Три от три за отборите в школата на Локо (Русе) този уикенд

Три победи постигнаха отборите на Локомотив (Русе) в детско-юношеските първенства този уикенд.

В събота, 10 октомври, в срещите от Зона „Русе“ при децата и юношите младша възраст „железничарските“ формации записаха победи срещу връстниците си от Черноломец (Попово). В двубоите, играни на изкуствения терен на Спортен комплекс „Дунав“, тимът на децата, с треньор Калоян Георгиев, надделя над поповци с 3:1.

„Трудно се окомплектова почти нов отбор за месец, Децата имат желание, затова и имаме положения, много пропуски пред гола. Има още скованост в завършваща фаза, но гледаме напред. Победата е за тях!“, коментира наставникът им Калоян Георгиев.

U17: Локо (Русе) - Черноломец (Попово)

Локомотив (Русе) - Черноломец (Попово) 6:2 - среща от първенството за юноши младша възраст на Зона "Русе", играна на 10 октомври 2020 г. на изкуствения терен на спортен комплекс "Дунав".

В срещата при юношите младша възраст отборът на Румен Шанкулов победи с 6:2 гостите от Черноломец (Попово) и продължава без загуба в шампионата на Зона „Русе“. След два гола до почивката последва леко отпускане, бяха допуснати някои индивидуални грешки и в един момент резултатът бе на кантар – 3:2. В последните минути младите „железничари“ наложиха силен натиск. Плод на техния финален щурм бяха трите безответни гола, довели до крайното 6:2.

Футбол 11: Локо (Русе) - Тича (Варна)

Локомотив (Русе) - МФК Тича (Варна) 4:1 - среща от първенството по Футбол 11 (подготвителна група) на Зона "Варна", играна на 11 октомври 2020 г. на Градския стадион.

Неделният мач от първенството на Зона „Варна“ при Подготвителната група /Футбол 11/, игран на Градския стадион, донесе нова победа за отбора на Семих Али. Неговите възпитаници се наложиха с 4:1 над гостите от МФК Тича (Варна), демонстрирайки по отличен начин своето превъзходство над противника.

Футбол 11: Локо (Русе)

Отборът на Локомотив (Русе) Футбол 11 /подготвителна група/, с треньор Семих Али, сниман на Градския стадион в Русе на 11 октомври 2020 г. преди мачът му срещу МФК Тича (Варна) от първенството на Зона "Варна", завършил при резултат 4:1 в полза на русенци.