Мач център – сезон 2023/24

Мач център – сезон 2023/24

11 - 0
Приятелска среща

Лудогорец II (Разград) - Локомотив (Русе)

Спортен център "Лудогорец", Разград
1 - 4
Приятелска среща

Локомотив (Русе) - Академик (Свищов)

стадион „Локомотив“, Русе
2 - 0
Международна приятелска среща

Акси (Адунации-Копъчени, Румъния) - Локомотив (Русе)

АКСИ Клуб Арена, Адунаци-Копъчени
1 - 1
Международна приятелска среща

Енергия (Ремуш, Румъния) - Локомотив (Русе)

стадион в Ремуш, Румъния
2 - 1
Международна приятелска среща

Локомотив (Русе) - Глория (Комана, Румъния)

стадион „Локомотив“, Русе
8 - 1
Приятелска среща

Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Русе)

Стадион „Локомотив“, Горна Оряховица
1 - 1
Североизточна Трета лига

Дунав II (Русе) - Локомотив (Русе)

стадион "Дунав", Русе
1 - 1
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Светкавица (Търговище)

стадион „Локомотив“, Русе
Отменен
Североизточна Трета лига

Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)

стадион "Панайот Волов", Шумен
7 - 1
Приятелска среща

Локомотив (Русе) - Младост (Екзарх Йосиф)

стадион „Локомотив“, Русе
0 - 1
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Черно море II (Варна)

стадион „Локомотив“, Русе
6 - 1
Североизточна Трета лига

Спартак 1918 II (Варна) - Локомотив (Русе)

стадион "Локомотив", Варна
2 - 1
Североизточна Трета лига

Доростол (Силистра) - Локомотив (Русе)

стадион „Доростол“, Силистра
1 - 6
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Бенковски (Исперих)

стадион „Локомотив“, Русе
7 - 2
Североизточна Трета лига

Рилци (кв. Рилци, Добрич) - Локомотив (Русе)

Помощен терен на стадион "Дружба", Добрич
Отложен
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Лудогорец III (Разград)

стадион „Локомотив“, Русе
1 - 3
Международна приятелска среща

Дунаря U19 (Гюргево, Румъния) - Локомотив (Русе)

Помощен терен на стадион „Марин Анастасович“, Гюргево
2 - 1
Североизточна Трета лига

Устрем (Дончево) - Локомотив (Русе)

стадион в с. Дончево
Отложен
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Лудогорец III (Разград)

стадион „Локомотив“, Русе
0 - 3
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Фратрия (Бенковски, обл. Варна)

стадион „Локомотив“, Русе
Анулиран
Североизточна Трета лига

Спортист (Генерал Тошево) - Локомотив (Русе)

стадион "Спортист", Генерал Тошево
2 - 1
Купа на Аматьорската футболна лига

Дунав (Батин) - Локомотив (Русе)

стадион "Батин Арена", село Батин
0 - 2
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Черноломец (Попово)

стадион „Локомотив“, Русе
1 - 1
Североизточна Трета лига

Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)

Градски стадион, Тервел
3 - 1
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - ОФК Кубрат 2016

стадион „Локомотив“, Русе
0 - 1
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Лудогорец III (Разград)

стадион „Локомотив“, Русе
1 - 3
Приятелска среща

Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)

стадион „Локомотив“, Русе
7 - 0
Приятелска среща

Лудогорец III (Разград) - Локомотив (Русе)

Спортен център "Лудогорец", Разград
0 - 0
Международна приятелска среща

Локомотив (Русе) - Акси (Адунаци-Копъчени, Румъния)

Градски стадион, Русе
Отложен
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Дунав II (Русе)

стадион „Локомотив“, Русе
0 - 0
Североизточна Трета лига

Светкавица (Търговище) - Локомотив (Русе)

стадион "Димитър Бурков", Търговище
1 - 1
Североизточна Трета лига

Черно море II (Варна) - Локомотив (Русе)

Стадион "Корабостроител", Варна
0 - 1
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Спартак 1918 II (Варна)

стадион „Локомотив“, Русе
1 - 2
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Доростол (Силистра)

стадион „Локомотив“, Русе
7 - 0
Североизточна Трета лига

Бенковски (Исперих) - Локомотив (Русе)

стадион „Мълния“, село Климент, обл. Шумен
0 - 2
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Рилци (кв. Рилци, Добрич)

стадион „Локомотив“, Русе
Отложен
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Дунав II (Русе)

стадион „Локомотив“, Русе
4 - 1
Североизточна Трета лига

Лудогорец III (Разград) - Локомотив (Русе)

Спортен център "Лудогорец", Разград
1 - 4
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Дунав II (Русе)

стадион „Локомотив“, Русе
2 - 1
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Устрем (Дончево)

стадион „Локомотив“, Русе
5 - 1
Североизточна Трета лига

Фратрия (Бенковски, обл. Варна) - Локомотив (Русе)

Градски стадион, Каварна
6 - 2
Североизточна Трета лига

Черноломец (Попово) - Локомотив (Русе)

стадион "Стамо Костов", Попово
0 - 4
Североизточна Трета лига

Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)

стадион „Локомотив“, Русе
2 - 1
Североизточна Трета лига

ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)

Градски стадион, Кубрат