ФК Локомотив (Русе)

loko-machday

Ръководство | Първи отбор | Резултати и програма | Класиране | Школа | История | Сезони

РЕЗУЛТАТИ И ПРОГРАМА

Североизточна Трета лига

Резултати от Североизточна Трета лига – сезон 2023/24

ДатаСрещаРезултатСтатияКръг
Дунав II (Русе) - Локомотив (Русе)I кръг
Локомотив (Русе) - Светкавица (Търговище)II кръг
Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)III кръг
Локомотив (Русе) - Черно море II (Варна)IV кръг
Спартак 1918 II (Варна) - Локомотив (Русе)V кръг
Доростол (Силистра) - Локомотив (Русе)VI кръг
Локомотив (Русе) - Бенковски (Исперих)VII кръг
Рилци (кв. Рилци, Добрич) - Локомотив (Русе)VIII кръг
Локомотив (Русе) - Лудогорец III (Разград)IX кръг
Устрем (Дончево) - Локомотив (Русе)X кръг
Локомотив (Русе) - Лудогорец III (Разград)IX кръг
Локомотив (Русе) - Фратрия (Бенковски, обл. Варна)XI кръг
Спортист (Генерал Тошево) - Локомотив (Русе)XII кръг
Локомотив (Русе) - Черноломец (Попово)XIII кръг
Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)XIV кръг
Локомотив (Русе) - ОФК Кубрат 2016XV кръг
Локомотив (Русе) - Лудогорец III (Разград)IX кръг
Локомотив (Русе) - Дунав II (Русе)XVI кръг
Светкавица (Търговище) - Локомотив (Русе)XVII кръг
Черно море II (Варна) - Локомотив (Русе)XIX кръг
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 II (Варна)XX кръг
Локомотив (Русе) - Устрем (Дончево)XXV кръг
Локомотив (Русе) - Доростол (Силистра)XXI кръг
Бенковски (Исперих) - Локомотив (Русе)XXII кръг
Локомотив (Русе) - Рилци (кв. Рилци, Добрич)XXIII кръг
Лудогорец III (Разград) - Локомотив (Русе)XXIV кръг
Фратрия (Бенковски, обл. Варна) - Локомотив (Русе)XXVI кръг
Черноломец (Попово) - Локомотив (Русе)XXVIII кръг
Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)XXIX кръг
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)XXX кръг

Купа на Аматьорската футболна лига

Резултати от Купата на АФЛ – сезон 2023/24

ДатаСрещаРезултатСтатияКръг
Дунав (Батин) - Локомотив (Русе)Областен финал

 

Приятелски срещи

Резултати от приятелски срещи – сезон 2023/24

ДатаСрещаРезултатСтатия
Лудогорец II (Разград) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Академик (Свищов)
Акси (Адунации-Копъчени, Румъния) - Локомотив (Русе)
Енергия (Ремуш, Румъния) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Глория (Комана, Румъния)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Младост (Екзарх Йосиф)
Дунаря U19 (Гюргево, Румъния) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)
Лудогорец III (Разград) - Локомотив (Русе)
Локомотив (Русе) - Акси (Адунаци-Копъчени, Румъния)