U17: „Локо“ бие „Левски 2000“ в контрола

В първа контролна среща, играна днес, отборът юноши младша възраст на Локомотив (Русе) победи Левски 2000 (Русе) с убедителното 5:2.

Още в началото младите „железничари“ взеха комфортен аванс с головете в 5-ата и 7-ата минута на Симеон Спасов и Михаил Драгнев.

До края на полувремето Симеон Спасов и Михаил Драгнев се разписаха втори път, а Радослав Димитров добави още един гол. Така на почивката резултатът беше категоричен – 5:0 за „Локо“.

През второто полувреме беше заменен почти целият отбор на домакините с влезлите в игра смени, а темпото и качеството на игра поспаднаха. „Левски 2000“ успя да върне два гола, но те се оказаха твърде малко, за да се завърне интригата в мача

Гол на „Локомотив“ беше отменен заради засада. В края на срещата локомотивци излизаха три пъти срещу вратаря на съперника, но за съжаление головият удар не влизаше във вратата.

Първенството на Зона „Русе“, в което градът ни ще бъде представен от „Локомотив“ и „Левски 2000“, ще започне на 30 септември.