АВТОГОЛ НА ПУБЛИКАТА В РАЗГРАД

Лудогорец – Антибиотик (Разград) – ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 0:4(сл.)

БФС – Варна присъди служебна за „железничарите“
Втора победа с 4:0 постигнаха за четири дни постигнаха русенските „железничари“ при това само за 115 минути игра. До това се стигна след злополучния инцидент на стадиона в Разград, където нашите бяха повели с ранен гол с глава на Владо Димитров още в 5-ата мин. Двадесет по-късно от публиката полетя бутилка, която по нещастно стечение уцели стрничния рефер точно по главата. Така съдията се видя принуден да прекрати мача, което според правилника на БФС означава, че ЛОКОМОТИВ печели служебно с 4:0. Иначе нашите стояха много по-добре на терена от закъсалите си домакини за 25-те минути игра, а голът на Димитров беше най-малкото което ЛОКО можа да сътвори за това време. С този резултат се запази малката интрига на североизток, където „Малчика Юнайтед“ има шанс да се измъкне от зоната на изпадащите в директен двубой у дома с разградчани още в следващия кръг. А феновете на „Лудогорец“ могат да се сърдят единствено на себе си ако това се случи.