Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи
„Б“ ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА
# | Отбор | М | П | Р | З | ОГ | ДГ | ГР | Т |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Марица (Пловдив) | 38 | 23 | 7 | 8 | 68 | 27 | 41 | 76 |
2 | Миньор (Перник) | 38 | 24 | 3 | 11 | 60 | 31 | 29 | 75 |
3 | Спартак (Плевен) | 38 | 21 | 5 | 12 | 59 | 39 | 20 | 68 |
4 | Пирин (Благоевград) | 38 | 20 | 8 | 10 | 56 | 32 | 24 | 68 |
5 | Академик (София) | 38 | 18 | 8 | 12 | 56 | 49 | 7 | 62 |
6 | Черно море (Варна) | 38 | 18 | 6 | 14 | 51 | 46 | 5 | 60 |
7 | Олимпик (Галата) | 38 | 16 | 9 | 13 | 46 | 44 | 2 | 57 |
8 | Хасково (Хасково) | 38 | 16 | 8 | 14 | 58 | 49 | 9 | 56 |
9 | Чардафон (Габрово) | 38 | 17 | 5 | 16 | 40 | 34 | 6 | 56 |
10 | Септември (София) | 38 | 17 | 4 | 17 | 58 | 52 | 6 | 55 |
11 | Чирпан (Чирпан) | 38 | 16 | 7 | 17 | 41 | 38 | 3 | 55 |
12 | Локомотив (Русе) | 38 | 16 | 7 | 15 | 32 | 51 | -19 | 55 |
13 | Локомотив (Горна Оряховица) | 38 | 16 | 6 | 16 | 49 | 46 | 3 | 54 |
14 | Хебър (Пазарджик) | 38 | 16 | 5 | 17 | 57 | 51 | 6 | 53 |
15 | Хан Аспарух (Исперих) | 38 | 14 | 9 | 15 | 47 | 48 | -1 | 51 |
16 | Беласица (Петрич) | 38 | 13 | 3 | 22 | 41 | 57 | -16 | 42 |
17 | Дунав (Русе) | 38 | 12 | 6 | 20 | 40 | 64 | -24 | 42 |
18 | Берое (Стара Загора) | 38 | 10 | 6 | 22 | 38 | 64 | -26 | 36 |
19 | Сторгозия (Плевен) | 38 | 8 | 6 | 24 | 40 | 70 | -30 | 30 |
20 | Арда (Кърджали) | 38 | 6 | 8 | 24 | 22 | 67 | -45 | 26 |
Източник: Bulgarian-football.com и личен архив на Борис Попов. В „А“ група влизат Марица, Миньор и Спартак (Плевен). В съответните „В“ групи изпадат Хан Аспарух, Беласица, Дунав, Берое, Сторгозия и Арда. От следващия сезон съставът на „Б“ група е намален от 20 на 18 отбора.
Голмайстори за Локо (Русе) през сезона:
5 – Драгомир Енчев
5 – Ценко Серафимов
4 – Виктор Нанков
4 – Илиян Памуков
2 – Величко Великов
2 – Димитър Димитров
2 – Румен Монев
2 – Атанас Стефанов
1 – Орхан Османов
1 – Тихомир Димитров
1 – Стоян Младенов
1 – Валери Венков
1 – Венцислав Спасов
1 – Николай Синабов
Старши сезон в началото на сезона е Ремзи Нуриев, заменен на поста на 5 ноември от Георги Велинов.
Прездидент на клуба през сезона е Орлин Танов, председател на ФК – Игнат Младенов, спортно-технически директор – Стоян Илиев, администратор – Валентин Николаев.
Съставът на Локомотив през сезона:
вратар
Играч | Роден на | Мачове | Голове | Жълти картони | Червени картони |
---|---|---|---|---|---|
Петър Войнов | 24 януари 1965 г. | 0 | 0 | 0 | 0 |
Стоян Вълков | - | 1 | 0 | 0 | 0 |
Красимир Дончев | 12 януари 1966 г. | 5 | 0 | 0 | 0 |
Деян Денев | 10 септември 1970 г. | 14 | 0 | 0 | 0 |
защитник
Играч | Роден на | Мачове | Голове | Жълти картони | Червени картони |
---|---|---|---|---|---|
Емил Гидолов | 12 август 1971 г. | 9 | 0 | 3 | 0 |
Евгени Ангелов | - | 10 | 0 | 0 | 0 |
Огнян Аспарухов | 10 ноември 1972 г. | 12 | 0 | 0 | 0 |
Ценко Серафимов | 1 май 1971 г. | 18 | 2 | 2 | 0 |
Николай Боянов | 12 октомври 1963 г. | 18 | 0 | 5 | 0 |
Илиян Памуков | 22 юли 1974 г. | 19 | 3 | 4 | 0 |
полузащитник
Играч | Роден на | Мачове | Голове | Жълти картони | Червени картони |
---|---|---|---|---|---|
Венцислав Спасов | 7 юни 1963 г. | 0 | 0 | 0 | 0 |
Валери Венков | 27 юни 1969 г. | 0 | 0 | 0 | 0 |
Румен Монев | 5 май 1962 г. | 3 | 1 | 0 | 0 |
Величко Великов | 16 март 1972 г. | 7 | 1 | 0 | 0 |
Николай Николаев | 27 юни 1972 г. | 9 | 0 | 0 | 0 |
Борислав Богомилов | 26 септември 1959 г. | 13 | 0 | 3 | 0 |
Стефан Митов | 4 март 1970 г. | 16 | 0 | 4 | 0 |
Стоян Младенов | 2 октомври 1975 г. | 19 | 1 | 1 | 0 |
нападател
Играч | Роден на | Мачове | Голове | Жълти картони | Червени картони |
---|---|---|---|---|---|
Атанас Стефанов | - | 5 | 1 | 1 | 0 |
Орхан Османов | 16 септември 1973 г. | 7 | 1 | 0 | 0 |
Тихомир Димитров | 13 февруари 1969 г. | 8 | 1 | 0 | 0 |
Димитър Димитров | 19 януари 1973 г. | 10 | 1 | 2 | 0 |
Росен Станков | - | 11 | 0 | 0 | 0 |
Йордан Димитров | 10 август 1962 г. | 12 | 0 | 3 | 0 |
Драгомир Енчев | 19 юни 1964 г. | 16 | 3 | 2 | 0 |
Виктор Нанков | 4 декември 1967 г. | 19 | 2 | 0 | 0 |
Резултати:
Резултати от „Б“ ПФГ – сезон 1995/96
Резултати: I кръг 12 август 1995, събота, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) 1:0 Миньор (Перник) - Спартак (Плевен) 2:1 Марица (Пловдив) - Хан Аспарух (Исперих) 2:0 Олимпик (Галата) - Беласица (Петрич) 1:0 Арда (Кърджали) - Хебър (Пазарджик) 1:1 Сторгозия (Плевен) - Берое (Стара Загора) 0:0 Градски стадион, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Чардафон (Габрово) 1:0 [1:0 Орхан Османов 49'], 1 500 зрители Чирпан (Чирпан) - Дунав (Русе) 4:1 Локомотив (ГО) - Академик (София) 1:0 Септември (София) - Хасково (Хасково) 2:2 II кръг 19 август 1995, събота, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - Марица (Пловдив) 0:0 Спартак (Плевен) - Локомотив (ГО) 3:0 Хан Аспарух (Исперих) - Септември (София) 2:1 Олимпик (Галата) - Чирпан (Чирпан) 2:0 Беласица (Петрич) - Хебър (Пазарджик) 2:0 Берое (Стара Загора) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 1:1 [1:0 Демирев 57', 1:1 Величко Великов 72'], 1170 зрители Чардафон (Габрово) - Арда (Кърджали) 3:0 Академик (София) - Черно море (Варна) 5:1 Хасково (Хасково) - Сторгозия (Плевен) 2:0 20 август 1995, неделя, 18:00 ч: Дунав (Русе) - Миньор (Перник) 2:1 III кръг 26 август 1995, събота, 18:00 ч: Чирпан (Чирпан) - Беласица (Петрич) 0:0 Миньор (Перник) - Олимпик (Галата) 3:1 Локомотив (ГО) - Дунав (Русе) 4:1 Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) 2:0 Марица (Пловдив) - Академик (София) 3:0 Септември (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 Сторгозия (Плевен) - Хан Аспарух (Исперих) 2:0 Градски стадион, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хасково (Хасково) 1:0 [1:0 Виктор Нанков 14'], 1 000 зрители Арда (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 1:2 Хебър (Пазарджик) - Чардафон (Габрово) 4:1 IV кръг 30 август 1995, сряда, 18:00 ч: Беласица (Петрич) - Чардафон (Габрово) 1:0 Берое (Стара Загора) - Хебър (Пазарджик) 1:0 Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали) 2:1 Хан Аспарух (Исперих) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 0:0 3 500 зрители Пирин (Благоевград) - Сторгозия (Плевен) 2:0 Спартак (Плевен) - Марица (Пловдив) 0:0 Олимпик (Галата) - Локомотив (ГО) 3:2 Чирпан (Чирпан) - Миньор (Перник) 1:0 31 август 1995, четвъртък, 18:00 ч: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 0:0 Академик (София) - Септември (София) 1:0 V кръг 9 септември 1995, събота, 17:00 ч: Градски стадион, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Пирин (Благоевград) 1:0 [1:0 Илиян Памуков 48'], 1 000 зрители Сторгозия (Плевен) - Академик (София) 1:1 Хебър (Пазарджик) - Хасково (Хасково) 3:1 Чардафон (Габрово) - Берое (Стара Загора) 1:0 Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) 2:0 Локомотив (ГО) - Чирпан (Чирпан) 3:0 Арда (Кърджали) - Хан Аспарух (Исперих) 1:0 Септември (София) - Спартак (Плевен) 0:1 10 септември 1995, неделя, 17:00 ч: Черно море (Варна) - Олимпик (Галата) 3:1 Марица (Пловдив) - Дунав (Русе) 3:0 VI кръг 16 септември 1995, събота, 17:00 ч: Олимпик (Галата) - Марица (Пловдив) 1:0 Пирин (Благоевград) - Арда (Кърджали) 2:0 Хасково (Хасково) - Чардафон (Габрово) 2:0 Миньор (Перник) - Локомотив (ГО) 2:0 Беласица (Петрич) - Берое (Стара Загора) 5:1 Чирпан (Чирпан) - Черно море (Варна) 2:0 Хан Аспарух (Исперих) - Хебър (Пазарджик) 2:1 Спартак (Плевен) - Сторгозия (Плевен) 2:1 17 септември 1995, неделя, 17:00 ч: ст."Академик", София: Академик (София) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:0 [1:0 Андонов 31', 2:0 Мирчев 64'], 100 зрители Дунав (Русе) - Септември (София) 4:2 VII кръг 23 септември 1995, събота, 17:00 ч: Арда (Кърджали) - Академик (София) 1:0 Градски стадион, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Спартак (Плевен) 3:1 [1:0 Тихомир Димитров 18', 2:0 Стоян Младенов 30', 2:1 Ивайло Йотов 56', 3:1 Илиян Памуков 80'], 500 зрители Септември (София) - Олимпик (Галата) 0:0 Чардафон (Габрово) - Хан Аспарух (Исперих) 0:0 Локомотив (ГО) - Беласица (Петрич) 3:0 Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково) 3:3 Хебър (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) 0:0 Сторгозия (Плевен) - Дунав (Русе) 3:0 24 септември 1995, неделя, 17:00 ч: Марица (Пловдив) - Чирпан (Чирпан) 3:2 Черно море (Варна) - Миньор (Перник) 0:2 VIII кръг 30 септември 1995, събота, 17:00 ч: Чирпан (Чирпан) - Септември (София) 1:0 Академик (София) - Хебър (Пазарджик) 0:0 Спартак (Плевен) - Арда (Кърджали) 2:1 Олимпик (Галата) - Сторгозия (Плевен) 3:0 Хан Аспарух (Исперих) - Берое (Ст. Загора) 2:0 Локомотив (ГО) - Черно море (Варна) 1:0 Беласица (Петрич) - Хасково (Хасково) 2:0 Миньор (Перник) - Марица (Пловдив) 1:0 Пирин (Благоевград) - Чардафон (Габрово) 2:1 1 октомври 1995, неделя, 15:00 ч: Дунав (Русе) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:2 [0:1 Драгомир Енчев 26', 1:1 Валери Кулинов 75'-дузпа, 2:1 Иван Димитров 77', 2:2 Ценко Серафимов 88'-дузпа], 1 500 зрители IX кръг 14 октомври 1995, събота, 15:00 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 2:1 Сторгозия (Плевен) - Чирпан (Чирпан) 1:1 Градски стадион, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Олимпик (Галата) 1:0 [1:0 Ценко Серафимов 28'] [пропусната дузпа - Ценко Серафимов (Локо) 13'] [червен картон - Тодоров (Олимпик) 62'], 1 200 зрители Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 2:0 Хебър (Пазарджик) - Спартак (Плевен) 6:2 Чардафон (Габрово) - Академик (София) 2:0 Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 1:1 Хасково (Хасково) - Хан Аспарух (Исперих) 3:1 15 октомври 1995, неделя, 15:00 ч: Черно море (Варна) - Беласица (Петрич) 2:0 Марица (Пловдив) - Локомотив (ГО) 2:1 X кръг 18 октомври 1995, сряда, 15:00 ч: Беласица (Петрич) - Хан Аспарух (Исперих) 0:0 Пирин (Благоевград) - Хасково (Хасково) 1:0 Академик (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 Спартак (Плевен) - Чардафон (Габрово) 2:1 Дунав (Русе) - Хебър (Пазарджик) 2:0 Олимпик (Галата) - Арда (Кърджали) 2:0 Чирпан (Чирпан) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:0 [1:0 Иванов 71', 2:0 Шербетов 86'], 2 500 зрители Миньор (Перник) - Сторгозия (Плевен) 1:0 Локомотив (ГО) - Септември (София) 1:1 Черно море (Варна) - Марица (Пловдив) 0:2 XI кръг 21 октомври 1995, събота, 15:00 ч: Марица (Пловдив) - Беласица (Петрич) 2:0 Хан Аспарух (Исперих) - Пирин (Благоевград) 3:3 Сторгозия (Плевен) - Локомотив (ГО) 3:0 Арда (Кърджали) - Чирпан (Чирпан) 0:0 Хебър (Пазарджик) - Олимпик (Галата) 3:0 Чардафон (Габрово) - Дунав (Русе) 2:0 Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) 0:1 Хасково (Хасково) - Академик (София) 5:0 22 октомври 1995, неделя, 15:00 ч: Септември (София) - Черно море (Варна) 5:2 Градски стадион, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Миньор (Перник) 1:1 [1:0 Димитър Димитров 2', 1:1 Патев 85'], 700 зрители XII кръг 28 октомври 1995, събота, 15:00 ч: Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) 3:1 Академик (София) - Хан Аспарух (Исперих) 1:0 Спартак (Плевен) - Хасково (Хасково) 2:0 Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 2:0 Олимпик (Галата) - Чардафон (Габрово) 1:0 Чирпан (Чирпан) - Хебър (Пазарджик) 1:0 Миньор (Перник) - Арда (Кърджали) 2:0 Локомотив (ГО) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 3:0 [1:0 Румен Венков 34', 2:0 Яков Папарков 36', 3:0 Валентин Станков 55'], 1 500 зрители 29 октомври 1995, неделя, 15:00 ч: Черно море (Варна) - Сторгозия (Плевен) 2:0 Марица (Пловдив) - Септември (София) 3:0 XIII кръг 1 ноември 1995, сряда, 14:30 ч: Хебър (Пазарджик) - Миньор (Перник) 0:1 Чардафон (Габрово) - Чирпан (Чирпан) 2:1 Берое (Стара Загора) - Олимпик (Галата) 2:0 Хасково (Хасково) - Дунав (Русе) 1:0 Хан Аспарух (Исперих) - Спартак (Плевен) 4:2 Пирин (Благоевград) - Академик (София) 2:1 Септември (София) - Беласица (Петрич) 3:1 Сторгозия (Плевен) - Марица (Пловдив) 1:3 Арда (Кърджали) - Локомотив (ГО) 1:1 стадион „Локомотив“, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Черно море (Варна) 1:1 [1:0 Виктор Нанков 4', 1:1 Маринов 18'], 500 зрители XIV кръг 4 ноември 1995, събота, 14:30 ч: Беласица (Петрич) - Академик (София) 1:2 Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) 4:1 Олимпик (Галата) - Хасково (Хасково) 2:0 Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора) 2:0 Миньор (Перник) - Чардафон (Габрово) 2:0 Локомотив (ГО) - Хебър (Пазарджик) 1:0 Черно море (Варна) - Арда (Кърджали) 2:0 Марица (Пловдив) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 5:0 [1:0 Стефан Митов 5'-автогол, 2:0 Асен Николов 16', 4:0 Веселин Тосев 18', 39', 5:0 Стоян Делчев 82'], 3 000 зрители Септември (София) - Сторгозия (Плевен) 4:1 5 ноември 1995, неделя, 14:30 ч: Дунав (Русе) - Хан Аспарух (Исперих) 0:0 XV кръг 18 ноември 1995, събота, 14:30 ч: Сторгозия (Плевен) - Беласица (Петрич) 2:0 Градски стадион, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Септември (София) 0:1 [0:1 Митков 62'], 250 зрители Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив) 0:0 Хебър (Пазарджик) - Черно море (Варна) 2:0 Чардафон (Габрово) - Локомотив (ГО) 0:1 Берое (Стара Загора) - Миньор (Перник) 0:0 Хасково (Хасково) - Чирпан (Чирпан) 2:1 Хан Аспарух (Исперих) - Олимпик (Галата) 3:1 Пирин (Благоевград) - Дунав (Русе) 3:0 19 ноември 1995, неделя, 14:30 ч: Академик (София) - Спартак (Плевен) 0:0 XVI кръг 25 ноември 1995, събота, 14:30 ч: Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен) 1:0 Олимпик (Галата) - Пирин (Благоевград) 1:1 Чирпан (Чирпан) - Хан Аспарух (Исперих) 2:0 Миньор (Перник) - Хасково (Хасково) 3:0 Локомотив (ГО) - Берое (Стара Загора) 2:0 Черно море (Варна) - Чардафон (Габрово) 2:1 Сторгозия (Плевен) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:0 [1:0 Вълков 11', 2:0 Петко Георгиев 64'], 2 186 зрители 26 ноември 1995, неделя, 14:30 ч: Септември (София) - Арда (Кърджали) 2:0 Марица (Пловдив) - Хебър (Пазарджик) 2:0 Дунав (Русе) - Академик (София) 1:1 XVII кръг 2 декември 1995, събота, 14:00 ч: стадион „Локомотив“, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Беласица (Петрич) 2:1 [1:0 Румен Монев 62', 2:0 Драгомир Енчев 86', 2:1 Димитър Карадалиев 87'] [червен картон - Стоев (Беласица) 45'], 250 зрители Арда (Кърджали) - Сторгозия (Плевен) 2:1 Хебър (Пазарджик) - Септември (София) 2:0 Чардафон (Габрово) - Марица (Пловдив) 0:0 Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 2:1 Хасково (Хасково) - Локомотив (ГО) 2:2 Хан Аспарух (Исперих) - Миньор (Перник) 2:0 Пирин (Благоевград) - Чирпан (Чирпан) 1:0 Академик (София) - Олимпик (Галата) 3:3 Спартак (Плевен) - Дунав (Русе) 2:0 XVIII кръг 6 декември 1995, сряда, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Дунав (Русе) 3:1 Олимпик (Галата) - Спартак (Плевен) 1:0 Чирпан (Чирпан) - Академик (София) 2:1 Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград) 1:0 Локомотив (ГО) - Хан Аспарух (Исперих) 1:1 Черно море (Варна) - Хасково (Хасково) 1:3 Марица (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 4:2 Септември (София) - Чардафон (Габрово) 1:0 Сторгозия (Плевен) - Хебър (Пазарджик) 3:1 стадион „Локомотив“, Русе: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Арда (Кърджали) 2:0 [1:0 Драгомир Енчев 53', 2:0 Илиян Памуков 89'], 100 зрители XIX кръг 9 декември 1995, събота, 14:00 ч: Арда (Кърджали) - Беласица (Петрич) 1:0 Хебър (Пазарджик) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 3:1 [1:0 Красимир Папазов 2', 2:0 Радко Димитров 6', 2:1 Атанас Стефанов 9', 3:1 Георги Кьосев 18'], 500 зрители Чардафон (Габрово) - Сторгозия (Плевен) 2:1 Берое (Стара Загора) - Септември (София) 3:1 Хасково (Хасково) - Марица (Пловдив) 2:0 Хан Аспарух (Исперих) - Черно море (Варна) 1:0 Пирин (Благоевград) - Локомотив (ГО) 2:1 Академик (София) - Миньор (Перник) 1:0 Спартак (Плевен) - Чирпан (Чирпан) 1:0 Дунав (Русе) - Олимпик (Галата) 0:1 XX кръг 17 февруари 1996, събота, 14:30 ч: Беласица (Петрич) - Олимпик (Галата) 1:0 Хебър (Пазарджик) - Арда (Кърджали) 3:1 Чардафон (Габрово) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:0 [1:0 Здравко Лазаров 66'-дузпа, 2:0 Емил Георгиев 87'] [червен картон - В. Спасов (Локо) 63'], 500 зрители Състав на Локо: Петър Войнов, Митев, Николай Боянов, Огнян Аспарухов, Ценко Серафимов, Стоянов (73'- Румен Венков), Величко Великов, Драгомир Енчев, Стефанов, Румен Монев, В.Спасов Берое (Стара Загора) - Сторгозия (Плевен) 3:1 Хасково (Хасково) - Септември (София) 3:2 Хан Аспарух (Исперих) - Марица (Пловдив) 1:3 Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 0:0 Академик (София) - Локомотив (ГО) 3:1 Спартак (Плевен) - Миньор (Перник) 3:1 18 февруари 1996, неделя, 14:30 ч: Дунав (Русе) - Чирпан (Чирпан) 1:0 XXI кръг 24 февруари 1996, събота, 14:30 ч: Локомотив (ГО) - Спартак (Плевен) 0:1 Септември (София) - Хан Аспарух (Исперих) отложен Чирпан (Чирпан) - Олимпик (Галата) 0:0 Хебър (Пазарджик) - Беласица (Петрич) 1:0 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Берое (Стара Загора) 1:0 Арда (Кърджали) - Чардафон (Габрово) 0:0 Миньор (Перник) - Дунав (Русе) 3:0 Черно море (Варна) - Академик (София) 1:1 Сторгозия (Плевен) - Хасково (Хасково) 2:1 25 февруари 1996, неделя, 14:30 ч: Марица (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:0 5 март 1996, вторник, 15:30 ч: Септември (София) - Хан Аспарух (Исперих) 3:1 XXII кръг 2 март 1996, събота, 15:30 ч: Беласица (Петрич) - Чирпан (Чирпан) 2:0 Олимпик (Галата) - Миньор (Перник) 2:2 Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) 2:1 Пирин (Благоевград) - Септември (София) 3:0 Хан Аспарух (Исперих) - Сторгозия (Плевен) 2:0 Хасково (Хасково) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 0:0 Берое (Стара Загора) - Арда (Кърджали) 2:0 Чардафон (Габрово) - Хебър (Пазарджик) 2:0 3 март 1996, неделя, 15:30 ч: Дунав (Русе) - Локомотив (ГО) 2:0 Академик (София) - Марица (Пловдив) 2:1 XXIII кръг 9 март 1996, събота, 15:30 ч: Чардафон (Габрово) - Беласица (Петрич) 3:0 Хебър (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) 3:0 Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково) 1:1 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хан Аспарух (Исперих) 2:1 Сторгозия (Плевен) - Пирин (Благоевград) 1:1 Локомотив (ГО) - Олимпик (Галата) 1:0 Миньор (Перник) - Чирпан (Чирпан) 2:0 10 март 1996, неделя, 15:30 ч: Марица (Пловдив) - Спартак (Плевен) 1:0 Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 5:0 Септември (София) - Академик (София) 3:2 XXIV кръг 13 март 1996, сряда, 15:30 ч: Олимпик (Галата) - Черно море (Варна) 3:0 Пирин (Благоевград) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 5:0 Академик (София) - Сторгозия (Плевен) 3:1 Хасково (Хасково) - Хебър (Пазарджик) 4:1 Берое (Стара Загора) - Чардафон (Габрово) 0:1 Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) 1:2 Чирпан (Чирпан) - Локомотив (ГО) 1:0 Хан Аспарух (Исперих) - Арда (Кърджали) 2:0 Спартак (Плевен) - Септември (София) 3:1 14 март 1996, четвъртък, 15:30 ч: Дунав (Русе) - Марица (Пловдив) 3:0 XXV кръг 16 март 1996, събота, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Беласица (Петрич) 1:0 Чардафон (Габрово) - Хасково (Хасково) 1:0 Хебър (Пазарджик) - Хан Аспарух (Исперих) 1:0 Арда (Кърджали) - Пирин (Благоевград) 1:2 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Академик (София) 1:1 Сторгозия (Плевен) - Спартак (Плевен) 1:1 Локомотив (ГО) - Миньор (Перник) 1:0 17 март 1996, неделя, 15:30 ч: Септември (София) - Дунав (Русе) 2:3 Марица (Пловдив) - Олимпик (Галата) 0:0 Черно море (Варна) - Чирпан (Чирпан) 1:0 XXVI кръг 23 март 1996, събота, 15:30 ч: Чирпан (Чирпан) - Марица (Пловдив) 1:1 Академик (София) - Арда (Кърджали) 1:0 Спартак (Плевен) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 4:0 Олимпик (Галата) - Септември (София) 0:1 Хан Аспарух (Исперих) - Чардафон (Габрово) 1:1 Беласица (Петрич) - Локомотив (ГО) 3:1 Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора) 5:1 Миньор (Перник) - Черно море (Варна) 3:1 Пирин (Благоевград) - Хебър (Пазарджик) 3:1 24 март 1996, неделя, 15:30 ч: Дунав (Русе) - Сторгозия (Плевен) 1:0 XXVII кръг 30 март 1996, събота, 15:30 ч: Хасково (Хасково) - Беласица (Петрич) 3:0 Берое (Ст. Загора) - Хан Аспарух (Исперих) 3:1 Чардафон (Габрово) - Пирин (Благоевград) 2:1 Хебър (Пазарджик) - Академик (София) 1:1 Арда (Кърджали) - Спартак (Плевен) 3:3 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Дунав (Русе) 1:0 Сторгозия (Плевен) - Олимпик (Галата) 1:1 Септември (София) - Чирпан (Чирпан) 3:1 31 март 1996, неделя, 15:30 ч: Марица (Пловдив) - Миньор (Перник) 3:1 Черно море (Варна) - Локомотив (ГО) 2:1 XXVIII кръг 6 април 1996, събота, 17:00 ч: Миньор (Перник) - Септември (София) 1:0 Чирпан (Чирпан) - Сторгозия (Плевен) 3:2 Олимпик (Галата) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:0 Локомотив (ГО) - Марица (Пловдив) 1:0 Спартак (Плевен) - Хебър (Пазарджик) 2:1 Академик (София) - Чардафон (Габрово) 2:0 Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 2:0 Хан Аспарух (Исперих) - Хасково (Хасково) 2:1 Беласица (Петрич) - Черно море (Варна) 0:3 сл. прекратен при 0:0 7 април 1996, неделя, 17:00 ч: Дунав (Русе) - Арда (Кърджали) 1:0 XXIX кръг 10 април 1996, сряда, 17:00 ч: Марица (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:0 Септември (София) - Локомотив (ГО) 2:1 Сторгозия (Плевен) - Миньор (Перник) 1:2 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Чирпан (Чирпан) 1:0 Арда (Кърджали) - Олимпик (Галата) 1:1 Хебър (Пазарджик) - Дунав (Русе) 3:1 Чардафон (Габрово) - Спартак (Плевен) 2:0 Берое (Стара Загора) - Академик (София) 1:3 Хасково (Хасково) - Пирин (Благоевград) 2:0 Хан Аспарух (Исперих) - Беласица (Петрич) 2:0 XXX кръг 13 април 1996, събота, 17:00 ч: Беласица (Петрич) - Марица (Пловдив) 1:2 Олимпик (Галата) - Хебър (Пазарджик) 1:1 Чирпан (Чирпан) - Арда (Кърджали) 2:0 Миньор (Перник) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 1:0 Локомотив (ГО) - Сторгозия (Плевен) 1:0 Черно море (Варна) - Септември (София) 2:1 Пирин (Благоевград) - Хан Аспарух (Исперих) 2:1 Академик (София) - Хасково (Хасково) 2:1 Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) 2:0 14 април 1996, неделя, 17:00 ч: Дунав (Русе) - Чардафон (Габрово) 2:1 XXXI кръг 20 април 1996, събота, 17:00 ч: ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Локомотив (ГО) 1:0 Арда (Кърджали) - Миньор (Перник) 0:2 Хебър (Пазарджик) - Чирпан (Чирпан) 1:2 Чардафон (Габрово) - Олимпик (Галата) 2:1 Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) 4:1 Хасково (Хасково) - Спартак (Плевен) 0:0 Хан Аспарух (Исперих) - Академик (София) 1:0 Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич) 3:0 21 април 1996, неделя, 17:00 ч: Септември (София) - Марица (Пловдив) 2:2 Сторгозия (Плевен) - Черно море (Варна) 1:3 XXXII кръг 27 април 1996, събота, 17:00 ч: Беласица (Петрич) - Септември (София) 1:0 Олимпик (Галата) - Берое (Стара Загора) 2:1 Чирпан (Чирпан) - Чардафон (Габрово) 0:0 Миньор (Перник) - Хебър (Пазарджик) 2:0 Локомотив (ГО) - Арда (Кърджали) 5:0 Черно море (Варна) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 2:0 Академик (София) - Пирин (Благоевград) 0:2 Спартак (Плевен) - Хан Аспарух (Исперих) 3:1 28 април 1996, неделя, 17:00 ч: Марица (Пловдив) - Сторгозия (Плевен) 6:0 Дунав (Русе) - Хасково (Хасково) 4:0 XXXIII кръг 4 май 1996, събота, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен) 1:0 Хасково (Хасково) - Олимпик (Галата) 2:0 Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан) 2:3 Чардафон (Габрово) - Миньор (Перник) 3:1 Хебър (Пазарджик) - Локомотив (ГО) 3:1 Арда (Кърджали) - Черно море (Варна) 1:2 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Марица (Пловдив) 2:1 Сторгозия (Плевен) - Септември (София) 0:2 Хан Аспарух (Исперих) - Дунав (Русе) 2:0 5 май 1996, неделя, 18:00 ч: Академик (София) - Беласица (Петрич) 6:1 XXXIV кръг 11 май 1996, събота, 18:00 ч: Беласица (Петрич) - Сторгозия (Плевен) 2:0 Септември (София) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 4:0 Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали) 6:0 Черно море (Варна) - Хебър (Пазарджик) 2:0 Локомотив (ГО) - Чардафон (Габрово) 1:0 Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора) 4:0 Чирпан (Чирпан) - Хасково (Хасково) 2:0 Олимпик (Галата) - Хан Аспарух (Исперих) 3:1 Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0 Спартак (Плевен) - Академик (София) 1:2 XXXV кръг 18 май 1996, събота, 18:00 ч: Спартак (Плевен) - Беласица (Петрич) 4:0 Пирин (Благоевград) - Олимпик (Галата) 5:1 Хан Аспарух (Исперих) - Чирпан (Чирпан) 1:1 Хасково (Хасково) - Миньор (Перник) 2:1 Берое (Стара Загора) - Локомотив (ГО) 2:2 Чардафон (Габрово) - Черно море (Варна) 0:1 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Сторгозия (Плевен) 3:1 Арда (Кърджали) - Септември (София) 2:0 Хебър (Пазарджик) - Марица (Пловдив) 2:1 Академик (София) - Дунав (Русе) 2:1 XXXVI кръг 25 май 1996, събота, 18:00 ч: Беласица (Петрич) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 0:1 Олимпик (Галата) - Академик (София) 2:0 Чирпан (Чирпан) - Пирин (Благоевград) 0:1 Миньор (Перник) - Хан Аспарух (Исперих) 2:0 Локомотив (ГО) - Хасково (Хасково) 0:0 Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 1:0 Марица (Пловдив) - Чардафон (Габрово) 1:0 Септември (София) - Хебър (Пазарджик) 4:1 Сторгозия (Плевен) - Арда (Кърджали) 1:0 Дунав (Русе) - Спартак (Плевен) 0:2 XXXVII кръг 29 май 1996, сряда, 18:00 ч: Арда (Кърджали) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 0:2 Хебър (Пазарджик) - Сторгозия (Плевен) 6:3 Чардафон (Габрово) - Септември (София) 1:0 Берое (Стара Загора) - Марица (Пловдив) 0:1 Хасково (Хасково) - Черно море (Варна) 2:2 Хан Аспарух (Исперих) - Локомотив (ГО) 4:1 Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) 2:0 Академик (София) - Чирпан (Чирпан) 3:2 Спартак (Плевен) - Олимпик (Галата) 2:0 Дунав (Русе) - Беласица (Петрич) 2:2 XXXVIII кръг 1 юни 1996, събота, 18:00 ч: Беласица (Петрич) - Арда (Кърджали) 7:0 сл. прекратен при 4:0 Олимпик (Галата) - Дунав (Русе) 3:2 Чирпан (Чирпан) - Спартак (Плевен) 1:0 Миньор (Перник) - Академик (София) 5:1 Локомотив (ГО) - Пирин (Благоевград) 3:1 Черно море (Варна) - Хан Аспарух (Исперих) 2:2 Марица (Пловдив) - Хасково (Хасково) 3:1 Септември (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 Сторгозия (Плевен) - Чардафон (Габрово) 2:3 ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) - Хебър (Пазарджик) 0:2
КУПА НА БЪЛГАРИЯ
Резултати от турнира за Купата на България – сезон 1995/96
Дата | Среща | Резултат | Статия | Кръг |
---|---|---|---|---|
Порт 93 (Варна) - Локомотив (Русе) | 0 - 0, след прод. 0:0, при дузпите 3:4 | Инфо | III кръг | |
Етър (Велико Търново) - Локомотив (Русе) | 4 - 1 | Инфо | 1/16 финали |
ДРУГИ ТУРНИРИ
Купа на Професионалната футболна лига
Резултати от турнира за Купата на Професионалната футболна лига – сезон 1995/96
Дата | Среща | Резултат | Статия | Кръг |
---|---|---|---|---|
Раковски (Русе) - Локомотив (Русе) | 1 - 2 | Инфо | I кръг, първи мач | |
Локомотив (Русе) - Раковски (Русе) | 1 - 2, след прод. и дузпи 3:5 | Инфо | I кръг, втори мач |
Напиши коментар