„Локомотив U19” продължава без загуба

Юношите старша възраст на Локомотив (Русе) остават без загуба след изиграването на шестия кръг в Зонална група „Варна“. Формацията на треньора Калоян Георгиев победи като домакин последния в класирането Калиакра (Каварна) с 5:2.

Младите „железничари“ си „оплетоха кошницата“ още през първото полувреме, когато дръпнаха с 4:1. Два гола вкара Даниел Костадинов, по един добавиха Беркан Ибрямов и Денислав Митев, разписал се от дузпа.

След почивката гостите вкараха два гола, единият от които в собствената си врата, за крайното 5:2.

„Направихме силно първо полувреме. След почивката реших да дам шанс на всички в групата за мача да запишат участие. Многото смени, изглежда, се отразиха на представянето ни на терена, но важното е, че спечелихме и продължаваме с доброто си представяне в първенството“, коментира след последния съдийски сигнал треньорът на „Локомотив U19” Калоян Георгиев.

Групата „Локомотив U19” за мача срещу „Калиакра“: Кристиян Костов, Ерсин Енверов, Джан Акиф, Симеон Стойчев, Виктор Денев, Валентин Георгиев /капитан/, Денислав Митев, Беркан Ибрямов, Михаил Любенов, Йозгюнай Юсмен, Даниел Великов, Николай Кръстев, Атанас Великов, Мартин Йорданов, Виктор Вълков, Кристиян Атанасов, Кристиан Арсов, Християн Върбанов и Мелих Сали.