сезон 2018/19

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

Първа фаза – Крайно класиране

Втора фаза – Първа шестица – Крайно класиране

Втора фаза – Втора седмица – Крайно класиране

Спортно-технически щаб

Ивайло Кирилов – старши треньор
Живко Парашкевов – играещ помощник-треньор
Калоян Георгиев – технически директор

Състав на отбора за сезон 2018/19
Представителен отбор

ФК ЛОКОМОТИВ (Русе) - участник в Трета лига - есенен полусезон 2018 Трети ред /горе, от ляво на дясно/: Радосвет Христов, Динко Станчев, Антонио Димитров, Мирослав Митев, Мартин Рачев, Кристиян Арсов, Мерт Хасан, Кристиян Николов; Втори ред /в средата, от ляво на дясно/: Борислав Димитров, Ивайло Димитров, Станимир Ангелов, Радомир Хараланов, Мартин Недков, Ивайло Иванов, Кристиян Атанасов, Даниел Костадинов; Първи ред /долу, от ляво на дясно/: Денислав Митев, Дениз Неджмиев, Огнян Брайнов, Ивайло Кирилов /старши треньор/, Живко Парашкевов /капитан и играещ помощник-треньор/, Мирослав Георгиев, Беркан Ибрямов.

защитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
4Кристиян Атанасовзащитник2200

полузащитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
Ерсин Енверовполузащитник600
8Кристиян Арсовполузащитник700
10Михаил Любеновполузащитник100
11Беркан Ибрямовполузащитник300
21Симеон Стойчевполузащитник100

нападател

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
9Кристиян Костовнападател100
19Даниел Великовнападател1920

Резултати от Североизточна трета лига – сезон 2018/19

ДатаСрещаРезултатКръг
Локомотив (Русе) - Устрем (Дончево)I
Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)II
Локомотив (Русе) - Светкавица (Търговище)IV
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)V
Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)VI
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)VII
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)VIII
Тополи 2010 (Тополи) - Локомотив (Русе)IX
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)X
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)XI
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)XII
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)XIII
Устрем (Дончево) - Локомотив (Русе)XIV
Локомотив (Русе) - Волов (Шумен)XV
Локомотив (Русе) - Волов (Шумен)XV
Светкавица (Търговище) - Локомотив (Русе)XVII
Локомотив (Русе) - ОФК Кубрат 2016XVIII
Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)XIX
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)XX
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)XXI
Локомотив (Русе) - Тополи 2010 (Тополи)XXII
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XXIII
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XXIV
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)XXV
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)XXVI
Локомотив (Русе) - Тополи 2010 (Тополи)XXVIII
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)XXIX
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XXX
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)XXXI
Локомотив (Русе) - Устрем (Дончево)XXXII
Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)XXXIII

Всички резултати в Североизточната трета лига – сезон 2018/19 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2018/19.

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на Аматьорската футболна лига

Резултати от Купата на АФЛ – сезон 2018/19


ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ


ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ

Локо U19 (Русе)

Юношите старша възраст на Локомотив (Русе), снимани на Градския стадион в Сливо поле на 18 август 2018 г. с треньорът им Калоян Георгиев.

Зона „Варна“ – ЮСВ – резултати

Зона „Варна“ – ЮСВ – крайно класиране

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

Юноши младша възраст

Отборът на юношите младша възраст на Локомотив (Русе) - участник в първенството на зона "Русе за сезон 2018/19, с треньор Александър Маринов.

Зона „Русе“ – ЮМВ – резултати

Зона „Русе“ – ЮМВ – крайно класиране

ДЕЦА

Деца - родени 2004/05 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2004/05 г. - участник в първенството на зона "Русе", с треньор Румен Шанкулов.

Зона „Русе“ – Деца – резултати

Зона „Русе“ – Деца – крайно класиране

ФУТБОЛ 9

Деца - родени 2007 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2007 г., с треньор Калоян Георгиев.

Зона „Русе“ – Футбол 9 – резултати

Зона „Русе“ – Футбол 9 – крайно класиране

Деца - родени 2008 г.

Детският отбор на ФК Локомотив (Русе) - родени 2008 г., с треньор Динко Дерменджиев.

Деца - родени 2009 г.

Детският отбор на ФК Локомотив (Русе) - родени 2009 г., с треньор Динко Дерменджиев.

Подготвителна група

Деца и подготвителна група, родени 2010 и 2011 г., с треньорите Георги Братованов /вляво/ и Динко Дерменджиев /вдясно/.