Контролни срещи на локонабори 2012 и 2013

Детските отбори на Локомотив (Русе), родени 2012 и 2013 г., гостуваха за контролни срещи по Футбол 7 на връстниците си от футболната школа на „Дунав“.

В контролна среща по правилата на „Футбол 7“ при родените 2013 г., играна днес на спортния комплекс в квартал „Здравец“, символичните домакини от „Дунав“ се наложиха над „Локомотив“ с 9:5.

Резултатът сам говори, че двата отбора предложиха открит и резултатен футбол. Треньорите им Атилла Юмер и Драгош Фирцулеску се бяха договорили за 4 полувремена по 15 минути с цел да използват и да видят в игра всичките си налични футболисти.

Локо (Русе) - деца, р. 2013 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2013 г. с треньор Драгош Фирцулеску, сниман на 25 март 2023 г.

В първата част малките дунавци поведоха, но с два гола на Пламен Симеонов „железничарчетата“ бързо обърнаха резултата.

После домакините върнаха два гола, а вследствие на направените смени успяха да се възползват и да увеличат чувствително преднината си до 8:2.

В четвъртото полувреме с трети гол на Пламен Симеонов „червено-черните“ намалиха до 8:3. Последва дузпа за домакините и 9:3.

В последните минути четвърти гол за „Локо“ вкара пак Пламен Симеонов, а Петър Петров се разписа от дузпа за крайното 9:5.

Локо (Русе) - деца, р. 2012 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2012 г. с треньор Владислав Митков, сниман на 25 март 2023 г.

При родените през 2012 г. „железничарската“ формация, водена от треньора Владислав Митков, загуби от „Дунав“ с 2:7.