Локо (Русе) отстъпи с 0:2 в Каварна

Локомотив (Русе) загуби с 0:2 срещата си от петия кръг в Североизточната трета лига срещу Калиакра в Каварна.

Двубоят започна равностойно, с поделено надмощие и положения и пред двете врати. Първото полувреме завърши без голове. След почивката, в 65 мин. при изпълнение на фал от домакините защитникът на Локо (Русе) Огнан Брайнов си отбеляза автогол. В продължението на редовното време каварненци покачиха на 2:0 чрез Мердин Мехмедов, при който резултат завърши мача.

„Железничарите“ отново демонстрираха добра игра, но не съумяха да материализират създалите се голови положения. Спортно-техническият щаб изрази определени забележки към съдийството на двубоя.

Съставът на Локо (Русе) в този мач: Пламен Сашев, Джан Али, Огнян Брайнов, Мартин Иванов, Александър Маринов, Атила Юмер, Живко Парашкевов, Мартин Рачев, Ивайло Иванов, Динко Станчев, Радомир Хараланов. (Станимир Ангелов, Ивайло Кирилов и Валентин Валентинов).

В средващия кръг локомотивци почиват по програма, след което на 24 септември ще гостуват на Спартак (Варна). Следващото домакинство в Русе е на 2 октомври срещу Светкавица Търговище.