сезон 1997/98

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи

 

СЕВЕРОИЗТОЧНА „В“ ГРУПА

                    Крайно класиране

 1. Антибиотик-Лудогорец (Разград)  25 4  5  82-15  79 
------------------------------------------------------
 2. Локомотив (Каспичан)            23 4  7 104-40  73
 3. Калиакра (Каварна)              22 2 10  91-36  68
 4. ОФК Девня (Девня)               22 2 10  83-34  68
 5. Бенковски (Бяла)                17 4 13  68-37  55
 6. Спортист (Генерал Тошево)       15 3 16  77-51  48
 7. Левски (Главиница)              14 3 17  51-59  45
 8. Доростол'97 (Силистра)          14 6 14  46-55  45
 9. Победа (Пристое)                14 3 17  49-73  45
10. ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)                13 5 16  62-91  44
11. Варна ВНЛ (Варна)               13 4 17  55-102 43
12. Черноморец (Чернево)            13 3 18  47-67  42
13. Академик Бона (Търговище)       15 2 17  68-65  41
------------------------------------------------------
14. Преслав (Велики Преслав)        12 3 19  45-46  39
15. Феърплей (Варна)                11 5 18  57-79  38
16. Черноморец (Балчик)             10 5 19  30-68  36
17. Хан Аспарух (Исперих)           11 1 22  36-74  34
18. Септември (Тервел)               9 4 21  35-94  31

Източник: Bulgarian-football.com и личен архив на Борис Попов.

– преди началото на сезона Доростол (Силистра) променя името си на Доростол’97 (Силистра).
– преди началото на сезона Лудогорец (Разград), член на Североизточна „В“ група, се обединява с Антибиотик (Разград) от Областната група и новото име е Антибиотик-Лудогорец.
– нови членове на Североизточната „В“ група за сезон 1997/98 са ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) изпаднал от „Б“ група и влезлите от съответните областни групи Локомотив (Каспичан) и Победа (Пристое) от ОФГ Шумен, Феърплей (Варна) и Черноморец (Чернево) от ОФГ Варна, Септември (Тервел) от ОФГ Добрич и Левски’96 (Главиница) от ОФГ Силистра.

Голмайстори за Локо (Русе) през сезона:

11 – Пламен Кръстев
8 – Д. Кязимов
7 – Величко Великов
5 – Д. Дечев
5 – П. Тонев
3 – Драгомир Енчев
3 – Мариян Огнянов
3 – Н. Николов
3 – Стефан Митов
2 – Румен Монев
2 – В. Николаев
2 – Кр. Господинов
2 – Хр. Йорданов
1 – А. Ахмедов
1 – А. Берберов
1 – С. Стефанов

Резултати:

I кръг 

10 август 1997, неделя, 18:00 ч:
Академик Бона (Търговище) - Антибиотик-Л(Разград) 1:2
Варна ВНЛ (Варна) - Хан Аспарух (Исперих)         1:0
Феърплей (Варна) - Преслав (Велики Преслав)       0:0
Септември (Тервел) - Спортист (Генерал Тошево)    1:8
Бенковски (Бяла, Рс) - Локомотив (Каспичан)       1:2
Черноморец (Чернево, Вн) - Черноморец (Балчик)    0:0
Калиакра (Каварна) - Доростол'97 (Силистра)       2:1
Левски'96 (Главиница) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)          1:1
Победа (Пристое) - ОФК Девня (Девня)              2:1

II кръг 

17 август 1997, неделя, 18:00 ч:
Антибиотик-Луд. (Разград) - Варна ВНЛ (Варна)     3:0
Хан Аспарух (Исперих) - Феърплей (Варна)          5:2
Преслав (Велики Преслав) - Септември (Тервел)     1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Бенковски (Бяла, Рс)  0:1
Локомотив (Каспичан) - Черноморец (Балчик)        3:0
Черноморец (Чернево, Вн) - Калиакра (Каварна)     1:4
Доростол'97 (Силистра) - Левски'96 (Главиница)    2:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - ОФК Девня (Девня)              3:1
Академик Бона (Търговище) - Победа (Пристое)      1:2

III кръг 

24 август 1997, неделя, 18:00 ч:
Варна ВНЛ (Варна) - Академик Бона (Търговище)     4:1
Феърплей (Варна) - Антибиотик-Лудогорец (Разград) 0:3
Септември (Тервел) - Хан Аспарух (Исперих)        1:1
Бенковски (Бяла, Рс) - Преслав (Велики Преслав)   2:0
Черноморец (Балчик) - Спортист (Генерал Тошево)   1:2
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Каспичан)         1:0
Левски'96 (Главиница) - Черноморец (Чернево, Вн)  2:0
ОФК Девня (Девня) - Доростол'97 (Силистра)        3:1
Победа (Пристое) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)               0:0

IV кръг 

31 август 1997, неделя, 18:00 ч:
Академик Бона (Търговище) - Феърплей (Варна)      4:0
Антибиотик-Луд. (Разград) - Септември (Тервел)    6:0
Хан Аспарух (Исперих) - Бенковски (Бяла, Рс)      2:0
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)    3:0
Спортист (Генерал Тошево) - Калиакра (Каварна)    1:0
Локомотив (Каспичан) - Левски'96 (Главиница)      4:1
Черноморец (Чернево, Вн) - ОФК Девня (Девня)      1:4
Доростол'97 (Силистра) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         2:1
Варна ВНЛ (Варна) - Победа (Пристое)              9:0 сл.
прекр. при  6:2

V кръг 

7 септември 1997, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Хан Аспарух (Исперих)       1:0
Феърплей (Варна) - Варна ВНЛ (Варна)              1:3
Септември (Тервел) - Академик Бона (Търговище)    1:3
Бенковски (Бяла, Рс) - Антибиотик-Л. (Разград)    3:2
Калиакра (Каварна) - Преслав (Велики Преслав)     3:1
Левски'96 (Главиница) - Спортист (Генерал Тошево) 3:1
ОФК Девня (Девня) - Локомотив (Каспичан)          3:4
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Черноморец (Чернево, Вн)       7:0
Победа (Пристое) - Доростол'97 (Силистра)         3:1

VI кръг 

14 септември 1997, неделя, 17:00 ч:
Варна ВНЛ (Варна) - Септември (Тервел)            4:1
Академик Бона (Търговище) - Бенковски (Бяла, Рс)  3:1
Антибиотик-Л. (Разград) - Черноморец (Балчик)     5:0
Хан Аспарух (Исперих) - Калиакра (Каварна)        3:2
Преслав (Велики Преслав) - Левски'96 (Главиница)  3:1
Спортист (Генерал Тошево) - ОФК Девня (Девня)     0:0
Локомотив (Каспичан) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           3:1
Черноморец (Чернево, Вн) - Доростол'97 (Силистра) 3:1	
Феърплей (Варна) - Победа (Пристое)               5:2

VII кръг 

21 септември 1997, неделя, 17:00 ч:
Септември (Тервел) - Феърплей (Варна)             1:0
Бенковски (Бяла, Рс) - Варна ВНЛ (Варна)          0:0
Черноморец (Балчик) - Академик Бона (Търговище)   1:1
Калиакра (Каварна) - Антибиотик-Л. (Разград)      0:0
Левски'96 (Главиница) - Хан Аспарух (Исперих)     5:0
ОФК Девня (Девня) - Преслав (Велики Преслав)      3:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Спортист (Генерал Тошево)      1:0
Доростол'97 (Силистра) - Локомотив (Каспичан)     1:2
Победа (Пристое) - Черноморец (Чернево, Вн)       2:1

VIII кръг 

28 септември 1997, неделя, 15:00 ч:
Феърплей (Варна) - Бенковски (Бяла, Рс)           0:5
Варна ВНЛ (Варна) - Черноморец (Балчик)           5:0
Академик Бона (Търговище) - Калиакра (Каварна)    1:0
Антибиотик-Л. (Разград) - Левски'96 (Главиница)   1:0
Хан Аспарух (Исперих) - ОФК Девня (Девня)         0:2
Преслав (Велики Преслав) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)       3:1
Спортист (Ген. Тошево) - Доростол'97 (Силистра)   8:2
Локомотив (Каспичан) - Черноморец (Чернево, Вн)   3:1
Септември (Тервел) - Победа (Пристое)             3:0

IX кръг 

5 октомври 1997, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Бяла, Рс) - Септември (Тервел)        10:0
Черноморец (Балчик) - Феърплей (Варна)            1:3
Калиакра (Каварна) - Варна ВНЛ (Варна)            4:0
ОФК Девня (Девня) - Антибиотик-Луд. (Разград)     2:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хан Аспарух (Исперих)          4:0
Доростол'97 (Силистра) - Преслав (Велики Преслав) 0:0
Черноморец (Чернево, Вн) - Спортист (Ген. Тошево) 4:1
Победа (Пристое) - Локомотив (Каспичан)           1:1
Левски'96 (Главиница) - Академик Бона (Търговище) 1:3

X кръг 

12 октомври 1997, неделя, 15:00 ч:
Септември (Тервел) - Черноморец (Балчик)          3:0
Феърплей (Варна) - Калиакра (Каварна)             1:4
Варна ВНЛ (Варна) - Левски'96 (Главиница)         3:0
Академик Бона (Търговище) - ОФК Девня (Девня)     3:1
Антибиотик-Л (Разград) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)         8:0
Хан Аспарух (Исперих) - Доростол'97 (Силистра)    1:3
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Чернево)   0:0
Спортист (Г.Тошево) - Локомотив (Каспичан) прекр. 3:3 
Бенковски (Бяла, Рс) - Победа (Пристое)           6:0

XI кръг 

26 октомври 1997, неделя, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла, Рс)        1:1
Калиакра (Каварна) - Септември (Тервел)           3:0
Левски'96 (Главиница) - Феърплей (Варна)          3:0
ОФК Девня (Девня) - Варна ВНЛ (Варна)             2:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Академик Бона (Търговище)      3:2
Доростол'97 (Силистра) - Антибиотик-Луд.(Разград) 1:1
Черноморец (Чернево, Вн) - Хан Аспарух (Исперих)  1:0
Локомотив (Каспичан) - Преслав (Велики Преслав)   1:0
Победа (Пристое) - Спортист (Генерал Тошево)      4:2

XII кръг 

29 октомври 1997, сряда, 15:00 ч:
Бенковски (Бяла, Рс) - Калиакра (Каварна)         4:0
Септември (Тервел) - Левски'96 (Главиница)        3:2
Феърплей (Варна) - ОФК Девня (Девня)              1:4
Варна ВНЛ (Варна) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)              3:0 сл.
Академик Б(Търговище) - Доростол'97 (Силистра)  отложен
Антибиотик-Л.(Разград) - Черноморец (Чернево, Вн) 3:1
Хан Аспарух (Исперих) - Локомотив (Каспичан)      1:4
Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Ген. Тошево) 2:0
Черноморец (Балчик) - Победа (Пристое)            1:1
по-късно:
Академик Б(Търговище) - Доростол'97 (Сс)          3:0 сл.

XIII кръг 

2 ноември 1997, неделя, 14:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)         10:0
Левски'96 (Главиница) - Бенковски (Бяла, Рс)      0:0
ОФК Девня (Девня) - Септември (Тервел)            8:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Феърплей (Варна)               6:3
Доростол'97 (Силистра) - Варна ВНЛ (Варна)        0:0
Черноморец (Чернево) - Академик Бона (Търговище)  1:0
Локомотив (Каспичан) - Антибиотик-Л (Разград)     3:1
Спортист (Генерал Тошево) - Хан Аспарух (Исперих) 4:1
Победа (Пристое) - Преслав (Велики Преслав)       2:0

XIV кръг 

9 ноември 1997, неделя, 14:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Левски'96 (Главиница)       2:1
Бенковски (Бяла, Рс) - ОФК Девня (Девня)          2:1
Септември (Тервел) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)             1:1
Феърплей (Варна) - Доростол'97 (Силистра)         2:2
Варна ВНЛ (Варна) - Черноморец (Чернево, Вн)      2:0
Академик Бона (Търговище) - Локомотив (Каспичан)  0:5
Антибиотик-Л (Разград) - Спортист (Ген. Тошево)   3:0
Хан Аспарух (Исперих) - Преслав (Велики Преслав)  1:0
Калиакра (Каварна) - Победа (Пристое)             2:1

XV кръг 

16 ноември 1997, неделя, 14:30 ч:
Левски'96 (Главиница) - Калиакра (Каварна)  (сл.) 0:5
ОФК Девня (Девня) - Черноморец (Чернево, Вн)(сл.) 3:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Бенковски (Бяла, Рс)           0:2
Доростол'97 (Силистра) - Септември (Тервел)       3:0
Черноморец (Балчик) - Феърплей (Варна)            1:0
Локомотив (Каспичан) - Варна ВНЛ (Варна)          4:0
Спортист (Ген.Тошево) - Академик Бона (Търговище) 1:2
Преслав (Велики Преслав) - Антибиотик-Л (Разград) 0:4
Победа (Пристое) - Хан Аспарух (Исперих)          2:0

XVI кръг 

23 ноември 1997, неделя, 14:30 ч:
Калиакра (Каварна) - ОФК Девня (Девня)            2:1
Черноморец (Балчик) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)            2:0
Бенковски (Бяла, Рс) - Доростол'97 (Силистра)     3:0
Септември (Тервел) - Черноморец (Чернево, Вн)     2:1
Феърплей (Варна) - Локомотив (Каспичан)           1:6
Варна ВНЛ (Варна) - Спортист (Генерал Тошево)     3:2
Академик Бона (Търговище) - Преслав (В. Преслав)  5:1
Антибиотик-Л (Разград) - Хан Аспарух (Исперих)    8:0
Левски'96 (Главиница) - Победа (Пристое)          3:1

XVII кръг 

30 ноември 1997, неделя, 14:30 ч:
ОФК Девня (Девня) - Левски'96 (Главиница)         2:1
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Калиакра (Каварна)             0:7
Доростол'97 (Силистра) - Черноморец (Балчик)      1:0
Черноморец (Чернево, Вн) - Бенковски (Бяла, Рс)   1:3
Локомотив (Каспичан) - Септември (Тервел)         4:1
Спортист (Генерал Тошево) - Феърплей (Варна)      2:1
Преслав (Велики Преслав) - Варна ВНЛ (Варна)      1:2
Хан Аспарух (Исперих) - Академик Бона (Търговище) 1:0
Победа (Пристое) - Антибиотик-Лудогорец (Разград) 0:1

XVIII кръг 

21 февруари 1998, неделя, 14:30 ч:
Антибиотик-Л(Разград) - Академик Бона (Търговище) 2:0
Хан Аспарух (Исперих) - Варна ВНЛ (Варна)         1:2
Преслав (Велики Преслав) - Феърплей (Варна)       3:0
Спортист (Генерал Тошево) - Септември (Тервел)    2:0
Локомотив (Каспичан) - Бенковски (Бяла, Рс) (сл.) 3:0
Черноморец (Чернево, Вн) - Черноморец (Балчик)    2:0
Доростол'97 (Силистра) - Калиакра (Каварна)       3:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Левски'96 (Главиница)          2:1
ОФК Девня (Девня) - Победа (Пристое)              2:0

XIX кръг 

1 март 1998, неделя, 15:30 ч:
Варна ВНЛ (Варна) - Антибиотик-Лудогорец(Разград) 
Феърплей (Варна) - Хан Аспарух (Исперих)
Септември (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)
Бенковски (Бяла, Рс) - Спортист (Генерал Тошево)
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Каспичан)
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Чернево, Вн)
Левски'96 (Главиница) - Доростол'97 (Силистра) 
ОФК Девня (Девня) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)              5:0
Победа (Пристое) - Академик Бона (Търговище)

XX кръг 

8 март 1998, неделя, 15:30 ч:
Академик Бона (Търговище) - Варна ВНЛ (Варна)     9:1
Антибиотик-Лудогорец (Разград) - Феърплей (Варна) 5:0
Хан Аспарух (Исперих) - Септември (Тервел)        1:0
Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла, Рс)   1:2
Спортист (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик)   5:0
Локомотив (Каспичан) - Калиакра (Каварна)         7:2
Черноморец (Чернево, Вн) - Левски'96 (Главиница)  1:1
Доростол'97 (Силистра) - ОФК Девня (Девня)        1:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Победа (Пристое)               3:2

XXI кръг 

11 март 1998, сряда, 15:30 ч:
Феърплей (Варна) - Академик Бона (Търговище)
Септември (Тервел) - Антибиотик-Л (Разград)
Бенковски (Бяла, Рс) - Хан Аспарух (Исперих)
Черноморец (Балчик) - Преслав (Велики Преслав)
Калиакра (Каварна) - Спортист (Генерал Тошево)
Левски'96 (Главиница) - Локомотив (Каспичан)
ОФК Девня (Девня) - Черноморец (Чернево, Вн)
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Доростол'97 (Силистра)         0:3
Победа (Пристое) - Варна ВНЛ (Варна)

XXII кръг 

15 март 1998, неделя, 15:30 ч:
Варна ВНЛ (Варна) - Феърплей (Варна)              1:4
Академик Бона (Търговище) - Септември (Тервел)    6:2
Антибиотик-Лудогорец (Разград) - Бенковски (Бяла) 2:0
Хан Аспарух (Исперих) - Черноморец (Балчик)       2:0
Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)     2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Левски'96 (Главиница) 1:0
Локомотив (Каспичан) - ОФК Девня (Девня)          4:2
Черноморец (Чернево, Вн) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)       8:0
Доростол'97 (Силистра) - Победа (Пристое)         3:1

XXIII кръг 

22 март 1998, неделя, 15:30 ч:
Септември (Тервел) - Варна ВНЛ (Варна)            9:1
Бенковски (Бяла, Рс) - Академик Бона (Търговище)  3:1
Черноморец (Балчик) - Антибиотик-Л (Разград)      0:0
Калиакра (Каварна) - Хан Аспарух (Исперих)        1:0
Левски'96 (Главиница) - Преслав (Велики Преслав)  1:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Локомотив (Каспичан)         отложен
Доростол'97 (Силистра) - Черноморец (Чернево, Вн) 2:1
Победа (Пристое) - Феърплей (Варна)               4:3
ОФК Девня (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)     2:0
по-късно:
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Локомотив (Каспичан)           3:0

XXIV кръг 

25 март 1998, сряда, 15:30 ч:
Феърплей (Варна) - Септември (Тервел)
Варна ВНЛ (Варна) - Бенковски (Бяла, Рс)
Академик Бона (Търговище) - Черноморец (Балчик)
Антибиотик-Л (Разград) - Калиакра (Каварна)
Хан Аспарух (Исперих) - Левски'96 (Главиница)
Преслав (Велики Преслав) - ОФК Девня (Девня)
Спортист (Генерал Тошево) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)      8:1
Локомотив (Каспичан) - Доростол'97 (Силистра)
Черноморец (Чернево, Вн) - Победа (Пристое)

XXV кръг 

29 март 1998, неделя, 15:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Варна ВНЛ (Варна)           3:0
Черноморец (Чернево, Вн) - Локомотив (Каспичан)   2:1
Бенковски (Бяла, Рс) - Феърплей (Варна)         отложен
Калиакра (Каварна) - Академик Б (Търговище) (сл.) 3:0
Левски'96 (Главиница) - Антибиотик-Л (Разград)    0:3
ОФК Девня (Девня) - Хан Аспарух (Исперих)         5:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Преслав (Велики Преслав)       1:0
Доростол'97 (Силистра) - Спортист (Ген. Тошево)   1:0
Победа (Пристое) - Септември (Тервел)             1:0

XXVI кръг 

1 април 1998, сряда, 17:00 ч:
Септември (Тервел) - Бенковски (Бяла, Рс)
Феърплей (Варна) - Черноморец (Балчик)
Варна ВНЛ (Варна) - Калиакра (Каварна)
Академик Бона (Търговище) - Левски'96 (Главиница)
Хан Аспарух (Исперих) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)          2:3
Преслав (Велики Преслав) - Доростол'97 (Силистра)
Спортист (Ген. Тошево) - Черноморец (Чернево, Вн)
Локомотив (Каспичан) - Победа (Пристое)

XXVII кръг 

5 април 1998, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Септември (Тервел)          2:0
Калиакра (Каварна) - Феърплей (Варна)             2:0
Левски'96 (Главиница) - Варна ВНЛ (Варна)         3:0
ОФК Девня (Девня) - Академик Бона (Търговище)     3:0
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Антибиотик-Лудогорец (Разград) 1:1
Доростол'97 (Силистра) - Хан Аспарух (Исперих)    3:0
Черноморец (Чернево, Вн) - Преслав (В. Преслав)   1:0
Локомотив (Каспичан) - Спортист (Генерал Тошево)  3:0
Победа (Пристое) - Бенковски (Бяла, Рс)           1:0


XXVIII кръг 

12 април 1998, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Бяла, Рс) - Черноморец (Балчик)        1:2
Септември (Тервел) - Калиакра (Каварна)           3:2
Феърплей (Варна) - Левски'96 (Главиница)          4:0
Варна ВНЛ (Варна) - ОФК Девня (Девня)             0:3
Академик Бона (Търговище) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)      5:5
Антибиотик-Л (Разград) - Доростол'97 (Силистра)   1:1
Хан Аспарух (Исперих) - Черноморец (Чернево, Вн)  3:1
Преслав (Велики Преслав) - Локомотив (Каспичан)   1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Победа (Пристое)      5:0

XXIX кръг

19 април 1998, неделя, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла, Рс)
Левски'96 (Главиница) - Септември (Тервел)
ОФК Девня (Девня) - Феърплей (Варна)
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Варна ВНЛ (Варна)              8:0
Доростол'97 (Силистра) - Академик Бона (Търговище) 
Черноморец (Чернево, Вн) - Антибиотик-Л (Разград)
Локомотив (Каспичан) - Хан Аспарух (Исперих)
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (В. Преслав)
Победа (Пристое) - Черноморец (Балчик)

XXX кръг

26 април 1998, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)          0:0
Бенковски (Бяла, Рс) - Левски'96 (Главиница)      1:2
Септември (Тервел) - ОФК Девня (Девня)            0:1
Феърплей (Варна) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)               4:1
Варна ВНЛ (Варна) - Доростол'97 (Силистра)        3:3
Академик Бона (Търговище) - Черноморец (Чернево)  3:1
Антибиотик-Л (Разград) - Локомотив (Каспичан)     3:0
Хан Аспарух (Исперих) - Спортист (Генерал Тошево) 3:0
Преслав (Велики Преслав) - Победа (Пристое)       5:1

XXXI кръг

29 април 1998, сряда, 17:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - Черноморец (Балчик)
ОФК Девня (Девня) - Бенковски (Бяла, Рс)
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Септември (Тервел)             4:1
Доростол'97 (Силистра) - Феърплей (Варна)
Черноморец (Чернево) - Варна ВНЛ (Варна)
Локомотив (Каспичан) - Академик Бона (Търговище)
Спортист (Генерал Тошево) - Антибиотик-Л (Разград)
Хан Аспарух (Исперих) - Преслав (Велики Преслав)
Победа (Пристое) - Калиакра (Каварна)

XXXII кръг

3 май 1998, неделя, 18:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Левски'96 (Главиница)        6:0
Черноморец (Балчик) - ОФК Девня (Девня)           2:0
Бенковски (Бяла, Рс) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)           5:0
Септември (Тервел) - Доростол'97 (Силистра)       0:0
Феърплей (Варна) - Черноморец (Чернево, Вн)       2:1
Варна ВНЛ (Варна) - Локомотив (Каспичан)          3:12
Академик Бона (Търговище) - Спортист (Г. Тошево)  1:0
Антибиотик-Л (Разград) - Преслав (Велики Преслав) 1:0
Хан Аспарух (Исперих) - Победа (Пристое)          5:0

XXXIII кръг

6 май 1998, сряда, 18:00 ч:
ОФК Девня (Девня) - Калиакра (Каварна)
ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Черноморец (Балчик)            1:3
Доростол'97 (Силистра)  - Бенковски (Бяла, Рс)
Черноморец (Чернево, Вн) - Септември (Тервел)
Локомотив (Каспичан) - Феърплей (Варна)
Спортист (Г. Тошево) - Варна ВНЛ (Варна)
Преслав (В. Преслав) - Академик Бона (Търговище)
Хан Аспарух (Исперих) - Антибиотик-Л (Разград)
Победа (Пристое) - Левски'96 (Главиница)

XXXIV кръг

10 май 1998, неделя, 18:00 ч:
Левски'96 (Главиница) - ОФК Девня (Девня)         2:3
Калиакра (Каварна) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)             5:0 
Черноморец (Балчик) - Доростол'97 (Силистра)      2:1
Бенковски (Бяла, Рс) - Черноморец (Чернево, Вн)   5:0
Септември (Тервел) - Локомотив (Каспичан)         2:2
Феърплей (Варна) - Спортист (Генерал Тошево)      1:2
Варна ВНЛ (Варна) - Преслав (Велики Преслав)      3:3
Академик Бона (Търговище) - Хан Аспарух (Исперих) 5:0
Антибиотик-Лудогорец (Разград) - Победа (Пристое) 2:0

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

 

ДРУГИ ТУРНИРИ

 

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Напиши коментар