпик (Галата) - Чирпан (Чирпан)          2:0
Беласица (Петрич) - Хебър (Пазарджик)       2:0
Берое (Стара Загора) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)     1:1
Чардафон (Габрово) - Арда (Кърджали)        3:0
Академик (София) - Черно море (Варна)       5:1
Хасково (Хасково) - Сторгозия (Плевен)      2:0
20 август 1995, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Русе) - Миньор (Перник)              2:1

III кръг

26 август 1995, събота, 18:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Беласица (Петрич)         0:0
Миньор (Перник) - Олимпик (Галата)          3:1
Локомотив (ГО) - Дунав (Русе)               4:1
Черно море (Варна) - Спартак (Плевен)       2:0
Марица (Пловдив) - Академик (София)         3:0
Септември (София) - Пирин (Благоевград)     1:0
Сторгозия (Плевен) - Хан Аспарух (Исперих)  2:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хасково (Хасково)        1:0
Арда (Кърджали) - Берое (Стара Загора)      1:2
Хебър (Пазарджик) - Чардафон (Габрово)      4:1

IV кръг

30 август 1995, сряда, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - Чардафон (Габрово)      1:0
Берое (Стара Загора) - Хебър (Пазарджик)    1:0
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)         2:1
Хан Аспарух (Исперих) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)    0:0
Пирин (Благоевград) - Сторгозия (Плевен)    2:0
Спартак (Плевен) - Марица (Пловдив)         0:0
Олимпик (Галата) - Локомотив (ГО)           3:2
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Перник)           1:0
31 август 1995, четвъртък, 18:00 ч:
Дунав (Русе) - Черно море (Варна)           0:0
Академик (София) - Септември (София)        1:0

V кръг

9 септември 1995, събота, 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Пирин (Благоевград)      1:0
Сторгозия (Плевен) - Академик (София)       1:1
Хебър (Пазарджик) - Хасково (Хасково)       3:1
Чардафон (Габрово) - Берое (Стара Загора)   1:0
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)         2:0!
Локомотив (ГО) - Чирпан (Чирпан)            3:0
Арда (Кърджали) - Хан Аспарух (Исперих)     1:0
Септември (София) - Спартак (Плевен)        0:1
10 септември 1995, неделя, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Олимпик (Галата)       3:1!
Марица (Пловдив) - Дунав (Русе)             3:0

VI кръг

16 септември 1995, събота, 17:00 ч:
Олимпик (Галата) - Марица (Пловдив)         1:0
Пирин (Благоевград) - Арда (Кърджали)       2:0
Хасково (Хасково) - Чардафон (Габрово)      2:0
Миньор (Перник) - Локомотив (ГО)            2:0
Беласица (Петрич) - Берое (Стара Загора)    5:1
Чирпан (Чирпан) - Черно море (Варна)        2:0
Хан Аспарух (Исперих) - Хебър (Пазарджик)   2:1
Спартак (Плевен) - Сторгозия (Плевен)       2:1
17 септември 1995, неделя, 17:00 ч:
Академик (София) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         2:0
Дунав (Русе) - Септември (София)            4:2

VII кръг

23 септември 1995, събота, 17:00 ч:
Арда (Кърджали) - Академик (София)          1:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Спартак (Плевен)         3:1
Септември (София) - Олимпик (Галата)        0:0
Чардафон (Габрово) - Хан Аспарух (Исперих)  0:0
Локомотив (ГО) - Беласица (Петрич)          3:0
Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково)    3:3
Хебър (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)     0:0
Сторгозия (Плевен) - Дунав (Русе)           3:0
24 септември 1995, неделя, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)          3:2
Черно море (Варна) - Миньор (Перник)        0:2

VIII кръг

30 септември 1995, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Септември (София)         1:0
Академик (София) - Хебър (Пазарджик)        0:0
Спартак (Плевен) - Арда (Кърджали)          2:1
Олимпик (Галата) - Сторгозия (Плевен)       3:0
Хан Аспарух (Исперих) - Берое (Ст. Загора)  2:0
Локомотив (ГО) - Черно море (Варна)         1:0
Беласица (Петрич) - Хасково (Хасково)       2:0
Миньор (Перник) - Марица (Пловдив)          1:0
Пирин (Благоевград) - Чардафон (Габрово)    2:1
1 октомври 1995, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Русе) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)             2:2

IX кръг

14 октомври 1995, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)         2:1
Сторгозия (Плевен) - Чирпан (Чирпан)        1:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Олимпик (Галата)         1:0
Арда (Кърджали) - Дунав (Русе)              2:0
Хебър (Пазарджик) - Спартак (Плевен)        6:2
Чардафон (Габрово) - Академик (София)       2:0
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)  1:1
Хасково (Хасково) - Хан Аспарух (Исперих)   3:1
15 октомври 1995, неделя, 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Беласица (Петрич)      2:0
Марица (Пловдив) - Локомотив (ГО)           2:1

X кръг

18 октомври 1995, сряда, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Хан Аспарух (Исперих)   0:0
Пирин (Благоевград) - Хасково (Хасково)     1:0
Академик (София) - Берое (Стара Загора)     2:0
Спартак (Плевен) - Чардафон (Габрово)       2:1
Дунав (Русе) - Хебър (Пазарджик)            2:0
Олимпик (Галата) - Арда (Кърджали)          2:0
Чирпан (Чирпан) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)          2:0
Миньор (Перник) - Сторгозия (Плевен)        1:0!
Локомотив (ГО) - Септември (София)          1:1
Черно море (Варна) - Марица (Пловдив)       0:2

XI кръг

21 октомври 1995, събота, 15:00 ч:
Марица (Пловдив) - Беласица (Петрич)        2:0
Хан Аспарух (Исперих) - Пирин (Благоевград) 3:3
Сторгозия (Плевен) - Локомотив (ГО)         3:0
Арда (Кърджали) - Чирпан (Чирпан)           0:0
Хебър (Пазарджик) - Олимпик (Галата)        3:0
Чардафон (Габрово) - Дунав (Русе)           2:0
Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен)     0:1
Хасково (Хасково) - Академик (София)        5:0
22 октомври 1995, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Черно море (Варна)      5:2!
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Миньор (Перник)          1:1

XII кръг

28 октомври 1995, събота, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)     3:1
Академик (София) - Хан Аспарух (Исперих)    1:0
Спартак (Плевен) - Хасково (Хасково)        2:0
Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора)         2:0
Олимпик (Галата) - Чардафон (Габрово)       1:0
Чирпан (Чирпан) - Хебър (Пазарджик)         1:0
Миньор (Перник) - Арда (Кърджали)           2:0
Локомотив (ГО) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           3:0
29 октомври 1995, неделя, 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Сторгозия (Плевен)     2:0
Марица (Пловдив) - Септември (София)        3:0

XIII кръг

1 ноември 1995, сряда, 14:30 ч:
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Перник)         0:1
Чардафон (Габрово) - Чирпан (Чирпан)        2:1
Берое (Стара Загора) - Олимпик (Галата)     2:0
Хасково (Хасково) - Дунав (Русе)            1:0
Хан Аспарух (Исперих) - Спартак (Плевен)    4:2
Пирин (Благоевград) - Академик (София)      2:1
Септември (София) - Беласица (Петрич)       3:1
Сторгозия (Плевен) - Марица (Пловдив)       1:3
Арда (Кърджали) - Локомотив (ГО)            1:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Черно море (Варна)      1:1

XIV кръг

4 ноември 1995, събота, 14:30 ч:
Беласица (Петрич) - Академик (София)        1:2
Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград)      4:1
Олимпик (Галата) - Хасково (Хасково)        2:0
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)      2:0
Миньор (Перник) - Чардафон (Габрово)        2:0
Локомотив (ГО) - Хебър (Пазарджик)          1:0
Черно море (Варна) - Арда (Кърджали)        2:0
Марица (Пловдив) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         5:0
Септември (София) - Сторгозия (Плевен)      4:1!
5 ноември 1995, неделя, 14:30 ч:
Дунав (Русе) - Хан Аспарух (Исперих)        0:0

XV кръг

18 ноември 1995, събота, 14:30 ч:
Сторгозия (Плевен) - Беласица (Петрич)      2:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Септември (София)        0:1
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)          0:0
Хебър (Пазарджик) - Черно море (Варна)      2:0
Чардафон (Габрово) - Локомотив (ГО)         0:1
Берое (Стара Загора) - Миньор (Перник)      0:0
Хасково (Хасково) - Чирпан (Чирпан)         2:1
Хан Аспарух (Исперих) - Олимпик (Галата)    3:1
Пирин (Благоевград) - Дунав (Русе)          3:0
19 ноември 1995, неделя, 14:30 ч:
Академик (София) - Спартак (Плевен)         0:0

XVI кръг

25 ноември 1995, събота, 14:30 ч:
Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен)        1:0
Олимпик (Галата) - Пирин (Благоевград)      1:1
Чирпан (Чирпан) - Хан Аспарух (Исперих)     2:0
Миньор (Перник) - Хасково (Хасково)         3:0
Локомотив (ГО) - Берое (Стара Загора)       2:0
Черно море (Варна) - Чардафон (Габрово)     2:1
Сторгозия (Плевен) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)       2:0
26 ноември 1995, неделя, 14:30 ч:
Септември (София) - Арда (Кърджали)         2:0
Марица (Пловдив) - Хебър (Пазарджик)        2:0
Дунав (Русе) - Академик (София)             1:1

XVII кръг

2 декември 1995, събота, 14:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Беласица (Петрич)        2:1
Арда (Кърджали) - Сторгозия (Плевен)        2:1
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)       2:0
Чардафон (Габрово) - Марица (Пловдив)       0:0
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)   2:1
Хасково (Хасково) - Локомотив (ГО)          2:2
Хан Аспарух (Исперих) - Миньор (Перник)     2:0
Пирин (Благоевград) - Чирпан (Чирпан)       1:0
Академик (София) - Олимпик (Галата)         3:3
Спартак (Плевен) - Дунав (Русе)             2:0

XVIII кръг

6 декември 1995, сряда, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Дунав (Русе)            3:1
Олимпик (Галата) - Спартак (Плевен)         1:0
Чирпан (Чирпан) - Академик (София)          2:1
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)       1:0
Локомотив (ГО) - Хан Аспарух (Исперих)      1:1
Черно море (Варна) - Хасково (Хасково)      1:3
Марица (Пловдив) - Берое (Стара Загора)     4:2
Септември (София) - Чардафон (Габрово)      1:0
Сторгозия (Плевен) - Хебър (Пазарджик)      3:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Арда (Кърджали)          2:0

XIX кръг

9 декември 1995, събота, 14:00 ч:
Арда (Кърджали) - Беласица (Петрич)         1:0
Хебър (Пазарджик) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)        3:1
Чардафон (Габрово) - Сторгозия (Плевен)     2:1
Берое (Стара Загора) - Септември (София)    3:1
Хасково (Хасково) - Марица (Пловдив)        2:0
Хан Аспарух (Исперих) - Черно море (Варна)  1:0
Пирин (Благоевград) - Локомотив (ГО)        2:1
Академик (София) - Миньор (Перник)          1:0
Спартак (Плевен) - Чирпан (Чирпан)          1:0
Дунав (Русе) - Олимпик (Галата)             0:1

XX кръг

17 февруари 1996, събота, 14:30 ч:
Беласица (Петрич) - Олимпик (Галата)        1:0
Хебър (Пазарджик) - Арда (Кърджали)         3:1
Чардафон (Габрово) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)      2:0
Берое (Стара Загора) - Сторгозия (Плевен)   3:1
Хасково (Хасково) - Септември (София)       3:2
Хан Аспарух (Исперих) - Марица (Пловдив)    1:3
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)    0:0
Академик (София) - Локомотив (ГО)           3:1
Спартак (Плевен) - Миньор (Перник)          3:1
18 февруари 1996, неделя, 14:30 ч:
Дунав (Русе) - Чирпан (Чирпан)              1:0

XXI кръг

24 февруари 1996, събота, 14:30 ч:
Локомотив (ГО) - Спартак (Плевен)           0:1
Септември (София) - Хан Аспарух (Исперих) отложен
Чирпан (Чирпан) - Олимпик (Галата)          0:0
Хебър (Пазарджик) - Беласица (Петрич)       1:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Берое (Стара Загора)    1:0
Арда (Кърджали) - Чардафон (Габрово)        0:0
Миньор (Перник) - Дунав (Русе)              3:0
Черно море (Варна) - Академик (София)       1:1
Сторгозия (Плевен) - Хасково (Хасково)      2:1
25 февруари 1996, неделя, 14:30 ч:
Марица (Пловдив) - Пирин (Благоевград)      1:0
5 март 1996, вторник, 15:30 ч:
Септември (София) - Хан Аспарух (Исперих)   3:1

XXII кръг

2 март 1996, събота, 15:30 ч:
Беласица (Петрич) - Чирпан (Чирпан)         2:0
Олимпик (Галата) - Миньор (Перник)          2:2
Спартак (Плевен) - Черно море (Варна)       2:1
Пирин (Благоевград) - Септември (София)     3:0
Хан Аспарух (Исперих) - Сторгозия (Плевен)  2:0
Хасково (Хасково) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)       0:0
Берое (Стара Загора) - Арда (Кърджали)      2:0
Чардафон (Габрово) - Хебър (Пазарджик)      2:0
3 март 1996, неделя, 15:30 ч:
Дунав (Русе) - Локомотив (ГО)               2:0
Академик (София) - Марица (Пловдив)         2:1

XXIII кръг

9 март 1996, събота, 15:30 ч:
Чардафон (Габрово) - Беласица (Петрич)      3:0
Хебър (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)    3:0
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)         1:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хан Аспарух (Исперих)   2:1
Сторгозия (Плевен) - Пирин (Благоевград)    1:1
Локомотив (ГО) - Олимпик (Галата)           1:0
Миньор (Перник) - Чирпан (Чирпан)           2:0
10 март 1996, неделя, 15:30 ч:
Марица (Пловдив) - Спартак (Плевен)         1:0
Черно море (Варна) - Дунав (Русе)           5:0
Септември (София) - Академик (София)        3:2

XXIV кръг

13 март 1996, сряда, 15:30 ч:
Олимпик (Галата) - Черно море (Варна)       3:0
Пирин (Благоевград) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)     5:0
Академик (София) - Сторгозия (Плевен)       3:1
Хасково (Хасково) - Хебър (Пазарджик)       4:1
Берое (Стара Загора) - Чардафон (Габрово)   0:1
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)         1:2
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (ГО)            1:0
Хан Аспарух (Исперих) - Арда (Кърджали)     2:0
Спартак (Плевен) - Септември (София)        3:1
14 март 1996, четвъртък, 15:30 ч:
Дунав (Русе) - Марица (Пловдив)             3:0

XXV кръг

16 март 1996, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Беласица (Петрич)    1:0
Чардафон (Габрово) - Хасково (Хасково)      1:0
Хебър (Пазарджик) - Хан Аспарух (Исперих)   1:0
Арда (Кърджали) - Пирин (Благоевград)       1:2
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Академик (София)        1:1
Сторгозия (Плевен) - Спартак (Плевен)       1:1
Локомотив (ГО) - Миньор (Перник)            1:0
17 март 1996, неделя, 15:30 ч:
Септември (София) - Дунав (Русе)            2:3
Марица (Пловдив) - Олимпик (Галата)         0:0
Черно море (Варна) - Чирпан (Чирпан)        1:0

XXVI кръг

23 март 1996, събота, 15:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Марица (Пловдив)          1:1
Академик (София) - Арда (Кърджали)          1:0
Спартак (Плевен) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)        4:0
Олимпик (Галата) - Септември (София)        0:1
Хан Аспарух (Исперих) - Чардафон (Габрово)  1:1
Беласица (Петрич) - Локомотив (ГО)          3:1
Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора)    5:1
Миньор (Перник) - Черно море (Варна)        3:1
Пирин (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)     3:1
24 март 1996, неделя, 15:30 ч:
Дунав (Русе) - Сторгозия (Плевен)           1:0

XXVII кръг

30 март 1996, събота, 15:30 ч:
Хасково (Хасково) - Беласица (Петрич)       3:0
Берое (Ст. Загора) - Хан Аспарух (Исперих)  3:1
Чардафон (Габрово) - Пирин (Благоевград)    2:1
Хебър (Пазарджик) - Академик (София)        1:1
Арда (Кърджали) - Спартак (Плевен)          3:3
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Дунав (Русе)            1:0
Сторгозия (Плевен) - Олимпик (Галата)       1:1
Септември (София) - Чирпан (Чирпан)         3:1
31 март 1996, неделя, 15:30 ч:
Марица (Пловдив) - Миньор (Перник)          3:1
Черно море (Варна) - Локомотив (ГО)         2:1

XXVIII кръг

6 април 1996, събота, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)         1:0
Чирпан (Чирпан) - Сторгозия (Плевен)        3:2
Олимпик (Галата) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)        2:0
Локомотив (ГО) - Марица (Пловдив)           1:0
Спартак (Плевен) - Хебър (Пазарджик)        2:1
Академик (София) - Чардафон (Габрово)       2:0
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)  2:0
Хан Аспарух (Исперих) - Хасково (Хасково)   2:1
Беласица (Петрич) - Черно море (Варна)      0:3 сл.
прекратен при 0:0
7 април 1996, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Русе) - Арда (Кърджали)              1:0

XXIX кръг

10 април 1996, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Черно море (Варна)       1:0
Септември (София) - Локомотив (ГО)          2:1
Сторгозия (Плевен) - Миньор (Перник)        1:2
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Чирпан (Чирпан)         1:0
Арда (Кърджали) - Олимпик (Галата)          1:1
Хебър (Пазарджик) - Дунав (Русе)            3:1
Чардафон (Габрово) - Спартак (Плевен)       2:0
Берое (Стара Загора) - Академик (София)     1:3
Хасково (Хасково) - Пирин (Благоевград)     2:0
Хан Аспарух (Исперих) - Беласица (Петрич)   2:0

XXX кръг

13 април 1996, събота, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Марица (Пловдив)        1:2
Олимпик (Галата) - Хебър (Пазарджик)        1:1
Чирпан (Чирпан) - Арда (Кърджали)           2:0
Миньор (Перник) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         1:0
Локомотив (ГО) - Сторгозия (Плевен)         1:0
Черно море (Варна) - Септември (София)      2:1
Пирин (Благоевград) - Хан Аспарух (Исперих) 2:1
Академик (София) - Хасково (Хасково)        2:1
Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора)     2:0
14 април 1996, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Русе) - Чардафон (Габрово)           2:1

XXXI кръг

20 април 1996, събота, 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Локомотив (ГО)          1:0
Арда (Кърджали) - Миньор (Перник)           0:2 
Хебър (Пазарджик) - Чирпан (Чирпан)         1:2
Чардафон (Габрово) - Олимпик (Галата)       2:1
Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)         4:1
Хасково (Хасково) - Спартак (Плевен)        0:0
Хан Аспарух (Исперих) - Академик (София)    1:0
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)     3:0
21 април 1996, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Марица (Пловдив)        2:2
Сторгозия (Плевен) - Черно море (Варна)     1:3

XXXII кръг

27 април 1996, събота, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Септември (София)       1:0
Олимпик (Галата) - Берое (Стара Загора)     2:1
Чирпан (Чирпан) - Чардафон (Габрово)        0:0
Миньор (Перник) - Хебър (Пазарджик)         2:0
Локомотив (ГО) - Арда (Кърджали)            5:0
Черно море (Варна) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)      2:0
Академик (София) - Пирин (Благоевград)      0:2
Спартак (Плевен) - Хан Аспарух (Исперих)    3:1
28 април 1996, неделя, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Сторгозия (Плевен)       6:0
Дунав (Русе) - Хасково (Хасково)            4:0

XXXIII кръг

4 май 1996, събота, 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)      1:0
Хасково (Хасково) - Олимпик (Галата)        2:0
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)      2:3
Чардафон (Габрово) - Миньор (Перник)        3:1
Хебър (Пазарджик) - Локомотив (ГО)          3:1
Арда (Кърджали) - Черно море (Варна)        1:2
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Марица (Пловдив)        2:1
Сторгозия (Плевен) - Септември (София)      0:2
Хан Аспарух (Исперих) - Дунав (Русе)        2:0
5 май 1996, неделя, 18:00 ч:
Академик (София) - Беласица (Петрич)        6:1

XXXIV кръг

11 май 1996, събота, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - Сторгозия (Плевен)      2:0
Септември (София) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)       4:0
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)          6:0
Черно море (Варна) - Хебър (Пазарджик)      2:0
Локомотив (ГО) - Чардафон (Габрово)         1:0
Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора)      4:0
Чирпан (Чирпан) - Хасково (Хасково)         2:0
Олимпик (Галата) - Хан Аспарух (Исперих)    3:1
Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград)          0:0
Спартак (Плевен) - Академик (София)         1:2

XXXV кръг

18 май 1996, събота, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Беласица (Петрич)        4:0
Пирин (Благоевград) - Олимпик (Галата)      5:1
Хан Аспарух (Исперих) - Чирпан (Чирпан)     1:1
Хасково (Хасково) - Миньор (Перник)         2:1
Берое (Стара Загора) - Локомотив (ГО)       2:2
Чардафон (Габрово) - Черно море (Варна)     0:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Сторгозия (Плевен)      3:1
Арда (Кърджали) - Септември (София)         2:0
Хебър (Пазарджик) - Марица (Пловдив)        2:1
Академик (София) - Дунав (Русе)             2:1

 XXXVI кръг

25 май 1996, събота, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)       0:1
Олимпик (Галата) - Академик (София)         2:0
Чирпан (Чирпан) - Пирин (Благоевград)       0:1
Миньор (Перник) - Хан Аспарух (Исперих)     2:0
Локомотив (ГО) - Хасково (Хасково)          0:0
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)   1:0
Марица (Пловдив) - Чардафон (Габрово)       1:0
Септември (София) - Хебър (Пазарджик)       4:1
Сторгозия (Плевен) - Арда (Кърджали)        1:0
Дунав (Русе) - Спартак (Плевен)             0:2

XXXVII кръг

29 май 1996, сряда, 18:00 ч:
Арда (Кърджали) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         0:2
Хебър (Пазарджик) - Сторгозия (Плевен)      6:3
Чардафон (Габрово) - Септември (София)      1:0
Берое (Стара Загора) - Марица (Пловдив)     0:1
Хасково (Хасково) - Черно море (Варна)      2:2
Хан Аспарух (Исперих) - Локомотив (ГО)      4:1
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)       2:0
Академик (София) - Чирпан (Чирпан)          3:2
Спартак (Плевен) - Олимпик (Галата)         2:0
Дунав (Русе) - Беласица (Петрич)            2:2

XXXVIII кръг

1 юни 1996, събота, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - Арда (Кърджали)         7:0 сл.
прекратен при 4:0
Олимпик (Галата) - Дунав (Русе)             3:2
Чирпан (Чирпан) - Спартак (Плевен)          1:0
Миньор (Перник) - Академик (София)          5:1
Локомотив (ГО) - Пирин (Благоевград)        3:1
Черно море (Варна) - Хан Аспарух (Исперих)  2:2
Марица (Пловдив) - Хасково (Хасково)        3:1
Септември (София) - Берое (Стара Загора)    2:0
Сторгозия (Плевен) - Чардафон (Габрово)     2:3
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хебър (Пазарджик)        0:2

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ДРУГИ ТУРНИРИ

 

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар