сезон 2020/21

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

ОБЛАСТНА ГРУПА РУСЕ-ИЗТОК

След една година пауза представителният отбор на ФК Локомотив (Русе) подновява участието си в първенството на България от най-ниското ниво – русенската Областна група.

Крайно класиране

Областна група Русе-Изток – сезон 2020/21

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
122153461283348
222152557164147
322144453242946
422142665254044
522127356282843
622113849361336
722105744341035
8228593535029
92254132549-2419
102243152483-5915
112221191673-577
12221318963-546

Бележки към сезона:

  • Пристис (кв.Долапите, Русе), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  • Вихър 2020 (Николово) и Локомотив (Русе) се включват в групата.
  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на през есента на Градски стадион в Русе, а през пролетта – на ст.“Локомотив“.
  • Сокол 2007 (Червена вода) играе домакинските си мачове на ст.“Дунав“ – изкуствен терен в Русе през есента и в Червена вода през пролетта.
  • Дунарит (Николово) играе домакинските си мачове през пролетта на Градски стадион в Русе.
  • На полусезона Спартак 2014 (Хотанца) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  • Първенството на Областната група е разделено на две подгрупи – Източна и Западна. Първите четири отбора в крайното класиране на всяка от подгрупите се класират са участие в плейофите за определяне на областния първенец.

Спортно-технически щаб

Калоян Георгиев и Румен Шанкулов – старши треньори в тандем /до 1 февруари 2021 г./
Йордан Кирилов – старши треньор /от 1 февруари 2021 г./

Състав на отбора за сезон 2020/21

ФК Локомотив (Русе)

Снимка на представителния отбор на Локомотив (Русе) с двамата треньори Румен Шанлкулов /отляво/ и Калоян Георгиев /отдясно/ преди началото на срещата от първия кръг на първенството на Областната група - сезон 2020/21, играна в Юделник.

вратар

#Играч#МачовеГолове
1Преслав Ивановвратар50
12Тихомир Друмеввратар100
55Георги Милановвратар100

защитник

#Играч#МачовеГолове
Атанас Великовзащитник30
4Кристиян Атанасовзащитник201
5Мартин Тодоровзащитник211
6Ник Доцевзащитник120
15Йордан Йордановзащитник111
24Ивайло Ив. Ивановзащитник60

полузащитник

#Играч#МачовеГолове
Дениз Чакърполузащитник10
Константин Кириловполузащитник10
6Ангел Ивановполузащитник104
8Кристиян Арсовполузащитник40
10Михаил Любеновполузащитник211
11Беркан Ибрямовполузащитник2111
13Александър Александровполузащитник112
13Виктор Христовполузащитник80
16Мартин Йордановполузащитник30
17Алекс Стойчевполузащитник2110
19Еджен Тасимполузащитник10
21Симеон Стойчевполузащитник211
22Шемси Хасановполузащитник50
22Иван Димитровполузащитник20
23Христо Симеоновполузащитник50
77Венелин Василевполузащитник60
77Кристиян Костадиновполузащитник21

нападател

#Играч#МачовеГолове
Стефан Григоровнападател60
Антонио Обрешковнападател33
7Християн Енчевнападател87
9Кристиян Костовнападател103
9Бенан Мустафовнападател20
19Даниел Великовнападател104
97Емре Алимнападател131
Локо (Русе) - пролет 2021

Обща снимка на представителния отбор на ФК Локомотив (Русе) за пролетния полусезон, сниман на 7 март 2021 г. на стадион "Локомотив" със старши треньора Йордан Кирилов.

Резултати

Резултати от Областна група Русе-Изток - сезон 2020/21

ДатаСрещаРезултатСтатияКръг
Юделник - Локомотив (Русе)I кръг
Ботев (Голямо Враново) - Локомотив (Русе)II кръг
Локомотив (Русе) - Дунарит (Николово)III кръг
Спартак (Бъзън) - Локомотив (Русе)IV кръг
Локомотив (Русе) - Спартак 2014 (Хотанца)V кръг
Мартен - Локомотив (Русе)VI кръг
Локомотив (Русе) - Дунав (Сливо поле)VII кръг
Вихър 2020 (Николово) - Локомотив (Русе)VIII кръг
Локомотив (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула)IX кръг
Смирненски - Локомотив (Русе)X кръг
Локомотив (Русе) - Сокол (Червена вода)XI кръг
Локомотив (Русе) - ЮделникXII кръг
Локомотив (Русе) - Ботев (Голямо Враново)XIII кръг
Дунарит (Николово) - Локомотив (Русе)XIV кръг
Локомотив (Русе) - Спартак (Бъзън)XV кръг
Спартак 2014 (Хотанца) - Локомотив (Русе)XVI кръг
Локомотив (Русе) - МартенXVII кръг
Дунав (Сливо поле) - Локомотив (Русе)XVIII кръг
Локомотив (Русе) - Вихър 2020 (Николово)XIX кръг
Приста 2000 (Средна кула) - Локомотив (Русе)XX кръг
Локомотив (Русе) - СмирненскиXXI кръг
Сокол (Червена вода) - Локомотив (Русе)XXII кръг

Всички резултати в Областна група Русе-Изток – сезон 2020/21 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2020/21.

ДРУГИ ТУРНИРИ

ФК Локомотив (Русе) не участва в други турнири през сезон 2020/21.

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

Локо (Русе) - Юноши младша възраст

Футболният отбор на ФК Локомотив (Русе) - участник първенството при юношите младша възраст в Зона "Русе" за сезон 2020/21, с треньор Румен Шанкулов.

Зона „Русе“ – ЮМВ – крайно класиране

Юноши младша възраст /род. 2004-05 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2020/21

Бележки към сезона:

  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе пре есента, а през пролетта на стадион „Локомотив“.
  • Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс „Гнездо на орли“ в Разград.
  • Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си.
  • Бенковски (Бяла) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона.

Зона „Русе“ – ЮМВ – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
26/09/2020, събота, 11:30 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат) 4:2
03/10/2020, събота, 11:30 ч. II кръгЛудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)1:1
10/10/2020, събота, 11:30 ч. III кръг Локомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)
игран на спортен комплекс „Дунав“ в Русе
6:2
17/10/2020, събота, 11:30 ч. IV кръгДунав 2009 (Сливо поле) – Локомотив (Русе)0:16
24/10/2020, събота, 11:30 ч. V кръгЛокомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)неигран
31/10/2020, събота, 11:30 ч. VI кръгФилип Тотю 2018 (Две могили) – Локомотив (Русе)1:1
07/11/2020, събота, 11:30 ч. VII кръгЛокомотив (Русе) – почива
10/04/2021, събота, 11:30 ч. VIII кръгКубрат 2016 (Кубрат) – Локомотив (Русе)0:3
17/04/2021, събота, 11:30 ч IX кръгЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)2:0
24/04/2021, събота, 11:30 ч X кръгЧерноломец 1919 (Попово) – Локомотив (Русе)6:0
01/05/2021, събота, 11:30 ч. XI кръгЛокомотив (Русе) – Дунав 2009 (Сливо поле) 4:0
08/05/2021, събота, 11:30 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – почива
15/05/2021, събота, 11:30 ч. XIII кръгЛокомотив (Русе) – Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:1
22/05/2021, събота, 11:30 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – почива
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА

Локо (Русе) - деца

Футболният отбор на ФК Локомотив (Русе) - участник първенството при децата в Зона "Русе" за сезон 2020/21, с треньор Калоян Георгиев.

Зона „Русе“ – Деца – крайно класиране

Деца /род. 2006-07 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2020/21

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
11212007136836
2127232122-123
3125432218419
4125342520518
5125162533-816
61220101232-206
7121011755-483

Бележки към сезона:

  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе пре есента, а през пролетта на стадион „Локомотив“.
  • Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс „Гнездо на орли“ в Разград.
  • Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си.

Зона „Русе“ – Деца – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
26/09/2020, събота, 10:00 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат) 2:2
03/10/2020, събота, 10:00 ч. II кръгЛудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)4:0
10/10/2020, събота, 10:00 ч. III кръг Локомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)
игран на спортен комплекс „Дунав“ в Русе
3:1
17/10/2020, събота, 10:00 ч. IV кръгДунав 2009 (Сливо поле) – Локомотив (Русе)0:4
24/10/2020, събота, 10:00 ч. V кръгЛокомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)2:1
31/10/2020, събота, 10:00 ч. VI кръгФилип Тотю 2018 (Две могили) – Локомотив (Русе)2:1
07/11/2020, събота, 10:00 ч. VII кръгЛокомотив (Русе) – почива
10/04/2021, събота, 10:00 ч. VIII кръгКубрат 2016 (Кубрат) – Локомотив (Русе)1:1
17/04/2021, събота, 10:00 ч IX кръгЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)0:3
24/04/2021, събота, 10:00 ч X кръгЧерноломец 1919 (Попово) – Локомотив (Русе)2:2
01/05/2021, събота, 10:00 ч. XI кръгЛокомотив (Русе) – Дунав 2009 (Сливо поле) 4:0
08/05/2021, събота, 10:00 ч. XII кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)1:2
15/05/2021, събота, 10:00 ч. XIII кръгЛокомотив (Русе) – Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:1
22/05/2021, събота, 10:00 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – почива
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА – ФУТБОЛ 11 – ЗОНА „Варна“

Футбол 11: Локо (Русе)

Отборът на Локомотив (Русе) Футбол 11 /подготвителна група/, с треньор Семих Али, сниман на Градския стадион в Русе на 11 октомври 2020 г. преди мачът му срещу МФК Тича (Варна) от първенството на Зона "Варна", завършил при резултат 4:1 в полза на русенци.

Зона „Варна“ – Футбол 11 – крайно класиране

Футбол 11 /род. 2008 г./ – Зона „Варна“ – Подготвителна втора група – сезон 2020/21

Бележки към сезона:

  • Гранд Про (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ „Спортпалас“ в кк Чайка.
  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе през есента, а през пролетта на стадион „Локомотив“.
  • Марев старс (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ „Спортпалас“ в кк Чайка (I-VII кръг) и в Чернево (VIII-XIV кръг).
  • МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. ,
  • Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ „Спортпалас“ в кк Чайка.
  • Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си.

Зона „Варна“ – Футбол 11 – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
13/09/2020, неделя, 12:30 ч.I кръгГранд Про (Варна) – Локомотив (Русе)2:5
20/09/2020, неделя, 10:30 ч. II кръгЛокомотив (Русе) – почива
27/09/2020, неделя, 10:30 ч. III кръгЛокомотив (Русе) – Олимпик (Варна)отложен
04/10/2020, неделя, 12:30 ч. IV кръгМарев старс (Варна) – Локомотив (Русе)2:0
11/10/2020, неделя, 11:30 ч. V кръгЛокомотив (Русе) – МФК Тича (Варна)4:1
18/20/2020, неделя, 11:00 ч. VI кръгВелики Преслав – Локомотив (Русе)0:1
25/10/2020, неделя, 11:30 ч. VII кръгЛокомотив (Русе) – Калиакра 1923 (Каварна)3:0
30/10/2020, петък, 11:00 ч.III кръгЛокомотив (Русе) – Олимпик (Варна) 2:5
14/03/2021, неделя, 12:30 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) -Гранд Про (Варна)4:5
21/03/2021, неделя, 10:30 ч. IX кръгЛокомотив (Русе) – почива
28/03/2021, неделя, 14:30 ч. X кръгОлимпик (Варна) – Локомотив (Русе)отложен
11/04/2021 неделя, 13:30 ч. XI кръгЛокомотив (Русе) – Марев старс (Варна)1:1
18/04/2021, неделя, 12:00 ч. XII кръгМФК Тича (Варна) – Локомотив (Русе) отложен
25/04/2021 неделя, 12:00 ч. XIII кръгЛокомотив (Русе) – Велики Преслав3:0
03/05/2021, понеделник, 12:30 ч. XIV кръгКалиакра 1923 (Каварна) – Локомотив (Русе)6:1
22/05/2021, събота, 12:00 ч.XII кръгМФК Тича (Варна) – Локомотив (Русе) 3:0
25/05/2021, вторник, 13:00 ч. X кръгОлимпик (Варна) – Локомотив (Русе) 2:1
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.