„Локомотив“ би в контрола „Шумен“ с 3:1

Цанко Стоичков влиза през втората част, Енгибар Енгибаров наблюдава мача от трибуните

„Локомотив“ победи с 3:1 втородивизионния „Шумен“ в приятелска среща, играна в Русе. И четирите попадения бяха реализирани през първата част на двубоя, като точни за „железничари“ бяха Ценко Василев в 7-ата, Благовест Георгиев в 9-ата и Пламен Кръстев в 30-ата минута на двубоя. За гостите, които бяха без 4-ма от титулярите си, между които и русенеца Румен Ангелов, точен бе Георгиев в 15-ата минута. За „Локомотив“ през втората част се появи и братът на Христо Стоичков – Цанко. За малкото време на терена Цанко Стоичков се отчете с извеждащ пас към Петьо Огнянов и с добре изпълнен пряк свободен удар. Двубоят от трибуните пък бе наблюдаван от екснационала и бивш играч на „Бохум“ Енгибар Енгибаров.