сезон 2018/19

Първенство | Купа на България | Други турнири | Приятелски срещи | Школа

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

Първа фаза – Крайно класиране

Североизточна Трета лига – Първа фаза – сезон 2018/19

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
124186092167660
224183372165657
324156345202551
424145546202647
524134746321443
62412393546-1139
72495102937-832
82476112531-627
92465133235-323
102454152844-1619
112444161862-4416
122442181971-5214
132425171774-5711

Втора фаза – Първа шестица – Крайно класиране

Североизточна Трета лига – Втора фаза – Първа шестица- сезон 2018/19

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
1292270105198673
229214486196767
329168554262856
429149650252551
529155952391350
629124133770-3340

Втора фаза – Втора седмица – Крайно класиране

Североизточна Трета лига – Втора фаза – Втора седмица- сезон 2018/19

Бележки към сезона:

  • През юли 2018 г. Мадара 2010 (Мадара) се обединява с Волов (Шумен) във Волов (Шумен).
  • Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на ст.“Панайот Волов“ в Шумен.
  • Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе.
  • Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст.“Димитър Бурков“ в Търговище.
  • Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст.“Локомотив“ във Варна.
  • От V кръг Хитрино (Хитрино) играе домакинските си мачове на ст.“Панайот Волов“ в Шумен, заради реконструкция на стадиона в Хитрино.
  • Първенството на Североизточната Трета лига през сезон 2018/19 протича в две фази: Първа /отборите играят всеки срещу всеки на разменено гостуване/ и Втора /групата се разделя на Първа шестица и Втора седмица и отборите изиграват по още една среща помежду си в рамките на съответната подгрупа, в която са попаднали според класирането си от Първата фаза/.
  • Спартак 1918 (Варна) влиза във Втора лига, а Волов (Шумен) отпада в Шуменската Областна група.

Спортно-технически щаб

Ивайло Кирилов – старши треньор
Живко Парашкевов – играещ помощник-треньор
Калоян Георгиев – технически директор

Състав на отбора за сезон 2018/19

Представителен отбор

ФК ЛОКОМОТИВ (Русе) - участник в Трета лига - есенен полусезон 2018 Трети ред /горе, от ляво на дясно/: Радосвет Христов, Динко Станчев, Антонио Димитров, Мирослав Митев, Мартин Рачев, Кристиян Арсов, Мерт Хасан, Кристиян Николов; Втори ред /в средата, от ляво на дясно/: Борислав Димитров, Ивайло Димитров, Станимир Ангелов, Радомир Хараланов, Мартин Недков, Ивайло Иванов, Кристиян Атанасов, Даниел Костадинов; Първи ред /долу, от ляво на дясно/: Денислав Митев, Дениз Неджмиев, Огнян Брайнов, Ивайло Кирилов /старши треньор/, Живко Парашкевов /капитан и играещ помощник-треньор/, Мирослав Георгиев, Беркан Ибрямов.

вратар

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
12Кристиян Николоввратар400
92Радосвет Христоввратар2500

защитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
4Ивайло Г. Ивановзащитник2700
4Кристиян Атанасовзащитник2200
5Владимир Перчемлиевзащитник2500
8Огнян Брайновзащитник2150
15Борислав Б. Димитровзащитник500
21Джан Ализащитник800

полузащитник

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
Мирослав Митевполузащитник100
Ерсин Енверовполузащитник600
6Мирослав Георгиевполузащитник1430
6Станимир Ангеловполузащитник1550
8Кристиян Арсовполузащитник700
10Мартин Недковполузащитник2950
10Михаил Любеновполузащитник100
11Беркан Ибрямовполузащитник300
13Мартин Рачевполузащитник2411
16Мерт Хасанполузащитник2531
17Антонио Димитровполузащитник1000
19Живко Парашкевовполузащитник100
21Симеон Стойчевполузащитник100
22Александър Тошковполузащитник700
23Мартин Ивановполузащитник920
97Динко Станчевполузащитник2640

нападател

#Играч#МачовеГоловеЧервени картони
9Радомир Харалановнападател2720
9Кристиян Костовнападател100
11Дениз Неджмиевнападател27140
19Даниел Великовнападател1920
20Ивайло Димитровнападател1200

Резултати от Североизточна трета лига – сезон 2018/19

ДатаСрещаРезултатСтатияКръг
Локомотив (Русе) - Устрем (Дончево)I
Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)II
Локомотив (Русе) - Светкавица (Търговище)IV
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)V
Локомотив (Русе) - Септември ’98 (Тервел)VI
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)VII
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)VIII
Тополи 2010 (Тополи) - Локомотив (Русе)IX
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)X
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)XI
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)XII
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)XIII
Устрем (Дончево) - Локомотив (Русе)XIV
Локомотив (Русе) - Волов (Шумен)XV
Локомотив (Русе) - Волов (Шумен)XV
Светкавица (Търговище) - Локомотив (Русе)XVII
Локомотив (Русе) - ОФК Кубрат 2016XVIII
Септември ’98 (Тервел) - Локомотив (Русе)XIX
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)XX
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)XXI
Локомотив (Русе) - Тополи 2010 (Тополи)XXII
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)XXIII
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XXIV
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)XXV
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)XXVI
Локомотив (Русе) - Тополи 2010 (Тополи)XXVIII
ОФК Кубрат 2016 - Локомотив (Русе)XXIX
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)XXX
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)XXXI
Локомотив (Русе) - Устрем (Дончево)XXXII
Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)XXXIII

Всички резултати в Североизточната трета лига – сезон 2018/19 в архива на Bulgarian-football.com

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

ФК Локомотив (Русе) не участва в турнира за Купата на България през сезон 2018/19.

ДРУГИ ТУРНИРИ

Купа на Аматьорската футболна лига

Резултати от Купата на АФЛ – сезон 2018/19

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ

Локо U19 (Русе)

Юношите старша възраст на Локомотив (Русе), снимани на Градския стадион в Сливо поле на 18 август 2018 г. с треньорът им Калоян Георгиев.

Зона „Варна“ – ЮСВ – крайно класиране

Юноши старша възраст /род. 2000-01 г./ – Зона „Варна“ – сезон 2018/19

Бележки към сезона:

  • Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
  • Велики Преслав (Велики Преслав) – във Велики Преслав;
  • Волов (Шумен) – ст.“Панайот Волов“, Шумен;
  • Добруджа 1919 (Добрич) – ст.“Дружба“, Добрич;
  • Калиакра (Каварна) – Градски стадион, Каварна;
  • Локомотив (Русе) – в Сливо поле;
  • Светкавица Търговище (Търговище) – ст.“Димитър Бурков“, Търговище;
  • Спортист 2011 (Генерал Тошево) – в Генерал Тошево;
  • Хитрино (Хитрино) – ст.“Панайот Волов“, Шумен;
  • Черноломец 2017 (Попово) – в Попово;
  • Черноморец (Балчик) – в Оброчище.
  • На полусезона Спортист 2011 (Генерал Тошево) се отказва от по-нататъшно участие заради липса на достатъчно играчи. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  • На полусезона Черноломец 2017 (Попово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Зона „Варна“ – ЮСВ – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
12/09/2018, сряда, 17:00 ч.I кръгВелики Преслав – Локомотив (Русе)0:3
19/09/2018, сряда, 17:00 ч.II кръгЛокомотив (Русе) – Спортист 2011 (Генерал Тошево)5:1
26/09/2018, сряда, 17:00 ч.III кръгДобруджа 1919 (Добрич) – Локомотив (Русе)отложен
03/10/2018, сряда, 16:00 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Светкавица Търговище1:1
10/10/2018, сряда, 16:00 ч.V кръгХитрино (Хитрино) – Локомотив (Русе)1:2
17/10/2018, сряда, 16:00 ч.VI кръгЛокомотив (Русе) – Калиакра 1923 (Каварна)5:2
24/10/2018, сряда, 16:00 ч. VII кръгЧерноморец (Балчик) – Локомотив (Русе)2:0
31/10/2018, сряда, 14:00 ч. VIII кръгСКДЮФ Черноломец 2017 (Попово) – Локомотив (Русе)0:3 сл.
07/11/2018, сряда, 14:00 ч. IX кръгЛокомотив (Русе) – Волов (Шумен)0:0
15/11/2018, четвъртък, 14:00 ч.III кръгДобруджа 1919 (Добрич) – Локомотив (Русе) 2:0
13/03/2019, сряда, 15:00 ч.X кръгЛокомотив (Русе) – Велики Преслав3:0 сл.
20/03/2019, сряда, 15:00 ч. XI кръгСпортист 2011 (Генерал Тошево) – Локомотив (Русе)0:3 сл.
27/03/2019, сряда, 15:00 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – Добруджа 1919 (Добрич)1:2
03/04/2019, сряда, 16:00 ч.XIII кръгСветкавица Търговище – Локомотив (Русе)4:1
10/04/2019, сряда, 16:00 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – Хитрино (Хитрино)5:0
16/04/2019, сряда, 16:00 ч. XV кръгКалиакра 1923 (Каварна) – Локомотив (Русе)отложен
24/04/2019, сряда, 13:00 ч. XVI кръгЛокомотив (Русе) – Черноморец (Балчик)1:3
30/04/2019, вторник, 16:00 ч. XVII кръгЛокомотив (Русе) – СКДЮФ Черноломец 2017 (Попово) 3:0 сл.
08/05/2019, сряда, 17:00 ч.XVIII кръгВолов (Шумен) – Локомотив (Русе)3:0
10/05/2019, петък, 16:00 ч. XV кръгКалиакра 1923 (Каварна) – Локомотив (Русе) 3:0 сл.
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

Юноши младша възраст

Отборът на юношите младша възраст на Локомотив (Русе) - участник в първенството на зона "Русе за сезон 2018/19, с треньор Александър Маринов.

Зона „Русе“ – ЮМВ – крайно класиране

Юноши младша възраст /род. 2002-03 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2018/19

Бележки към сезона:

  • На полусезона Левски 2000 (Русе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  • На полусезона Черноломец 2017 (Попово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Зона „Русе“ – ЮМВ – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
22/09/2018, събота, 11:30 ч.I кръгЛевски 2000 (Русе) – Локомотив (Русе)12:2
29/09/2018, събота, 11:30 ч. II кръгЛокомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)2:1
06/10/2018, събота, 11:30 ч. III кръгЧерноломец 1919 (Попово)0:3
13/10/2018, събота, 11:30 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Две могили1:0
20/10/2018, събота, 11:30 ч. V кръгСКДЮФ Черноломец 2017 (Попово) – Локомотив (Русе)1:0
27/10/2018, събота, 11:30 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат)1:4
03/11/2018, събота, 11:30 ч. VII кръгВихър (Завет) – Локомотив (Русе)5:1
10/11/2018, събота, 11:30 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – почива
17/11/2018, събота, 11:30 ч. IX кръгЛокомотив (Русе) – Аристон (Русе)3:3
23/03/2019, събота, 11:30 ч.X кръгЛокомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе)3:0 сл.
23/03/2019, събота, 11:30 ч. XVIII кръгАристон (Русе) – Локомотив (Русе)
/изтеглена среща/
6:0
30/03/2019, събота, 11:30 ч. XI кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)5:1
13/04/2019, събота, 11:30 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)6:0
20/04/2019, събота, 11:30 ч. XIII кръгДве могили – Локомотив (Русе)1:5
27/04/2019, събота, 11:30 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – СКДЮФ Черноломец 2017 (Попово) 3:0 сл.
04/05/2019, събота, 11:30 ч. XV кръгКубрат 2016 (Кубрат) – Локомотив (Русе)3:0
11/05/2019, събота, 11:30 ч. XVI кръгЛокомотив (Русе) – Вихър (Завет)3:1
18/05/2019, събота, 11:30 ч. XVII кръгЛокомотив (Русе) – почива
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА

Деца - родени 2004/05 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2004/05 г. - участник в първенството на зона "Русе", с треньор Румен Шанкулов.

Зона „Русе“ – Деца – крайно класиране

Деца /род. 2004-05 г./ – Зона „Русе“ – сезон 2018/19

#ОтборМПРЗОГДГГРТ
11612134493537
216113248113736
316112351143735
41693449222730
51683534241027
61672749282123
716301318104-869
81520132158-376
91510141155-443

Бележки към сезона:

  • На полусезона Левски 2000 (Русе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  • На полусезона Черноломец 2017 (Попово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Зона „Русе“ – Деца – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
22/09/2018, събота, 10:00 ч. I кръгЛевски (Русе) – Локомотив (Русе)2:7
29/09/2018, събота, 10:00 ч. II кръгЛокомотив (Русе) – Бенковски (Бяла)1:2
06/10/2018, събота, 10:00 ч. III кръгЧерноломец 1919 (Попово) – Локомотив (Русе)3:2
13/10/2018, събота, 10:00 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Две могили3:3
20/10/2018, събота, 10:00 ч. V кръгСКДЮФ Черноломец 2017 (Попово) – Локомотив (Русе) 0:3
27/10/2018, събота, 10:00 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Кубрат 2016 (Кубрат)2:0
03/11/2018, събота, 10:00 ч. VII кръгВихър (Завет) – Локомотив (Русе)0:10
10/11/2018, събота, 10:00 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – почива
17/11/2018, събота, 10:00 ч. IX кръгЛокомотив (Русе) – Аристон (Русе)0:1
23/03/2019, събота, 10:00 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – Левски 2000 (Русе)3:0 сл.
23/03/2019, събота, 10:00 ч. XVIII кръгАристон (Русе) – Локомотив (Русе) /изтеглена среща/1:0
30/03/2019, събота, 10:00 ч. XI кръгБенковски (Бяла) – Локомотив (Русе)2:0
13/04/2019, събота, 10:00 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)1:4
20/04/2019, събота, 10:00 ч. XIII кръгДве могили – Локомотив (Русе)5:5
27/04/2019, събота, 10:00 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – СКДЮФ Черноломец 2017 (Попово) 3:0 сл.
04/05/2019, събота, 10:00 ч. XV кръгКубрат 2016 (Кубрат) – Локомотив (Русе)2:1
11/05/2019, събота, 10:00 ч. XVI кръгЛокомотив (Русе) – Вихър (Завет)8:3
18/05/2019, събота, 10:00 ч. XVII кръг Локомотив (Русе) – почива
Всички резултати от сезона в архива на сайта Bulgarian-Football.com.

ДЕЦА – ФУТБОЛ 9 – ЗОНА „Русе“

Деца - родени 2007 г.

Детският отбор на Локомотив (Русе) - родени 2007 г., с треньор Калоян Георгиев.

Зона „Русе“ – Футбол 9 – крайно класиране

Футбол 9 /род. 2007./ – Зона „Русе“ – сезон 2018/19

Зона „Русе“ – Футбол 9 – резултати

Дата и часКръгМачРезултат
22/09/2018, събота, 09:00 ч.I кръгДунав 2010 I (Русе) – Локомотив (Русе)2:0
22/09/2018, събота, 12:00 ч. II кръгЛокомотив (Русе) – Светкавица 2014 (Търговище)4:1
13/10/2018, събота, 09:00 ч. III кръгДунав 2010 II (Русе) – Локомотив (Русе)4:1
13/10/2018, събота, 11:00 ч. IV кръгЛокомотив (Русе) – Атлетик (Шумен)5:1
03/11/2018, събота, 09:00 ч. V кръгЛудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Русе)2:3
03/11/2018, събота, 11:00 ч. VI кръгЛокомотив (Русе) – Аристон (Русе)3:3
03/11/2018, събота, 13:00 ч. VII кръгСмядово 2018 (Смядово) – Локомотив (Русе)1:1
07/04/2019, неделя, 09:00 ч. VIII кръгЛокомотив (Русе) – Дунав 2010 I (Русе)1:1
07/04/2019, неделя, 12:00 ч. IX кръгСветкавица 2014 (Търговище) – Локомотив (Русе)4:0
21/04/2019, неделя, 09:00 ч. X кръгЛокомотив (Русе) – Дунав 2010 II (Русе)0:6
21/04/2019, неделя, 11:00 ч. XI кръгАтлетик (Шумен) – Локомотив (Русе)4:0
12/05/2019, неделя, 09:00 ч. XII кръгЛокомотив (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)5:5
12/05/2019, неделя, 11:00 ч. XIII кръгАристон (Русе) – Локомотив (Русе)4:0
12/05/2019, неделя, 11:00 ч. XIV кръгЛокомотив (Русе) – Смядово 2018 (Смядово)4:0
Деца - родени 2008 г.

Детският отбор на ФК Локомотив (Русе) - родени 2008 г., с треньор Динко Дерменджиев.

Деца - родени 2009 г.

Детският отбор на ФК Локомотив (Русе) - родени 2009 г., с треньор Динко Дерменджиев.

Подготвителна група

Деца и подготвителна група, родени 2010 и 2011 г., с треньорите Георги Братованов /вляво/ и Динко Дерменджиев /вдясно/.