ФК Локомотив (Русе)

loko-seasons

Ръководство | Първи отбор | Резултати и програма | Класиране | Школа | История | Сезони

ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА НА ФК ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)

СТАРША ВЪЗРАСТ | МЛАДША ВЪЗРАСТ | ДЕЦА | ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ

Зона „Варна“ – Деца – резултати и програма

Дата и часКръгМачРезултат
12/09/2021, неделя, 11:30 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – Спартак 1918 (Варна)1:0
19/09/2021, неделя , 11:30 ч. II кръг Локомотив (Русе) – Девня 2005 (Девня)7:0
26/09/2021, неделя , 11:30 ч. III кръг Светкавица Търговище – Локомотив (Русе)0:2
03/10/2021, неделя , 11:30 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Волов (Шумен)3:1
10/10/2021, неделя , 11:30 ч. V кръгДобруджа 1919 (Добрич) – Локомотив (Русе)0:1
17/10/2021, неделя , 11:30 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Олимпик (Варна)1:2
23/10/2021, събота, 14:30 ч. VII кръгДунав (Русе) – Локомотив (Русе)0:3
31/10/2021, неделя , 11:30 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)0:3 сл.*
07/11/2021, неделя , 11:30 ч. IX кръгЧерно море (Варна) – Локомотив (Русе)3:0
15/11/2021, понеделник, 11:30 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – Доростол Силистра2:1
22/11/2021, понеделник, 11:30 ч.XI кръгФратрия (Варна) – Локомотив (Русе)1:2
XII кръг Спартак 1918 (Варна) – Локомотив (Русе)
XIII кръг Девня 2005 (Девня) – Локомотив (Русе)
XIV кръг Локомотив (Русе) – Светкавица Търговище
XV кръг Волов (Шумен) – Локомотив (Русе)
XVI кръг Локомотив (Русе) – Добруджа 1919 (Добрич)
XVII кръг Олимпик (Варна) – Локомотив (Русе)
XVIII кръг Локомотив (Русе) – Дунав (Русе)
XIX кръг Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)
XX кръг Локомотив (Русе) – Черно море (Варна)
XXI кръг Доростол Силистра – Локомотив (Русе)
XXII кръг Локомотив (Русе) – Фратрия (Варна)
Всички резултати от сезона на сайта Bulgarian-Football.com. * – срещата Локомотив – Лудогорец 1945 завършва при резутат 2:0 в полза на Локомотив. По-късно е присъден служебен резултат 3:0 в полза на Лудогорец 1945 заради нередовен играч в състава на Локомотив.

Зона „Варна“ – Деца – временно класиране

Бележки към сезона:

  • Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  • Девня 2005 (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.
  • Дунав от Русе (Русе) играе домакинските си мачове на ст.“Дунав“ в Русе.
  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на ст.“Локомотив“ в Русе.
  • Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс „Гнездо на орли“ в Разград.
  • Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ „Спортпалас“ в кк Чайка.
  • Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ „Спортпалас“ в кк Чайка.
  • Фратрия (Бенковски) играе домакинските си мачове в Старо Оряхово.
  • Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст.“Корабостроител“ в кв.Аспарухово, Варна.
  • Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си.

Зона „Русе“ – Деца – резултати и програма

Дата и часКръгМачРезултат
18/09/2021, събота, 11:00 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – почива
25/09/2021, събота, 11:00 ч. II кръг Локомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат)2:2
02/10/2021, събота, 11:00 ч. III кръг Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)4:0
09/10/2021, събота, 11:00 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Дунав 2009 (Сливо поле)2:5
16/10/2021, събота, 11:00 ч. V кръгФилип Тотю 2018 (Две могили) – Локомотив (Русе)5:0
23/10/2021, събота, 11:00 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)2:4
30/10/2021, събота, 11:00 ч. VII кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)1:5
06/11/2021, събота, 11:00 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – почива
13/11/2021, събота, 11:00 ч. IX кръгКубрат 2016 (Кубрат) – Локомотив (Русе)1:0
20/11/2021, събота, 11:00 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)0:10
XI кръгДунав 2009 (Сливо поле) – Локомотив (Русе)
XII кръг Локомотив (Русе) – Филип Тотю 2018 (Две могили)
XIII кръг Черноломец 1919 (Попово) – Локомотив (Русе)
XIV кръг Локомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)
Всички резултати от сезона на сайта Bulgarian-Football.com.

Зона „Русе“ – Деца – временно класиране




СТАРША ВЪЗРАСТ | МЛАДША ВЪЗРАСТ | ДЕЦА | ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ