ФК Локомотив (Русе)

loko-seasons

Ръководство | Първи отбор | Резултати и програма | Класиране | Школа | История | Сезони

ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА НА ФК ЛОКОМОТИВ (РУСЕ)

СТАРША ВЪЗРАСТ | МЛАДША ВЪЗРАСТ | ДЕЦА | ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ

Локомотив U17 (Русе)

Отборът на Локомотив (Русе) - участник в първнството за юноши младша възраст в Зона "Варна" през сезон 2021/22. Снимката е правена на стадион "Локомотив" преди мача от първия кръг на първенството срещу Спартак 1918 (Варна).

Зона „Варна“ – ЮМВ – резултати и програма

Дата и часКръгМачРезултат
12/09/2021, неделя, 10:00 ч.I кръгЛокомотив (Русе) – Спартак 1918 (Варна)0:2
19/09/2021, неделя , 10:00 ч. II кръг Локомотив (Русе) – Девня 2005 (Девня)6:0
26/09/2021, неделя , 10:00 ч. III кръг Светкавица Търговище – Локомотив (Русе)2:0
03/10/2021, неделя , 10:00 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Волов (Шумен)0:2
10/10/2021, неделя , 10:00 ч. V кръгДобруджа 1919 (Добрич) – Локомотив (Русе)1:0
17/10/2021, неделя , 10:00 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Олимпик (Варна)0:1
23/10/2021, събота, 13:00 ч. VII кръгДунав (Русе) – Локомотив (Русе)
31/10/2021, неделя , 10:00 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)
07/11/2021, неделя , 10:00 ч. IX кръгЧерно море (Варна) – Локомотив (Русе)
15/11/2021, понеделник, 10:00 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – Доростол Силистра
22/11/2021, понеделник, 10:00 ч.XI кръгФратрия (Варна) – Локомотив (Русе)
XII кръг Спартак 1918 (Варна) – Локомотив (Русе)
XIII кръг Девня 2005 (Девня) – Локомотив (Русе)
XIV кръг Локомотив (Русе) – Светкавица Търговище
XV кръг Волов (Шумен) – Локомотив (Русе)
XVI кръг Локомотив (Русе) – Добруджа 1919 (Добрич)
XVII кръг Олимпик (Варна) – Локомотив (Русе)
XVIII кръг Локомотив (Русе) – Дунав (Русе)
XIX кръг Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)
XX кръг Локомотив (Русе) – Черно море (Варна)
XXI кръг Доростол Силистра – Локомотив (Русе)
XXII кръг Локомотив (Русе) – Фратрия (Варна)
Всички резултати от сезона на сайта Bulgarian-Football.com.

Зона „Варна“ – ЮМВ – временно класиране

Бележки към сезона:

  • Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  • Девня 2005 (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.
  • Дунав от Русе (Русе) играе домакинските си мачове на ст.“Дунав“ в Русе.
  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на ст.“Локомотив“ в Русе.
  • Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс „Гнездо на орли“ в Разград.
  • Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ „Спортпалас“ в кк Чайка.
  • Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ „Спортпалас“ в кк Чайка.
  • Фратрия (Бенковски) играе домакинските си мачове в Старо Оряхово.
  • Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст.“Корабостроител“ в кв.Аспарухово, Варна.
  • Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си.



СТАРША ВЪЗРАСТ | МЛАДША ВЪЗРАСТ | ДЕЦА | ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ