сезон 1998/99

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. Дунав'98 (Русе)              28  23  3  2   79:17  72
---------------------------------------------------------
 2. Доростол'97 (Силистра)       28  17  3  8   46:30  54
 3. Вихър (Завет)                28  17  2  9   53:29  53
 4. ОФК Девня (Девня)            28  12  8  8   57:32  44
 5. ЛОКОМОТИВ (Русе)             28  13  4  11  34:47  43
 6. Феърплей (Варна)             28  13  3  12  44:47  42
 7. Калиакра (Каварна)           28  11  6  12  49:40  39
 8. Преслав-Локо (В. Преслав)    28  11  6  12  31:40  39
 9. Академик Бона (Търговище)    28  10  6  12  40:49  36
10. Бенковски (Бяла)             28  12  0  16  45:57  36
11. Черноморец (Чернево)         28  11  2  15  42:47  35
12. Левски'96 (Главиница)        28   9  5  14  31:50  32
13. Юнак (Шумен)                 28   9  3  16  39:44  30
14. Победа (Пристое)             28   9  1  18  40:72  28
---------------------------------------------------------
15. Раковски-Малчика (Русе)      28   7  2  19  38:66  23
--. Черни Лом'97 (Попово)        11   0  2   9   4:31   2
Източник: Bulgarian-football.com

– Преди началото на сезона изпадналият от „Б“ група Порт-Автотрейд (Варна) се обединява с изпадналия през миналия сезон от Североизточната „В“ група Феърплей (Варна). Името на новия клуб е Феърплей-Порт (Варна), който продължава да се състезава в Североизточната „В“ група на мястото на Порт-Автотрейд.
– Преди началото на сезона вицешампионът на Североизточната „В“ група Локомотив (Каспичан) се обединява с изпадналия през миналия сезон от Североизточната „В“ група Преслав (Велики Преслав). Името на новия клуб е Преслав-Локомотив (Велики Преслав), който продължава да се състезава в Североизточната „В“ група на мястото на Локомотив (Каспичан).
– Изпадналият от „Б“ група ОФК Дунав-Раковски (Русе) е разтурен. Дунав (Русе) и Раковски (Русе) са възстановени като отделни клубове за кратко. Мястото в Североизточната „В“ група е полага на Раковски (Русе).
– Преди началото на сезона Раковски (Русе) се обединява с Малчика (Батишница) от ОФГ Русе. Името на новия клуб е Раковски-Малчика (Русе).
– Преди началото на сезона Дунав (Русе) се обединява с Приста (кв.Средна кула, Русе), спечелил квалификационния турнир за попълване състава на Североизточната „В“ група. Името на новия клуб е Дунав’98 (Русе).
– Варна ВНЛ (Варна) се отказва от участие преди началото на сезона. На неговото място в групата е включен Вихър (Завет).
– Спортист (Генерал Тошево) се отказва от участие след II кръг. На негово място в групата е включен Юнак (Шумен), който поема актива и програмата на Спортист в първенството.
– Черни Лом’97 (Попово) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до този момент са анулирани, а до края на сезона съперниците му в програмата почиват.

Голмайстори за Локо (Русе) през сезона:

9 – Георги Георгиев
5 – Пламен Кръстев
4 – Величко Великов
3 – Павел Наков
3 – Ив. Маринов
2 – М. Йовчев
2 – Д. Кязимов
2 – А. Димов
2 – Г. Хасанов

Резултати:

I кръг

16 август 1998 г., неделя, 18:00 ч:
Дунав'98 (Русе) - Победа (Пристое)                6:0
Раковски-Малчика (Русе) - Преслав-Локо(В.Преслав) 4:0
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла)             6:0
Академик Бона (Търговище) - Черноморец (Чернево)  1:0
Вихър (Завет) - ОФК Девня (Девня)                 1:0
Левски'97 (Главиница) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          1:1
Черни Лом'97 (Попово) - Доростол'97 (Силистра)  анулиран
Краен резултат 1:0, по-късно е анулиран.
Феърплей-Порт (Варна) - Спортист (Генерал Тошево) 1:0

II кръг

23 август 1998 г., неделя, 18:00 ч:
Победа (Пристое) - Спортист (Генерал Тошево)      5:1
Доростол'97 (Силистра) - Феърплей-Порт (Варна)    2:0
Преслав-Локо (В.Преслав) - Черни Лом'97 (Попово) анулиран
Краен резултат 2:1, по-късно е анулиран.
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Раковски (Русе)                2:0
ОФК Девня (Девня) - Левски'97 (Главиница)         4:1
Бенковски (Бяла) - Вихър (Завет)                  1:0
Черноморец (Чернево) - Калиакра (Каварна)         3:0 сл
Дунав'98 (Русе) - Академик Бона (Търговище)       3:0

III кръг

30 август 1998 г., неделя, 18:00 ч:
Академик Бона (Търговище) - Победа (Пристое)      3:0
Калиакра (Каварна) - Дунав'98 (Русе)              0:3
Вихър (Завет) - Черноморец (Чернево)              1:0
Левски'97 (Главиница) - Бенковски (Бяла)          2:1
Раковски-Малчика (Русе) - ОФК Девня (Девня)       1:0
Черни Лом'97 (Попово) - ЛОКОМОТИВ (Русе)       анулиран
Краен резултат 0:4, по-късно е анулиран.
Феърплей-Порт (Варна) - Преслав-Локо (В.Преслав)  2:1
Спортист (Г.Тошево) - Доростол'97 (Силистра)    неигран

IV кръг

13 септември 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Победа (Пристое) - Доростол'97 (Силистра)         0:1
Преслав-Локомотив (Велики Преслав) - Юнак (Шумен) 0:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Феърплей-Порт (Варна)          3:0
ОФК Девня (Девня) - Черни Лом'97 (Попово)       анулиран
Краен резултат 3:0, по-късно е анулиран.
Бенковски (Бяла) - Раковски-Малчика (Русе)        0:1
Черноморец (Чернево) - Левски'97 (Главиница)      3:0
Дунав'98 (Русе) - Вихър (Завет)                   4:0
Академик Бона (Търговище) - Калиакра (Каварна)    1:1

V кръг

20 септември 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Победа (Пристое)             9:1
Вихър (Завет) - Академик Бона (Търговище)         4:1
Левски'97 (Главиница) - Дунав'98 (Русе)           0:1
Раковски-Малчика (Русе) - Черноморец (Чернево)    5:0
Черни Лом'97 (Попово) - Бенковски (Бяла)        анулиран
Краен резултат 1:1, по-късно е анулиран.
Феърплей-Порт (Варна) - ОФК Девня (Девня)         1:1
Юнак (Шумен) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                   0:1
Доростол'97 (Силистра) - Преслав-Локо (В.Преслав) 5:0

VI кръг

26 септември 1998 г., събота, 17:00 ч:
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Доростол'97 (Силистра)         1:0
27 септември 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Победа (Пристое) - Преслав-Локомотив (В. Преслав)
ОФК Девня (Девня) - Юнак (Шумен)
Бенковски (Бяла) - Феърплей-Порт (Варна)
Черноморец (Чернево) - Черни Лом'97 (Попово)    анулиран
Дунав'98 (Русе) - Раковски-Малчика (Русе)         3:1
Академик Бона (Търговище) - Левски'97 (Главиница)
Калиакра (Каварна) - Вихър (Завет)

VII кръг

4 октомври 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Завет) - Победа (Пристое)                 2:0
Левски'97 (Главиница) - Калиакра (Каварна)       1:1
Раковски-М (Русе) - Академик Бона (Търговище)    1:1
Черни Лом'97 (Попово) - Дунав'98 (Русе)        анулиран
Краен резултат 0:3, по-късно е анулиран.
Феърплей-Порт (Варна) - Черноморец (Чернево)     2:1
Юнак (Шумен) - Бенковски (Бяла)                  2:1
Доростол'97 (Силистра) - ОФК Девня (Девня)       2:1
Преслав-Локо (Велики Преслав) - ЛОКОМОТИВ (Русе) 0:1

XV кръг /изтеглен и игран на 11 октомври/

11 октомври 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Феърплей-Порт (Варна) - Победа (Пристое)         5:2
Юнак (Шумен) - Черни Лом'97 (Попово)          анулиран
Краен резултат 1:0, по-късно е анулиран.
Доростол'97 (Силистра) - Раковски-Малчика (Русе) 3:0 сл
Преслав-Локо (В.Преслав) - Левски'97 (Главиница) 2:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Вихър (Завет)                 1:0
ОФК Девня (Девня) - Калиакра (Каварна)           2:2
Бенковски (Бяла) - Академик Бона (Търговище)     3:1
Черноморец (Чернево) - Дунав'98 (Русе)           1:2

VIII кръг

18 октомври 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Победа (Пристое) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              0:2
ОФК Девня (Девня) - Преслав-Л (Велики Преслав)   0:1
Бенковски (Бяла) - Доростол'97 (Силистра)        1:2
Черноморец (Чернево) - Юнак (Шумен)              2:1
Дунав'98 (Русе) - Феърплей-Порт (Варна)          1:0
Академик Б (Търговище) - Черни Лом'97(Попово) анулиран
Краен резултат 4:1, по-късно е анулиран.
Калиакра (Каварна) - Раковски-Малчика (Русе)     3:0 
Вихър (Завет) - Левски'97 (Главиница)            3:0 сл

IX кръг

25 октомври 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Левски'97 (Главиница) - Победа (Пристое)         2:0
Раковски-Малчика (Русе) - Вихър (Завет)          0:1
Черни Лом'97 (Попово) - Калиакра (Каварна)     анулиран
Прекратен при 2:2, по-късно е анулиран.
Феърплей-Порт (Варна) - Академик Б (Търговище)   0:0
Юнак (Шумен) - Дунав'98 (Русе)                   1:4
Доростол'97 (Силистра) - Черноморец (Чернево)    1:0
Преслав-Локо (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла) 3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - ОФК Девня (Девня)             0:0

X кръг

1 ноември 1998 г., неделя, 17:00 ч:
Победа (Пристое) - ОФК Девня (Девня)             2:2
Бенковски (Бяла) - ЛОКОМОТИВ (Русе)              2:4
Черноморец (Чернево) - Преслав-Локо (В.Преслав)  1:0
Дунав'98 (Русе) - Доростол'97 (Силистра)         4:0
Академик Бона (Търговище) - Юнак (Шумен)         1:0
Калиакра (Каварна) - Феърплей-Порт (Варна)     отложен
Левски'97 (Главиница) - Раковски-Малчика (Русе)  3:2
Вихър (Завет) - Черни Лом'97 (Попово)          анулиран
Присъден 3:0 сл, по-късно е анулиран.

XI кръг

8 ноември 1998 г., неделя, 14:30 ч:
Раковски-Малчика (Русе) - Победа (Пристое)       5:0
ОФК Девня (Девня) - Бенковски (Бяла)             3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Черноморец (Чернево)          1:0
Преслав-Локо (Велики Преслав) - Дунав'98 (Русе)  0:1
Доростол'97 (Силистра) - Академик Б (Търговище)  4:0
Юнак (Шумен) - Калиакра (Каварна)                0:0
Феърплей-Порт (Варна) - Вихър (Завет)            3:0
Левски'97 (Главиница) - Черни Лом'97 (Попово)  анулиран
Присъден 3:0 сл, по-късно е анулиран.

XII кръг

15 ноември 1998 г., неделя, 14:30 ч:
Победа (Пристое) - Бенковски (Бяла)              3:2
Черноморец (Чернево) - ОФК Девня (Девня)         1:1
Дунав'98 (Русе) - ЛОКОМОТИВ (Русе)               2:1
Академик Бона(Търговище) - Преслав-Л (В.Преслав) 1:1
Калиакра (Каварна) - Доростол'97 (Силистра)      0:2
Вихър (Завет) - Юнак (Шумен)                     5:2
Левски'97 (Главиница) - Феърплей-Порт (Варна)    3:0
Раковски-Малчика (Русе) - почива

XIII кръг

22 ноември 1998 г., неделя, 14:30 ч:
Феърплей-Порт (Варна) - Раковски-Малчика (Русе)  3:0 сл.
Юнак (Шумен) - Левски'97 (Главиница)
Доростол'97 (Силистра) - Вихър (Завет)
Преслав-Локо (В.Преслав) - Калиакра (Каварна)
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Академик Бона(Търговище)      4:3
ОФК Девня (Девня) - Дунав'98 (Русе)              0:2
Бенковски (Бяла) - Черноморец (Чернево)
Победа (Пристое) - почива
 
  
XIV кръг /отложен за пролетния полусезон/

1 март 1999 г.:
Победа (Пристое) - Черноморец (Чернево)          3:1
Дунав'98 (Русе) - Бенковски (Бяла)               4:1
Академик Бона (Търговище) - ОФК Девня (Девня)    2:2
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)            1:2
Вихър (Завет) - Преслав-Локомотив (В. Преслав)   5:0
Левски'97 (Главиница) - Доростол'97 (Силистра)   1:2
Раковски-Малчика (Русе) - Юнак (Шумен)           3:1
Феърплей-Порт (Варна) - почива

XV кръг /игран през есента на 11 октомври/

XVI кръг

7 март 1999 г.:
Победа (Пристое) - Дунав'98 (Русе)               1:2
Черноморец (Чернево) - Академик Б (Търговище)    4:1
Бенковски (Бяла) - Калиакра (Каварна)            2:1
ОФК Девня (Девня) - Вихър (Завет)                1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Левски'97 (Главиница)         1:0
Преслав-Л (Велики Преслав) - Раковски-М (Русе)   2:1
Юнак (Шумен) - Феърплей-Порт (Варна)             1:2
Доростол'97 (Силистра) - почива

XVII кръг  

14 март 1999 г.:
Феърплей-Порт (Варна) - Доростол'97 (Силистра)   0:0
Юнак (Шумен) - Победа (Пристое)                  2:1
Академик Бона (Търговище) - Дунав'98 (Русе)      2:0
Раковски-Малчика (Русе) - ЛОКОМОТИВ (Русе)       4:2
Левски'97 (Главиница) - ОФК Девня (Девня)        0:0
Вихър (Завет) - Бенковски (Бяла)                 2:0
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Чернево)        2:1
Преслав-Локомотив (Велики Преслав) - почива

XVIII кръг

21 март 1999 г.:
Дунав'98 (Русе) - Калиакра (Каварна)             4:1
Победа (Пристое) - Академик Бона (Търговище)     4:1
Черноморец (Чернево) - Вихър (Завет)             3:1
Бенковски (Бяла) - Левски'97 (Главиница)         2:1
ОФК Девня (Девня) - Раковски-Малчика (Русе)      4:1
Преслав-Локо (В.Преслав) - Феърплей-П (Варна)    2:0
Доростол'97 (Силистра) - Юнак (Шумен)            1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - почива

XIX кръг

24 март 1999 г.:
Вихър (Завет) - Дунав'98 (Русе)                  0:0
Доростол'97 (Силистра) - Победа (Пристое)        2:1
Юнак (Шумен) - Преслав-Локомотив (В. Преслав)    1:0
Феърплей-Порт (Варна) - ЛОКОМОТИВ (Русе)         1:0
Раковски-Малчика (Русе) - Бенковски (Бяла)       0:1
Левски'97 (Главиница) - Черноморец (Чернево)     2:0
Калиакра (Каварна) - Академик Бона (Търговище)   1:1
ОФК Девня (Девня) - почива

XX кръг

28 март 1999 г.:
Дунав'98 (Русе) - Левски'97 (Главиница)          3:1
Победа (Пристое) - Калиакра (Каварна)            3:0
Академик Бона (Търговище) - Вихър (Завет)        1:2
Черноморец (Чернево) - Раковски-Малчика (Русе)   3:0 сл
ОФК Девня (Девня) - Феърплей-Порт (Варна)        6:2
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Юнак (Шумен)                  1:2 
Преслав-Л (В.Преслав) - Доростол'97 (Силистра)   2:1
Бенковски (Бяла) - почива

XXI кръг

4 април 1999 г.:
Раковски-Малчика (Русе) - Дунав'98 (Русе)        1:5
Преслав-Локомотив (В.Преслав) - Победа (Пристое) 3:1
Доростол'97 (Силистра) - ЛОКОМОТИВ (Русе)        3:0
Юнак (Шумен) - ОФК Девня (Девня)                 0:0
Феърплей-Порт (Варна) - Бенковски (Бяла)         3:1
Левски'97 (Главиница) - Академик Б (Търговище)   1:0
Вихър (Завет) - Калиакра (Каварна)               3:0
Черноморец (Чернево) - почива

XXII кръг

18 април 1999 г.:
Феърплей-Порт (Варна) - Дунав'98 (Русе)          1:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Победа (Пристое)              2:1
Преслав-Локо (В.Преслав) - ОФК Девня (Девня)     2:1
Доростол'97 (Силистра) - Бенковски (Бяла)        4:3
Юнак (Шумен) - Черноморец (Чернево)              2:0
Раковски-Малчика (Русе) - Калиакра (Каварна)     2:1
Левски'97 (Главиница) - Вихър (Завет)            2:1
Академик Бона (Търговище) - почива

XXIII кръг

25 април 1999 г.:
Дунав'98 (Русе) - Юнак (Шумен)                   3:0
Победа (Пристое) - Левски'97 (Главиница)         3:0
Вихър (Завет) - Раковски-Малчика (Русе)          5:1
Академик Бона (Търговище) - Феърплей-П (Варна)   1:0
Черноморец (Чернево) - Доростол'97 (Силистра)    1:1
Бенковски (Бяла) - Преслав-Локомотив (В.Преслав) 3:0
ОФК Девня (Девня) - ЛОКОМОТИВ (Русе)             9:1
Калиакра (Каварна) - почива

XXIV кръг

2 май 1999 г.:
Доростол'97 (Силистра) - Дунав'98 (Русе)         0:2
ОФК Девня (Девня) - Победа (Пристое)             5:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Бенковски (Бяла)              0:1
Преслав-Локо (В.Преслав) - Черноморец (Чернево)  3:1
Юнак (Шумен) - Академик Бона (Търговище)         5:0
Феърплей-Порт (Варна) - Калиакра (Каварна)       4:0
Раковски-Малчика (Русе) - Левски'97 (Главиница)  1:1
Вихър (Завет) - почива

XXV кръг

5 май 1999 г.:
Дунав'98 (Русе) - Преслав-Локомотив (В.Преслав)  1:1
Победа (Пристое) - Раковски-Малчика (Русе)       3:0 сл
Вихър (Завет) - Феърплей-Порт (Варна)            5:0
Калиакра (Каварна) - Юнак (Шумен)                3:0 сл
Академик Б (Търговище) - Доростол'97 (Силистра)  3:0
Черноморец (Чернево) - ЛОКОМОТИВ (Русе)          3:0
Бенковски (Бяла) - ОФК Девня (Девня)             3:1
Левски'97 (Главиница) - почива

XXVI кръг

16 май 1999 г.:
Дунав'98 (Русе) - ОФК Девня (Девня)              5:1
Раковски-Малчика (Русе) - Феърплей-Порт (Варна)  4:5
Левски'97 (Главиница) - Юнак (Шумен)             1:0
Вихър (Завет) - Доростол'97 (Силистра)           2:1
Калиакра (Каварна) - Преслав-Локо (В.Преслав)    3:1
Академик Бона (Търговище) - ЛОКОМОТИВ (Русе)     5:0
Черноморец (Чернево) - Бенковски (Бяла)          3:1
Победа (Пристое) - почива 

XXVII кръг

23 май 1999 г.:
Бенковски (Бяла) - Дунав'98 (Русе)               1:2
Юнак (Шумен) - Раковски-Малчика (Русе)          10:1
Черноморец (Чернево) - Победа (Пристое)          8:1
ОФК Девня (Девня) - Академик Бона (Търговище)    3:0
ЛОКОМОТИВ (Русе) - Калиакра (Каварна)            0:3
Преслав-Локомотив (В. Преслав) - Вихър (Завет)   2:2
Доростол'97 (Силистра) - Левски'97 (Главиница)   3:3
Феърплей-Порт (Варна) - почива

XXVIII кръг

30 май 1999 г.:
Дунав'98 (Русе) - Черноморец (Чернево)          10:0
Победа (Пристое) - Феърплей-Порт (Варна)         2:0
Раковски-Малчика (Русе) - Доростол'97 (Силистра) 1:2
Левски'97 (Главиница) - Преслав-Локо (В.Преслав) 2:0
Вихър (Завет) - ЛОКОМОТИВ (Русе)                 3:0 сл
Академик Бона (Търговище) - Бенковски (Бяла)     4:1
Калиакра (Каварна) - ОФК Девня (Девня)           3:0
Юнак (Шумен) - почива

 

КУПА НА БЪЛГАРИЯ


ДРУГИ ТУРНИРИ

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ



        

Напиши коментар