Злато и бронз за юношите на „Юнак-Локомотив“

Хюсеин Бейрам спечели днес златен медал в категория 120 кг на държавното първенство по свободна борба за юноши в София. На финала състезателят на руесенския клуб „Юнак-Локомотив“ тушира Юнуз Юнуз от Черноморски сокол (Варна).

С бронз в тази категория се поздрави и другият състезател на „Юнак-Локомотив“ Йоан Цонев, който също надделя с туш в малкия финал срещу състезател на “Славия”.

Държавно лично първенство по свободна борба – юноши (25-26.01.2014 г. – гр. София)

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

кат. 50 кг

1

Емин Ислям „Каолин-2000“ Глоджево

2

Александър Радев „Добруджански юнак-96“ Силистра

3

Ибрахим Хюлбиев „Сливен“ Сливен

3

Николай Иванов „Черноморец-св.борба“ Бургас

5

Николай Сяров „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

5

Милен Янков „Ловеч“ Ловеч

7

Райчо Райков „Кубадън“ Лозница

8

Димитър Вичев „Добруджански юнак-96“ Силистра

9

Кристиян Йовчев „Царевец-Етър-93“ Велико Търново
кат. 55 кг

1

Християн Йорданов „Левски“ София

2

Александър Златов „Илия Павлов“ Велико Търново

3

Стилиян Ивайлов „Черноморец-св.борба“ Бургас

3

Георги Златов „Илия Павлов“ Велико Търново

5

Екрам Мюмюнов „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

5

Дован Расимов „Лютфи Ахмедов“ Разград

7

Хасан Хасанов „Сливен“ Сливен

8

Танжу Сали „Лютфи Ахмедов“ Разград

9

Байрам Шабан „Левски“ София

10

Хюсеин Осман „Лютфи Ахмедов“ Разград

11

Реджеб Чобанов „Каолин-2000“ Глоджево

12

Еюп Еюп „Лютфи Ахмедов“ Разград

13

Енгин Мюмюн „Кубадън“ Лозница

14

Христо Георгиев „Левски“ София
кат. 60 кг

1

Шюкри Шюкриев „НСА-Академик“ София

2

Димитър Желев „Добруджански юнак“ Добрич

3

Димитър Иванов „Димитровград“ Димитровград

3

Георги Георгиев „Армеец-ЦСКА“ София

5

Юсуф Джамил „Черноморец-св.борба“ Бургас

5

Георги Цанев „Славия-2009“ София

7

Пламен Жлязков „Айтос“ Айтос

8

Алекасандър Димитров „Левски“ София

9

Сергей Влаев „НСА-Академик“ София

10

Айджан Раимов „Олимпиец“ Търговище

11

Живко Хънев „Продан Гарджев“ Бургас

12

Ангел Радев „Ангел Войвода“ Хасково

13

Кемран Назифов „Шумен“ Шумен

14

Аднан Морад „Ангел Войвода“ Хасково

15

Сезер Сефер „Юнак-Локомотив“ Русе

16

Валентин Дойчев „Юнак-Локомотив“ Русе
кат. 66 кг
1 Персиян Михов „Сливен“ Сливен
2 Иван Бойчев „Черноморец-св.борба“ Бургас
3 Мехмед Шерифов „Кубадън“ Лозница
3 Мартин Гочев „Берое“ Стара Загора
5 Димитър Златов „Илия Павлов“ Велико Търново
5 Айджан Ахмед „НСА-Академик“ София
7 Ертан Керимов „Юнак-Локомотив“ Русе
8 Валентин Омайников „Сливен“ Сливен
9 Никола Одрински „Берое“ Стара Загора
10 Ибрахим Ибрям „Лютфи Ахмедов“ Разград
11 Ангел Илиев „Дан Колов“ Севлиево
12 Стоян Илиев „Черноморец-св.борба“ Бургас
13 Айсун Тиров „Олимпиец“ Търговище
14 Ибрахим Мандев „Армеец-ЦСКА“ София
15 Денислав Бадавров „Димитровград“ Димитровград
16 Мартин Гиров „Сливен“ Сливен
17 Валентин Михайлов „Тангра“ Благоевград
18 Михаил Йончев „Левски“ София
19 Дениз Сали „Лютфи Ахмедов“ Разград
20 Георги Пайов „Черноморец-св.борба“ Бургас
21 Емин Васви „Черноморски сокол“ Варна
22 Иван Дишков „Черноморец-св.борба“ Бургас
23 Мирослав Алдинов „Ловеч“ Ловеч
24 Сали Мустафов „Олимпиец“ Търговище
25 Горги Кондов „Добруджански юнак-96“ Силистра
26 Данаил Чолаков „Продан Гарджев“ Бургас
27 Петър Петров „Добруджански юнак-96“ Силистра
28 Гюнай Исмаилов „Кубадън“ Лозница
29 Осман Юсеин „Айтос“ Айтос
кат. 74 кг
1 Енгин Исмаил „Ангел Войвода“ Хасково
2 Хюсеин Ахмед „НСА-Академик“ София
3 Евелин Русев „Берое“ Стара Загора
3 Михаил Георгиев „Сливен“ Сливен
5 Мирослав Христов „Берое“ Стара Загора
5 Мохамед-Йосев Бакър „НСА-Академик“ София
7 Иван Николов „Сливен“ Сливен
8 Стоян Жабов „Никола Станчев“ Созопол
9 Кръстьо Костов „Никола Станчев“ Созопол
10 Малин Костадинов „НСА-Академик“ София
11 Виктор Златков „Левски“ София
12 Бисер Чиликов „Юнак-Локомотив“ Русе
13 Сабри Сабриев „Армеец-ЦСКА“ София
14 Невзат Хрюстел „Лютфи Ахмедов“ Разград
15 Гьокан Ниязи „Лютфи Ахмедов“ Разград
16 Георги Стойков „Черноморец-св.борба“ Бургас
17 Иван Иванов Юнак-Локомотив“ Русе
18 Георги Русев „Локомотив“ Пловдив
19 Адинан Хасан „Олимпиец“ Търговище
20 Тодор Иванов „Сливен“ Сливен
21 Шамил Куракаев „Армеец-ЦСКА“ София
22 Кирил Казъмски „Армеец-ЦСКА“ София
23 Александър Колев „Дан Колов“ Севлиево
24 Баню Ангелов „Шумен“ Шумен
26 Петър Сабаков „Берое“ Стара Загора
26 Хюсеин Мустафа „Черноморец-св.борба“ Бургас
27 Алпай Юсусф „Юнак-Локомотив“ Русе
28 Юзджан Неджиб „Ангел Войвода“ Хасково
29 Ахмет Ахмед „Лютфи Ахмедов“ Разград
30 Неджиб Неджиб „Никола Станчев“ Созопол
31 Ахмед Ахмедов „Олимпиец“ Търговище
кат. 84 кг

1

Младен Василев „Армеец-ЦСКА“ София

2

Анатоли Червоненко „Илия Павлов“ Велико Търново

3

Джейхан Ебазер „Лютфи Ахмедов“ Разград

3

Йордан Кунгалов „Левски“ София

5

Али Али „Никола Станчев“ Созопол

5

Ведат Исмаилов „Олимпиец“ Търговище

7

Иво Дженков „Добруджански юнак“ Добрич

8

Ради Радев „Черноморец-св.борба“ Бургас

9

Илия Ханев „Ловеч“ Ловеч

10

Пламен Калчев „Черноморец-св.борба“ Бургас

11

Мерт Емин „Локомотив“ Пловдив

12

Айсун Йонузов „Олимпиец“ Търговище

13

Айсун Сабриев „Олимпиец“ Търговище

14

Николай Енински „Сливен“ Сливен

15

Димирър Караиванов „Сливен“ Сливен

16

Иван Боев „НСА-Академик“ София

17

Борис Големечков „Славия-2009“ София

18

Георги Димитров „Ангел Войвода“ Хасково

19

Красимир Георгиев „Берое“ Стара Загора

20

Шакир Хасан „Лютфи Ахмедов“ Разград

21

Стефан Георгиев „Черноморец-св.борба“ Бургас

22

Ахмед Кадовлуев „Юнак-Локомотив“ Русе

23

Николай Сачаров „Руен“ Руен

24

Кирил Кирилов „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

24

Илхан Енверов „Сливен“ Сливен

26

Янаки Янакиев „Руен“ Руен

27

Хасан Дуралиев „НСА-Академик“ София

28

Галин Георгиев „Берое“ Стара Загора

29

Цветелин Кирилов „Дан Колов“ Севлиево

30

Илиян Димитров „Сливен“ Сливен

31

Ахмед Ислямов „Тракиец“ Пловдив

32

Ниурхан Халил „Добруджански юнак-96“ Силистра

33

Атанас Буланов „Продан Гарджев“ Бургас

34

Стивън Стоянов „Левски“ София

35

Мехмедали Тефик „Айтос“ Айтос

36

Мариан Ганев „Сливен“ Сливен

37

Денис Бахри „Левски“ София

38

Георги Чакалов „НСА-Академик“ София

39

Борислав Савов „Дан Колов“ Севлиево
кат. 96 кг

1

Ангел Гочев „Никола Станчев“ Созопол

2

Момчил Колев „Сливен“ Сливен

3

Недко Георгиев „Борба и Самбо“ Ямбол

3

Георги Иванчев „Ангел Войвода“ Хасково

5

Георги Настев индивидуално индивидуално

5

Джанер Исмаил „Каолин-2000“ Глоджево

7

Кергюн Джинали „Юнак-Локомотив“ Русе

8

Александър Здравков „Юнак-Локомотив“ Русе

9

Радомир Атанасов „Берое“ Стара Загора

10

Гюлхан Юсуфов „Лютфи Ахмедов“ Разград

11

Билгин Идризов „Олимпиец“ Търговище

12

Гюнер Зейнал „Ангел Войвода“ Хасково

13

Петър Петров „Берое“ Стара Загора

14

Александър Гавраилов „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

15

Кадин Костадинов „Черноморец-св.борба“ Бургас

16

Михаел Боянов „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

17

Георги Илиев „Сливен“ Сливен
кат. 120 кг

1

Хюсеин Хюсеин „Юнак-Локомотив“ Русе

2

Юнуз Юнуз „Черноморски сокол“ Варна

3

Йоан Цонев „Юнак-Локомотив“ Русе

3

Васил Балазов „Илия Павлов“ Велико Търново

5

Бойко Арсенков „Славия-2009“ София

5

Дейвид Петров „Левски“ София

7

Тихомир Иванов „Черноморец-св.борба“ Бургас

8

Сали Бейтула „Лютфи Ахмедов“ Разград

9

Милен Дичлиев „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

10

Цветелин Георгиев „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

10

Денис Лагуков „Славия-2009“ София

11

Веледин Есат „Царевец-Етър-93“ Велико Търново

12

Идаед Идаед „Кубадън“ Лозница

13

Даил Тахиров „Лютфи Ахмедов“ Разград

13

Венцислав Кацаров „Тракиец“ Пловдив

15

Мартин Кибаров „Продан Гарджев“ Бургас

Най-техничен състезател – Персиян Михов, кат. 66 кг., “Сливен”, гр.Сливен
Най-резултатен състезател – Младен Василев, кат. 84 кг., “Армеец-ЦСКА”, София

Гл. съдия: Валентин Гецов Гл. Секретар: Али Пъръшмолла

Мнения

Напиши коментар