сезон 2017/18

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

Kрайно класиране

Североизточна Трета лига – сезон 2017/18

Бележки към сезона:

  • Купата на Локо (Русе)

    Купата на Локомотив (Русе) за спечеленото трето място в първенството на Североизточната трета лига за сезон 2017/18.

    На 21 юни 2017 г. Спартак 1918 (Варна) се обединява с ФК Спартак (Варна) в Спартак 1918 (Варна).
  • С началото на сезона влиза в сила преименуването на Кубрат 2007 (Кубрат) в Кубрат 2016, извършено на 30 август 2016 г.
  • След края на сезон 2016/2017 Калиакра (Каварна), 4-и през изминалия сезон; се отказва от участие. На 21 юли 2017 г. клубът е възстановен като Калиакра 1923 (Каварна). На 7 август 2018 г. Калиакра 1923 се обединява с Левски 2012 (Карапелит) в Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна).
  • Доростол 2013 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст.“Луи Айер“ в Силистра.
  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове през есента на ст.на РУ „Ангел Кънчев“ в Русе, а през пролетта – на ст.“Дунав“ в Русе.
  • Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст.“Димитър Бурков“ в Търговище.
  • Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст.“Локомотив“ във Варна.
  • Доростол 2013 (Силистра) първоначално моли за отлагане на първия си мач, а в последствие така и не картотекира футболисти за новия сезон, но и не праща официален отказ от участие в първенството. В последствие Доростол 2013 е изваден от групата и мачовете му са анулирани.
  • ЗС Варна решава за крайното класиране да взима предвид директните двубои само от първите две срещи между отборите (изиграни между I и XXII кръг), с аргумента за равнопоставеност при отчитане на домакинския фактор. Въз основа на това Локомотив (Русе) е класиран 3-ти, а Хитрино – 4-ти. Това е отразено и в допълнително указание, съгласувано с БФС преди сезона, което според ЗС Варна е било оповестено на клубовете. От Хитрино протестират, че не са запознати с такова указание и настояват да се приложат основните текстове на Наредбата за първенствата и турнирите за сезона, според които се взимат предвид всички изиграни директни двубои между отборите, без оглед на броя и домакинствата. След консултация с централата на БФС, от ЗС Варна запазват метода на класиране на отборите според тяхното допълнително указание, но и присъждат 3-то място и на Хитрино. Така и двата отбора са записани като 3-ти в крайното класиране.

Спортно-технически щаб

Ивайло Кирилов – старши треньор
Калоян Георгиев – технически директор

Състав на отбора за сезон 2017/18

ФК Локомотив (Русе) - есен 2017

Футболният отбор на Локомотив (Русе) в началото на сезон 2017/18 Прави /от ляво на дясно/: Калоян Георгиев /технически директор/, Радосвет Христов, Борислав Джарнавлиев, Атила Юмер, Ивайло Кирилов /играещ старши треньор/, Мартин Недков, Живко Парашкевов /капитан/, Димитър Лазаров. Клекнали /от ляво на дясно/: Мирослав Георгиев, Динко Станчев, Мартин Рачев, Мартин Иванов, Борислав Караиванов, Диян Руменов.

вратар

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
1Димитър Лазароввратар1500
92Радосвет Христоввратар1600

защитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
3Диян Руменовзащитник2000
4Ивайло Г. Ивановзащитник1700
5Владимир Перчемлиевзащитник2100
8Огнян Брайновзащитник2540
16Борислав Джарнавлиевзащитник2800
21Джан Ализащитник1100

полузащитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
Веселин Василевполузащитник400
Джан Акифполузащитник100
6Мирослав Георгиевполузащитник3020
10Мартин Недковполузащитник2861
10Ивайло Кириловполузащитник000
11Стефан Митевполузащитник2620
13Мартин Рачевполузащитник2430
15Мартин Георгиевполузащитник1420
18Алеф Караосманполузащитник000
19Живко Парашкевовполузащитник2383
22Александър Тошковполузащитник600
23Мартин Ивановполузащитник2270
24Борислав Караивановполузащитник200
77Валентин Валентиновполузащитник1440
97Динко Станчевполузащитник2650

нападател

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
9Сонер Хюсеиннападател1560
21Станимир Петровнападател000
С железничарската фланелка

Участниците в мачовете на Локомотив (Русе) през сезон 2017/18 в Трета лига

Голмайстори - сезон 2017/18

Голмайсторите на Локомотив (Русе) през сезон 2017/18 в Трета лига

Резултати от Североизточна трета лига – сезон 2017/18

ДатаСрещаРезултатСтатияКръг
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)I
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)II
Локомотив (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)III
Локомотив (Русе) - ОФК Кубрат 2016IV
Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)V
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)VI
Светкавица Търговище - Локомотив (Русе)VII
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)VIII
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)IX
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)X
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)XI
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)XII
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)XIII
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив (Русе)XIV
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)XV
Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)XVI
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)XXVII
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)XXVIII
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XIX
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XX
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XIX
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)XXI
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)XXII
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)XXII
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)XXIII
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)XXIV
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)XXV
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)XXVI
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)XXVII
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XXVIII
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XXX
Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)XXXI
Локомотив (Русе) - Светкавица ТърговищеXXXII
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)XXXIII

Всички резултати в Североизточната трета лига – сезон 2017/18 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2017/18.

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на Аматьорската футболна лига

Резултати от Купата на АФЛ – сезон 2017/18

ДатаСрещаРезултатСтатияКръг
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)Областен финал

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – Зона „Русе“

Локо (Русе) - Две могили

Локомотив (Русе) - Две могили 5:0, среща от втория кръг на първенството на зона "Русе" при юношите младша възраст, играна на 30 септември 2017 г. на изкуствения терен на стадион "Дунав".

Зона „Русе“ – ЮМВ – крайно класиране

Юноши младша възраст /род. 2001-02 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2017/18

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
115120350153536
215102353203332
31592448262229
4157173544-922
51521121656-407
61520131253-416

Зона „Русе“ – ЮМВ – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
23/09/2017, събота, 11:30 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – почива
30/09/2017, събота, 11:30 ч. II кръг Локомотив (Русе) – Две могили5:0
07/10/2017, събота, 11:30 ч. III кръг Локомотив (Русе) – почива
14/10/2017, събота, 11:30 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат)2:2
21/10/2017, събота, 11:30 ч. V кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)3:3
28/10/2017, събота, 11:30 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)3:0
04/11/2017, събота, 11:30 ч. VII кръгЛевски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе)6:2
11/11/2017, събота, 11:30 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – почива
18/11/2017, събота, 11:30 ч. IX кръгДве могили – Локомотив (Русе)0:6
25/11/2017, събота, 11:30 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – почива
17/03/2018, събота, 11:30 ч.XI кръгКубрат 2016 (Русе) – Локомотив (Русе)3:1
24/03/2018, събота, 11:30 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)отложен
31/03/2018, събота, 11:30 ч. XII кръг Локомотив (Русе) – Бенковски (Бяла) 4:0
07/04/2018, събота, 11:30 ч. XIII кръгЧерноломец 1919 (Попово) – Локомотив (Русе)0:5
14/04/2018, събота, 11:30 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе)1:2
21/04/2018, събота, 11:30 ч. XV кръгЛокомотив (Русе) – почива
28/04/2018, събота, 11:30 ч. XVI кръгЛокомотив (Русе) – Две могили3:0
05/05/2018, събота, 11:30 ч. XVII кръгЛокомотив (Русе) – почива
12/05/2018, събота, 11:30 ч. XVIII кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат)5:4
19/05/2018, събота, 11:30 ч. XIX кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)6:2
26/05/2018, събота, 11:30 ч.XX кръгЛокомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)4:0
02/06/2018, събота, 11:30 ч. XXI кръгЛевски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе)0:2
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА

Локо (Русе) - Две могили

Локомотив (Русе) - Две могили 1:0, среща от втория кръг на първенството на зона "Русе" при децата, играна на 30 септември 2017 г. на изкуствения терен на стадион "Дунав".

Зона „Русе“ – Деца – крайно класиране

Деца /род. 2003-04 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2017/18

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
1181800118811054
218120663333036
318111652371534
4189183750-1328
5188193751-1425
61822141563-488
71801171090-801

Зона „Русе“ – Деца – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
23/09/2017, събота, 10:00 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – почива
30/09/2017, събота, 10:00 ч. II кръг Локомотив (Русе) – Две могили1:0
07/10/2017, събота, 11:00 ч. III кръг Аристон (Русе) – Локомотив (Русе) отложен
14/10/2017, събота, 10:00 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат)2:1
21/10/2017, събота, 10:00 ч. V кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)4:0
28/10/2017, събота, 10:00 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)3:2
04/11/2017, събота, 10:00 ч. VII кръгЛевски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе)1:5
11/11/2017, събота, 10:00 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – почива
18/11/2017, събота, 10:00 ч. IX кръгДве могили – Локомотив (Русе)0:2
22/11/2017, събота, 14:00 ч. III кръг Аристон (Русе) – Локомотив (Русе) 7:0
25/11/2017, събота, 11:00 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – Аристон (Русе)0:9
17/03/2018, събота, 10:00 ч.XI кръгКубрат 2016 (Русе) – Локомотив (Русе)5:1
24/03/2018, събота, 10:00 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)отложен
31/03/2018, събота, 10:00 ч. XII кръг Локомотив (Русе) – Бенковски (Бяла) 1:3
07/04/2018, събота, 10:00 ч. XIII кръгЧерноломец 1919 (Попово) – Локомотив (Русе)4:1
14/04/2018, събота, 10:00 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе)5:1
21/04/2018, събота, 10:00 ч. XV кръгЛокомотив (Русе) – почива
28/04/2018, събота, 10:00 ч. XVI кръгЛокомотив (Русе) – Две могили6:1
05/05/2018, събота, 11:00 ч. XVII кръгАристон (Русе) – Локомотив (Русе) 6:0
12/05/2018, събота, 10:00 ч. XVIII кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат)2:5
19/05/2018, събота, 10:00 ч. XIX кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)0:0
26/05/2018, събота, 10:00 ч.XX кръгЛокомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)3:1
02/06/2018, събота, 10:00 ч. XXI кръгЛевски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе)0:5
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА – Футбол 11 – Зона „Варна“, ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА

Локомотив (Русе) - деца - подготвителна група

Локомотив (Русе) - участник в първенството на зона "Варна" за деца, родени 2005 г., подготвителна група - Футбол 11, с треньор Валентин Валентинов.

Зона „Варна“ – Подготвителна група – крайно класиране

Футбол 11 /род. 2005 г./ – Зона „Варна“ – Подготвителна група – сезон 2017/18

Зона „Варна“ – Подготвителна група – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
09/09/2017, събота, 10:30 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – почива
16/09/2017, събота, 10:30 ч. II кръгЛокомотив (Русе) – Олимпик (Варна)0:12
23/09/2017, събота, 14:30 ч. III кръгАтлетик (Шумен) – Локомотив (Русе)6:0
30/09/2017, събота, 10:30 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Калиакра 1923 (Каварна)2:1
07/10/2017, събота, 10:30 ч. V кръгЛудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)7:0
14/10/2017, събота, 10:30 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Спартак 1918 (Варна)0:9
21/10/2017, събота, 11:30 ч. VII кръгАксаково 1948 (Аксаково) – Локомотив (Русе)8:0
28/10/2017, събота, 10:30 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – Черно море II (Варна) 0:9
01/11/2017, сряда, 10:30 ч. IX кръгДунав 2010 (Русе) – Локомотив (Русе)8:0
04/11/2017, събота, 10:30 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – Светкавица 2014 (Търговище)0:7
11/11/2017, събота, 10:30 ч. XI кръгДобруджа 1919 (Добрич) – Локомотив (Русе)10:0
15/11/2017, сряда, 10:30 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – Шампиони 2014 (Варна)0:5
18/11/2017, събота, 12:30 ч. XIII кръгОдесос 2014 (Варна) – Локомотив (Русе)3:0 сл.
25/11/2017, събота, 10:30 ч. XIV кръгЧерноморец (Балчик) – Локомотив (Русе)6:0
02/12/2017, събота, 10:30 ч. XV кръгЛокомотив (Русе) – Черно море (Варна)1:13
10/03/2018, събота, 10:30 ч. XVI кръгЛокомотив (Русе) – почива
17/03/2018, събота, 10:30 ч. XVII кръгОлимпик (Варна) – Локомотив (Русе)1:2
24/03/2018, събота, 10:30 ч. XVIII кръгЛокомотив (Русе) – Атлетик (Шумен)отложен
31/03/2018, събота, 10:30 ч. XIX кръгКалиакра 1923 (Каварна) – Локомотив (Русе)2:7
03/04/2018, вторник, 10:30 ч. XX кръгЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)1:4
14/04/2018, събота, 10:30 ч. XXI кръгСпартак 1918 (Варна) – Локомотив (Русе)10:0
21/04/2018, събота, 10:30 ч. XXII кръгЛокомотив (Русе) – Аксаково 1948 (Аксаково)3:0 сл.
28/04/2018, събота, 10:30 ч. XXIII кръгЧерно море II (Варна) – Локомотив (Русе)7:0
05/05/2018, събота, 10:30 ч. XXIV кръгЛокомотив (Русе) – Дунав 2010 (Русе)0:5
12/05/2018, събота, 10:30 ч. XXV кръгСветкавица 2014 (Търговище) – Локомотив (Русе)6:0
19/05/2018, събота, 10:30 ч. XXVI кръгЛокомотив (Русе) – Добруджа 1919 (Добрич)0:3
24/05/2018, четвъртък, 15:30 ч.XVIII кръгЛокомотив (Русе) – Атлетик (Шумен)3:0
27/05/2018, неделя, 10:30 ч.XXVII кръгШампиони 2014 (Варна) – Локомотив (Русе)3:1
02/06/2018, събота, 10:30 ч. XXVIII кръгЛокомотив (Русе) – Одесос 2014 (Варна)3:0 сл.
09/06/2018, събота, 10:30 ч. XXIX кръгЛокомотив (Русе) – Черноморец (Балчик)3:0 сл.
13/06/2018, сряда, 17:00 ч.XXX кръгЧерно море (Варна) – Локомотив (Русе)3:0 сл.
Локомотив (Русе) играе домакинствата си в Сливо поле. Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА – Футбол 7 – Зона „Варна“, Група „А“

Локо (Русе) - трети на турнира в Царева ливада

Отборът на Локомотив (Русе), родени 2008 г. /с треньор Валентин Валентинов/ спечели трето място на турнира в Царева ливада, Габровско, провел се на 15-16 юни 2018 г.

Крайно класиране

Футбол 7 /род. 2007-08 г./ – Зона „Варна“ – група „А“ – сезон 2017/18

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
11817011221910351
218141370274343
318121555292637
41884640291128
5188374455-1127
6187384355-1224
71842122655-2914
81842122883-5514
91832131954-3511
10УСШ „Хан Крум“ (Шумен)1832132566-4111

Резултати

Дата и часКръг/ТурнирМачРезултат
15/10/2017, неделя, 10:30 ч.турнир в ТърговищеЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
15/10/2017, неделя, 11:30 ч. турнир в Търговище Дунав 2010 I (Русе) – Локомотив (Русе)5:2
01/11/2017, срядатурнир в Русе Локомотив (Русе) – Аристон II (Русе) 2:1
02/11/2017, четвъртък, 10:00 ч.турнир в Русе Локомотив (Русе) – Аристон I (Русе)1:5
02/11/2017, четвъртък, 11:00 ч. турнир в Русе УСШ „Хан Крум“ (Шумен) – Локомотив (Русе)2:2
02/11/2017, четвъртък, 14:00 ч. турнир в Русе Локомотив (Русе) – Дунав 2010 II (Русе)0:2
12/11/2017, неделя, 09:30 ч. турнир в Търговище Светкавица 2014 (Търговище) – Локомотив (Русе)1:0
12/11/2017, неделя, 10:30 ч. турнир в ТърговищеЛокомотив (Русе) – Атлетик (Шумен)2:4
12/11/2017, неделя, 11:30 ч. турнир в Търговище Шумен 2007 (Шумен) – Локомотив (Русе)2:2
01/04/2017, неделя, 09:30 ч. турнир в Русе Аристон I (Русе) – Локомотив (Русе)14:1
09/04/2017, понеделниктурнир в Търговище Локомотив (Русе) – УСШ „Хан Крум“ (Шумен)1:2
22/04/2017, неделя турнир в ШуменЛокомотив (Русе) – Светкавица 2014 (Търговище)4:1
05/05/2018, съботатурнир в Русе Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)3:0
05/05/2018, събота турнир в Русе Аристон II (Русе) – Локомотив (Русе)0:3
05/05/2018, събота турнир в Русе Локомотив (Русе) – Шумен 2007 (Шумен)1:2
05/05/2018, събота турнир в Русе Атлетик (Шумен) – Локомотив (Русе)2:3
15/05/2018, вторниктурнир в Русе Локомотив (Русе) – Дунав 2010 I (Русе)1:3
15/05/2018, вторник турнир в Русе Дунав 2010 II (Русе) – Локомотив (Русе)2:0

ДЕЦА – Футбол 5 – Зона „Варна“, Група „А“

Крайно класиране

Футбол 5 /род. 2009-10 г./ – Зона „Варна“ – група „А“ – сезон 2017/18

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
12020001462212460
220122680423838
32010285651532
42081115071-2125
52052133371-3817
620111819127-1084

Резултати

ДатаКръг/ТурнирМачРезултат
14/10/2017 турнир в РусеДунав 2010 II (Русе) – Локомотив I (Русе) 5:1
14/10/2017 турнир в Русе Локомотив I (Русе) – Локомотив II (Русе) 0:4
14/10/2017 турнир в Русе Локомотив II (Русе) – Аристон (Русе)0:3
14/10/2017 турнир в Русе Аристон (Русе) – Локомотив I (Русе) 4:5
14/10/2017 турнир в Русе Локомотив II (Русе) – Атлетик (Шумен)1:0
14/10/2017 турнир в Русе Дунав 2010 II (Русе) – Локомотив II (Русе) 2:1
14/10/2017 турнир в Русе Дунав 2010 I (Русе) – Локомотив I (Русе) 7:0
07/04/2018 турнир в Русе Локомотив I (Русе) – Дунав 2010 II (Русе) 0:7
07/04/2018 турнир в Русе Локомотив II (Русе) – Локомотив I (Русе) 2:0
07/04/2018 турнир в Русе Локомотив I (Русе) – Аристон (Русе)0:7
07/04/2018 турнир в Русе Аристон (Русе) – Локомотив II (Русе) 6:4
07/04/2018 турнир в Русе Атлетик (Шумен) – Локомотив II (Русе) 0:3
07/04/2018 турнир в Русе Локомотив II (Русе) – Дунав 2010 II (Русе) 2:3
07/04/2018 турнир в Русе Локомотив I (Русе) – Дунав 2010 I (Русе) 0:16
21/04/2018 турнир в ШуменДунав 2010 I (Русе) – Локомотив II (Русе) 8:0
21/04/2018 турнир в Шумен Атлетик (Шумен) – Локомотив I (Русе) 4:2
21/04/2018 турнир в Шумен Дунав 2010 II (Русе) – Локомотив I (Русе) 7:0
21/04/2018 турнир в Шумен Локомотив II (Русе) – Атлетик (Шумен)5:3
21/04/2018 турнир в Шумен Локомотив II (Русе) – Аристон (Русе)1:6
21/04/2018 турнир в ШуменЛокомотив I (Русе) – Локомотив II (Русе) 3:7
21/04/2018 турнир в ШуменАристон (Русе) – Локомотив I (Русе) 5:0
01/05/2018 турнир в Русе Дунав 2010 I (Русе) – Локомотив I (Русе) 15:0
01/05/2018 турнир в Русе Дунав 2010 II (Русе) – Локомотив II (Русе) 5:1
01/05/2018 турнир в Русе Локомотив I (Русе) – Дунав 2010 I (Русе) 2:12
01/05/2018 турнир в Русе Локомотив II (Русе) – Дунав 2010 II (Русе) 1:3
01/05/2018 турнир в Русе Локомотив I (Русе) – Атлетик (Шумен)0:2
01/05/2018 турнир в Русе Локомотив II (Русе) – Дунав 2010 I (Русе) 1:7
01/05/2018 турнир в Русе Атлетик (Шумен) – Локомотив I (Русе) 3:3
01/05/2018 турнир в Русе Дунав 2010 I (Русе) – Локомотив II (Русе) 12:1
12/05/2018 турнир в Шумен Локомотив II (Русе) – Дунав 2010 I (Русе) 1:5
13/05/2018 турнир в Шумен Локомотив I (Русе) – Атлетик (Шумен) 0:3
13/05/2018 турнир в Шумен Локомотив I (Русе) – Дунав 2010 II (Русе) 0:8
13/05/2018 турнир в Шумен Атлетик (Шумен) – Локомотив II (Русе) 1:6
13/05/2018 турнир в Шумен Аристон (Русе) – Локомотив II (Русе) 3:3
13/05/2018 турнир в Шумен Локомотив II (Русе) – Локомотив I (Русе) 6:1
13/05/2018 турнир в Шумен Локомотив I (Русе) – Аристон (Русе) 1:3