сезон 1996/97

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

„Б“ ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. Литекс (Ловеч)           34   26   3   5   74:21   81
 2. Олимпик (Галата)         34   20   5   9   74:44   65
 3. Металург (Перник)        34   20   3  11   55:33   63
---------------------------------------------------------
 4. Пирин (Благоевград)      34   19   5  10   62:34   62
 5. Хасково (Хасково)        34   17   3  14   48:50   54
 6. Чардафон (Габрово)       34   17   2  15   40:38   53
 7. Черноморец (Бургас)      34   16   4  14   51:39   52
 8. Черно море (Варна)       34   15   7  12   39:35   52
 9. Академик (София)         34   14   7  13   40:37   49
10. Автотрейд (Аксаково)     34   13  10  11   36:39   49
11. Шумен (Шумен)            34   14   7  13   45:63   49
12. Септември (София)        34   13   9  12   37:32   48
---------------------------------------------------------
13. ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         34   15   1  18   36:54   46
14. Първа атомна (Козлодуй)  34    9   9  16   29:40   36
15. Спартак (Пловдив)        34   10   6  18   29:45   36
16. Локомотив (Г.Оряховица)  34   10   6  18   31:56   36
17. Чирпан (Чирпан)          34    7   3  24   27:60   24
18. Хебър (Пазарджик)        34    4   4  26   23:60   16

Източници: Bulgarian-football.com и личен архив на Борис Попов.
– Преди началото на сезона Ловеч (Ловеч) променя името си на Литекс (Ловеч).

Голмайсторите за Локо (Русе) през сезона:
7 – Драгомир Енчев
5 – Яков Папарков
4 – Иво Кискинов
4 – Иван Станков
4 – Иван Петров
3 – Пламен Кръстев
2 – Димитър Димитров
2 – Величко Великов
2 – Стефан Митов
1 – Младен Цонев
1 – Румен Венков
1 – Стефан Данаилов

Резултати:

I кръг

10 август 1996, събота, 18:00 ч:
Академик (София) - Чардафон (Габрово)          1:1
Пирин (Благоевград) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         5:0
Черно море (Варна) - Черноморец (Бургас)       2:0
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Пловдив)    1:0
Хасково (Хасково) - Хебър (Пазарджик)          3:0
Литекс (Ловеч) - Металург (Перник)             3:0
Чирпан (Чирпан) - Септември (София)            0:1
11 август 1996, неделя, 18:00 ч:
Локомотив (ГО) - Шумен (Шумен)                 3:4
Олимпик (Галата) - Автотрейд (Аксаково)        1:0

II кръг

17 август 1996, събота, 18:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Септември (София)         2:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Чирпан (Чирпан)             2:0
Автотрейд (Аксаково) - Пирин (Благоевград)     1:1
Академик (София) - Локомотив (ГО)              2:1
Хебър (Пазарджик) - Литекс (Ловеч)             0:2
Спартак (Пловдив) - Хасково (Хасково)          1:3
Черноморец (Бургас) - Първа атомна (Козлодуй)  1:0
Шумен (Шумен) - Черно море (Варна)             1:1
18 август 1996, неделя, 18:00 ч:
Металург (Перник) - Олимпик (Галата)           2:0

III кръг

21 август 1996, сряда, 18:00 ч:
Локомотив (ГО) - Чардафон (Габрово)            3:1
Черно море (Варна) - Академик (София)          1:0
Първа атомна (Козлодуй) - Шумен (Шумен)        0:2
Хасково (Хасково) - Черноморец (Бургас)        4:2
Литекс (Ловеч) - Спартак (Пловдив)             2:0
Септември (София) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           1:0
Пирин (Благоевград) - Металург (Перник)        3:1
Чирпан (Чирпан) - Автотрейд (Аксаково)         1:0
Олимпик (Галата) - Хебър (Пазарджик)           4:1

IV кръг

25 август 1996, неделя, 10:00 ч:
Спартак (Пловдив) - Олимпик (Галата)           2:2
25 август 1996, неделя, 18:00 ч:
Чардафон (Габрово) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)          2:0
Автотрейд (Аксаково) - Септември (София)       1:0
Металург (Перник) - Чирпан (Чирпан)            3:1
Хебър (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)        0:0
Академик (София) - Първа атомна (Козлодуй)     1:0
Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч)           1:3
Шумен (Шумен) - Хасково (Хасково)              1:1
Локомотив (ГО) - Черно море (Варна)            1:0

V кръг

7 септември 1996, събота, 17:00 ч:
Септември (София) - Металург (Перник)          1:0
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив (ГО)       1:0
Хасково (Хасково) - Академик (София)           1:1
Литекс (Ловеч) - Шумен (Шумен)                 1:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Автотрейд (Аксаково)        2:0
Пирин (Благоевград) - Спартак (Пловдив)        5:1
Чирпан (Чирпан) - Хебър (Пазарджик)            1:0
8 септември 1996, неделя, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Чардафон (Габрово)        2:0
Олимпик (Галата) - Черноморец (Бургас)         4:0

VI кръг

14 септември 1996, събота, 10:00 ч:
Спартак (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)            4:1
14 септември 1996, събота, 17:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Автотрейд (Аксаково)      2:0
Металург (Перник) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           4:1
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)          0:0
Шумен (Шумен) - Олимпик (Галата)               3:2
Черно море (Варна) - Първа атомна (Козлодуй)   1:0
15 септември 1996, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (ГО) - Хасково (Хасково)             3:1
Черноморец (Бургас) - Пирин (Благоевград)      2:4
Академик (София) - Литекс (Ловеч)              1:2

VII кръг

21 септември 1996, събота, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чардафон (Габрово)   2:2
Хасково (Хасково) - Черно море (Варна)         4:1
Литекс (Ловеч) - Локомотив (ГО)                5:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хебър (Пазарджик)           2:0
Пирин (Благоевград) - Шумен (Шумен)            1:0
Чирпан (Чирпан) - Черноморец (Бургас)          1:0
Септември (София) - Спартак (Пловдив)          4:0
22 септември 1996, неделя, 17:00 ч:
Олимпик (Галата) - Академик (София)            3:2
Автотрейд (Аксаково) - Металург (Перник)       2:1

VIII кръг

28 септември 1996, събота, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)            2:0
Чардафон (Габрово) - Металург (Перник)         1:0
Хебър (Пазарджик) - Автотрейд (Аксаково)       0:1
Първа атомна (Козлодуй) - Хасково (Хасково)    2:0
Шумен (Шумен) - Чирпан (Чирпан)                3:1
Академик (София) - Пирин (Благоевград)         0:2
Локомотив (ГО) - Олимпик (Галата)              2:1
29 септември 1996, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Пловдив) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           0:1
Черноморец (Бургас) - Септември (София)        1:0

IX кръг

12 октомври 1996, събота, 15:00 ч:
Хасково (Хасково) - Чардафон (Габрово)         1:0
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)       3:0
Металург (Перник) - Хебър (Пазарджик)          2:0
Пирин (Благоевград) - Локомотив (ГО)           3:0
Чирпан (Чирпан) - Академик (София)             1:2
Септември (София) - Шумен (Шумен)              3:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Черноморец (Бургас)         1:2
13 октомври 1996, неделя, 15:00 ч:
Автотрейд (Аксаково) - Спартак (Пловдив)       2:1
Олимпик (Галата) - Черно море (Варна)          5:1

X кръг

19 октомври 1996, събота, 15:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Хебър (Пазарджик)         1:0
Спартак (Пловдив) - Металург (Перник)          1:0
Хасково (Хасково) - Литекс (Ловеч)             1:3
Шумен (Шумен) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)               3:2
Академик (София) - Септември (София)           0:0
Локомотив (ГО) - Чирпан (Чирпан)               2:0
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)       2:0
Първа атомна (Козлодуй) - Олимпик (Галата)     0:0
20 октомври 1996, неделя, 15:00 ч:
Черноморец (Бургас) - Автотрейд (Аксаково)     2:1

XI кръг

23 октомври 1996, сряда, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Чардафон (Габрово)            3:0
Хебър (Пазарджик) - Спартак (Пловдив)          0:1
Пирин (Благоевград) - Първа атомна (Козлодуй)  3:1
Чирпан (Чирпан) - Черно море (Варна)           0:0
Септември (София) - Локомотив (ГО)             4:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Академик (София)            2:0
24 октомври 1996, четвъртък, 15:00 ч:
Олимпик (Галата) - Хасково (Хасково)           2:1
Металург (Перник) - Черноморец (Бургас)        3:1
Автотрейд (Аксаково) - Шумен (Шумен)           1:1

XII кръг

26 октомври 1996, събота, 15:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Спартак (Пловдив)         1:0
Първа атомна (Козлодуй) - Чирпан (Чирпан)      3:1
27 октомври 1996, събота, 15:00 ч:
Черноморец (Бургас) - Хебър (Пазарджик)        1:1
Локомотив (ГО) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)              2:1
Черно море (Варна) - Септември (София)         3:0
Академик (София) - Автотрейд (Аксаково)        0:0
Шумен (Шумен) - Металург (Перник)              1:0
Хасково (Хасково) - Пирин (Благоевград)        2:0
Литекс (Ловеч) - Олимпик (Галата)              6:4

XIII кръг

2 ноември 1996, събота, 10:00 ч:
Металург (Перник) - Академик (София)           0:0
Спартак (Пловдив) - Черноморец (Бургас)        1:0
2 ноември 1996, събота, 14:30 ч:
Олимпик (Галата) - Чардафон (Габрово)          4:0
Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч)           1:0
Чирпан (Чирпан) - Хасково (Хасково)            1:2
Септември (София) - Първа атомна (Козлодуй)    2:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Черно море (Варна)          1:0
Автотрейд (Аксаково) - Локомотив (ГО)          2:0
Хебър (Пазарджик) - Шумен (Шумен)              3:0

XIV кръг

9 ноември 1996, събота, 14:30 ч:
Чардафон (Габрово) - Черноморец (Бургас)       1:0
Шумен (Шумен) - Спартак (Пловдив)              2:0
Литекс (Ловеч) - Чирпан (Чирпан)               2:0
Хасково (Хасково) - Септември (София)          2:1
Първа атомна (Козлодуй) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)     0:0
10 ноември 1996, неделя, 14:30 ч:
Академик (София) - Хебър (Пазарджик)           1:0
Локомотив (ГО) - Металург (Перник)             1:0
Черно море (Варна) - Автотрейд (Аксаково)      0:0
Олимпик (Галата) - Пирин (Благоевград)         3:0

XV кръг

23 ноември 1996, събота, 14:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Чардафон (Габрово)       3:0
Чирпан (Чирпан) - Олимпик (Галата)             1:2
Септември (София) - Литекс (Ловеч)             0:2
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хасково (Хасково)           1:0
Автотрейд (Аксаково) - Първа атомна (Козлодуй) 1:1
Хебър (Пазарджик) - Локомотив (ГО)             3:0
Металург (Перник) - Черно море (Варна)         1:0
24 ноември 1996, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Пловдив) - Академик (София)           2:0
Черноморец (Бургас) - Шумен (Шумен)            5:1

XVI кръг

30 ноември 1996, събота, 14:30 ч:
Чардафон (Габрово) - Шумен (Шумен)             1:0
Академик (София) - Черноморец (Бургас)         1:0
Пирин (Благоевград) - Чирпан (Чирпан)          2:1
Литекс (Ловеч) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)              5:1
Първа атомна (Козлодуй) - Металург (Перник)    2:0
Хасково (Хасково) - Автотрейд (Аксаково)       1:0
1 декември 1996, неделя, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Хебър (Пазарджик)         2:1
Олимпик (Галата) - Септември (София)           2:1
Локомотив (ГО) - Спартак (Пловдив)             1:0

XVII кръг

7 декември 1996, събота, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Чардафон (Габрово)           3:0
Септември (София) - Пирин (Благоевград)        1:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Олимпик (Галата)            2:3
Автотрейд (Аксаково) - Литекс (Ловеч)          1:1
Шумен (Шумен) - Академик (София)               3:0
Хебър (Пазарджик) - Първа атомна (Козлодуй)    0:0
Черноморец (Бургас) - Локомотив (ГО)           3:0
8 декември 1996, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Пловдив) - Черно море (Варна)         0:0
Металург (Перник) - Хасково (Хасково)          2:1

XVIII кръг

22 февруари 1997, събота, 14:30 ч:
Чардафон (Габрово) - Академик (София)          2:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Пирин (Благоевград)         1:0
Черноморец (Бургас) - Черно море (Варна)       3:0
Спартак (Пловдив) - Първа атомна (Козлодуй)    1:1
Хебър (Пазарджик) - Хасково (Хасково)          0:2
Металург (Перник) - Литекс (Ловеч)             0:0
Септември (София) - Чирпан (Чирпан)            2:1
Шумен (Шумен) - Локомотив (ГО)                 0:0
Автотрейд (Аксаково) - Олимпик (Галата)        1:1

XIX кръг

1 март 1997, събота, 15:30 ч:
Септември (София) - Чардафон (Габрово)         1:0
Чирпан (Чирпан) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)             3:1
Пирин (Благоевград) - Автотрейд (Аксаково)     3:1
Локомотив (ГО) - Академик (София)              1:1
Литекс (Ловеч) - Хебър (Пазарджик)             2:0
Хасково (Хасково) - Спартак (Пловдив)          2:0
Първа атомна (Козлодуй) - Черноморец (Бургас)  3:1
Черно море (Варна) - Шумен (Шумен)             1:1
2 март 1997, неделя, 15:30 ч:
Олимпик (Галата) - Металург (Перник)           3:0
 
XX кръг

8 март 1997, събота, 15:30 ч:
Чардафон (Габрово) - Локомотив (ГО)            1:0
Академик (София) - Черно море (Варна)          3:0
Шумен (Шумен) - Първа атомна (Козлодуй)        1:0
Черноморец (Бургас) - Хасково (Хасково)        3:0
Спартак (Пловдив) - Литекс (Ловеч)             0:2
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Септември (София)           1:0
Хебър (Пазарджик) - Олимпик (Галата)           0:3
9 март 1997, неделя, 15:30 ч:
Металург (Перник) - Пирин (Благоевград)        3:0
Автотрейд (Аксаково) - Чирпан (Чирпан)         1:0
 
XXI кръг

15 март 1997, събота, 15:30 ч:
Септември (София) - Автотрейд (Аксаково)       1:1
Чирпан (Чирпан) - Металург (Перник)            0:2
Пирин (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)        3:0
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (София)     1:2
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас)           1:0
Хасково (Хасково) - Шумен (Шумен)              1:1
Черно море (Варна) - Локомотив (ГО)            3:0
16 март 1997, неделя, 15:30 ч:
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Чардафон (Габрово)          1:0
Олимпик (Галата) - Спартак (Пловдив)           3:2

XXII кръг

22 март 1997, събота, 15:30 ч:
Локомотив (ГО) - Първа атомна (Козлодуй)       0:0
Академик (София) - Хасково (Хасково)           3:0
Шумен (Шумен) - Литекс (Ловеч)                 1:3
Спартак (Пловдив) - Пирин (Благоевград)        1:0
Хебър (Пазарджик) - Чирпан (Чирпан)            5:0
Чардафон (Габрово) - Черно море (Варна)        1:0
Черноморец (Бургас) - Олимпик (Галата)         0:0
23 март 1997, неделя, 15:30 ч:
Металург (Перник) - Септември (София)          3:1
Автотрейд (Аксаково) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)        1:0

XXIII кръг

26 март 1997, сряда, 15:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Черно море (Варна)   2:1
Чирпан (Чирпан) - Спартак (Пловдив)            0:0
Хасково (Хасково) - Локомотив (ГО)             3:0
Пирин (Благоевград) - Черноморец (Бургас)      1:1
Литекс (Ловеч) - Академик (София)              4:1
27 март 1997, четвъртък, 15:30 ч:
Автотрейд (Аксаково) - Чардафон (Габрово)      2:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Металург (Перник)           1:2
Септември (София) - Хебър (Пазарджик)          3:0
Олимпик (Галата) - Шумен (Шумен)               5:0

XXIV кръг

5 април 1997, събота, 17:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)   2:0
Локомотив (ГО) - Литекс (Ловеч)                0:0
Хебър (Пазарджик) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           3:0
Шумен (Шумен) - Пирин (Благоевград)            1:0
Черноморец (Бургас) - Чирпан (Чирпан)          3:0
Академик (София) - Олимпик (Галата)            1:0
6 април 1997, неделя, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Хасково (Хасково)         1:0
Спартак (Пловдив) - Септември (София)          1:1
Металург (Перник) - Автотрейд (Аксаково)       3:0

XXV кръг

12 април 1997, събота, 17:00 ч:
Септември (София) - Черноморец (Бургас)        0:0
Автотрейд (Аксаково) - Хебър (Пазарджик)       2:0
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)            4:0
Хасково (Хасково) - Първа атомна (Козлодуй)    2:1
Чирпан (Чирпан) - Шумен (Шумен)                1:2
Пирин (Благоевград) - Академик (София)         2:0
13 април 1997, неделя, 17:00 ч:
Олимпик (Галата) - Локомотив (ГО)              3:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Спартак (Пловдив)           2:1
Металург (Перник) - Чардафон (Габрово)         3:1

XXVI кръг

19 април 1997, събота, 17:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Хасково (Хасково)         5:0
Първа атомна (Козлодуй) - Литекс (Ловеч)       0:1
Хебър (Пазарджик) - Металург (Перник)          1:3
Локомотив (ГО) - Пирин (Благоевград)           2:2
Академик (София) - Чирпан (Чирпан)             3:1
Шумен (Шумен) - Септември (София)              1:0
Черноморец (Бургас) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         4:0
20 април 1997, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Пловдив) - Автотрейд (Аксаково)       1:0
Черно море (Варна) - Олимпик (Галата)          4:0 сл.
[прекратен при резултат 1:0]

XXVII кръг

26 април 1997, събота, 17:00 ч:
Хебър (Пазарджик) - Чардафон (Габрово)         1:3
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Шумен (Шумен)               3:0
Септември (София) - Академик (София)           1:1
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (ГО)               1:0
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)       2:0
Олимпик (Галата) - Първа атомна (Козлодуй)     2:1
Автотрейд (Аксаково) - Черноморец (Бургас)     2:1
27 април 1997, неделя, 17:00 ч:
Металург (Перник) - Спартак (Пловдив)          4:0
Литекс (Ловеч) - Хасково (Хасково)             3:0

XXVIII кръг

30 април 1997, сряда, 17:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Литекс (Ловеч)            0:1
Спартак (Пловдив) - Хебър (Пазарджик)          2:0
Първа атомна (Козлодуй) - Пирин (Благоевград)  1:1
Черно море (Варна) - Чирпан (Чирпан)           1:0
Локомотив (ГО) - Септември (София)             2:0
Академик (София) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)            2:0
Хасково (Хасково) - Олимпик (Галата)           2:1
Черноморец (Бургас) - Металург (Перник)        2:3
Шумен (Шумен) - Автотрейд (Аксаково)           1:1

XXIX кръг

3 май 1997, събота, 18:00 ч:
Олимпик (Галата) - Литекс (Ловеч)              3:2
Чирпан (Чирпан) - Първа атомна (Козлодуй)      3:1
Хебър (Пазарджик) - Черноморец (Бургас)        1:3
Пирин (Благоевград) - Хасково (Хасково)        4:1
Септември (София) - Черно море (Варна)         1:1
Металург (Перник) - Шумен (Шумен)              6:3
4 май 1997, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Пловдив) - Чардафон (Габрово)         1:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Локомотив (ГО)              2:0
Автотрейд (Аксаково) - Академик (София)        2:1

XXX кръг

10 май 1997, събота, 18:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Олимпик (Галата)          1:0
Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград)           1:0
Хасково (Хасково) - Чирпан (Чирпан)            2:0
Първа атомна (Козлодуй) - Септември (София)    0:0
Черно море (Варна) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)          5:1
Локомотив (ГО) - Автотрейд (Аксаково)          2:4
Шумен (Шумен) - Хебър (Пазарджик)              4:2
Академик (София) - Металург (Перник)           0:1
11 май 1997, неделя, 18:00 ч:
Черноморец (Бургас) - Спартак (Пловдив)        1:0

XXXI кръг

14 май 1997, сряда, 18:00 ч:
Черноморец (Бургас) - Чардафон (Габрово)       2:0
Спартак (Пловдив) - Шумен (Шумен)              5:0
Чирпан (Чирпан) - Литекс (Ловеч)               0:1
Септември (София) - Хасково (Хасково)          2:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Първа атомна (Козлодуй)     2:0
Хебър (Пазарджик) - Академик (София)           0:1
Металург (Перник) - Локомотив (ГО)             4:1
Автотрейд (Аксаково) - Черно море (Варна)      1:1
Пирин (Благоевград) - Олимпик (Галата)         4:0

XXXII кръг

17 май 1997, събота, 18:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Пирин (Благоевград)       4:0
Олимпик (Галата) - Чирпан (Чирпан)             4:2
Литекс (Ловеч) - Септември (София)             1:2
Хасково (Хасково) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           3:1
Първа атомна (Козлодуй) - Автотрейд (Аксаково) 2:1
Локомотив (ГО) - Хебър (Пазарджик)             3:0
Черно море (Варна) - Металург (Перник)         0:1
Академик (София) - Спартак (Пловдив)           3:0
Шумен (Шумен) - Черноморец (Бургас)            0:3

XXXIII кръг

24 май 1997, събота, 18:00 ч:
Шумен (Шумен) - Чардафон (Габрово)             3:1
Черноморец (Бургас) - Академик (София)         2:0
Чирпан (Чирпан) - Пирин (Благоевград)          1:3
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Литекс (Ловеч)              1:0
Металург (Перник) - Първа атомна (Козлодуй)    3:0
Автотрейд (Аксаково) - Хасково (Хасково)       3:1
Хебър (Пазарджик) - Черно море (Варна)         1:2
Септември (София) - Олимпик (Галата)           1:1
Спартак (Пловдив) - Локомотив (ГО)             0:0

XXXIV кръг

31 май 1997, събота, 18:00 ч:
Чардафон (Габрово) - Чирпан (Чирпан)           3:0
Пирин (Благоевград) - Септември (София)        4:1
Олимпик (Галата) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)            3:0
Литекс (Ловеч) - Автотрейд (Аксаково)          5:0
Академик (София) - Шумен (Шумен)               6:0
Първа атомна (Козлодуй) - Хебър (Пазарджик)    3:0 сл.
Локомотив (ГО) - Черноморец (Бургас)           0:1
Черно море (Варна) - Спартак (Пловдив)         1:0
Хасково (Хасково) - Металург (Перник)          1:0


КУПА НА БЪЛГАРИЯ

1/8 ФИНАЛИ

4 и 11 декември 1996 г.:
Славия (София) – ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:1 и 1:0

1/16 ФИНАЛИ

12 ноември 1996 г.:
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) – Локомотив (Пловдив) 1:0

II КРЪГ

30 октомври 1996 г.
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) – Първа Атомна (Козлодуй) 2:1

ДРУГИ ТУРНИРИ

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар