сезон 2016/17

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

Втора фаза – Първа седмица – крайно класиране

Североизточна Трета лига – сезон 2016/17 – Втора фаза /Първа седмица/

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
12814406795876
228206269135666
328164851282352
428124124238440
528121152351-2837
62881193230235
72888122638-1232

Втора фаза – Втора четворка – крайно класиране

Североизточна Трета лига – сезон 2016/17 – Втора фаза /Втора четворка/

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
12569101729-1227
22567122442-1825
32564152036-1622
42555151744-2720

Първа фаза /редовен сезон/ – крайно класиране

Североизточна Трета лига – сезон 2016/17 – Първа фаза /редовен сезон/

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
12219304974260
22217415584755
322123741202139
42211383324936
522111102137-1634
6227792125-428
7226972824427
8225891528-1323
92264122139-1822
102262141832-1420
112243151543-2815
122241172151-3010
138215316-13-

Бележки към сезона:

  • На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на „А“ ФГ, „Б“ ФГ и „В“ АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Североизточна Трета лига подават заявки 9 от 12-те отбора, осигурили си място в Североизточна „В“ АФГ в края на миналия сезон, както и Черноморец (Балчик), който си е осигурил място за „Б“ ФГ в края на миналия сезон, но не подава заявка за Втора лига. Бенковски (Бяла, обл.Русе), Химик (Девня) и Шумен 1929 (Шумен) не подават заявки за участие в Трета лига. Заявки подават 3 отбора от ОФГ – Спартак (Варна), Хитрино (Хитрино) и Доростол 2013 (Силистра). Всички 13 подадени заявки за участие в групата са одобрени.
  • На 23 юни 2016 г. Марисан (Русе) се обединява с Русе (Русе) в Локомотив (Русе).
  • На 17 юни 2016 г. Интер (Плачидол) премества седалището си в Добрич. Отборът играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст.“Дружба“ в Добрич.
  • Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст.“Димитър Бурков“ в Търговище.
  • Добруджа 1919 (Добрич) играе домакинските си мачове на ст.“Дружба“ в Добрич.
  • ФК Спартак (Варна) играе домакинските си мачове на ст.“Локомотив“ във Варна.
  • Доростол 2013 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст.“Луи Айер“ в Силистра.
  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион и ст.“Дунав“ в Русе.
  • На 10 октомври 2016 г. Интер (Добрич) се отказва от участие, според клуба в знак на протест срещу несправедливо наказание на техен играч.
  • На 19 декември 2016 г. от актива на ФК Спартак (Варна) са отнети 3 точки заради неявяване без уважителна причина срещу Черноморец (Балчик).
  • На 22 февруари 2017 г. ФК Спартак (Варна) е изваден от групата заради второ неявяване без уважителни причини. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи.
  • Регламентът за сезон 2016/17 в Североизточната Трета лига предвижда две фази – Първа, в която отборите играят на разменено гостуване, и Втора фаза, в която тимовете се разделят според класирането в първата фаза на Първа седмица и Втора четворка, като в тази фаза изиграват по още един мач.

Спортно-технически щаб

† Борислав Богомилов – старши треньор /23 юни 2016 – 9 февруари 2017 г./
Ивайло Кирилов – помощник-треньор /23 юни 2016 – 9 февруари 2017 г./ и старши треньор /от 10 февруари 2017 г./
Калоян Георгиев – технически директор
Борис Попов – лекар на отбора

Състав на отбора за сезон 2016/17
ФК Локомотив (Русе) -сезон 2016/17

Снимка на представителния отбор на ФК Локомотив (Русе), правена за клубния календар за новата 2017 година.<br> Първи ред /клекнали, от ляво на дясно/: Красимир Илиев, Мартин Атанасов, Мартин Рачев, Джан Али, Ивайло Кирилов /играещ помощник-треньор/, Атила Юмер, Алеф Караосман.<br> Втори ред /от ляво на дясно/: † Борислав Богомилов /старши треньор/, Станимир Ангелов, Мартин Иванов, Динко Станчев, Калоян Георгиев /технически директор/, Огнян Брайнов, Ивайло Иванов, Павел Алтънов, Борис Попов /лекар на отбора/. <br> Трети ред /от ляво на дясно/: Живко Парашкевов /капитан на отбора/, Станимир Петров, Борислав Джарнавлиев, Борислав Караиванов, Радомир Хараланов.

вратар

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
1Димитър Лазароввратар1100
1Християн Дянковвратар300
69Павел Алтъноввратар700

защитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
3Диян Руменовзащитник000
4Ивайло Г. Ивановзащитник2110
7Атилла Юмерзащитник2610
8Огнян Брайновзащитник2501
13Александър Мариновзащитник600
15Красимир Илиевзащитник200
16Борислав Джарнавлиевзащитник1000
21Джан Ализащитник1002

полузащитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
6Станимир Ангеловполузащитник1200
10Ивайло Кириловполузащитник1320
10Мартин Недковполузащитник1110
13Мартин Рачевполузащитник1901
14Динко Дерменджиевполузащитник1000
15Мартин Георгиевполузащитник700
16Мартин Атанасовполузащитник800
18Алеф Караосманполузащитник1600
19Живко Парашкевовполузащитник2271
23Мартин Ивановполузащитник2250
24Борислав Караивановполузащитник2500
77Валентин Валентиновполузащитник1820
97Динко Станчевполузащитник2351

нападател

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
9Радомир Харалановнападател2120
21Станимир Петровнападател1220

ОСВОБОДЕНИ ПО ВРЕМЕ НА СЕЗОНА

Пламен Сашев – вратар

Николай Дойнов – полузащитник

Резултати от Североизточната трета лига – сезон 2016/17

ДатаСрещаРезултатСтатияКръг
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив (Русе)I
Локомотив (Русе) — Ботев (Нови пазар)II
Кубрат 2007 (Кубрат) - Локомотив (Русе)III
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)IV
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)V
ФК Спартак (Варна) - Локомотив (Русе)VII
Локомотив (Русе) - Светкавица ТърговищеVIII
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)IX
Локомотив (Русе) - Черноморец (Балчик)X
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XII
Локомотив (Русе) - Септември (Тервел)XIII
Локомотив (Русе) - Доростол (Силистра)XIV
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)XV
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007XVI
Добруджа 1919 - Локомотив (Русе)XXVII
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XVII
Светкавица Търговище - Локомотив (Русе)XX
Локомотив (Русе) - СуворовоXXII
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Русе)XXIII
Локомотив (Русе) - ФК ХитриноXXV
Септември (Тервел) - Локомотив (Русе)XXVI
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XXVII
Добруджа 1919 - Локомотив (Русе)XXVIII
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)XXX
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Русе)XXXI
Локомотив (Русе) - СуворовоXXXII
Септември (Тервел) - Локомотив (Русе)XXXIII

Всички резултати в Североизточната трета лига – сезон 2016/17 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2016/17.

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на Аматьорската футболна лига


ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Резултати от приятелски срещи – сезон 2016/17


ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – Зона „Русе“

Младша възраст

Футболният отбор на Локомотив (Русе), участник в първенството на юношите младша възраст в Зона "Русе" през сезон 2016/17, с треньор Румен Шанкулов.

Крайно класиране

Юноши младша възраст /род. 2000-01 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2016/17

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
121172271145753
221152482235947
321122771561538
421114664461837
52174103932725
62173113447-1324
721401721109-8812
8Бенковски 2016 (Исперих)2121181570-557

Резултати

ДатаКръгМачРезултат
17/09/2016, събота, 11:30 ч. I кръг Локомотив (Русе) – Черноломец 04 (Попово)
на Градски стадион
1:2
24/09/2016, събота, 11:30 ч. II кръг Левски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе) 2:2
01/10/2016, събота, 16:30 ч. III кръг Локомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)
на Градски стадион
7:0
08/10/2016, събота, 11:00 ч. IV кръг Локомотив (Русе) – Вихър (Завет)5:0
15/10/2016, събота, 11:30 ч. V кръг Две могили – Локомотив (Русе) 2:0
22/10/2016, събота, 11:30 ч. VI кръг Локомотив (Русе) – Кубрат 2007 (Кубрат) 1:2
29/10/2016, събота, 11:30 ч. VII кръг Бенковски 2016 (Исперих) – Локомотив (Русе) 1:1
05/11/2016, събота, 11:30 ч. VIII кръг Черноломец 04 (Попово) – Локомотив (Русе) 0:0
12/11/2016, събота, 11:30 ч. IX кръг Локомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе) 1:2
19/11/2016, събота, 11:30 ч. X кръг Бенковски (Бяла) – Локомотив (Русе) 4:1
18/03/2017, събота, 11:00 ч. XI кръг Вихър (Завет) – Локомотив (Русе)1:4
25/03/2017, събота, 11:30 ч. XII кръг Локомотив (Русе) – Две могили 1:2
01/04/2017, събота, 11:30 ч. XIII кръг Кубрат 2007 (Кубрат) – Локомотив (Русе) 2:0
09/04/2017, неделя, 11:30 ч. XIV кръг Локомотив (Русе) – Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
15/04/2017, събота, 11:30 ч. XV кръг Локомотив (Русе) – Черноломец 04 (Попово) 1:1
22/04/2017, събота, 11:30 ч. XVI кръг Левски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе) 2:3
29/09/2017, събота, 11:30 ч. XVII кръг Локомотив (Русе) – Бенковски (Бяла) 2:4
06/05/2017, събота, 11:00 ч. XVIII кръг Локомотив (Русе) – Вихър (Завет) 3:0
13/05/2017, събота, 11:30 ч. XIX кръг Две могили – Локомотив (Русе) 3:0
20/05/2017, събота, 11:30 ч. XX кръг Локомотив (Русе) – Кубрат 2007 (Кубрат) 0:2
27/05/2017, събота, 11:30 ч. XXI кръг Бенковски 2016 (Исперих) – Локомотив (Русе) 0:3
Локомотив (Русе) играе като домакин на Спортен комплекс „Дунав“ с изключение на първите две домакинства, играни на Градския стадион в Русе.

Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА – Зона „Русе“

Деца

Футболният отбор на Локомотив (Русе), участник в първенството на децата в Зона "Русе" през сезон 2016/17, с треньори Калоян Георгиев и Борислав Богомилов.

Крайно класиране

Деца /род. 2002-03 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2016/17

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
118132396366041
218112567204735
3Бенковски 2016 (Исперих)18110764541033
41891860352528
51881959411825
61841132597-7213
718311438126-8810

Резултати

ДатаКръгМачРезултат
17/09/2016, събота, 10:00 ч. I кръг Локомотив (Русе) – Черноломец 04 (Попово)
на Градски стадион
0:1
24/09/2016, събота, 11:30 ч. II кръг Левски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе) 2:0
01/10/2016, събота, 15:00 ч. III кръг Локомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)
на Градски стадион
3:4
IV кръг Локомотив (Русе) – почива
15/10/2016, събота, 10:00 ч. V кръг Две могили – Локомотив (Русе) 5:0
22/10/2016, събота, 10:00 ч. VI кръг Локомотив (Русе) – Кубрат 2007 (Кубрат) 4:3
29/10/2016, събота, 10:00 ч. VII кръг Бенковски 2016 (Исперих) – Локомотив (Русе) 3:1
05/11/2016, събота, 10:00 ч. VIII кръг Черноломец 04 (Попово) – Локомотив (Русе) 0:2
12/11/2016, събота, 10:00 ч. IX кръг Локомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе) 2:7
19/11/2016, събота, 10:00 ч. X кръг Бенковски (Бяла) – Локомотив (Русе) 0:8
XI кръг Локомотив (Русе) – почива
25/03/2017, събота, 10:00 ч. XII кръг Локомотив (Русе) – Две могили 3:1
01/04/2017, събота, 10:00 ч. XIII кръг Кубрат 2007 (Кубрат) – Локомотив (Русе) 3:1
09/04/2017, неделя, 10:00 ч. XIV кръг Локомотив (Русе) – Бенковски 2016 (Исперих) 1:2
15/04/2017, събота, 10:00 ч. XV кръг Локомотив (Русе) – Черноломец 04 (Попово) 13:0
22/04/2017, събота, 10:00 ч. XVI кръг Левски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе) 4:4
29/04/2017, събота, 10:00 ч. XVII кръг Локомотив (Русе) – Бенковски (Бяла) 12:1
XVIII кръг Локомотив (Русе) – почива
13/05/2017, събота, 10:00 ч. XIX кръг Две могили – Локомотив (Русе) 2:4
20/05/2017, събота, 10:00 ч. XX кръг Локомотив (Русе) – Кубрат 2007 (Кубрат) 1:0
27/05/2017, събота, 10:00 ч. XXI кръг Бенковски 2016 (Исперих) – Локомотив (Русе) 3:0
Локомотив (Русе) играе като домакин на Спортен комплекс „Дунав“ с изключение на първите две домакинства, играни на Градския стадион в Русе.

Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-football.com.

ДЕЦА – Футбол 9 – Зона „Варна“, група „А“

Локо (Русе) - Светкавица

Локомотив (Русе) - Светкавица (Търговище) 2:1, среща от първенството на Зона "Варна" по футбол 9 за деца, родени 2005 г., играна на 27 март 2017 г. на изкуствения терена на стадион "Дунав" в Русе. Снимка: Мариян Калчев

Крайно класиране

Футбол 9 /род. след 01.01,2005 г./ – Зона „Варна“ – група „А“ – сезон 2016/17

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
11413014463839
214111251153634
31482437221526
4148152926325
5143381629-1312
6142481729-1210
7142481434-2010
81411121057-474

Резултати

ДатаКръг/ТурнирМачРезултат
03/10/2016, понеделник, 09:30 ч.турнир в РусеЛудогорец (Разград) – Локомотив (Русе)9:0
02/10/2016, неделя, 13:00 ч. турнир в Русе Локомотив (Русе) – Светкавица (Търговище)2:3
16/10/2016, неделя, 09:30 ч. турнир в ТърговищеАтлетик (Шумен) – Локомотив (Русе)3:2
16/10/2016, неделя, 13:00 ч. турнир в Търговище Локомотив (Русе) – Ботев (Нови пазар)0:4
30/10/2016, неделя, 09:30 ч.турнир в РазградЛевски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе)4:1
30/10/2016, неделя, 13:00 ч. турнир в Разград Локомотив (Русе) – Дунав 2010 II (Русе)1:9
30/10/2016, неделя, 14:00 ч. турнир в Разград Дунав 2010 I (Русе) – Локомотив (Русе)5:0
27/03/2017, понеделник, 09:30 ч.турнир в Русе Локомотив (Русе) – Лудогорец (Разград)0:7
27/03/2017, понеделник, 13:00 ч. турнир в Русе Светкавица (Търговище) – Локомотив (Русе)1:2
09/04/2017, неделя, 09:30 ч.турнир в Търговище Локомотив (Русе) – Атлетик (Шумен)1:3
09/04/2017, неделя, 13:00 ч.турнир в Търговище Ботев (Нови пазар) – Локомотив (Русе)0:0
23/04/2017, неделя, 09:30 ч.турнир в ШуменЛокомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе)0:4
23/04/2017, неделя, 13:00 ч. турнир в Шумен Дунав 2010 II (Русе) – Локомотив (Русе)3:0
23/04/2017, неделя, 14:00 ч. турнир в Шумен Локомотив (Русе) – Дунав 2010 I (Русе)1:2

ДЕЦА – Футбол 7 – Зона „Варна“, група „А“

Футбол 7

Детският отбор на Локомотив (Русе) по Футбол 7, с треньор Калоян Георгиев. Снимка: Александър Драганчев

Крайно класиране

Футбол 7 /род. 2006-07 г./ – Зона „Варна“ – група „А“ – сезон 2016/17

Резултати

ДатаКръг/ТурнирМачРезултат
09/10/2016, неделя, 13:30 ч.турнир в РусеЛокомотив (Русе) – Аристон II (Русе)0:8
23/10/2016, неделя, 11:30 ч. турнир в РазградАтлетик (Шумен) – Локомотив (Русе)3:0
23/10/2016, неделя, 13:30 ч. турнир в РазградАристон I (Русе) – Локомотив (Русе)2:2
07/11/2016, понеделник, 11:30 ч.турнир в ТърговищеЛокомотив (Русе) – Светкавица 2014 (Търговище)0:5
07/11/2016, понеделник, 13:30 ч. турнир в Търговище Шумен 2007 (Шумен) – Локомотив (Русе)6:2
20/11/2016, неделя, 10:30 ч.турнир в Разград Локомотив (Русе) – Дунав 2010 I (Русе)0:13
20/11/2016, неделя, 12:30 ч. турнир в Разград Дунав 2010 II (Русе) – Локомотив (Русе) 12:1
20/11/2016, неделя, 13:30 ч. турнир в Разград Локомотив (Русе) – Лудогорец (Разград)1:7
02/04/2017, неделя, 10:30 ч.турнир в Русе Локомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе)3:2
02/04/2017, неделя, 13:30 ч.турнир в Русе Аристон II (Русе) – Локомотив (Русе)4:2
17/04/2017, неделя, 11:30 ч.турнир в Разград Локомотив (Русе) – Атлетик (Шумен)0:1
17/04/2017, неделя, 13:30 ч. турнир в Разград Локомотив (Русе) – Аристон I (Русе) 0:1
30/04/2017, неделя, 11:30 ч. турнир в Търговище Светкавица 2014 (Търговище) – Локомотив (Русе)3:1
30/04/2017, неделя, 13:30 ч. турнир в Търговище Локомотив (Русе) – Шумен 2007 (Шумен) 1:3
14/05/2017, неделя, 10:30 ч.турнир в Разград Дунав 2010 I (Русе) – Локомотив (Русе)9:0
14/05/2017, неделя, 12:30 ч. турнир в Разград Локомотив (Русе) – Дунав 2010 II (Русе) 0:6
20/05/2017, събота, 10:30 ч.турнир в РусеЛудогорец (Разград) – Локомотив (Русе)4:1